دانلود سریال Vampire Academy 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Vampire Academy 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Vampire Academy در ژانر(های) درام, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Vampire Academy در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Rhian Blundell, Jonetta Kaiser, Sisi Stringer, Daniela Nieves, Kieron Moore, André Dae Kim, J. August Richards, Anita-Joy Uwajeh, Mia McKenna-Bruce, Andrew Liner, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Vampire Academy 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
24.شهریور 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در دنیایی پر از برتری و زرق و برق، دوستی دو زن جوان از طبقات متفاوت آنها فراتر می رود، زیرا آنها برای تکمیل تحصیلات خود و ورود به جامعه خون آشام سلطنتی آماده می شوند.

In a world of privilege and glamour, two young women’s friendship transcends their strikingly different classes as they prepare to complete their education and enter royal vampire society. Based on the young adult novels by Richelle Mead.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Vampire Academy 2022

در دنیایی پر از برتری و زرق و برق، دوستی دو زن جوان از طبقات متفاوت آنها فراتر می رود، زیرا آنها برای تکمیل تحصیلات خود و ورود به جامعه خون آشام سلطنتی آماده می شوند.

جهت دانلود سریال Vampire Academy 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فکر کردند بعد از فیلم شگفت انگیزی که اکران شد می توانند از کتاب های VA سریال بسازند؟؟؟ سریال سطل زباله است هیچ ربطی به کتاب ها ندارد، شخصیت ها کاملاً تغییر کرده اند و منظور من فقط rase نیست که خیلی غیرضروری بود، خوب فهمیدیم که شما r@sist نیستید اما دقیق نبودن فقط آزاردهنده است و خیلی استفاده شده است. توسط دیزنی، مثل ..... بعد از کتابی که قرار نیست دنبالش کنی، سریال نساز، آنها می توانند این را به عنوان یک سریال خودشان بسازند و هیچ کس قرار نبود چیزی در مورد کپی رایتینگ بگوید، زیرا چیزی ندارد. با کتاب انجام دهید و شخصیت‌ها خیلی آزاردهنده هستند و خیلی آزاردهنده هستند.

جهت دانلود سریال Vampire Academy 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خیلی خوبه ولی جولی پلک... میشه یه کتاب بخونی و دنبالش کنی... خیلی هیجان زده بودم. اگر کتاب را می خوانید، برای بسیاری از تفاوت ها آماده باشید. ویکتور ناگهان پدر میا و سونیا می شود؟؟؟ ناتالی اصلا وجود نداره...سلطه؟؟ چی؟ لیسا و رز فرار نمی کنند؟ نه هارون؟؟ نحوه راه اندازی این ... آدریان چطور معرفی میشه؟؟؟ آیا او را هم از داستان حذف می کنند؟؟؟ باورم نمیشه دارم اینو میگم ولی فیلم خیلی دقیق تر بود. وای. همچنین نه ادی... مثل اینکه خیلی اشتباه است دردناک است. دیمیتری زمانی که قرار است روسی باشد لهجه بریتانیایی/ایرلندی هم دارد.. یکی از اجزای کلیدی داستان... در مورد ترک بودن رز چطور؟ کتاب خیلی خوب چیده شده بود اگر قصد دارید نمایش یا فیلمی بسازید که در اصل کتاب بوده است، حتماً باید از کتاب پیروی کنند. این قطعاً بسیاری از خوانندگان را ناامید خواهد کرد.