دانلود سریال Wayne 2019 (وین) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال وین 2019 با زیرنویس فارسی

سریال وین در ژانر(های) درام, اکشن و ماجراجویانه, کمدی, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفته است. Wayne در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Mark McKenna, Ciara Bravo, Dean Winters, Stephen Kearin, James Earl, Jamie Champagne, Jon Champagne, Francesco Antonio, Joshua J. Williams, Mike O'Malley, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Wayne 2019 (وین) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام اکشن و ماجراجویانه کمدی
امتیاز :
8.4/10
وضعیت :
Canceled
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
زمان :
36 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
26.دی 1397
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

In this gritty and sometimes bloody tale, sixteen year-old Wayne sets out on a dirt bike with his new crush Del to take back the 1978 Pontiac Trans Am that was stolen from his father before he died. It is Wayne and Del against the world.

IMDb
8.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Wayne 2019


جهت دانلود سریال Wayne 2019 (وین) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وین اثر جولز اف. دلورم هر چند وقت یکبار سریالی را کشف می کنم که به نظر نمی رسد مخاطب اصلی پیدا کند، آنقدر خوب است، خیلی خوب است که احساس می کنم می خواهم همه کسانی را که می شناسم راضی کنم که آن را تماشا کنند. چه درام باشکوهی مانند Rectify یا یک سریال کمدی دیواری حواس پرت مانند The Misfits، چیزی فراموش نشدنی در نحوه چیدمان این نمایش وجود دارد که فقط احساس می کنم همه باید آن را تماشا کنند. (اگر هیچ کدام از سریال ها را ندیده اید، همین الان آنها را ببینید.) وین دقیقاً همچین سریالی است. من قصد ندارم به شما بگویم که این در مورد چیست، زیرا، همانطور که در مورد همه این سریال ها وجود دارد، هیچ توصیفی نمی تواند عدالت را کامل انجام دهد. من می گویم که آن را به طور جدی در رده Misfits به عنوان یک نمایش عجیب و غریب و اصیل و آنقدر خنده دار قرار می دهد که نمی توانید از تماشای آن پرهیز کنید. همچنین می گویم که فرض آن به پایان جهان F#*&ing نزدیک می شود (یکی دیگر که باید فوراً تماشا کنید...). نقش اصلی مرد انگیزه‌ای بسیار متفاوت، اما به همان اندازه عجیب و غریب دارد، در حالی که شخصیت زن به همان اندازه تند و خنده‌دار است. در حالی که End of the F#*&ing World درخشان و جسورانه است، وین از دمدمی بودن و عجیب بودن آن تا حد بیشتری استقبال می کند. بازیگران و بازیگران عالی هستند. نوشته تند و دیوانه کننده اصلی است. تک تک اپیزودها غیرمنتظره و نفس گیر هستند. حتی شخصیت هایی که باید از آنها متنفر باشید، آنقدر دوست خواهید داشت که فقط می خواهید تعداد بیشتری از آنها را ببینید. البته مگر اینکه دوست داشته باشید نمایش هایتان قابل پیش بینی، عاقلانه و به راحتی فراموش شوند. وین هرگز یکی از این چیزها نیست. از طرف دیگر، اگر عاشق The Misfits و End of the F#*&ing World بودید، (و چطور نمی‌توانید؟) پس وین یک هدیه واقعی برای شما خواهد بود. وین بیش از خنده دار است. این از شادی صندلی شما خارج شده است. وین بیش از اصل است. غافلگیر کننده و عجیب است و کاملاً خیره کننده است. وین خیلی خوبه این f#* و درخشان است. می توانید فصل اول را در Prime پیدا کنید. شاید اگر به اندازه کافی آن را تماشا کنید، فصل دوم آن ساخته شود. مطمئناً فصل دوم وین را می خواهید. تماشاش کن حالا تماشاش کن و دوباره تماشاش کن من کردم. و فقط در تماشای دوم خنده دارتر می شود. نیازی به گفتن نیست که من عاشق وین هستم. من فکر می کنم شما نیز خواهید بود. وین به قدری خوب است که فکر کردن به اینکه چیزی بیشتر از آن وجود ندارد آزار دهنده است. مانند The Misfits هیچ مقدار وین کافی نخواهد بود. بله، این لعنتی خوب است. بنابراین فقط آن را تماشا نکنید، با Prime تماس بگیرید، با هر کسی که می توانید تماس بگیرید تا فصل دوم را درخواست کنید. و یک فصل بعد از آن یا فقط وین را تماشا کنید و از تک تک لحظات آن لذت ببرید. مقداری بالشتک همراه داشته باشید. چون آنقدر خواهی خندید که قطعا از صندلی خود به پایین می افتید. انشالله که زیاد خودت رو اذیت نکنی.

جهت دانلود سریال Wayne 2019 (وین) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر اقتباس‌هایی از رمان‌های گرافیکی بسیار خشونت‌آمیز و کاملاً غیرواقعی را دوست دارید، این نمایش ممکن است چیزی برای ارائه به شما داشته باشد. اما شما مجبور خواهید بود درمورد بچه های آشفته زیادی درام بنشینید.

و اگر نمایش ها/فیلم های مربوط به افراد بسیار آسیب دیده را دوست دارید که از پس زمینه های بسیار بدی می آیند و به آنها سرزنش می کنند. کل جهان به روش های غیرمنطقی (معمولاً به ضرر خودشان)، این نمایش نیز ممکن است چیزی برای ارائه به شما داشته باشد. اما شما مجبور خواهید بود که در میان خشونت‌های ماوراء الطبیعه بسیار احمقانه و تقریباً کاملاً بی‌معنی بنشینید.

این نمایش ترکیبی واقعاً عجیب از این دو چیز است، و در حالی که به وضوح برخی افراد وجود دارند. در آنجا که این فرمول برای آن کار می کند، باید تصور کنم که آنها اقلیتی بسیار کوچک خواهند بود.

از نظر درام، شما دو بچه بسیار آشفته با پس زمینه های بسیار آشفته دارید که گاه به شدت دلسوز هستند، حتی وقتی هر چیزی را که با آن روبرو می شوند خراب می کنند. این قسمت‌ها عموماً بسیار خوب نوشته و بازی شده‌اند، و اگر فقط یک درام درباره بچه‌های آشفته بود، ممکن بود واقعاً مناسب باشد، اما همه چیز دائماً توسط خشونت فوق‌العاده احمقانه و کاملاً کارتونی از مسیر خارج می‌شود.
و فقط یک تن خشونت فوق العاده پوچ و گرافیکی وجود دارد که انگیزه آن به طور کلی به اندازه نتایج غیرقابل قبول است (چهره های کوتاه مدت که در عرض چند ساعت کاملاً بهبود می یابند). بیشتر اتفاقاتی که می‌افتد باید منجر به جراحات کشنده شود، اما ظاهراً هرگز چنین نمی‌شود، زیرا در غیر این صورت قهرمان داستان مدت‌ها به دلیل قتل‌های متعدد در زندان خواهد بود. اما نگران نباشید، همه زخم ها سطحی هستند. هیچ‌کس هرگز دنده‌ای را نمی‌شکند، جمجمه‌اش را می‌شکند، یا آسیب جدی‌ای را متحمل نمی‌شود که در عرض چند ساعت کاملاً فراموش نمی‌شود.

و سپس شخصیت‌های جانبی هستند. خدای من، آیا هیچ سریالی تا به حال بازیگران بدتری از شخصیت های فرعی و داستان های فرعی داشته است؟ هر بار که به مزخرفات بیهوده و بیهوده آنها برمی گشتیم، می خواستم همه چیز را ببندم.

اما این کار را نکردم، زیرا درام خوب بود، گهگاه لحظات تلخی داشت، گاهی اوقات سرگرم کننده بود. و نمایش واقعاً این تصور را ایجاد کرد که به جایی می‌رود... فکر نمی‌کنم بتوان آن را اسپویلر نامید، بیشتر شبیه یک هشدار. همه چیز به یک ضد اوج وحشتناک تبدیل می شود، سپس به طور ناگهانی (و احمقانه) به پایان می رسد. واضح است که آنها فکر می کردند که دارند فصل دوم می گیرند، که در این مرحله بسیار بعید به نظر می رسد، 2 سال بعد و بازیگران در حال حاضر به مشاغل دیگری رفته اند. حتی اگر این کار را انجام می‌دادند، نمایش در پایان آنقدر کارتونی پوچ می‌شد که هیچ راه قابل قبولی وجود نداشت که بتوانند آن را بدون بیرون انداختن آخرین ظواهر واقعیت ادامه دهند، به این معنی که تنها چیزی که باقی می‌ماند همان خشونت احمقانه است.