دانلود سریال The Resort 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال The Resort 2022 با زیرنویس فارسی

سریال The Resort در ژانر(های) کمدی, معمایی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Resort در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به William Jackson Harper, Cristin Milioti, Nick Offerman, Skyler Gisondo, Luis Gerardo Méndez, Nina Bloomgarden, Gabriela Cartol, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Resort 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی معمایی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
35 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
06.مرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک زوج در سالگرد ازدواجشان به سفری میروند که آنها را درگیر یکی از عجیب ترین اسرار حل نشده یوکاتان می کند.

An anniversary trip puts a marriage to the test when a couple finds themselves embroiled in one of Yucatan's most bizarre unsolved mysteries.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Resort 2022

یک زوج در سالگرد ازدواجشان به سفری میروند که آنها را درگیر یکی از عجیب ترین اسرار حل نشده یوکاتان می کند.
استراحتگاه ، نام سریالی کمدی و رازآلود می‌باشد که توسط اَندی سیارا ساخته شده است. نوا و اما زوج جوانی هستند که تصمیم می گیرند تا برای سپری کردن تعطیلات خود به یک استراحتگاه ساحلی بروند، اما پس از گذشت مدتی، وارد یک ماجراجویی اسرارآمیز می شوند و…

جهت دانلود سریال The Resort 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من به همه کسانی که می شناسم در مورد این نمایش می گویم. من تا اینجا در پایان قسمت 3 کاملاً آن را دوست داشتم. تا به امروز هرگز در مورد آن یا چیزی نشنیده بودم، اما من عاشق نیلوفر آبی و دیگر درام/کمدی های مبتنی بر خلوتگاه/تفریح ​​هستم، سپس دیدم که نام سام اسماعیل در پایین صفحه ظاهر شد. به عنوان یک EP نمایش داده شد، و من تصمیم گرفتم حداقل اولین قسمت را کامل تماشا کنم. شاید پانزده دقیقه اول قسمت 1 بتواند سریعتر حرکت کند، من متوجه شدم. این فقط نشان می دهد که یک زوج متاهلی که 10 سالگی خود را جشن می گیرند، در آستانه راه رفتن هستند.

من فکر می کنم زمانی که آنها در اوایل قسمت 2 به قسمتی می رسند که در آن جدول زمانی فعلی با هم تداخل دارد. مبادلات متن گذشته (و جدول زمانی فعلی کاملاً اشتباه می کند که واقعاً در گذشته اتفاق افتاده است)، من احساس می کنم که بیشتر مردم شروع به دوست داشتن این نمایش خواهند کرد. در پایان قسمت 3، من نمی توانم منتظر دیدن بیشتر باشم.

جهت دانلود سریال The Resort 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تا اینجا این نمایش واقعاً من را جذب نکرده است. تنها چیزی که من واقعاً دوست دارم بازیگرانی است که فکر می کنم یک بازیگر عالی است و این حداقل برای من تنها دلیلی بود که آن را در قسمت اول تماشا کردم. همه چیزهای دیگر در سریال برای من حداقل در سه قسمت اول یکسان است. من واقعاً به راز یا خود داستان اهمیت نمی دهم. شاید این تغییر کند، اما تا اینجای کار نوشتن برای من کمی ناامیدکننده است، به خصوص با توجه به اینکه چه کسی این نمایش را نوشته است. من پالمز اسپرینگز و مستر ربات را دوست دارم و به نظر می رسد این نمایش تا حدودی سعی می کند این دو را ترکیب کند اما نتیجه برای من کار نمی کند. تکه‌های خنده‌داری وجود دارد و تلاش برای نوشتن هوشمندانه از اینجا و آنجا می‌درخشد، اما هرگز به اندازه‌ای نیست که بخواهم بیشتر بخواهم.