دانلود سریال The Undoing 2020 (از هم گسیخته) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال از هم گسیخته 2020 با زیرنویس فارسی

سریال از هم گسیخته در ژانر(های) درام, جنایی, معمایی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. The Undoing در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Nicole Kidman, Hugh Grant, Edgar Ramírez, Noah Jupe, Lily Rabe, Matilda De Angelis, Ismael Cruz Córdova, Edan Alexander, Michael Devine, Donald Sutherland, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Undoing 2020 (از هم گسیخته) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام جنایی معمایی
امتیاز :
7.4/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
04.آبان 1399
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

نابودی ، نام سریالی مهیج و غم‌انگیز می‌باشد که توسط دیوید ای کلی ساخته شده است. داستان این سریال حول‌محور زندگی یک تراپیست به نام گریس فریزر می‌گردد که پس از چاپ اولین کتابش ، زندگی‌اش به کلی زیر و رو می‌شود و…

Grace and Jonathan Fraser are living the only lives they ever wanted. Overnight a chasm opens in their lives: a violent death and a chain of terrible revelations. Left behind in the wake of a spreading and very public disaster, Grace must dismantle one life and create another for her child and her family.

IMDb
7.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Undoing 2020

نابودی ، نام سریالی مهیج و غم‌انگیز می‌باشد که توسط دیوید ای کلی ساخته شده است. داستان این سریال حول‌محور زندگی یک تراپیست به نام گریس فریزر می‌گردد که پس از چاپ اولین کتابش ، زندگی‌اش به کلی زیر و رو می‌شود و…
زندگی یک دکتر درمانگر موفق در نیویورک، درست قبل از انتشار اولین کتابش از هم گسیخته می شود…

جهت دانلود سریال The Undoing 2020 (از هم گسیخته) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هشدار SPOILER. بسیاری از این بررسی درباره چگونگی پایان داستان است. 5 قسمت اول بسیار خوب بودند. این نمایش بسیار سخت کار می کند تا احساس نکنید یک داستان یک ساعته در 6 ساعت قرار دارد.

بازیگران خوب هستند و بازیگری خوب است. نوشتن بد نیست دو بازیگری که نقش دو پسر را بازی می کنند تقریباً مانند بچه های واقعی کاملاً خوب عمل می کنند. سازندگان فیلم از "باران" برای تنظیم لحن و حال و هوای یک صحنه استفاده می کنند. گرفتم. با استفاده از این روش فیلم ، باران استفاده می شود تا جایی که "اوه نه ، دیگر نه".

2. واضح است که صحنه های داخل صحنه و در زندان و دادگستری فیلمبرداری شده اند ، همگی در همان زمان فیلمبرداری شده اند ، حتی اگر قرار باشد در روزهای مختلف اتفاق بیفتد. این قابل بخشش است و باعث کاهش زیاد داستان نمی شود ، اگرچه سخت است که هنگام تماشای همان صحنه هایی که در قسمت های مختلف تکرار می شوند به آن فکر نکنید.

3. کارآگاهان پلیس شباهت زیادی به پلیس تلویزیون دارند. آنها بدون حضور وكیل ، از مادر بازجویی می كنند ، گرچه آنها تصور می كنند كه وی مظنون یا شریك است.

4. مادر دارای وكیل با قیمت بالا ، ظاهراً كاملاً شایسته است ، اما وقتی پلیس از وی سوال می كند ، تقاضای حضور ندارد.

5. برخی از صحنه های احساسی بیش از حد زیاد است.

6. هنوز هم ، به طور کلی ، من پنج قسمت اول را بسیار خوب ارزیابی می کنم. قسمت آخر یک ناامید کننده واقعی است ، به خصوص با وجود همه نتایج حیرت انگیز و پیش بینی نشده.

7. قاتل کی بود؟ شوهر معشوقه بود؟ او انگیزه و فرصت را داشت. پدربزرگ بود؟ او به اندازه کافی پست بود و از دامادش متنفر بود. آیا آن دوست دختر مورد اعتماد بود؟ گفته شد که وی ممکن است با معشوقه مقتول رابطه داشته باشد. این افراد همه مظنونین اصلی بودند.

8. اگر داستان در انتهای قسمت پنجم به پایان می رسید ، این پایان بسیار خوبی بود. صحنه یک پسر 12 ساله است که آرام می خوابد و مادر برای دیدن او به اتاق خواب تاریک خود می آید.

مادر به نزدیک ترین پسر پسر می رود ، زانو می زند و پرونده پسرش را باز می کند ، و در مورد او چکش ، سلاح قتل است. فلش به سمت پسر ، دراز کشیده در رختخواب ، در حالی که چشمانش کاملاً باز شده و از چشم خود جدا می شود.

من و همسرم هر دو یک صدا با هم گفتیم: "اوه ، پسر بود ؟؟؟ وای !! ! " این یک پایان عالی هیچکاکایی بود. تماشاگران را به این احتمال معلق بگذارید ، و قاتل کسی باشد که کسی به او مشکوک نشود. معلوم شد که قاتل پدر ، مظنون اصلی است. بو من 6 ساعت وقت خود را تلف کردم و منتظر ماندم تا بفهمم در اولین قسمت چه چیزی به ما گفتند. به نظر می رسید یکی از آن فیلم های طولانی اینترنت است که نوید یک شگفتی بزرگ را می دهد که ادامه دارد و هرگز تحقق نمی یابد. بو و بل.

نه تنها این ، بلکه قسمت آخر نیز شامل یک ضربدری مضاعف توسط همسری است که داوطلب شهادت برای بی گناهی همسرش است. متوجه می شویم که همسر حقیقت ناتوانی عاطفی و ذهنی شوهرش را به دوست خود گفته است و دوستش این اطلاعات را با دادستان تعقیب کننده در میان گذاشته است. وکیل دادگستری از این اطلاعات برای بی اعتبار کردن شهادت همسر استفاده می کند. چرا وکالت مدافع حرفه ای با قیمت بالا ، از وکیل مدافع در مورد اینکه وی از کجا اطلاعات خود را به دست آورده سوال نکرد؟ زن باید به دروغگویی متهم شده باشد. وی ، یک روانشناس حرفه ای ، شهادت داد که شوهرش قادر به خشونت نیست ، و سپس وکیل دادگستری شهادت وی را با تنظیم خود / شهادت واقعی همسر بی اعتبار می کند. باید در آنجا پرونده و پرونده های قضایی بدرستی اداره می شد. این نوشتن بد است ، و داستان بد گفتن است. این همه داستان را بدبو می کند. پیو.

وجه مثبت قسمت آخر ، صحنه تعقیب اختتامیه است. این خیلی خوب است ، و ما بازی های بسیار خوبی را از پدر و پسر می بینیم.

غیر از این ، تا این لحظه آه می کشیدم: "من شش ساعت را برای این کار تلف کردم؟"

جهت دانلود سریال The Undoing 2020 (از هم گسیخته) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خارج از موضوع: این اولین بررسی من در IMDb است - من مطمئناً سینفیل نیستم اما فکر می کنم وقتی آن را مشاهده کردم می توانم اشتباهی را تشخیص دهم.

به طور خاص ، این مجموعه در طول بازی ترفندهایی بازی می کند از قسمتهای آن که من اصلاً لذت نبردم. من احساس می کردم که در مسیرهای خاصی هدایت می شوم فقط گمراه می شوم ، مسیرهایی را که فقط هدف آنها "کشیدن سوپ" بود ، گمراه کردم. من به عنوان بیننده احساس احترام نمی کردم. شاید این کلمات کمی سخت گیرانه به نظر برسند ... اما مسیرهای بسته ای که شما را به این مسیر می کشاند بسیار زیاد است و نمی توان آنها را نادیده گرفت.

1) اول از همه ، گناه جاناتان از قبل مشخص بود برای بیننده آگاه از قسمت دوم / سوم شروع شود: در واقع ، "سفر کاری" جاناتان برای چند روز برنامه ریزی شده بود (ما در طول قسمت اول در مورد آن می آموزیم). با این حال ، او می گوید که فردای قتل فرار کرده است زیرا از وضعیتی که به ناچار او را در موقعیت ناراحت کننده ای قرار دارد ترسیده است. بنابراین واضح است که قتل از پیش برنامه ریزی شده بود اما ... هیچ شخصیتی بر این واقعیت تأکید نمی کند. برای من این باور نکردنی است ، چنین غفلتی من را تا آخرین قسمت آزار داد.

2) برای چندین قسمت ما به این باور رسیده ایم که گریس قاتل است. این عوامل حتی مجموعه ای از تماس های تلفنی را که گریس از النا دریافت می کرد ، نام می برند ، تماس های تلفنی که خارج از دوربین صورت می گیرد و در ابتدا ما را به یک منتهی غافلگیر کننده باور می کند که در آن معلوم می شود گریس و النا عمیقاً یکدیگر را می شناختند تا در قسمت های اول ارائه شده است ... منتهی به وضوح نخواهد آمد. آن تماس های تلفنی دیگر نمایش داده نمی شوند. این موضوع به من زنگ نمی زند ، این فقط اتلاف وقت بیهوده است.

3) در طول مصاحبه تلویزیونی جاناتان ، او می گوید که می داند مقصر کیست. کلیف هانگر ما منتظر اپیزود بعدی هستیم تا پاسخ آن را بدانیم ، بیشتر ما منتظر یک پیچ و تاب هستیم جایی که او می گوید فکر می کند گریس بوده است. پیچ و تاب که نمی رسد. بعداً و با تأکید بسیار کمتر ، می فهمیم که مظنون جاناتان شوهر النا است. پیشگامانه.

4) در بعضی از مراحل سریال ، بدون هیچ دلیلی ، می بینیم که پدر گریس مخفیانه قصد جاسوسی از آقای آلوس را دارد. بنابراین ما به این باور رسیده ایم که آقای راینهارت به چیزی فکر می کند ، اما این سوicion ظن معنایی ندارد و یک مسیر توطئه بن بست دیگر است.

5) وقتی هیلی در زندان با جاناتان صحبت می کند ، ما معرفی می شویم به این ایده که در گذشته جاناتان زن دومی وجود دارد. وقایع بعدی این سریال (حداقل برای من) باعث شد تا باور کنم که این می تواند بهترین دوست گریس ، سیلویا باشد که بلافاصله به عنوان یکی از شخصیت های اصلی به ما معرفی می شود (می دانیم که او به جاناتان توصیه هایی در مورد اخراج او) متأسفانه ، به نظر می رسد که کار سیلویا جدا از نقش کوچک او در این فهرست ، مبهم بودن و بی خیال پاسخ دادن به تماس های تلفنی گریس باشد.

فکر می کنم این همه باشد ... هرچند ممکن است چیزی را از دست داده باشم.

با توجه به نکته مثبت ، سریال عکاسی فوق العاده ای داشت و بازیگری تقریباً از همه عالی بود. به ویژه ساترلند و گرانت شگفت انگیز بودند. کیدمن نیز عالی بود ، اما گاهی اوقات او در مورد نحوه تصویربرداری از خود کمی گیج به نظر می رسید: من فکر می کنم این کار عمدی بوده است ، یا شاید او در مورد دخالت شخصیت خود در قتل مطمئن نبوده است.

سرانجام ، بگذارید فقط بگویم که من یک سریال هیجان انگیز را نمی خواهم فوری یا صریح باشد: من با ترفندهای داستانی برای کنار زدن بیننده خوب هستم ، وقتی احساس می کنم طرح با من رفتار می کند دوست ندارم مثل اینکه لال هستم.

حکم من: عالی نیست و بد نیست. برخی سوراخ های اصلی طرح اگر مغز خود را خاموش کنید و فقط از سوence ظن لذت ببرید به طور قطع سرگرم کننده است.

جهت دانلود سریال The Undoing 2020 (از هم گسیخته) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


معمای قتل 6 قسمتی آمازون با بودجه بالا، بازیگران ستاره ای که در میان مردم پر زرق و برق نیویورک اتفاق می افتد. به سرپرستی هیو گرانت به عنوان یک پزشک متخصص در درمان بیماران سرطانی، به ویژه در مورد کودکان خردسال و نیکول کیدمن به عنوان یک روانپزشک متخصص در مشکلات روابط (خب شما به سختی انتظار دارید که چنین A-listers نقش یک مکانیک و یک پیشخدمت را بازی کنند. شما، هیچ بی احترامی به هیچ یک از این حرفه ها نیست) و با حمایت دونالد ساترلند به عنوان پدر چند میلیونر خود، این سریال به قتل یک همسر و مادر جوان و زیبا می پردازد که ما می بینیم که راه خود را به سمت خانم های ثروتمند می کشد. - حلقه ناهار زنانی که شامل کیدمن و دختر بچه‌هایش است که همه فرزندانشان در یک مدرسه خصوصی نخبه در مرکز نیویورک تحصیل می‌کنند. به‌ویژه، به نظر می‌رسد که او در یک جمع‌آوری کمک مالی مدرسه‌ای که گرانت با وظیفه‌شناسی همسرش را همراهی می‌کند، برای کاراکتر کیدمن به نوعی خط زنبوری درست می‌کند. با این حال، در اواخر همان شب، زن جوان در استودیوی هنرمندش به طرز وحشیانه ای به قتل رسید و جسد او توسط پسر جوانش صبح روز بعد کشف شد. خیلی زود، معلوم می شود که زن کشته شده با گرانت، که اخیراً پسر بیمارش را معالجه کرده بود و در پشت این موضوع، با او رابطه نامشروع داشت، ارتباط داشت و دختری به دنیا آورد که او از همسرش مخفی نگه داشته بود. از این مقدمه آغازین، ما توسط یک سری افشاگری‌های قطره‌ای و صخره‌های اپیزود بسته به مسیر آشنای Whodunit هدایت می‌شویم که در یک محاکمه طولانی قتل که در نهایت حقیقت از آن آشکار می‌شود، به اوج می‌رسد.

این همانطور که این نوع تعلیق معمولاً استفاده می‌شود، کرایه‌ای سرگرم‌کننده بود، و بیننده را در حدس زدن نگه می‌دارد، احتمالاً به دلیل جذابیت ستاره‌ای که از سرنخ‌ها و مطابقت با ارزش‌های تولید بالا، بالاتر از ایستگاه خود قرار می‌گیرد. برخی چیزها را که من واقعاً به آنها توجه نکردم یا قدردانی نکردم، مانند این ایده که شخصیت غیر استثنایی گرانت می تواند بر دو زن کاملاً متفاوت تأثیر بگذارد، بچه باهوش این زوج که تمایل به عصبانیت داشت و به معنای وسیع تر، احتمالاً بیش از حد بسیار زیاد است. شاه‌ماهی قرمز و هدایت‌های نادرست به این معناست که بیننده مشتاق را از عطر دور کند. پایان با پژواک های O. J. نیز بیش از حد مشتق شده به نظر می رسید، اگرچه اعتراف می کنم که پایان پایانی آنطور که فکر می کردم به نتیجه نرسید. صحنه‌ها و موقعیت‌های دیگر نیز بسیار بعید بود که نتوان آنها را بلعید، به ویژه برخی از تاکتیک‌های هیجان‌انگیز به کار رفته در طول دادگاه، حضور در یک برنامه خبری تلویزیونی زنده توسط مظنون قتل با وثیقه و در نهایت افشای محل نگهداری سلاح قتل. چند نفر، به علاوه احتمالاً مردانی مانند من در آنجا وجود دارند که از خیانت مردی به افرادی مانند کیدمن شگفت زده می شوند.

مطمئن نیستم که رابطه اصلی زن و شوهر بین آنها متقاعد شده باشد. دو ستاره بزرگ و بازی‌شان را تا حدودی مشکل‌ساز می‌دانستند، کیدمن اغلب از آن نگاه خالی به فضا استفاده می‌کند که از آن برای انتقال طیفی از احساسات استفاده می‌کند و گرانت با لغزش‌های گاه و بی‌گاه‌اش به نجیب زاده انگلیسی‌اش از بیست سال قبل. ساترلند کمی به مراحل کار می افزاید، اما تلاش می کند تا واقعاً شخصیت نازک کشیده خود را زنده کند، اگرچه ماتیلدا دی آنجلیس تأثیر زیادی به عنوان معشوقه جوان شهوانی اما محکوم به فنا می گذارد.

من از تنظیمات نیویورک لذت بردم. و خوشحال بودم که به خودم اجازه دادم در طول اجرای نمایش، اگر دقیقاً توسط نمایش به چالش کشیده نشود، سرگرم شوم، اما من این نوع کارها را دیده ام که به صورت بهتر ویرایش شده و در یک فیلم دو ساعته هالیوود انجام شده است، که در آن نمونه های زیادی به ذهنم خطور می کند، از "مرگبار" جاذبه» و «هنوز شب» در پایین.

جهت دانلود سریال The Undoing 2020 (از هم گسیخته) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خیلی چیزا اذیتم کرد بازبینان دیگر نیز به آنها اشاره کرده اند، بنابراین من تنها نیستم!

چه کسی یک کودک را به دادگاه قتل می آورد، با دانستن کامل اینکه آنها عکس های قربانی قتل، مادر کودک را نشان خواهند داد؟ و وکیل این کار را انجام می دهد تا دادگاه را شوکه کند اما با این کار کودک را کاملاً آزار می دهد. من نمی توانم آن اتفاق را ببینم. همینطور که جلوی بچه ها خیلی باز بودند. اگر این اتفاق برای من افتاده بود، هر کاری می‌کردم تا پسرم را از هر یک از آن‌ها محافظت کنم. آیا می توانید صورت حساب های درمانی را تصور کنید؟

چرا جی اف اسلحه را برداشت و در شومینه بیرون خانه ساحلی آنها گذاشت. چرا آن را در رودخانه رها نمی کنید یا آن را در اعماق حومه شهر در جایی دفن نمی کنید؟ آیا او می خواست همسرش یا پدرش را درگیر کند؟ یا فکر می‌کرد/فرض می‌کرد که به دلیل خودشیفتگی‌اش از همه چیز دور می‌شود؟

قربانی در عصر حراج به GF گفت که او کیلومترها دورتر در هارلم زندگی می‌کند و باید سوار مترو شود، پس چگونه آیا GF در زمان قتل، زمانی که در منهتن زندگی می کرد، به طور تصادفی در کنار محل خود قدم می زد؟ فقط مسخره است.

اما واقعا چگونه GF یک روان باهوش و باهوش است. دکتر و چیزی در مورد شوهرش نمی داند. بله، متوجه شدم، او سعی کرد "مسائل" خود را پنهان کند، اما اگر او آنقدر زیرک بود و می توانست افرادی را بخواند که می گفت چگونه می تواند چیزهایی مانند این که سه ماه از کارش اخراج شده بود را از دست بدهد. زودتر چطور ممکنه اینو ندونسته؟؟؟ به ویژه با در نظر گرفتن تمام زنان مدرسه او، شایعات کاملی که آنها هر چیز کوچکی را می دانستند. کلمه بیرون می آمد باور گداها.

من هیچ مشکلی با ظاهر نیکول کیدمن نداشتم. من حواس‌ام را پرت‌تر خاکستری هیو گرانت می‌کرد. او نقش را به خوبی بازی کرد. او یک افسونگر بود. اما من می دانستم که او از همان ابتدا مقصر است، همانطور که می دانستم O. J. Simpson نیز مقصر است - تصادفی که هر دوی آنها تعقیب و گریز ماشین / پلیس با سرعت بالا داشتند؟ فکر نمی‌کنم.

چیزهای جزئی دیگر: به پسر گفته شد که او قرار است در خانه درس بخواند، اما ما هنوز او را در مدرسه می‌دیدیم که روی پله‌ها نشسته بود و به آیفونش نگاه می‌کرد. شاید پدربزرگ با گپ و گفتی که با مدیر مدرسه داشت این مشکل را حل کرد، اما با این حال. و هیچ زحمتی از بچه های دیگر نگرفت؟ خیلی بعید است.

من می‌دانم که جی‌اف یک جامعه‌شناس بود، اما چگونه از این که یک پدر مهربان و دلسوز بود خلاص شد. دکتر من هیچوقت متوجه نمیشم فقط اصلا معنی نداشت اما شاید تمام موضوع همین بود. شیاطین در میان ما با لباس های مبدل دیوانه وار زندگی می کنند.

دیدن سوفی گرابول در عمل به عنوان وکیل دادگستری که در نسخه اصلی سوئدی The Killing و سریال بریتانیایی Us دیده می شود، بسیار خوب بود. همچنین داگلاس هاج در نقش وکیل اولیه، بازیگر مشهور بریتانیایی، با لهجه OTT NY. دونالد ساترلند به خوبی خود را تبرئه کرد، اما واقعاً اگر من جای او بودم، می‌خواستم دامادش در زندان پوسیده شود، نه اینکه میلیون‌ها وثیقه پرداخت کنم. من می دانم که او سعی می کرد تاوان دخترش را برای زنای خود با مادرش جبران کند اما هنوز. دو بازیگر خردسال نیز به خوبی بازی کردند. اما من از تمام ناسزاها متنفر بودم، حتی با وجود اینکه به اندازه ماری از ایست‌تاون وحشیانه نبود.

در مجموع آن را کمی آهسته و پر پیچ و خم دیدم، و متوجه شدم که حوصله‌ام سر می‌رود و توییتر را چک می‌کنم. و بازی funtrivia به در حالی که دور از زمان. نشانه خوبی نیست