دانلود سریال Touch 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Touch 2012 با زیرنویس فارسی

سریال Touch در ژانر(های) علمی تخیلی, درام, معمایی, ساخته شده و در سال 2012 به روی پرده رفته است. Touch در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Kiefer Sutherland, David Mazouz, Maria Bello, Saxon Sharbino, Lukas Haas, Saïd Taghmaoui, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-PG و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Touch 2012 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی درام معمایی
امتیاز :
7.3/10
وضعیت :
Canceled
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2012
زمان :
43 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
05.بهمن 1390
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
26
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Martin Bohm, a widower and single father, is haunted by an inability to connect to his autistic, mute 11-year-old son, Jake. Their relationship and their lives take an extraordinary turn when he discovers his gifted son has the ability to see things that no one else can and the patterns that connect seemingly unrelated events.

IMDb
7.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Touch 2012


جهت دانلود سریال Touch 2012 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


واقعاً از آنجا که هیچ کس این مطلب را نخواند ، من فقط آن را ارسال می کنم تا افسردگی مبهمی را که این سریال از سینه ام باقی مانده است ، و طعم آن را از دهانم بیرون بکشم. همچنین من هنوز هم در فصل 2 House Of Cards به سر می برم که چند ماهی قبل از پایان کوسه را به طور عظیم پرش می کنم ، بنابراین تلاش برای پایان "Touch" حال من را بهبود نمی بخشد.

من دوست دارم کیفر ، و من می خواهم که او موفق شود ، خصوصاً اینکه او استعداد بسیار بیشتری از پدرش دارد (که من هم او را دوست داشتم) ، اما این وسیله نقلیه ای نبود که بتواند این کار را انجام دهد.

با ناامیدی آن * می توانست باشد. با قسمت اول امید مبهمی به چیزی علمی ، ریاضی داشتم. با پایان قسمت دوم من به خاطر مزخرفات ooga-booga استعفا دادم و فقط لذت بردم تا از نوشتن لذت ببرم.

برای چند قسمت ، نوشتن در واقع بد نبود. من روش واقعاً محکمی را که باعث ایجاد تعامل اعداد و موضوعات شخصیت پرتاب شده بودند را دوست داشتم. از نظر انیشتین ، شخصیت های "World Lines" از نقاطی عبور می کردند که جیک می توانست ببیند.

سپس تولیدکنندگان در کوکائین حمام کردند ، اعضای تیم نویسنده که برای انجام کار بهتر ترجیح می دادند یا بروید و به یک فرقه بپیوندید ، و کیفر بیچاره در تلاش بود چیزی تولید کند که بیشتر و بیشتر به شکل لیمو در آید. یا گلابی شکل.

"اجازه ندهید جیک از دید شما خارج شود!" سپس او اجازه می دهد تا جیک از دید او خارج شود. از نو. دوست او در مرکز مراقبت سرانجام به اعداد و ارقام اعتقاد دارد. سپس آن را فراموش کرده و باید قسمت بعدی را دوباره متقاعد کرد. سپس آن را فراموش کرده و باید قسمت بعدی را دوباره متقاعد کرد. سپس جیک فرار می کند. سپس جیک فرار می کند. سپس دوستش اعداد را فراموش می کند و باید دوباره متقاعد شود ...

این اعداد کم شدند تا اینکه به سختی اهمیت پیدا کردند. پر کردن اصل آنچه که در جریان است ناامیدکننده تر می شود ، تا اینکه واژه "پیشگویی" اجتناب ناپذیر ظاهر شد (کم و بیش).

نویسنده موفق شد سه شخصیت تحریک کننده ترین شخصیت را ایجاد کند تا به امروز به تلویزیون ضربه زده ام: جیک ، لوسی و دانشمندی با گوش های بزرگ و موهای نامرتب. هر وقت جیک بلند می شد و جیغ می کشید من مشت می زدم به هوا. من * هوا را مشت کردم که آنها سرانجام به سر لوسی شلیک کردند. و برادر پسر دانشمند درگذشت و وی در یک بسته بندی احمقانه و احمقانه دستگیر شد ، که به نظر من نیز خوب است. من می خواستم او آسیب ببیند ، بد.

اگر منصفانه با جیک روبرو شوم ، اوتیسم اغلب * هنجارها را بسیار آزار دهنده می داند ، اما این بدان دلیل است که آنها فقط به کسری دسترسی دارند (یا به آنها اهمیت می دهند) با وجود این ، صدای جیک "اوتیسم هالیوود" بود ، که شبیه "هالیوود دیوانه" است در حالی که سر خود را گرفته اید فریاد بزنید. تقریباً هیچ کاری که دیوانه * انجام می دهد *).

در مورد تنها شخصیتی که در نهایت دوست داشتم Avril ، تاجر الماس هاسیدی بود. او در واقع جالب بود ، و همچنین صمیمی (بدون نفس نفس زدن کیفر) - شما می توانستید فقط او را نشان دهید.

اوه ، درست است ، این قاتل بود: آنها مجبور شدند آن را تبدیل کنند "24" را امتحان کنید و آن را ذخیره کنید ، بنابراین از یک سریال به یک سریال تبدیل شد و بسیار احمقانه شد. همچنین نیمی از شخصیت ها کنار گذاشته شدند و به جز در خلاصه ، فراموش شدند.

این در سکانس اعتبارات نشان داده شد. به هر حال همیشه مرا آزار می داد - بیایید تعداد زیادی پا ، جمعیت ، سواحل ، پاها ، حیوانات مزرعه ، پا ، وسایل هواشناسی و پاهای بیشتری را نشان دهیم - تا نشان دهیم چه درگیر ، روزمره هستید! من رادیکال و خاکی نشان می دهد این است. این امر حامی بود اما من می توانم آن را ببخشم با توجه به جهتی که دو یا چند دور اول به آن اشاره کردند.

اما وقتی از ریل خارج شد ، آنها شروع به وارد کردن عکسهای اکشن از نسخه جدید "24" (فصل 2) کردند. ) که به سختی با جو سایر قطعه ها درگیر شد.

و من با احکام کوچک جیکز ، با دقت حدود 5٪ در یک روز خوب و صدای کمی آزار دهنده او ، به سرعت به جلو منتقل شدم.

کیفر متاسفم. با نقطه شروع و منابعی که داشتید - کاملاً صیقلی بود ، * به طرز آزاردهنده * - باید چیز خیلی خوبی بود ، نه فقط چیزی که ما برای تماشای زمان تا بازگشت دوباره POI به آن تماشا می کردیم. آیا می توانید دفعه بعد به چیزی که در واقع داستان دارد برگردید؟ لطفا همسر؟ این در واقع پهنای باند رسانه ای ارزشمندی را اشغال کرد!

جهت دانلود سریال Touch 2012 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اولاً ، من فقط حدود 5 یا 6 قسمت لمس را قبل از رفتن به چیزهای دیگر تماشا کرده ام. دلیل این موضوع را بعداً خواهم گفت.

به هر حال ، لمس کنید. این یک نمایش در مورد یک بچه با استعداد و اوتیسم است که الگوها را در افراد می بیند. او می تواند تعدادی از زندگی درهم تنیده را پیش بینی کند و به طور ماهرانه آنها را از طریق تعداد تعامل کند. او که مایل نیست خودش صحبت کند یا لمس شود ، از پدر محافظ خود به عنوان مجرا برای کمک به این افراد استفاده می کند. در هر قسمت سه زندگی متفاوت را می بینیم که هرکدام مشکلات خاص خود را دارند. این زندگی ها با سرنوشت یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و با کمک این مداخله ، در نهایت همه چیز خوب است. و کیفر ساترلند در نقش پدر این کودک با استعداد مرموز حضور دارد. در کل این ایده خوبی بود که فکر کردم. و بسیار خوب انجام می شود. تیم کرینگ نمایش خوبی را تولید کرده و مطمئناً حداقل برای چند قسمت قابل تماشا است. مشکل خودم کمبود قوس در داستان است. از قسمت هایی که تماشا کردم ، این یک داستان درهم آمیخته هوشمندانه یکی پس از دیگری بود ، در حالی که شخصیت اصلی در آن کمی پیشرفت داشت ، غیر از یک داستان پشتیبانی از سختی کیفر در خدمات اجتماعی. هر دو قادر به کنترل این پسر نیستند. همچنین پیشرفت کوچکی وجود دارد که بین کیفر و بچه مشاهده می شود ... هر دو از طریق یک هدف متحد برای کمک به مردم نزدیکتر می شوند. همانطور که کیفر می گوید ، او اکنون می تواند "او را بشنود".

باز هم ، ایده قوی است و روشن است که چرا کیفر موافقت کرد که به تلویزیون برگردد. هر قسمت هوشمندانه است ، خیلی عجیب و غریب نیست و به طور خارق العاده ای تولید می شود. بازی فوق العاده است - کودک به سادگی درحال طفره رفتن است. و بسیار خوب است که کیفر در نقش یک شخصیت کمتر تحمیل کننده مانند این بازی کند. و یک ذکر برای بازیگران مکمل که تعداد نقشهای درهم تنیده مورد نیاز ایده ای مانند این را بازی می کنند. در کل آنها بسیار خوب بازیگران هستند و عملکرد آنها به همان اندازه خوب است. نوشتن متناسب است و دقیقاً یک قسمت به قسمت است ، این یک نمایش کاملاً مناسب است. اما مشکل اینجاست. من عاشق قوس داستان خوبی هستم. چیزی که مرا هفته به هفته نگه دارد. من می خواهم انتظار چیزی بیش از حل یک الگوی اعداد مرموز دیگر را داشته باشم. من احساس می کنم این جایی است که ایده کلی شکست می خورد. مطمئناً افزایش قوس داستان شخصیت اصلی و از دست دادن چیزی که باعث می شود این نمایش کمی خاص باشد دشوار است. اگر من تیم کرینگ بودم ، شاید در هر فصل از یک داستان در هم تنیده استفاده می کردم ، بچه فقط در قسمت های مختلف قسمت هایی را حل می کرد. این ، در کنار مالاریک خدمات اجتماعی و پیوند روزافزون پدر و پسر ، این نمایش را ویژه کرده است. اما خیلی تلاش می کند. با اجرای آنها برای حل یک رمز و راز در هر قسمت ، درام واقعی وجود ندارد. ما قبلاً دیده ایم که این کار را انجام داده اند ، آنها دوباره این کار را انجام خواهند داد. تنها سرگرم کننده باقی مانده این است که بفهمید چه کسی با چه کسی مرتبط است و چگونه این افراد در نهایت تعامل خواهند داشت.

این می تواند ویژه باشد. تیم کرینگ تا آنجا که به من فکر می کند یک ترفند را از دست داده است و من تلاش می کنم تا قبل از اشباع ایده ، چند فصل را طی کنیم.