دانلود سریال The Pogmentary: Born Ready 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال The Pogmentary: Born Ready 2022 با زیرنویس فارسی

سریال The Pogmentary: Born Ready در ژانر(های) مستند, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Pogmentary: Born Ready در کشور(های) فرانسه, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Paul Pogba, Mino Raiola, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال فرانسوی, انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 1.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Pogmentary: Born Ready 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
مستند
امتیاز :
1.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
فرانسه
زبان :
فرانسوی انگلیسی
سال :
2022
زمان :
29 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
27.خرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
5
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

نگاهی اجمالی به زندگی پل پوگبا ، فوتبالیست با نفوذ فرانسوی در سطح جهان.

A glimpse into the life of Paul Pogba, the influential world-class French footballer.

IMDb
1.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Pogmentary: Born Ready 2022

نگاهی اجمالی به زندگی پل پوگبا ، فوتبالیست با نفوذ فرانسوی در سطح جهان.

جهت دانلود سریال The Pogmentary: Born Ready 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این پسر به معنای واقعی کلمه یک انگل است .... قیمت همه چیز را می داند اما ارزش هیچ چیز را نمی داند ... به او گفت که ارزشش از یک انگل دیگر بیشتر است و ارزش کمی که ممکن است برای ستاره شدن برایش باقی مانده باشد را فروخت و من می گویم که آزادانه در این تریپ خود اغراق آمیز. فوتبالیستی که به تبلیغات تبلیغاتی خود آنقدر اعتقاد دارد که فکر می کند می خواهد به خط هافبک یووه بازگردد و نمایش را اجرا کند. لطفاً این موضوع را برای طرفدارانی که برای تماشای این برنامه تلویزیونی واقعیت مجازی در عمل هزینه کردند، پخش کنید.

جهت دانلود سریال The Pogmentary: Born Ready 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه اتلاف وقت مطلق این پسر خیلی با واقعیت ارتباط ندارد. به نظر می رسد فوتبالیست پاره وقت، دلقک تمام وقت. رهایی خوب برای من خنده دار است که هیچ تیم بزرگ دیگری نمی خواست به جایی نزدیک او برود. شرط می بندم که فکر می کرد از سرتاسر دنیا پیشنهاداتی داشته باشد. او همه چیز اشتباه یک فوتبالیست امروزی است. به جای توانایی و نتایج واقعی فوتبالی، بیش از حد به برند خود اهمیت می دهد، که ایمو را بد می کند. نقطه مقابل یک بازیکن منچستریونایتد. مناسب پوشیدن پیراهن نیست