دانلود سریال Workaholics 2011 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Workaholics 2011 با زیرنویس فارسی

سریال Workaholics در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. Workaholics در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Adam DeVine, Blake Anderson, Anders Holm, Kyle Newacheck, Maribeth Monroe, Jillian Bell, Erik Griffin, Amanda Cerny, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Workaholics 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
8.1/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2011
زمان :
21 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
17.فروردین 1390
تعداد فصل :
7
تعداد قسمت :
86
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

The misadventures of three recent college dropouts, roommates, and co-workers at a telemarketing company and their drug dealer.

IMDb
8.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Workaholics 2011


جهت دانلود سریال Workaholics 2011 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خلاصه: وقتی برای اولین بار این برنامه را تماشا کردم، آن را کمی گیج کننده دیدم. من به طور کامل آن را دریافت نکردم اما هنوز تماشایش لذت بخش بود. یک روز دوباره آن را تماشا کردم و به یکی از برنامه های کمدی مورد علاقه من در تمام دوران تبدیل شد. من فکر می‌کنم این نمایش عمق بیشتری نسبت به آن دارد که مردم به آن اعتبار می‌دهند.

شخصیت‌های اصلی: آدام دمامپ: جذابیت آدام آشکار است، او شخصیت بسیار بامزه‌ای است. تکانشی، نابالغ و ناامن. ترکیب این بدی‌ها در یک شخصیت، خنده‌دارترین صحنه‌ها را در کل نمایش می‌سازد. آدام همیشه می خواهد در مرکز توجه باشد. او برخی از احمقانه ترین کارهایی را که می توانید تصور کنید انجام می دهد. نیمی از زمان برای تحت تاثیر قرار دادن اطرافیانش و نیمی از زمان فقط به این دلیل که تکانشی است. روکش اعتماد به نفس شدید آدم گاهی پایین می آید و ناامنی هایی را که باعث رفتار او می شود آشکار می کند. وقتی متوجه می شوید که اعمال حماقت او اغلب تلاش هایی برای جبران بیش از حد این ناامنی ها است، آنها را خنده دارتر می کند. در اولین مشاهده، آدام را بامزه دیدم و تقریباً احساس کردم اندرس و بلیک ماجراهای آدام را با هم تگ کرده اند. با این حال، وقتی دوباره نمایش را تماشا کردم، متوجه شدم که بلیک و به خصوص آندرس به طور تصاعدی بر من رشد می‌کنند.

اندرس هولمویک: ویژگی‌های عجیب و غریب و شخصیت‌های متضاد آندر یک شخصیت فوق‌العاده را ایجاد می‌کند. به نظر من شخصیت او بیشترین عمق را دارد، بنابراین مدتی طول می کشد تا واقعاً او را بدست آوریم. (یا حداقل من این را پیدا کردم) هنگامی که با او گرم شدم، او تبدیل به مورد علاقه من از این سه نفر شد. آندرس تنها کسی از این سه نفر است که کمی جاه طلبی دارد. او می خواهد عضو شورای شهر شود و ابراز تمایل می کند که در TelAmericorp ترفیع بگیرد. او همچنین برای زنان از این سه مورد مطلوب ترین است. در نگاه اول فکر می کنید او یک مرد معمولی در دهه 20 سالگی است. او اغلب توسط دو نفر دیگر به خاطر تنبلی بیش از حد به این دلیل مسخره می شود. هر زمان که آندرس سعی می کند برای دنبال کردن اهدافش ابتکار عمل کند، به نظر می رسد همیشه حواسش پرت می شود یا توسط بلیک و آدام از مسیر خارج می شود. با این حال، تضاد آندرس بین مسئولیت و عدم بلوغ فراتر از امور بیرونی است. او اغلب در تضاد درونی بین تلاش برای مسئولیت پذیری در بزرگسالی و داشتن علاقه آشکار به لذت گرایی مانند دو نفر دیگر است. هم این تضاد بیرونی و هم درونی موقعیت‌های بسیار خنده‌داری را در مورد آندرس ایجاد می‌کند. اندرس همچنین دارای وسواس‌ها و خصلت‌های عجیب و غریبی است که شما در طول نمایش به آن‌ها پی می‌برید که برای من کاملاً خنده‌دار بود. به عنوان مثال وسواس او در مورد اسکاندیناوی بودن و وسواس او به شنا و ژنتیک ایده آلی که فرد برای آن نیاز دارد. این دو مثال فقط نوک کوه یخی هستند که او اغلب به چیزهایی تثبیت می کند یا به چیزهایی وسواس می پردازد که باعث می شود هم سرتان را خارانید و هم بخندید.

بلیک هندرسون: مسلماً حتی نابالغ تر از آدام، بلیک از همه بیشتر است. stoner of the three و احتمالاً کم‌ترین طنز را به نمایش سه شخصیت اضافه می‌کند. او احتمالاً به همین دلیل کمترین مورد علاقه من است. نه اینکه من مخالفی با این نوع طنز کم ابرو داشته باشم. جهنم اگر این نمایش را انجام دهید احتمالاً برای شما مناسب نیست. با این حال، بلیک کمی یک تسویه حساب است که در آن Ders و Adam شخصیت ها و خطوط پیچیده تر و خنده دارتری دارند. بلیک اغلب با آدام در بسیاری از طرح ها کار می کند. طبیعتاً زیرا آنها دو نابالغ ترین هستند. این دو پویایی خنده‌دار دارند و صحنه‌های فوق‌العاده‌ای دارند. بلیک هنوز یک شخصیت بامزه و عالی است و من مطمئن هستم که او مورد علاقه بسیاری از مردم است. نمایش بدون او مطلقاً یکسان نخواهد بود. او کسالت، کودکانه و خودخواه است. یک بار دیگر دستور العمل برای فاجعه. بلیک ممکن است فردی آرام به نظر برسد، اما اغلب کارهایی به اندازه آدام احمقانه انجام می دهد تا کودکش را به کنجکاوی و وسواس فکر کند. باعث می شود او با این سه شیمی عالی داشته باشد. کایل نیوچک همچنین بسیاری از قسمت‌های سریال thie را کارگردانی می‌کند. کارل فروشنده مواد مخدر است. او بی خانمان است و تقریباً نسبت به همه چیز بی تفاوت است. او دقیقاً در گروه بچه ها قرار می گیرد. یا حداقل اگر آندرس او را تحقیر نمی کرد، این کار را می کرد. این امر پویایی بین دو شخصیت را خنده دار می کند. بچه ها اغلب به کمک کارل برای طرح های مختلف خود نیاز دارند یا در نهایت به کارل با سوء استفاده های بدش کمک می کنند. این باعث می‌شود اپیزودها و صحنه‌های بسیار خنده‌داری در مورد کارل ایجاد شود.

آلیس مورفی: رئیس Telamericorp که در آن بچه‌ها کار می‌کنند. آلیس غالباً به خاطر کارگران تنبل بی انگیزه توپ های خود را به هم می زند. با وجود این، آدام شیفته او است. Ders دائماً در تلاش است تا او را برای ترفیع بمکد. این پویایی‌ها همراه با آلیس اغلب برای وادار کردن بچه‌ها به انجام کارشان، صحنه‌های خنده‌داری را ایجاد می‌کنند. آلیس همچنین برای یک شخصیت جانبی عمق بسیار زیادی دارد. ظاهر سخت او بیشتر به خاطر زندگی شخصی سخت است. با این حال، هر زمان که او سعی می‌کند در این مورد با بچه‌ها صحبت کند و آسیب‌پذیری‌هایی را نشان دهد، به نظر می‌رسد کاری انجام می‌دهند که او را آزار می‌دهند و فقط باعث می‌شود او بیشتر از آن‌ها عصبانی شود. او یک شخصیت جانبی واقعاً قوی است.

گیلیان بلک: جیلیان اساساً تنها دوست پسرها در محل کار است. او یک توپ عجیب و غریب است که او را کاملاً با بلیک نزدیک می کند. او گاهی اوقات به بچه ها در ماجراجویی کمک می کند. او عجیب و غریب و از نظر عاطفی ناپایدار است. او همچنین منشی آلیس است و گاهی اوقات به دلیل بی لیاقتی و گاهی اوقات به دلیل حماقت، اغلب اسباب بازی جویدن او است. من جیلیان را به عنوان یک شخصیت دوست ندارم، حدس می‌زنم که هرگز جذابیت او را جلب نکرده‌ام. با این حال من مطمئن هستم که شخصیت او برای دیگران جذاب است.

اساساً همانطور که شما هم این شخصیت های فرعی و هم شخصیت های اصلی را بهتر می فهمید، خطوط و صحنه های نمایش خنده دار تر می شوند.

دیگر شخصیت‌های تکرارشونده: دفتری که بچه‌ها در آن کار می‌کنند دارای شخصیت‌های فرعی جزئی است. مونتز، ویموند و بیل نقش های اصلی را در برخی قسمت ها بازی می کنند. بیل یک بازنده میانسال است که به آرامی صحبت می کند و برخی از ویژگی های عجیب و غریب خنده دار دارد. مونتز یک مرد میانسال عجیب و غریب است که اغلب به دلایل مختلف با بچه ها درگیر می شود. اینها صحنه های خنده دار را ایجاد می کنند. ویموند مردی به شکل گوسفند لال است که رمز و راز و تصادفی بودن می تواند لحظات سرگرم کننده ای را ارائه دهد. این سه قسمت به بسیاری از اپیزودهای سریال، به خصوص آنهایی که در دفتر کار می کنند، بسیار می افزایند.

برخی از شخصیت های فرعی حتی جزئی تری وجود دارند که فقط چند خط در کل نمایش دارند، مانند جت ست، گری گوستمن، دایانا آنها نقش اصلی را در نمایش بازی نمی‌کنند جز اینکه اساساً مکرر مکرر هستند و گاهی در معرض حماقت‌های برخی از بچه‌ها قرار می‌گیرند. این را مختصر می‌کنم. من می‌توانم خلاصه‌ای از هر فصل را ارائه دهم، اما این خیلی طول می‌کشد. 5 فصل اول خیلی خوبه با این حال، در مورد معتادین به کار، یک فصل خوب ممکن است 70٪ اپیزودهای خوب یا عالی داشته باشد، در میان آنها مواردی وجود ندارد، اما اپیزودهای خوب و عالی برای مثال شما را بیشتر از یک قسمت خوب دوستان می خنداند. قسمت های خوب واقعاً قسمت های بد را جبران می کنند. فصل 6 کمی مسطح است و فقط چند قسمت خوب دارد. فصل هفتم و آخر با چند جواهر کمی به فرم بازگشته است.

امتیازات: فصل 1: 8/10 فصل 2: ​​8/10 فصل 3: 8/10 فصل 4: 8 /10 فصل 5: 9/10 فصل 6: 4/10 فصل 7: 7/10

نتیجه‌گیری: نمایشی که در ظاهر یک کمدی سبک استونر وقتی واقعاً توجه کنید و دریافت کنید چیزهای بیشتری ارائه می‌دهد. برای شناخت شخصیت ها این طنز نابالغی است که زمان می برد تا گرم شود، اما وقتی این کار را انجام دادید، برخی از خنده دارترین قسمت های یک برنامه تلویزیونی را که تا به حال دیده اید، ارائه می دهد. تماشای این نمایش را به شدت توصیه می کنم.

جهت دانلود سریال Workaholics 2011 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این زمان‌های خوبی است که ما در آن زندگی می‌کنیم، زمانی که برنامه‌ای مانند «Workaholics» پنج فصل به طول انجامیده است، با وعده‌های بیشتر در آینده. از زمانی که سریال در سال 2011 پخش شد، ما عاشق سه کمدین آدام دواین، اندرس هولم، و بلیک اندرسون و سبک منحصر به فرد آنها در خنده کردن ما در هر هفته شده ایم. اپیزود به قسمت، دیدیم که آنها در موقعیت‌های سختی قرار می‌گیرند.

موقعیت‌هایی که مرزهای کمدی را پیش می‌برند و ما را از مرز صحت سیاسی و دوستی می‌کشند و خوشحال می‌شوند که از آن عبور کرده‌ایم. خط خیالی این سه نفر از «کاملاً گشتاور» گرفته تا روش‌های متعدد آتش زدن پرچم، تا حتی بازی مرغ همجنس‌باز، به دنبال راه‌های ظریف و همچنین ظالمانه‌ای هستند تا ما را بخندانند و کمدی را تازه، بدیع و پایین نگه دارند. در هر فصل کاملاً خنده‌دار است. در طول فصل‌ها، این شخصیت‌ها به شخصیت‌های خودشان تبدیل شده‌اند و خطوط داستانی و توسعه خودشان را به یک نیروی سرگرم‌کننده محکم تبدیل می‌کنند که با هر فصل بهتر و بهتر می‌شود.

اکنون ما در فصل پنجم با سیزده قسمت عالی هستیم که مطمئناً شما را با صدای بلند می‌خنداند. تعدادی از ستاره‌ها نیز ظاهر می‌شوند، از جمله جک بلک، بن استیلر، و جری اوکانل. برای خنده انجام نمی دهم، و این در این فصل پنجم بسیار مشهود است. برخی از نکات برجسته این فصل شامل رفتن باند به کالج محلی برای استخدام کارمندان جدید برای شغلشان است، جایی که آدام متوجه می شود که بیشتر فیلم های پورنو مورد علاقه اش در آنجا فیلمبرداری شده اند. . یکی دیگر اپیزود عالی جایی است که اجاره این سه نفر به پایان رسیده است و صاحبخانه آنها (بن استیلر) تهدید می کند که اگر پول را به دست نیاورند، آنها را از خانه بیرون خواهد کرد. بنابراین گروه تصمیم می‌گیرند یک مسابقه کشتی کج به سبک WWE را در حیاط جلوی خود برگزار کنند. چه چیزی ممکن است اشتباه پیش بیاید؟

همچنین یک مسابقه چیزهای بی اهمیت در دهه 80 و ماشینی به شکل هیولای نمادین از یک فیلم محبوب دهه 80 وجود دارد که ظاهر می شود و همچنین این سه نفر سعی می کنند بیشترین خون را به ترتیب اهدا کنند. برای ملاقات با قهرمان خود Dolf Lundgren. در یک قسمت فوق‌العاده دیگر، بچه‌ها در مورد رژه همجنس‌گرایان «پراید» در خیابان می‌شنوند، اما فکر می‌کنند که این رژه «پراید» MMA است. به محض رسیدن، آنها با جریان می روند و به شدت مشروب می نوشند، اما روز بعد با هم خوابیده بودند. حالا آنها باید قطعات را بردارند. اوه بله، باند همچنین پیوت را می گیرد و زندگی می کند تا در مورد آن صحبت کند.

فصل پنجم «Workaholics» مملو از خنده هایی است که بسیار به یاد ماندنی هستند و شما را مجبور می کند چند قطعه دیالوگ عالی را برای آن نقل کنید. روزها. هیچ نشانی از کند شدن سرعت این نمایش یا گروه بزرگ بازیگران به این زودی وجود ندارد، که بسیار عالی است، زیرا این به معنای اپیزودهای بیشتر "Workaholics" برای ما است. شاید فقط باید بگویم که فصل پنجم فصل مورد علاقه من تاکنون بوده است.