دانلود سریال Upload 2020 (بارگذاری) دوبله فارسی

دانلود سریال بارگذاری 2020

ژانر :
کمدی علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
8.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
30 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
12.اردیبهشت 1399
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :

In 2033, people who are near death can be “uploaded” into virtual reality hotels run by 6 tech firms. Cash-strapped Nora lives in Brooklyn and works customer service for the luxurious “Lakeview” digital afterlife. When L.A. party-boy/coder Nathan’s self-driving car crashes, his high-maintenance girlfriend uploads him permanently into Nora’s VR world.

IMDb
8.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Upload 2020


جهت دانلود سریال Upload 2020 (بارگذاری) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"بارگذاری" آینده ای نیمه شبه اختلافی را بررسی می کند که در آن افرادی که انتظار دارند به زودی بمیرند می توانند آگاهی خود را در یک دنیای مجازی بارگذاری کنند که در تئوری می توانند برای همیشه در یک دنیای کامل دیجیتال زندگی کنند. پس از اینکه قهرمان اصلی ناتان ، یک برنامه نویس و کارآفرین جوان ایده آلیست ، در یک تصادف اتومبیل مشکوک به سختی مجروح شد و با اکراه به خواسته های دوست دختر سرسخت خود تسلیم شد تا قراردادی را امضا کند که او را به "Lakeview" ، یکی از پوسته های بالاتر مجازی تبدیل کند جهان ها پس از بیدار شدن ناتان از واقعیت جدید خود ، به سرعت متوجه می شود که جهان ایده آل تر از ایده آل تجربه واقعی است.

به عنوان مثال ، اگرچه هزینه ماهانه "مسکن" با یک لیست همراه است. از مزایای موجود ، ناتان به سرعت در می یابد که تجربه مجازی با هجوم تقریباً بی پایان از فرصت ها برای هزینه های راحتی مانند غذای مجازی گران قیمت در مینی بار اتاق شما ، ربات های تبلیغاتی که دائما سعی در فروش آدامس و سایر خریدهای ضروری ، لباس مجازی و گران قیمت دارند ، ساخته شده است. تجهیزات برای فعالیتهای اوقات فراغت. در حقیقت ، اگر مراقب باشید ، به سرعت متوجه می شوید که دنیای مجازی به دقت ساخته شده است ، به طوری که ساکنان چاره ای جز هزینه کردن یا نشستن در کسل مطلق ندارند.

این تصویری کاملاً افسرده از مدل به اصطلاح "freemium" که در دهه گذشته بر بازی ها مسلط بوده است ، به ویژه بازی های موبایل ، جایی که طراحان تا آنجا پیش می روند که "رویدادهای ناامیدی" را معرفی کنند. موانعی که به طور مصنوعی ایجاد شده اند و برای تداخل در تجربه کاربر در لحظات کلیدی قابل دور زدن با خرید درون برنامه ای هستند. یک مثال قدیمی اما عالی می تواند بازی "Candy Crush" باشد که توسط تحلیلگران خراب شده است تا نشان دهد که این بازی توهم بازی مبتنی بر مهارت را نشان می دهد اما در واقع بسیار نزدیکتر به یک ماشین اسلات عمل می کند.

تجربه ناتان توسط دوست دخترش اینگرید که از دادن رمز ورود حساب خود به وی برای خریدهای جهانی خودداری می کند ، کاسته می شود و در عوض همه درخواست های خرید خود را به او منتقل می کند تا "بتواند به او نزدیکتر باشد "با نظارت بر هر فعالیت او. از آنجا که حساب خانوادگی وی اجاره مجازی وی را نیز پرداخت می کند ، وی همچنین از قدرت شومی بر موجودیت او استفاده می کند ، که هرگز به نظر می رسد به او یادآوری نمی کند هر زمان که به نظر می رسد در آستانه رد کردن یکی از درخواست های او است ، ابایی ندارد.

به نظر می رسد که همه اینها به اندازه کافی بد نبوده اند ، ساکنان دنیای مجازی با خشم بیشتری روبرو می شوند که حتی ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشند. به عنوان مثال ، حریم خصوصی وجود ندارد زیرا کارمندان "Lakeview" می توانند و غالباً ساکنان را بدون اطلاع آنها مشاهده می کنند هر زمان که آنها بخواهند به دلایلی خیر مانند بررسی سلامت روانی ساکنان تا سرگرمی ساده یا سرگرمی رایگان بزرگسالان ، با "حالت حریم خصوصی" ساکن هیچ تأثیری در این توانایی ندارد. حتی ذهن ساکنین یک بازی عادلانه است ، کارکنان "Lakeview" توانایی این را دارند که ساکنان را مجبور به خوابیدن ، جابجایی کردن و اضافه کردن یا حذف خاطرات کنند ، یا اینکه ذهن خود را به طور کلی معلق کنند اگر ، برای مثال ، یک ساکن بودجه کافی برای پرداخت هزینه های بالاتر را ندارد بسته "داده های نامحدود".

شرایط به حدی ضعیف است که در دنیای مجازی به طور معمول 40٪ + "میزان رد" وجود دارد ، که به معنای خودکشی ساکنان است ، چیزی که شرکت مأیوس است تا قبل از آن از آن اجتناب کند آخرین وجوه یک ساکن را استخراج کرده است. به عبارت دیگر ، شرایط برای کسانی که پول کافی دارند قابل تحمل است ، اما وقتی بودجه تمام شد ، شرکت این توانایی را دارد که یک مقیم را به یک نسخه جهنمی از دنیای مجازی رها کند ، جایی که هر راحتی ، حتی آنهایی که برای شرکت هزینه ای ندارند مانند نمای پنجره خود نگه دارید ، حذف می شوند. هر کسی که یکی از اعضای خانواده خود را در یک خانه سالمندان داشته باشد ، نمی تواند این موارد را از دست بدهد ، زیرا زنجیره های خانه سالمندان از الگوی مشابهی بین امکانات پزشکی و پزشکی استفاده می کنند.

شاید یکی از نقاط روشن زندگی ناتان این باشد که نورا ، یک "فرشته" ، اصطلاح شرکت تکرار خدمات مشتری ، که با او دوست است. نورا ناتان را وارد دنیای مجازی می کند و علاقه عمیق تری به او پیدا می کند پس از اینکه کمی بعد از رسیدن به "Lakeview" با او صحبت کرد که خودکشی کند. نورا و ناتان به دلیل انزجار عمومی نسبت به بی انصافی جهان ، واقعی و مجازی ، و گرایش دنیای دیجیتال مدرن به تشویق تعاملات کوتاه و مصنوعی بین مردم ، پیوند دارند.

این نمایش یک کمدی است و شوخ طبعی ، اگرچه اغلب تاریک است ، اما معمولاً مورد توجه قرار می گیرد. متأسفانه ، برای من ممکن است خیلی خوب به علامت برخورد کند. چند بار اول آنها در مورد خریدهای درون برنامه ای یا عدم رعایت حریم خصوصی شوخی کردند ، من خندیدم ، اما با اجرای نمایش ، احساس اضطراب آور بودن معتبر شد. برخی از این فن آوری ها ، مانند اسکن مغز انسان برای تهیه یک نسخه دیجیتالی ، یک خیال ناب است. اما بسیاری از فناوری های موجود در این نمایشگاه بخوبی اندیشیده شده اند ، به طوری که احساس می شود پیشرفت ارگانیک فناوری امروز است. اما این احساس اصیل با گذر زمان احساس کلاستروفوبیک را آغاز کرد و تصویری از آینده را یک باره بیگانه و آشنا ترسیم کرد و اصلاً خوشحال نبود.

شگفتی های اینترنت و عصر دیجیتال راحتی شگفت انگیزی را برای ما به ارمغان آورد ، اما کارایی بی رحمانه تجارت به سبک سیلیکون ولی بسیار احساس می شود که می تواند این دنیای dystopian فردا را ایجاد کند ، جایی که روابط توسط برنامه ها تنظیم می شود و زندگی اجتماعی ما بر اساس یک سیستم پنج تا ستاره است. جایی که سیستم های واقعیت مجازی شگفت انگیز به ما امکان می دهد وارد فیلم ها و کتاب های مورد علاقه خود شویم اما همچنین محیط کار را برای ما به ارمغان می آورد که از دوربین های ردیابی چشم برای مدیریت هشدار در صورت عدم توجه ما به کار ما استفاده می کند. و در مواردی که حواس پرتی سرگرمی ، ما به شدت مجبور به جلوگیری از وخیم شدن در شرایط وخیم زندگی خود هستیم ، با موانع فرصت طلبانه لذت بردن تا زمانی که پول اضافی را جلب نکنیم ، سرشار است.

جهت دانلود سریال Upload 2020 (بارگذاری) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"بارگذاری" در حالی که فاقد ذکاوت ، فلسفه هوشمندانه و جذابیت کلی است ، مقایسه آشکاری با "مکان خوب" خواهد داشت. بیشترین جذابیت Upload در ساخت مفهوم دنیای پس از مرگ دیجیتال بر اساس برنامه های داده تلفن همراه و پیشرفت های تکنولوژیکی است که به نظر می رسد گرسنگی و حمل و نقل را برطرف کرده است. با این حال ، بسیار سخت است که ببلعیم این نمایش فقط 13 سال در آینده تنظیم می شود و این ایده را پنهان می کند که هرکسی اجازه خواهد داد تمام زندگی (و مرگ) خود توسط شرکتهای فناوری دیجیتال کنترل شود و ظاهراً هیچ مقاومتی ندارند.

جایی که نمایش شکست می خورد ، کمبود شخصیت های قابل جبرانی است که قرار است به آنها اهمیت دهیم. شخصیت اصلی - نیتن - به نظر می رسد که هیچ نیروی محرکی نسبت به چیزی ندارد ، در عوض قربانی ثابت محیط خود است. نزدیکترین چیز به یک شخصیت قابل بازی ، نورا است که به جای علاقه عاشقانه ، باید او را قهرمان اصلی قلمداد کرد. حتی در اواخر فصل اول یک نقطه وجود دارد که ناتان کاملاً اعتراف می کند که علاقه خود را به تحقیقات قتل خود از دست داده است.

گفت: طرح معمای قتل در نوع خود اشتباه است. این مبلغ به عنوان یک قطعه مهم معرفی می شود ، اما در پایان فصل اول برای هر یک از وضوح صفر وجود دارد. وضعیت نهایی نشان می دهد که باید سه قسمت دیگر وجود داشته باشد. اگر ما حتی به صخره نزدیک نشده ایم ، می توانید آن را صخره ساز بنامید؟ گذشته از یک افشاگری مهم در مورد گذشته نیتان ، ما فقط به نکاتی مبهم در مورد آنچه واقعاً برای او اتفاق افتاده است ، می گیریم و همه آنها توسط رویدادهای بسیار مناسب پوشانده می شوند که بلافاصله کنار گذاشته می شوند. وقتی شخصی که تحقیق در مورد قتل را انجام می دهد ، خودش قتل شده است. شخصیت ها با از بین بردن نفوذ او به حالت ناگهانی پاسخ می دهند ... "هوم ، عجیب و غریب."

اگر این خنده دار و سرگرم کننده باشد این سوراخ های آشکار طرح ، همه اینها قابل قبول تر است. اما به نظر می رسد شوخ طبعی چیزی است که دنیای پس از مرگ دیجیتال از دست می دهد. تنها بخشی از نمایش که کمترین و شوخ طبعانه را پیدا کردم ، نام های ترکیبی شرکتی مانند "Panera Facebook" بود. در غیر این صورت ، نمایش پر از مفاهیم اجتماعی است که از مزخرف گرفته تا کاملاً آزار دهنده است. از کمربندهای چسبی برای اطمینان از رابطه جنسی توافقی تا ایده "بارگذاری" روشی قانونی و کاملاً پذیرفته شده برای خودکشی. باز هم ، این فقط 13 سال در آینده اتفاق می افتد.

دو واقعه ناراحت کننده طبقه 2 گیگ Lakeview و زن و نوزادش در صف Freyond هستند. در کف 2 گیگ - شبیه به کشتی های تایتانیک - یک دختر کوچک دارای یک حوله کاغذی است که از راهرو پایین می رود. بر اساس آنچه درباره بارگذاری می دانیم ، این بدان معناست که خانواده این دختر کوچک ترجیح می دهند او را بارگذاری کنند حتی اگر توانایی پرداخت هزینه زیادی را ندارند ، به دلیل خودخواهی خود ، آگاهی او را برای زندگی ناپسندترین موجودی که در مدت زمان نامعلومی تصور می شود محکوم می کند. وحشتناک.

دوم ، یک زن و کودک 14 ماهه او در یک سرویس بارگذاری رایگان در صف منتظر هستند تا فرصتی برای خودکشی و کودک خود را بکشند زیرا "سلام ، این ممکن است تنها شانس بارگذاری ما باشد" " کاملاً نگران کننده است.

باز هم ، گفته می شود اکثر شخصیت های این نمایش امروز زنده هستند. این حتی در آینده دور مانند "ایدئوکراسی" تنظیم نشده است. از الان 2-3 رئیس جمهور است.

جهت دانلود سریال Upload 2020 (بارگذاری) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مدتی می‌گذرد که با یک برنامه تلویزیونی جدید مواجه شده‌ام که مانند آپلود منحصربه‌فرد است. با وجود همه محتوایی که این روزها وجود دارد، پیدا کردن چیزی که فوق‌العاده اصلی باشد، سخت است، و اگرچه این سریال ممکن است عناصری از چیزهایی را که قبلاً دیده‌اید به عاریت گرفته باشد، به نظر من بسیار تازه است. استودیو آمازون، بین فیلم‌های بلند و سریال‌های تلویزیونی، سال‌ها است که آن را از پارک حذف کرده است و من معتقدم که این سریال به عنوان یکی از بهترین‌هایشان شایسته تقدیر است. به همین دلیل است که من معتقدم فصل اول آپلود ارزش وقت گذاشتن را دارد.

در دنیایی که احتمالاً در سال‌های آینده بسیار شبیه دنیای ما خواهد بود، فناوری بر آن غلبه کرده و به مردم این امکان داده می‌شود که یکی را انتخاب کنند. مرگ عادی یا پرداخت هزینه برای آپلود آگاهی خود در دنیای دیجیتالی که انتخاب می کنند. توسط شرکت هایی اداره می شود که از افراد خود مراقبت می کنند، می تواند کاملاً شخصی شود. پس از اینکه ناتان براون (رابی آمل) در یک تصادف رانندگی در محل زندگی می کند، او به سرعت تصمیم می گیرد قبل از مرگش آپلود شود. عاشق زنی که بدن او را در این دنیای دیجیتالی کنترل می کند و در این راه، اسرار گذشته خود را یاد می گیرد، این داستان ساده با لایه های جالب بسیاری به پایان می رسد. اگر برای هیچ چیز دیگری، این سریال در سطح داستانی بسیار جذاب است.

تا زمانی که این فصل به پایان رسید، من مشتاق بودم ادامه دهم، بنابراین اگر دلیل کافی برای توصیه آن نیست، پس بیایید شیرجه بزنیم به برخی از مشخصات از همان لحظه ای که ناتان به این دنیای جدید می رسد، هوشمندی شروع به پریدن از صفحه نمایش می کند. از باز کردن یخچال و جستجوی گزینه‌های بیشتر مانند تلفن همراه گرفته تا شخصیت‌های مشخصی که مشخصاً هکرهای اینترنتی هستند، و حتی نحوه اجرای این دنیا بر اساس گیگابایت و میزان هزینه‌های مردم، در نهایت تعداد دفعاتی که گفتم را از دست دادم. ، "اوه، من می بینم که شما در آنجا چه کردید." پیش فرض این سریال همانطور که گفتم بسیار منحصر به فرد است، اما این واقعیت که آنقدر به طنز ظریف توجه شده است که همه به آن نخواهند رسید، به نوعی مرا شوکه کرد، به نحوی خوب.

من اعتراف می‌کنم، از بازی‌هایش در نمایش‌هایی مانند فلش یا در فیلم‌هایی مانند داف، هرگز فکر نمی‌کردم که رابی آمل بتواند فیلم خودش را رهبری کند، چه برسد به یک سریال عالی، اما اشتباه می‌کردم. در حالی که فکر نمی‌کنم بازی او شایسته جایزه یا چیزی شبیه به این باشد، من کاملاً معتقد بودم که او این شخصیت است. او این سریال را روی شانه هایش حمل می کند و این به راحتی بهترین عملکردی است که تا به حال از او دیده ام. او، همراه با اجرای واقعاً خوب نورا آنتونی، شیمی عالی را به اشتراک گذاشت و اگر این جنبه برای من کار نمی کرد، احتمالاً از این نمایش در کل لذت نمی بردم.

در پایان، آپلود یک داستان آینده‌نگر ساده است که به نظر منحصر به فرد می‌رسد و با پیچش‌های زیبا، طنز هوشمندانه و ساختن جهان، حتی بیشتر از آن ارتقا می‌یابد. من قطعا برای فصل دوم بازخواهم گشت، که واقعا امیدوارم ساخته شود. لوک همچنین یک شخصیت ثانویه خنده دار بود که حضور او را برای من به ارمغان آورد، حتی اگر می توانم ببینم که چگونه برخی از بینندگان ممکن است او را کمی اضافی یا آزاردهنده ببینند. اینجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد، به خصوص اگر به دنبال یک مفهوم اصلی برای حفاری دندان های خود هستید. توصیه می‌کنم فصل اول آپلود را که اکنون در Amazon Prime Video پخش می‌شود، بررسی کنید.

جهت دانلود سریال Upload 2020 (بارگذاری) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر به دنبال نمایشی مانند «مکان خوب» هستید، اما نه خنده دار، هوشمندانه، یا اصلی، یا «سن جونیپرو»، اما نه رمانتیک، دلگرم کننده و بدون عمق، این نمایش برای شماست. در حالی که احساس فوریت نکردم که فوراً آن را خاموش کنم، همچنین نمی توانستم بفهمم که چه چیزی را تماشا می کنم. این به معنای واقعی کلمه بریده‌ای از دو نمایش عالی است که با هم ترکیب شده‌اند، با یک شخص مستقیم که در کنار النور شلستروپ دوست‌داشتنی یا یورکی دوست‌داشتنی قرار دارد.

من چیزهای بیشتری دریافت کردم. تصور می‌شود که این یک میدان آزمایشی برای شبکه‌هایی بود که مورد توجه قرار نگرفتند، و آمازون آن را برداشت و گفت: "نه، ما نمی‌خواهیم بیشتر از این پول خرج کنیم، بیایید این آزمایشی را همانطور که هست نگه داریم نه عکسبرداری مجدد مردم آن را تماشا خواهند کرد، زیرا آنها دیگر برنامه های شما را دوست دارند، بنابراین ما اهمیتی نمی دهیم." بیشتر شبیه یک پیش نویس خام به نظر می رسد و نه یک محصول آماده برای تلویزیون.

همچنین، بخش خوبی از 10هایی که شرط می بندم، نقدهای جعلی هستند. آنها به راحتی می‌توانند منتقدان پولی و ترول‌ها را شناسایی کنند، زیرا نظرات آنها همیشه 10 یا 1 است، و گاه به گاه 9 یا 2 را می‌اندازند، بنابراین کمتر جعلی به نظر می‌رسند. تشخیص اینکه چه زمانی یک نمایش به تازگی منتشر می شود بسیار آسان است زیرا نقدهای کمتری وجود دارد و به راحتی قابل بررسی است. من یک نقد جعلی پیدا کردم که به این فیلم و همچنین فیلم دیگری که در حال بررسی آن بودم، نمره خوبی می‌داد. می‌دانم که جعلی بود، زیرا تمام نقدهای او بی‌معنا بود و در 4 سال آن شخص بیش از 12000 نقد داشت، که تماشای این مقدار محتوا غیرممکن است. این حدود 10 در روز است. ناگفته نماند، همانطور که گفتم، هر نقدی بیهوده بود و با عنوان "بررسی". و اکثر نظراتی که واقعی به نظر می‌رسند و جزئیات واقعی نشان می‌دهند که آنها واقعاً این نمایش را دیده‌اند، به طور متوسط ​​حول 5 امتیاز هستند.

اگر بخواهم مواردی را که در این نمایش اشتباه است فهرست کنم، کمی طول می‌کشد، بنابراین فکر می‌کنم که این یک آزمایش آزمایشی بود، زیرا تعجب می‌کنم که بسیاری از انتخاب‌های این نمایش تبرئه نشدند. مثلاً، شاید 20 تا 30 درصد از نمایش را نگه می‌داشتم، و بقیه را یا بازنویسی می‌کردم، باز بازیگری می‌کردم، برش می‌دادم، دوباره فیلم‌برداری می‌کردم، زیرا در کل یک خلبان بسیار ضعیف است. تنها چیزی که به نظرم هوشمندانه یا جالب بود، مشکل مافین بود. به غیر از آن، کل کار بود، آنجا بود، این کار را انجام داد. هیچ چیز هوشمندانه ای نیست، و بسیاری از چیزها منطقی نبودند.

یکی دیگر از چیزهای مهم این است که نویسنده(های) به وضوح چیزی در مورد فناوری نمی دانند. هیچکدام از این فناوری ها منطقی نبودند یا کار نمی کردند. خیلی ساده بود که از یک کودک 12 ساله بپرسیم فورتنایت چگونه کار می کند و تصویر آگاهانه تری از این دنیا داشت. بررسی نکردن فناوری برای یک نمایش مبتنی بر فناوری، نوشتن بسیار ضعیفی است. و روانی. اگر مطلقاً چیزی در مورد آن نمی دانید، سعی نکنید فلسفه را تا پایان نمایش کنار بگذارید. مثل اینکه، سخنرانی روانی او منطقی به نظر نمی رسد و اگر او در این سریال Cheedy است، جای تعجب نیست که او در یک آپارتمان به اندازه کمد با یک هم اتاقی زندگی می کند. و چه خبر بود؟ او در فن آوری کار می کند و او شکسته است؟ به هر حال، فهرست کردن همه مشکلات این نمایش زمان زیادی می برد و مطمئن هستم که هیچ کس نمی خواهد آن را بخواند.