دانلود سریال The Serpent Queen 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال The Serpent Queen 2022 با زیرنویس فارسی

سریال The Serpent Queen در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Serpent Queen در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Samantha Morton, Amrita Acharia, Enzo Cilenti, Barry Atsma, Nicholas Burns, Danny Kirrane, Liv Hill, Naomi Battrick, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Serpent Queen 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
49 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.شهریور 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

مجموعه هشت قسمتی بر اساس کتاب لئونی فریدا "کاترین دو مدیچی: ملکه رنسانس فرانسه".

Considered an immigrant, common and plain, Catherine de Medici is married into the 16th century French court as an orphaned teenager expected to bring a fortune in dowry and produce many heirs, only to discover that her husband is in love with an older woman, her dowry is unpaid and she’s unable to concieve. Yet, only with her intelligence and determination, she manages to keep her marriage alive and masters the bloodsport that is the monarchy better than anyone else, ruling France for 50 years.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Serpent Queen 2022

مجموعه هشت قسمتی بر اساس کتاب لئونی فریدا "کاترین دو مدیچی: ملکه رنسانس فرانسه".
ملکه اهریمنی ، نام سریالی غم‌انگیز و اجتماعی می‌باشد که توسط جاستین هایت ساخته شده است. کاترین مدیچی در دربار فرانسه ازدواج می کند و قرار است وارثانی برای تاج و تخت به دنیا بیاورد. اما خیلی زود متوجه می شود که نمی تواند بچه دار شود. با این حال، تلاش می کند تا ازدواجش را حفظ کند و…

جهت دانلود سریال The Serpent Queen 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


حرف زدن با دوربین و روایت برای من خیلی زیاد است. اگر مدیسی ها و خانواده سلطنتی فرانسوی اینقدر سرگرم کننده بودند، انقلابی رخ نمی داد.

من یک قسمت را دوام آوردم. اکنون موضوع "در" هجو کردن تاریخ است. این کار من نیست. مردم لباس‌ها و مناظر را دوست خواهند داشت و بازیگری خوب است، و چرا باید یک آهنگ مدرن به عنوان پس‌زمینه داشته باشیم؟ و در حالی که من طرفدار خانواده سلطنتی نیستم (آنها نقش خود را دارند)، ترجیح می دهم که تاریخ ما را با سرگرمی های مناسب در صورت لزوم آموزش دهد.

امیدوارم «الیزابت شدن» بهتر باشد.

جهت دانلود سریال The Serpent Queen 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این قرار است داستانی در مورد پزشکان ایتالیا باشد. با این حال، به نظر می‌رسد که این فیلم تماماً یک بازیگر بریتانیایی است و دیدن یا شنیدن هر چیزی که حتی از راه دور مربوط به ایتالیا باشد در آن سخت است. شنیده ام که بازیگران ایتالیایی در ایتالیا هستند که از بازی در چنین سریالی لذت می برند. اما همیشه انگلیسی است. ممکن است داستانی در اینجا وجود داشته باشد، اگرچه به نظر بیشتر شبیه یک مسخره انگلیسی است، اما آنقدر بیش از حد و بی‌معنی بریتانیایی است که نمی‌توانم به هیچ وجه بیشتر از 4 ستاره به خودم اهمیت بدهم. داستان‌های مربوط به مدیچی‌ها بسیار زیاد بوده است، و اخیراً موارد خوبی نیز وجود داشته است. من به این سریال علاقه مند بودم زیرا یک درام با تمرکز بر زنان، یا حداقل یک زن، از مدیچی ها ارائه می دهد، داستانی که بسیار نادیده گرفته شده است. من مخالف این نیستم که هیچ بازیگری بتواند نقشی را بازی کند، اما این انتخاب خوب نیست. در واقع بسیاری از ایتالیایی های خوب وجود دارند که می توانستند در اینجا ظاهر شوند. تماشای این مانند تلاش برای تماشای چیزی است که روی سر خود ایستاده اید. همه قطعات موجود است اما تصویر هنوز اشتباه است.

سریال های پیشنهادی