دانلود سریال Why Didn't They Ask Evans? 2022 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Why Didn't They Ask Evans? 2022

ژانر :
درام معمایی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
23.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
3
خلاصه داستان :

آخرین کلمات مرموز یک مرد در حال مرگ، پسر نایب، بابی جونز، و دوست اجتماعی او، لیدی فرانکی درونت را به ماجراجویی برای حل جنایت می‌فرستد.

A dying man's enigmatic last words send vicar's son, Bobby Jones, and his socialite friend, Lady Frankie Derwent, on a crime-solving adventure.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Why Didn't They Ask Evans? 2022

آخرین کلمات مرموز یک مرد در حال مرگ، پسر نایب، بابی جونز، و دوست اجتماعی او، لیدی فرانکی درونت را به ماجراجویی برای حل جنایت می‌فرستد.

جهت دانلود سریال Why Didn't They Ask Evans? 2022 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یکی از بهترین کارهای آگاتا کریستی نیست، بنابراین تعجب کردم که چرا هیو لوری آن را انتخاب کرد. شاید این فقدان پوآرو یا مارپل باشد، بنابراین طرفداران سرسخت و در عین حال آدمکشی او را آزرده نمی کند.

هر سریال 3 قسمتی باید پرهیجان باشد، اما این یکی شروع نشد. از آن راه با این حال، لوری چندین ویژگی رستگاری را در طرح ساختاربندی کرد، که به اندازه خورش و حباب کردن، پیچ و تاب نمی‌خورد.

داستان، در ابتدا تنبل، در قسمت 2 به خوبی پیش می‌رود. یک مونتاژ جازی به عنوان یک تصادف اتومبیل طراحی و اجرا می شود. اپیزود 3 با یک تکان شروع می شود، یک تغییر کامل سرعت نسبت به بقیه مجموعه، اما زمانی که موضوع قتل است، ضروری است. قبل از تیتراژ، ناکر بیدون (جاناتان ژول) در قاب ظاهر می شود که به شدت از ضرب و شتم قبلی بانداژ شده است. با استفاده از میله آهنی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با عصبانیت چهار فرورفتگی یا فرورفتگی بزرگ را به یک ورقه فلزی کوبید. ویرایش عالی صدا نمی‌توانستم خودداری کنم، تجسم کنم که آن سلاح با او چه کرده است، و به این فکر می‌کردم که آیا این می‌تواند انتقام خشمگینی را پیش‌بینی کند-- اما رضایت به این سادگی نیست

فیلم‌نامه لوری دارای لحظات شوخ‌آمیزی است، هر دو شفاهی ("آیا کسی به نام ایوانز را می شناسید؟" "خب، این ولز است...") و فیزیکی (یک ساقی سالخورده خودش را می کشاند تا در را پاسخ دهد تا رئیسش به داخل کادر بپرد تا ما را غافلگیر کند و در را باز کند. اینچ قبل از او). مشکل در داستان است: یک طرح بسیار پیچیده با انبوهی از شخصیت‌های بیگانه (بیش از 30 نقش سخنگو). اجازه دهید همه چیز شما را بشویید بدون اینکه سعی کنید بفهمید چه کسی آن را نادیده می گیرد. همه چیز در پنج دقیقه پایانی از طریق اعترافات یک شرور به پایان می رسد.

تنظیمات، لباس ها و میزانسن (از جمله لاگوندای شیک 1936) استاندارد بالای اقتباس های کریستی و انتخاب بازیگران را برآورده می کند. غیرقابل اعتراض است، با یک شرط: به عنوان قهرمان، بابی جونز، ویل پولتر فاقد حضور است. چهره آرام او اخم است، و به نظر می رسد که او فقط در راه شرافتمندانه خود حرکت می کند. در مقابل، دنیل اینگز پویا، راجر باسینگتون فرنچ را می‌سازد.

اما مشکل اصلی قهرمان، لیدی فرانسیس درونت، با نام مستعار فرانکی است. دادن یک نام مستعار بامزه به او چیزی که اساساً یک شخصیت غیرقابل تحمل است را جبران نمی کند. لوسی بوینتون در اینجا نقش او را بازی می‌کند که حضوری جذاب و حتی جذاب است، اما او در دو اقتباس قبلی بهتر از پیشینیانش نیست: فرانچسکا آنیس در سال 1980 و جورجیا موفت تنانت در سال 2011. مشکل شخصیت است. یک زن جوان با روحیه معمولاً اضافه‌ای لذت‌بخش است، اما فرانکی به‌عنوان یک اشراف متکبر نوشته می‌شود، به قدری مغرور که ممکن است نتوان او را دوست داشت. و فیلمنامه هیو لوری هیچ لطفی به او نمی کند، اگرچه او خطوط بسیار خوبی دارد، مانند زمانی که زنی او را یک عوضی کوچک متکبر و حق شناس خطاب می کند، و او به صورت او سیلی می زند و پاسخ می دهد: "من به معنای واقعی کلمه حق دارم، اما فکر می کنم عوضی مغرور است." خانه شما بیشتر است." با این حال، بیشتر دیالوگ های او به کنایه، کنایه، کنایه خلاصه می شود و ارائه Boynton یک استاکاتوی واضح با کمی تنوع است. شیمی کمی بین او و پولتر وجود دارد، اگرچه او گاهی اوقات در حضور او نرم می‌شود.

به هر حال، اگر آن را برای اما تامپسون تماشا می‌کنید، او یک تصویر کوتاه در انتهای فیلم دارد. قسمت 1، در نقش مادر فرانکی. به سهم خودم منتظر فیلم بعدی لوسی بوینتون خواهم بود.