دانلود سریال Woke 2020 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Woke 2020

ژانر :
کمدی
امتیاز :
6.3/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
34 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
19.شهریور 1399
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
16
خلاصه داستان :

کیف یک کاریکاتوریست آفریقایی-آمریکایی است که وقتی حادثه ای غیرمنتظره زندگی او را تغییر می دهد ، در آستانه موفقیت جریان اصلی است.

Keef, an African-American cartoonist, is finally on the verge of mainstream success when an unexpected incident changes everything. He must now navigate the new voices and ideas that confront and challenge him, all without setting aflame everything he's already built.

IMDb
6.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Woke 2020

کیف یک کاریکاتوریست آفریقایی-آمریکایی است که وقتی حادثه ای غیرمنتظره زندگی او را تغییر می دهد ، در آستانه موفقیت جریان اصلی است.

جهت دانلود سریال Woke 2020 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از آنجایی که من فقط این برنامه را بررسی کردم زیرا شنیدم که برخی از قسمت‌ها انیمیشن هستند، و اینکه می‌خواهم یک کمدی لایو اکشن جدید را نیز تماشا کنم، از ایده یک ترکیبی لایو اکشن/انیمیشن بسیار فروخته شدم، و بله این به نظر من خوب بود.

من بازیگران مکمل را دوست دارم. آنایا، کلوویس، آدرین و گونتر همگی چیزی را روی میز می آورند. مانند دانکنویل، در حالی که از دیگر شخصیت های خانواده هریس لذت می برم، اما نه از شخصیت اصلی، فقط نمی توانم از شخصیت اصلی بگذرم. او آنقدر در همه جا حضور دارد که شما نمی توانید به او اهمیت دهید. TA و این فقط Keef نیست. وقتی آنها روی توهمات با انیمیشن ها تمرکز نمی کنند و Keef از نظر ذهنی دیوانه می شود، کار می کند. زمانی که شما اپیزودهایی مانند قسمتی دارید که او در اتوبوس با آن همه خارهای کوآلا گیر کرده است، فکر می کنم داستان را از مسیر خارج می کند.

قسمت با گیرکردن کیف در اتوبوس فقط به این دلیل است که همه در اتوبوس به طرز عجیبی شیفته یک کوالا بودند. و تنها چیزی که کیف نگرانش بود وکیل بود، در حالی که هیچ کاری نمی توانست در مورد آن انجام دهد. نظرات اجتماعی خوبی در آنجا ساخته می شود، اما وقتی همه همیشه فقط یک الاغ باشند، عالی نیست. حتی هم اتاقی هایش حتی سعی نکردند از او دفاع کنند و این فقط به نظر من نوشتن بدی است. و در حالی که می‌دانستم پلیس در فینال آن را جعل می‌کند، احساس می‌کردم پایان آن کمی بی‌خطر است، زیرا ترجیح می‌دهم یک صخره بالقوه داشته باشم، اما صخره‌ای احتمالی بین کیف و آدرین وجود دارد که ممکن است من را درگیر کند؟

اگر فصل دوم تمدید شود، می‌توانم آن را تماشا کنم؟ شاید. به طرز شگفت انگیزی خوب بود و من احتمالا فقط آن را تماشا می کنم تا ببینم بازیگران نقش مکمل چه می کنند. به علاوه فصل 2 احتمالاً پایان داستان دادگاه را با افسر وایات و کیف گره خواهد زد، بنابراین تماشای آن باید جالب باشد.

به طور کلی، ووک قطعاً نامرتب، رام و نه چندان جذاب است. من هرگز به طور کامل به آن وابسته نشدم، اما بیشتر از Crossing Swords از آن لذت بردم. بدترین نسخه اصلی Hulu که تا به حال دیده ام. فصل 2 باید در مجاب کردن من در Keef بهتر عمل کند، و می دانم که این سریال اگر بیشتر روی کمدی و تفسیر تمرکز کند می تواند بسیار بهتر باشد. تصور می‌کردم که آن‌ها نظر اجتماعی را میخکوب می‌کنند، اما من خیلی بی حوصله ماندم و خیلی متحیر نشدم.