دانلود سریال Your Honor 2020 (عالیجناب) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال عالیجناب 2020 با زیرنویس فارسی

سریال عالیجناب در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Your Honor در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Bryan Cranston, Hunter Doohan, Michael Stuhlbarg, Sofia Black-D'Elia, Lilli Kay, Hope Davis, Isiah Whitlock Jr., Tony Curran, Carmen Ejogo, Jimi Stanton, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Your Honor 2020 (عالیجناب) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
8.3/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
16.آذر 1399
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

قاضی محترم ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط پیتر موفات ساخته شده است. داستان این سریال از آنجایی شروع می‌شود که پسر جوانی در یک حادثه رانندگی با یک راکب موتورسیکلت برخود می‌کند و باعث مرگ او می‌شود و ناخواسته با یک خانواده جنایتکار سازمان یافته درگیر می‌شود ، اکنون پدر او که یک قاضی سرشناس است با گزینه‌های غیرممکن روبرو می‌شود و حالا نمی‌داند که برای نجات پسرش تا کجا پیش خواهد رفت و…

New Orleans judge Michael Desiato is forced to confront his own deepest convictions when his son is involved in a hit and run that embroils an organized crime family.

IMDb
8.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Your Honor 2020

قاضی محترم ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط پیتر موفات ساخته شده است. داستان این سریال از آنجایی شروع می‌شود که پسر جوانی در یک حادثه رانندگی با یک راکب موتورسیکلت برخود می‌کند و باعث مرگ او می‌شود و ناخواسته با یک خانواده جنایتکار سازمان یافته درگیر می‌شود ، اکنون پدر او که یک قاضی سرشناس است با گزینه‌های غیرممکن روبرو می‌شود و حالا نمی‌داند که برای نجات پسرش تا کجا پیش خواهد رفت و…
یک قاضی در نیواورلئان آمریکا بعد از این که پسر نوجوانش آدام درگیر یک سانحه‌‌ی رانندگی می شود، تلاش میکند تا بر جنایتی که پسرش مرتکب شده سرپوش بگذارد اما…

جهت دانلود سریال Your Honor 2020 (عالیجناب) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به نظر می رسید این یک پیش فرض جالب برای یک سریال (کوتاه) است. ما این داستان را از تریلر و خلاصه داستان می دانیم:

"یک قاضی وقتی پسرش در یک ضرب و شتم قرار می گیرد که خانواده ای از جرایم سازمان یافته را درگیر می کند ، با محکومیت خود روبرو می شود. با انتخاب های غیرممکن ، می فهمد که تا کجا پدری برای نجات جان پسرش خواهد رفت. "

اما رسیدن به آن در قسمت اول برای همیشه طول می کشد. اول ، ما پیشگویی دوگانه همسر / مادر مرده داریم ، یک طرح فرعی که هیچ تأثیری در سریال نداشت. نگاهی اجمالی به خانواده کامل مافیایی می اندازیم. سپس پسر کم نور و قاضی قاضی نشان داده می شود که در حال رانندگی است. او از برخی جوانان سیاهپوست وحشت دارد. او فرار ناجوانمردانه ای انجام می دهد. وقتی سرانجام به گوشت موضوع رسیدیم ، داستان توهین آمیز احمقانه می شود. او هنگامی که بچه را با موتور واکس می زند در یک محله مسکونی است ، با این حال برای مدت پنج دقیقه هیچ ماشین دیگری نمی آید و هیچ کس از خانه بیرون نمی آید تا ببیند چه اتفاقی افتاده است.

پسر قاضی است و او برای سرپوش گذاشتن در جرم خون را از روی صندلی ماشین پاک می کند؟ شاید او با استفاده از شواهد DNA در آزمایش های بی شماری توجه نکرد. اگر قرار است ماشین تخریب شود ، چرا آن را دزدیده شده گزارش می دهد؟

او گزارش می کند ماشین دزدیده شده پس از ضربه و فرار. پلیس می توانست پسرش را حدود پنج دقیقه پس از تشخیص اینکه این وسیله نقلیه در مرگ است ، دستگیر کند. و چگونه آنها تشخیص دادند که این وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گرفته است؟ یک قطعه عظیم موتور سیکلت درست از مقابل قاضی و پلیس از زیر آن می افتد. وای ، این نوشته احمقانه ای شگفت آور بود.

یک بار دیگر ، من از سازندگان فیلم التماس می کنم شب ها که نمی توانید چیزی را ببینید ، جلوی صحنه های زیادی را بگیرند. یک اسم برای فیلم های شب وجود دارد که نمی توانید چیزی را ببینید: رادیو. در این صحنه صحنه های بسیاری وجود دارد که در آنها نود درصد صفحه نمایش سیاه و سفید است. چرا باید در یک رسانه تصویری کار کرد و از کل امر بصری استفاده نکرد؟

چرا از بین صدها پرونده قضایی برای انتخاب ، یک وکیل مدافع pro bono به این ادعای مجرم اهمیت می دهد؟ و او با قاضی قرار می گذارد؟ اما اگر به فکر همه تصادفات دیوانه کننده این داستان باشید ، از سرگیجه بیهوش می شوید.

آیا Showtime فراخوان انتخاب بزرگترین بازیگر لکه دار را که تا به حال قدم زده است ، زد؟ از زمین برای پر کردن نقش بچه قاضی؟ اما همسر مرد مافیایی جایزه بدترین بازیگر سریال را می گیرد و این کاملا جایزه است. اما این کودک فقط وحشتناک است و تا زمانی که زنده است هرگز نباید نقش دیگری داشته باشد. با عرض پوزش ، بچه ، افراد زیادی در تلاشند تا وارد این حرفه شوند.

این کودک مدارک زیادی را در صحنه جنایت بر جای گذاشت به طوری که ممکن است به یک نویسنده آسمان پول پرداخت کند تا بالای سرش پرواز کند و گناه خود را اعلام کند . او پس از غوطه ور شدن در خون ، روی دستانش به سمت ماشینش خزید. شاید او یک یا دو اثر انگشت از خود به جا گذاشته باشد؟ اتومبیل وی با ظاهری تقلبی پیدا شد که یک روز پس از جنایت دزدیده شده است. او چنان سیسی است که یک س fromال از یک پلیس با اخم صورتش باعث می شود کودک در 30 ثانیه اعتراف گریه کند.

چرا هیچ نویسنده ای فکر می کند پسری با دختر پسر مافیایی قرار گذاشته است زاویه طرح خوبی خواهد بود؟ خیلی احمقانه بود یا اینکه پسر به نوعی با معلم داغ خود قرار می گذارد. یک بار دیگر ، واضح است که نویسندگان کاری نمی کنند جز اینکه دور هم بنشینند و فیلم تماشا کنند ، زیرا همه چیز در این قسمت مانند سایر موارد احساس می شود.

داستان بیش از ده قسمت پیشرفت نمی کند ، فقط شامل می شود همه چیز به جز سینک آشپزخانه: جرم اصلی حمله ، اجرا ، معاملات مواد مخدر ، خیانت ، جنگ باند و مافیایی ، رابطه جنسی معلم دانشجو ، رابطه جنسی قاضی وکیل ، عشق بین مجرم و خواهر مقتول ، قضایی اخلاق ، از جمله چیزهای دیگر. آنها فقط همه را به آنجا پرتاب می کنند و هیچ کدام منطقی نیست. وکیل مدافع حرفه ای هنوز در تلاش است تا بفهمد چه کسی این اتومبیل را در E10 رانده است. متعجب؟ فکر می کنید چه کسی ماشین را رانده است؟ صاحب یا بچه او را امتحان کنید ، این اولین جایی است که پلیس تحقیقات خود را آغاز می کند. گزارش ماشین دزدیده شده پس از واقعیت ، هر پرچم قرمز موجود در کتاب را ارسال می کرد.

جهت دانلود سریال Your Honor 2020 (عالیجناب) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اواخر سال گذشته این نمایش در ایالات متحده با نقدهای بسیار مناسبی روبرو شد و اکنون به انگلیس راه پیدا کرده است و من فصل اول افتخار شما را تماشا کردم و در اینجا بررسی من برای آن است. پیش فرض نمایش این است که قاضی مجبور است برای نجات پسرش وقتی درگیر یک ماجرای ضرب و شتم و سرقت یک رئیس جنایت است ، به شدت تلاش کند.

شخصیت اصلی برایان کرانستون بزرگ در اینجا قضاوت کنید و او البته درخشان است. به نظر من ، بعد از کرانستون ، بازیگران خیلی خوبی روی کره زمین وجود ندارند و او در نقش اصلی کار بزرگی انجام می دهد. بله ، کاملاً شبیه به نقش والتر وایت در سریال بریکینگ بد است اما برای او متفاوت است تا عمق جدیدی را به این شخصیت وارد کند ، برای من او حلقه های اطراف همه افراد دیگر را در اینجا بازی می کند ، نه اینکه بد باشد بلکه نشان می دهد که چگونه او در تمام طول فصل عالی است.

شخصیت های حمایت کننده ایسیا ویتلاک جونیور بهترین دوست خود را در این نمایش بازی می کند و من فکر کردم او نیز بسیار خوب است ، پویایی بین این دو شخصیت شخصیت بسیار خوبی است و من فکر می کنم هر دو بازیگر به دوستی و کل قسمت نمایش بسیار بخشیده اند. هانتر دوهان در این پسر نقش پسر کرانستون را بازی می کند و من فکر کردم که او در این نمایش مناسب است ، من فکر کردم که رابطه او با پدرش یکی دیگر از نکات برجسته این نمایش است و آنها در کنار هم در ابتدای نمایش باعث می شوند که این قسمت های ابتدایی نمایش باشد و او بخشی از آن بود Michael Stuhlbarg نقش آدم بدی را بازی می کند و من نمی گویم او عمق زیادی دارد اما او کار مناسبی انجام می دهد و به عنوان یک رئیس اوباش ترسناک به خوبی بازی می کند و من فکر کردم که او صحنه های شدیدی را ارائه داده است که برای نمایش خوب است. این نمایش بازیگران زیادی دارد و من فکر کردم همه در نقش های خود کار خوبی انجام داده اند که بازیگر یکی از عناصر بهتر نمایش است.

داستان داستان خوب است ، دیدن این مرد جالب است که اساساً شرور قانون است ، برای محافظت از نزدیکترین فرد به خود مجبور است کارهای سایه ای انجام دهد و کرانستون در انتقال آن کار بزرگی انجام می دهد. همچنین وقتی این نمایش وارد سالن دادگاه می شود بسیار عالی و شدید است و به دلیل کارهایی که کرانستون انجام داده جذابیت آن بیشتر از نمایش های معمولی اتاق دادگاه است. همچنین این نمایش پایان درخشانی دارد که باعث می شود امیدوارم فصل دوم را بدست آوریم. اما این نمایش یک مسئله داشت ، که به دلیل شیوع بیماری همه گیر باید تعطیل می شد و من فکر کردم که واقعاً نشان داده شده است. عناصر خاصی از داستان یا در چند قسمت آخر فراموش شده اند یا به تازگی معرفی شده اند و احساس بسیار عجیبی دارد و مانند اینکه نمایشنامه با کارهایی که می تواند انجام دهد مشکل دارد.

فیلمنامه فیلمنامه بسیار خوبی است ، نمایش بسیار فشرده است و دارای صحنه های دراماتیک بسیاری است و همه آنها به خوبی اداره می شوند. همچنین وقتی به لحظه های شوخ طبعی و خانوادگی نیاز است ، فکر می کردم آنها آنجا هستند و به شخصیت های موجود در صفحه کمک می کند.

سبک نمایش جالب است و در سبک خود از شدت خاصی برخوردار است و همیشه سعی می کند شخصیت کرانستون را همیشه روی انگشتان پا نگه دارد. اما دوباره مشخص می شود که پروتکل های Covid بیشتر در حال اجرا هستند ، سرعت نمایش کمی کج و معوج می شود ، شاید چند قسمت کمتر می توانست به این مسئله کمک کند زیرا شاید حرکت از نظر طرح آن کمی طولانی باشد.

به طور کلی ، من واقعاً از افتخار شما لذت بردم. این یک نمایش عالی و شدید است ، بدیهی است که مردم آن را با بریکینگ بد مقایسه می کنند اما به آن سطح نزدیک نیست. اگر این فصل دوم شود ، می تواند دوام زیادی داشته باشد و من فکر می کنم این نمایشی است که باید وقت خود را به آن اختصاص دهید.

جهت دانلود سریال Your Honor 2020 (عالیجناب) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این سریال دارای یک قسمت اول است. پر از تعلیق، خوب بازی شده، اگر کمی غیر قابل قبول باشد. در واقع، این توصیف خوبی از کل نمایش تا کنون است. اما خداییش... لعنت به... بچه.

من اغلب می بینم که مردم نسبت به بازیگران بسیار بخشنده هستند، اما هیچ مشکلی ندارند که در سرتاسر نویسندگان مزخرف شوند. در حالی که من موافقم که برخی از نوشته ها، به ویژه برای آدام کودک، کوتاه است، بازیگر واقعاً خوب نیست و دلیل بزرگتری برای بد بودن صحنه هایش است. در حالی که دیالوگ های او خیلی خوب نیستند، صحنه هایی وجود دارد که می توانم تصور کنم اگر توسط یک بازیگر بهتر ساخته شده باشد، خیلی بهتر از آن ها عبور می کنند.

همین مورد در مورد نوجوان "اوه خیلی باهوش و شوخ" نیز صدق می کند. دختر شرور اصلی ارائه او تقریباً در هر خط کوتاهی می کند، و نوشته او بدترین در سریال است، حداقل تا آنجا که دیالوگ پیش می رود (توسعه شخصیت او بد نیست و اغلب منطقی است) اما ایده نابغه او قرار دادن این دو بود. شخصیت ها با هم روی صفحه نمایش ?? بیایید یک لحظه فراموش کنیم که رابطه آنها چقدر تصادفی است (و چقدر غیر واقعی است که این بچه عجیب و غریب که مانند تیرانداز مدرسه عمل می کند همه دخترها را با وجود نداشتن جذابیت یا کاریزما جذب می کند) و برای لحظه ای این واقعیت را ببخشیم. که احتمالاً اجباری‌ترین سناریو برای ایجاد درگیری در کل نمایش است، و بگذارید فقط تماشا کنیم که صحنه‌های آنها چقدر ترسناک است.

خدای من. شوخی نمی کنم، خیلی بد است. صحنه‌های آن‌ها معمولاً شامل پسری عجیب و غریب است که به سختی صحبت می‌کند و در عوض فقط با هیبت به او خیره می‌شود، در حالی که او دیالوگ‌های ترسناکی درباره آن پخش می‌کند، واقعاً یک مشت مزخرف. او از شاعران و فیلسوفان نقل قول می‌کند، مونولوگ‌های «عجیب» که به نظر می‌رسد تلاش می‌کند یک مقاله انگلیسی کلاس هشتم بنویسد، ادامه می‌دهد و تمام تلاشش را می‌کند که عمیق باشد، و هر بار که بالاخره صحبتش تمام می‌شود، ما به پسری عجیب و غریب می‌رسیم. که فقط یکی دیگر از نگاه های حسرت زده اش را به او می اندازد. شما یکی را می شناسید. آن نگاهی که می‌گوید "وای، این دختر واقعاً مرا می‌فهمد! او باهوش است! او می‌فهمد! من از اینکه چقدر باحال و باهوش است تعجب می‌کنم!" چیزی که شما از هر درام عاشقانه نوجوانی که تا به حال ساخته شده است دیده اید.

بدون شوخی، صحنه ای وجود دارد که در آن دو نفر باید از حصاری بپرند تا وارد یک پارک متروکه شوند، و پسر عجیب و غریبی می گوید دستانش را دراز کرد تا به او کمک کند، اما اوه نه، دختر دمدمی مزاج نیازی به کمک ندارد! بنابراین او به او توجهی نمی کند و در عوض خودش از حصار بالا می رود؟ غیر ممکن! و البته، دوربین سپس روی پسر عجیب و غریب می ماند و حدس می زند که او چه می کند؟ بله حدس زدید او به او نگاه می کند. او بسیار تحت تأثیر همسرش قرار گرفته است.

به هر حال، کرانستون مثل همیشه عالی است و صحنه هایی وجود دارد که او قطعاً دوباره احساس می کند که بسیار شبیه والتر وایت است، بیشتر از لحاظ موقعیتی تا اینکه چگونه بازی می کند. همچنین چند تماس به ظاهر واضح برای Breaking Bad وجود دارد، از جمله صحنه ای با جعبه برش. آنها ممکن است تصادفی باشند اما مطمئناً ارجاعی به نظر می رسند. در کل بسیار سرگرم کننده و به خوبی ساخته شده است، اما آن بچه تقریباً کل نمایش را خراب می کند، به خصوص که طرح در مورد نجات جان او است. چون صادقانه بگویم، بیشتر اوقات من فقط آرزو می کنم که او قبلاً بمیرد.

جهت دانلود سریال Your Honor 2020 (عالیجناب) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه پیش‌فرض فوق‌العاده‌ای و بازی بسیار خوبی در اطراف وجود دارد، اما حفره‌های داستانی زیادی وجود دارد که فقط نمایش را از بین می‌برند. درام جنایی مانند این بر باورپذیری تکیه دارد، اما واضح است که نویسندگان آن کار را انجام نداده اند.

پرونده بزرگ دادگاه درباره مردی است که مردی را کشت که برادر کوچک پسر سابق را به قتل رساند. یک ماشین "دزدیده شده" اجازه دهید کسی که ماشینش را دزدیده است قاضی شود... اصلاً هیچ تعصبی وجود نخواهد داشت؟ آنها می توانستند به معنای واقعی کلمه هر قاضی دیگری را در تمام لوئیزیانا انتخاب کنند، پس از اینکه قاضی منصوب اولیه پس از یک DUI بیرون آمد.

برایان کرانستون طبق معمول طلا بود اما متأسفانه هیچ کمکی دریافت نمی کند، به خصوص پسر مزاحمش. . چگونه است که جیمی باکستر ("رئیس") پس از اطمینان از بی گناهی پسرش، مایل است به کرانستون اجازه دهد زنده بماند (پسر کسی است که بچه دیگر را به خاطر انتقام برادرش کشته است). به هر حال، از نظر باکسترها، کرانستون همان کسی بود که باعث ایجاد کل این آشفتگی در وهله اول شد. اگر او از ابتدا پسر دیگر باکستر را نمی‌کشت، برادر دیگر نیازی به کشتن بزغاله نداشت. این فقط یک منطق اساسی است که نویسندگان از اجرای آن غفلت کرده اند.

یک مشکل دیگر این است که چگونه بسیاری از مردم در این راز بزرگ پنهان هستند. تا قسمت دهم حداقل 20 نفر هستند که حقیقت را می دانند و حتی یک نفر هم چیزی نمی گوید. حتی یک معلم HS هیچ کس که توسط پسر عصبی کرانستون بسیار مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. نه تنها این، او شروع به معاشرت با خواهر بچه ای می کند که او کشته است و او نیز هیچ کنترلی بر لیست او برای عروسک هنری ندارد. در این روند او معلم جذاب خود را کنار می گذارد تا با دختر جدید باشد. LMAO. این به خودی خود مطلقاً معنی ندارد. واضح است که کودک این نوع گل نمیخ نیست و بسیار غیرقابل قبول است.

در نهایت، مطمئن نیستم که آنها حتی برای ویرایش این قسمت ها زحمت کشیده اند یا خیر. اپیزودهای متعددی وجود داشت که با یک پرش زمانی شروع می‌شد که غوطه‌وری را از بین می‌برد. یک قسمت در یک cliffhanger به پایان می رسد و زمانی که به ابتدای قسمت بعدی می رسیم، آن صحنه ها حتی برای تماشاگران نمایش داده نمی شوند. یا فرض بر این است که همه چیز خارج از صفحه نمایش اتفاق افتاده است یا در یک مورد، cliffhanger در قسمت بعدی کاملاً رها شده است. چیزهای بسیار عجیب و غریبی که حتی باشگاه های نمایشی دبیرستانی هم آن را خراب نمی کنند. محصول نهایی بسیار درهم و برهم بود.

در مجموع من از ریسکی که Showtime و دوندگان نمایش با این نمایش متحمل شدند قدردانی می کنم. این هنوز هم بهتر از بسیاری از آشغال های ساخته شده برای هزاره های مو بنفش است. این فقط یک منحنی یادگیری برای Showtime است و فقط یک سابقه برای درام های تاریک آینده ایجاد می کند. واضح است که Showtime کاملاً آماده نیست تا به عنوان HBO جدید (که اکنون یک شوخی هستند) را بر عهده بگیرد، اما Your Honor یک قدم کودک است.