دانلود سریال Young Justice 2010 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Young Justice 2010 با زیرنویس فارسی

سریال Young Justice در ژانر(های) کودکانه, انیمیشن, علمی تخیلی و فانتزی, اکشن و ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2010 به روی پرده رفته است. Young Justice در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Danica McKellar, Jesse McCartney, Nolan North, Khary Payton, Crispin Freeman, Stephanie Lemelin, Jason Spisak, Zehra Fazal, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-PG و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Young Justice 2010 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کودکانه انیمیشن علمی تخیلی و فانتزی اکشن و ماجراجویانه
امتیاز :
8.6/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2010
زمان :
22 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
05.آذر 1389
تعداد فصل :
4
تعداد قسمت :
72
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Teenage superheroes strive to prove themselves as members of the Justice League.

IMDb
8.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Young Justice 2010


جهت دانلود سریال Young Justice 2010 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من فصل 1 و 2 را دوست داشتم. اما از آن زمان به بعد کاهش یافته است ، چرا می پرسید؟ آیا این به دلیل طرح است؟ طرح تقریباً ثابت مانده است ، آنها سعی می کنند رویکرد جدیدی را "بالغ تر" بودن در پیش بگیرند و من آن را دوست ندارم ، اما من هم خیلی دوست ندارم. این در خرده داستان و درستی سیاسی است که این نمایش برای من به طرز ناخوشایندی شکست می خورد. زیرمجموعه ها کلیشه ای است و خوب فکر نشده است ، جالب ترین شخصیت هایی مانند Forager کاملاً هدر رفته و به عنوان یک تسکین کمدی باقی مانده اند. رابطه Black Lighting با ویرجیل کاملاً به هدر رفته است ، ویرژیل نیز همین طور شده است و به عنوان یکی از طرفداران شخصیت 2000 Static Shock ، دیدن Static که در این نمایش بسیار کمرنگ است ، برای من دردناک است. او در اینجا هیچ چیز خاصی ندارد ، و هیچ خاطره ای از آنچه در کمیک بود ، نه کارتون قدیمی ، نه الهام بخش است و نه یک قهرمان ، او فقط یک پسر با قدرت های فوق العاده است. و این یک مشکل در بیشتر قسمت های سوم نمایش است ، بیشتر موارد جدید اضافه شده به تیم مخفی قهرمان فوق العاده یا تیم اصلی ، تقریباً فقط برای lolz بوده است ، آه ، نگاه کنید به این ابر قهرمان جوان اکنون اینجا است ، هیچ چیز برای خاص کردن آنها ، آنها فقط عوامل مخفی هستند ، نه بیشتر ، نه کمتر.

اکنون به غذای اصلی ، صحت سیاسی است. من با روابط همجنسگرایی مشکلی ندارم ، موارد معدودی وجود دارد که من در نمایش های کارتونی دوست دارم ، به عنوان مثال ، دو مادر جف در کلارنس ، به این ترتیب شما یک رابطه غیر باینری را نشان می دهید. آنها عاشق بودند ، مراقبت می کردند ، اما آنها نقص هایی داشتند. همه روابط دارای نقص هستند ، حتی اگر شخصی را از جنسیت خود دوست داشته باشید ، این شما را از انسانیت معاف نمی کند. دختری که در یک فروشگاه خرده فروشی در آن طرف خیابان من کار می کرد فقط با همسرش به دلیل انتخاب زندگی جدا شد ، یکی از آنها یک کامیون بود و دیگری یک کارمند در فروشگاه و تقریبا هرگز یکدیگر را نمی دید ، مشکوک به خیانت و غیره همجنسگرایی بودن ، شما را کامل نمی کند ، شما را از دست نخورده ای قادر به انجام هیچ اشتباهی نمی کند ، شما انسان هستید. اما بسیاری از نمایش ها در انجام نمایندگی برای زوج همجنس باز فقط این را فراموش می کند ، آنها یک زوج دلسوز و دوست داشتنی را نشان می دهند که هیچ مشکلی در آن وجود ندارد ، فقط به خاطر آن. همین ، دیگر هیچ. من همچنین متنفرم وقتی آنها شخصیت خود را برای نمایش تغییر می دهند ، که DC کارهای زیادی انجام می دهد ، دیدن آلن اسکات ، ماکسیما ، و غیره که از نظر نمایش شبیه کالدور است. اما میدونی چیه ؟ آنها می توانستند این کار را با افزودن ادویه به رابطه خود ، ایجاد یک رابطه غم انگیز ، جایی که آنها دور هم جمع شده بودند تا از درد مرگ تولا عبور کنند ، می توانستند نشان دهند که با این مسئله دست و پنجه نرم می کنند ، آیا رابطه آنها واقعی است؟ یا آنها فقط می خواهند دردی مشترک را تسکین دهند؟ اما نه ، این جالب خواهد بود ، ما نمی توانیم چنین چیزی را در نمایندگی رایانه شخصی بخاطر نمایندگی داشته باشیم.

اما نه ، نمایندگی بیش از حد به دلیل نمایندگی نیست که من را از بین می برد این برنامه. نه شما در یک قسمت می بینید ، وقتی Superboy گفت: "ما باید بدانیم طرف مقابل در مورد ما چه می گوید" یا چیزی در این راستا ، من در این برنامه امید داشتم ، فکر کردم "خوب ، این بچه ها می گویند ، ما "پی سی چپ هستی ، اما این بدان معنا نیست که ما گفت و گو را باز نمی کنیم ، دیدگاه شما را خواهیم شنید" ، باید یک پرچم قرمز بود که آنها این کار را در یک تقلید مسخره آمیز از فاکس نیوز انجام می دادند ، اما عبارت Superboy امیدوارم کرد. بعد از Nevermore ، این امید کاملاً نابود می شود.

لوتر می گوید این خبر جعلی است! قبلاً چنین چیزی را شنیده اید؟ من طرفدار ترامپ نیستم ، بسیاری از جنبه های دولت او را مورد انتقاد قرار داده ام. اما اگر به من می گویید که اخبار جعلی او جعلی است ، وقتی می توانم نقل قول های کامل او را گوگل کنم و ببینم که چگونه CNN و بسیاری دیگر او را کاملاً از متن خارج می کنند و حتی تا دروغ درباره نیت گفته های او می روند ، پس ما یک مشکل داریم ، علاوه بر این ، این فراتر از راست یا چپ بودن است ، این داشتن تعصب سیاسی علیه کسی است ، این نمی گوید "من در این سیاست با شما مخالفم" ، این فقط آشکار است "نارنجی مرد بد! "" این حزبی گرایی در بهترین حالت است. آیا واقعاً به من می گویید ، بعد از آنچه اخبار انجام داده اند ، پس از اینکه مردم را به خاطر الگوهای رفتاری تهدید کردند ، آنها بچه های خوبی هستند؟ یا اینکه فرصتی برای دروغ گفتن رسانه ها وجود ندارد؟ با شنیدن صحبت های طرف مقابل چه اتفاقی افتاد؟

دیگر نمی توانم این نمایش را تماشا کنم. این یک تبلیغات کلیشه ای برای رایانه شخصی شده است. یکی بد نوشته شده

جهت دانلود سریال Young Justice 2010 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جوان عدالت تلاش های زیادی را انجام می دهد. به نظر می رسد سبک هنری و انیمیشن مرزهای ممکن در بودجه تلویزیون را تحت فشار قرار می دهد. این اقدام بسیار درگیر کننده است و به طور م aثر احساسی از حرکت و تأثیر را منتقل می کند. بازیگری اگرچه از نظر نمادین در ساخت نیست اما هنوز قابل ستایش است. از طریق همه اینها جهت کاملاً محکمی است تا همه چیز را با هم در یک بسته بندی زیبا و راحت و ساده قرار دهید. متأسفانه ، یک نقص عمده وجود دارد که همه اینها را برجسته می کند. این را می توان در ابتدای بیشتر قسمت ها یافت.

به همین دلیل است که من از نوشتن تحسین نکردم. اعضای مختلف لیگ را در آخرین مرحله نبرد بزرگ یا نجات غیرنظامی غیرنظامی خواهیم دید. وقتی تمام شد ، آنها جزئیات کوچکی را به جوان دادگستری برای مدیریت می دهند. در ابتدا به نظر می رسد این ماهیت ثانویه یا سوم است. البته ، به نظر می رسد نقش Young Justice بسیار حیاتی تر از آن است كه هر كس تصور می كرد. سپس ، در پایان ، لیگ درباره اقدامات انجام شده توسط Young Justice اظهارنظر می کند (علی رغم دانستن یک میلیون و یک زبان ، بتمن نمی داند در هر یک از آنها بگوید "متشکرم ، کار خوب"). در این مرحله ، خسارت وارد می شود. در چند دقیقه وقت اکران ، Leaguer به زحمت از شخصیت محافظ خود بالاتر رفته است.

وقتی صحبت از آن می شود ، اعضای Young Justice به اندازه اعضای Justice League جالب نیستند. رابین (نسخه دیک گریسون) نمی تواند با بتمن رقابت کند. Superboy شمعی را برای سوپرمن نگه ندارد. Artemis و Red Arrow ، حتی اگر با هم ترکیب شوند ، در برابر Arrow سبز کوتاه می آیند. حتی شروع نکنید که دیگران چقدر در برابر مربیانشان مقاومت می کنند. این فقط با نحوه اجرای این نمایش ترکیب می شود.

در حالی که هر قسمت به تنهایی خوب است ، اما در کل آنها از هم می پاشد. برای اولین بار ، آنها خارج از نظم پخش شده اند ، که می تواند گیج کننده باشد. ثانیاً ، به دلایلی ، جوان عدالت برای چند ماه از هوا بیرون کشیده شد - که منجر به سردرگمی بیشتر شد. سرانجام ، هر قسمت به وجود یک تصویر بزرگتر اشاره می کند ، یک خط داستانی همه جانبه برای گره زدن همه چیز به هم. خوب ، ده قسمت دیگر ، این خط داستانی مرموز هنوز مشخص نشده است. به نظر من ، به نظر می رسد تولیدکنندگان وایزمن و ویتی واقعاً نمی دانند با این ویژگی چه کاری باید انجام دهند.

Young Justice ممکن است لغو شود. با نگه داشتن ویسمن و ویتی ، می توان سری جدید Justice League را تولید کرد. اسلحه های بزرگ DCU بیش از همتایان بچه خود قابل شناسایی و فروش هستند. همچنین ، با این سبک انیمیشن جدید ، قطعاً جدا از سری قبلی Justice League خواهد بود. و سپس درب شماره دو وجود دارد.

جوان عدالت می تواند اصلاح شود. در این صورت ، لیگ عدالت باید کاملاً از این مجموعه خارج شود و این تیم را قادر به ایستادن خود کند. جوان دادگستری به جای اینکه مجبور شود برای کنترل خسارت برای بزرگان کنترل شود ، باید هویت خاص خود را داشته باشد. آنها باید دشمنان خود ، منابع خود را داشته باشند و کاملاً مستقل باشند. به عبارت دیگر ، پذیرش سوپرمن نباید آنقدر در ذهن Superboy سنگینی کند. Red Arrow و Artemis نباید خیلی به این موضوع اهمیت دهند که Green Arrow آن را تأیید می کند. باید به رابین اجازه داده شود تا آن را به عنوان مینی بتمن خود ارتقا دهد. در مورد کید فلش و دوشیزه مریخ ، نگرانی آنها در مورد انجام کار باید بیش از جدول بازی های نوجوانان برای هم تیمی هایشان باشد. این واقعاً چیزی را می گوید وقتی تنها شخصیتی که واقعاً مانند شخص خودش احساس می کند Aqua-Lad است ... AQUA-FREAKING-LAD !!!

ایده طرح بیش از حد باید کنار گذاشته شود ، زیرا تاسیس آن به زمان زیادی نیاز دارد (زمانی که ممکن است نداشته باشید). در عوض ، هر داستان باید در دو تا سه قسمت پخش شود. این فرصت کافی را به آنتاگونیست می دهد تا خود را به عنوان یک تهدید مناسب معرفی کنند. همچنین به قهرمانان زمان کافی برای درخشش فردی و تیمی را می دهد. در حالی که من در آن حضور دارم ، قسمت ها باید به ترتیب پخش شوند و هیچ گونه وقفه ای در تولید ایجاد نشود ، مگر در فصول دیگر. در غیر این صورت انجام این کار فقط باعث می شود تا جنبش Young Justice از بین برود.

Young Justice تلاش زیادی برای آن انجام می دهد. با این حال ، همچنین دارای چند مورد است که می تواند در برابر آن نیز قرار بگیرد. من به تماشای خود ادامه می دهم ، زیرا انیمیشن عالی است و عملکرد ارائه می دهد. با این حال ، من نمی توانم کمک کنم اما احساس نکنم ، همانطور که با Spider-Man Spectacular ، دیگر خیلی فرصت نخواهم داشت که این را تماشا کنم ، قبل از اینکه این افراد جانبی (*** هشدار بد جناس ***) به پهلو لگد بزنند .

جهت دانلود سریال Young Justice 2010 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سریال هایی درباره مجموعه جوان، مشکل دار و فوق العاده کم نبوده است. می توان گفت که مفهوم اصلی ژانر ابرقهرمانی فانتزی قدرت نوجوانان نامیده می شود. قهرمان، نوجوانی است که به دنیا ضربه می زند، اشتباهات را به گونه ای اصلاح می کند که یک بچه هرگز نمی توانست.

و من می توانم این را ببینم. من همچنین می توانم پیامدهای آن مفهوم را ببینم. زیرا نوجوانان گاهی از خود می ترسند. هر چه از افکار و احساسات جدیدی که دارند می ترسند، پیرتر می شوند. از تغییراتی که در درک خود و دیدشان نسبت به جهان ایجاد می‌کند می‌ترسند.

چرا، حتی رابین هم روزهایی را سپری می‌کند که به نظر می‌رسد بتمن به جای مربی محبوبی که شهر گاتهام را ایمن نگه می‌دارد، یک کنترل عجیب غریب است! زمانی فرا می‌رسد که یک ابرقهرمان جوان می‌خواهد با همسالان خود به بیرون برود.

این فرضیه اصلی پشت Young Justice است، آخرین مجموعه‌ای که بر اساس افسانه‌های عظیم و غنی دی‌سی کامیکس در مورد فوق‌العاده ساخته شده است. قهرمانان سرپرست این مجموعه گرگ وایزمن است، که شاید بیشتر به خاطر کارش در سریال کالت کلاسیک دیزنی "Gargoyles" و مجموعه انیمیشنی بسیار محبوب "Spectacular Spider-Man" شناخته شده است.

نقاط قوت او توسعه شخصیت، هوشمندی است. و تبهکاران پیچیده و جهان سازی. ما تعداد زیادی از هر کدام را در قسمت اول دریافت می کنیم.

شرکای (آنها را "سویدک" خطاب نکنید) لیگ قوی عدالت شانزده نفره در حال آماده شدن برای برداشتن اولین قدم خود هستند، خوب ، لیگ بزرگ دسترسی به تالار دادگستری شرکت در ماموریت‌هایی که جهان، کیهان، تمام واقعیت و غیره را نجات می‌دهند.

اما وقتی لیگ هشدار دریافت می‌کند، آن‌ها به حال خود رها می‌شوند تا برای گردشگران ژست بگیرند و در جای خود بمانند. چقدر خشمگین است.

چرا، تقریباً کافی است که آنها بخواهند مخفیانه بیرون بروند و آتشی مرموز در یک مرکز تحقیقات ژنتیکی فوق سری را بررسی کنند! کاری که آن‌ها انجام می‌دهند... فقط برای اینکه متوجه شوند که پروژه علمی بعد از مدرسه یک نفر شامل شبیه‌سازی قدرتمندترین قهرمان روی زمین و تبدیل او به یک برده وفادار و شسته‌شده مغزی است. من، من، من... این شوخی واضح و خنده دار است، از تفکر رابین در مورد اینکه چرا مردم همیشه غرق یا غرق می شوند، با این حال هیچ گاه در مورد کسی که فقط "قلب شده است" تا چیزهای کلاسیک در مورد نام های رمز گیج کننده را شامل می شود: تماشاگر شماره 1: "هی، نگاه کن. سریع است!" تماشاگر شماره 2: "اوه. آیا او دستیار فلش است؟" تماشاگر شماره 1: "نه، او گرین ارو است." تماشاگر شماره 2: "...*...خب، این اصلا معنی ندارد." بیشتر قسمت‌ها پویایی بازیگران را تنظیم می‌کنند. اسپیدی شورشی سر گرم است. در واقع آنقدر سرکش است که تنها هشت دقیقه بعد از این اپیزود، با خشم به راه می افتد. رابین متخصص فناوری است. بچه فلش تسکین کمدی خوش دست ™ است. آکوالد رهبر آرام و طبیعی است که علیرغم بدگمانی فزاینده درباره جهان و جایگاهش در آن، همیشه مرکز خود را پیدا می کند. و سوپربوی پسر تازه‌ای است که سوپرمن هرگز نمی‌دانست که او ... باعث سردرگمی و عصبانیت متقابل یکدیگر شده است.

من عاشق استفاده از شخصیت‌های مبهم از اسطوره‌های DC، مانند Blockbuster، Golden Guardian و Dubbilex the DNAlien. من عاشق چرخش در مورد اهداف واقعی موجودات وهم‌آوری بودم که توسط Big Bads خلق می‌شدند.

بدهای بزرگ خود، یک شورای نادیده شوم شوم که به نام "The Light" شناخته می‌شد، توانست وحشتناک و هوشمندانه به نظر برسد. به جای کلیشه ای و پیش پا افتاده. همیشه یک امتیاز مثبت است.

اگر من از خلبان شکایتی داشته باشم، این است که اعضای زن تیم آنها یا به طور کامل غایب بوده اند (آرتمیس تا قسمت ششم به آن ملحق نخواهد شد) یا فقط یک نقش کوتاه در آن انجام دادند. coda (خانم مریخی، خواهرزاده خوش ذوق J'Onn J'Onzz، Manhunter From Mars). امیدوارم نقش برجسته ای در سریال واقعی به آنها داده شود.

در مجموع یک خلبان هیجان انگیز، شوخ و راضی کننده. دامنه این سری بلندپروازانه به نظر می رسد، بودجه انیمیشن به نظر می رسد بسیار زیاد است، و قهرمانان جوان اکنون اساساً شعبه Black Ops لیگ عدالت هستند! این تصوری است که به همان اندازه آزاردهنده است. من مطمئن هستم که ابهام اخلاقی برطرف خواهد شد.

من را برای سریال معمولی که ژانویه سال آینده منتشر می شود، حساب کنید.

(در ابتدا در http:// ظاهر شد. fourthdayuniverse.com/reports/ )

جهت دانلود سریال Young Justice 2010 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در میان بهترین نمایش‌های تاریخ شبکه کارتون (آزمایشگاه دکستر، سگ شجاع، جانی براوو، دختران پاورپاف، گاو و مرغ) کاملاً نیست. اما در سال‌های اخیر، در کنار Regular Show، Adventure Time و سه سری اول Ben 10 - Omniverse یک ناامیدی بزرگ است - این یکی از بهترین نمایش‌های آنها در سال‌های اخیر است، The Amazing World of Gumball نیز جدا از نوشتن ضعیف، عمدتاً عالی است. به زودی. Young Justice کاملاً کامل نیست، قسمت پایانی فصل 2 خیلی راحت و ناقص به نظر می رسد و همه صداگذاری ها کاملاً وجود نداشت. برنت اسپاینر به اندازه کافی شیطان یا دیوانه نیست به عنوان جوکر، بیش از حد محدود، کوین مایکل ریچاردسون بیش از حد از هم جدا شده است و همه شخصیت‌هایش دقیقاً یکسان صدا می‌کنند (مال دانکن بدترین حالت است)، و در حالی که نولان نورث زمان‌هایی دارد که درست در آن قرار دارد. پول دیگران او به اندازه کافی قدرتمند یا قهرمان به عنوان سوپرمن نیست.

با وجود اینکه بقیه صداگذاری ها فوق العاده است، تمام تیم Young Justice با عمق و پویایی عالی صداگذاری شده اند. حتی اگر جسی مک‌کارتنی برای نایت‌وینگ خیلی سبک وزن شروع کند، او به بلوغ می‌رسد، چون رابین و دیک گریسون در جایگاه مناسبی قرار دارند. بروس گرین‌وود در نقش بتمن بسیار عالی است، او خاطرات کوین کانروی را پاک نمی‌کند، اما به‌طور مناسبی تاریک و غمگین است. هیچ شکایتی از ونسا مارشال و مگی کیو در نقش قناری سیاه و زن شگفت انگیز وجود ندارد و فیل لامار یک آکوامن خوب است. برای نقش‌های منفی، میگل فرر، اودد فر، مارک رولستون، کیت سارااباجکا، دنی ترژو و آرنولد ووسلو به‌ویژه خوب هستند، اگرچه همه به جز جوکر خوب هستند. شخصیت های ثانویه به یاد ماندنی هستند، شخصیت هایی مانند فیل لامار، تارا استرانگ، ادوارد اسنر، کریسپین فریمن، جف بنت جف پیرسون و کری سامر بدون تقصیر هستند. جی. گوردون گادفری به نوعی آزاردهنده است و تنها شخصیتی است که (عمداً) دوست‌داشتنی نیست، اما تیم کوری با این هوس‌کردن ماهرانه صدا می‌زند و دندان‌هایش را در مونولوگ‌های گادفری فرو می‌کند.

اما اینطور نیست. فقط صداپیشگی که می سازد و به شدت در عدالت جوان دیده می شود. انیمیشن در اینجا عالی است، تا حدودی از نظر ظاهری انیمه است، اما رنگارنگ، دقیق و جوی است، زمانی که آن را به رویکردی جدی می طلبد - و موارد متعددی از آن وجود دارد - این کار را بسیار مؤثر انجام می دهد بدون اینکه زیاده روی شود. روان بودن پس‌زمینه‌ها و حرکات شخصیت‌ها و نحوه استفاده پویا از رنگ‌ها و سایه‌ها بسیار تحسین برانگیز است. موسیقی حس و ارکستراسیونی دارد که با لحن کاملاً مطابقت دارد، بدون اینکه خیلی جدی یا شاداب باشد، همراه با لحظاتی زیبا و دلخراش. در مورد آهنگ تم نیز هیچ چیز جالب یا فراموش نشدنی وجود ندارد (برخلاف سایر برنامه های شبکه کارتون مانند Ben 10: Omniverse و Johnny Test، آن برنامه هنوز چگونه پخش می شود؟)

از دیدگاه نوشتاری و روایی، Young Justice نیز نمره می دهد. دیالوگ بسیار تامل برانگیز و هوشمندانه نوشته شده است، کار بسیار خوبی در دادن عمق و پیچیدگی شخصیت ها و همچنین با توانایی ارائه عمق احساسی و کمی طنز ظریف انجام می دهد. خطوط داستانی همیشه قانع کننده هستند و موفق می شوند ما را به دنیایی که شخصیت ها در آن زندگی می کنند بکشاند، فضای عالی وجود دارد و اکشن هیجان انگیز و انیمیشن خوبی است. درست است که از نظر روایی فصل اول بهتر از فصل دوم است، فصل دوم همچنان جالب بود و در اکثر موارد به خوبی انجام شد، البته اگر به خوبی توسعه یافته و با لحن متمرکز نبود. شخصیت‌ها واقعاً نمایش را کار می‌کنند، رابین و اسپیدی در تیم Young Justice برجسته می‌شوند، اگرچه همه آنها شخصیت‌های دوست‌داشتنی و مدبر دارند. بتمن، بلک قناری، زن شگفت‌انگیز و آکوامن در لیگ عدالت به بهترین شکل ظاهر می‌شوند، و شما حتی به دنبال شرورهای سرگرم‌کننده و کاریزماتیک، به‌ویژه Vandal Savage و Ras'Al Ghul هستید.

در مجموع، فوق‌العاده است. نمایش و شرم آور است که لغو شد - شاید برنامه ریزی نامنظم آن بهتر شد - زیرا پتانسیل بیشتری داشت و پایان فصل 2 تا حدودی این را نشان می داد. 8.5/10 بتانی کاکس