دانلود سریال The Outlaws 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال The Outlaws 2021 با زیرنویس فارسی

سریال The Outlaws در ژانر(های) کمدی, جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. The Outlaws در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Christopher Walken, Stephen Merchant, Darren Boyd, Rhianne Barreto, Gamba Cole, Clare Perkins, Eleanor Tomlinson, Jessica Gunning, Scott Rose-Marsh, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Outlaws 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی جنایی درام
امتیاز :
7.6/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
زمان :
58 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
03.آبان 1400
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
12
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

هفت غریبه از طبقات مختلف زندگی با هم مجبور شدند تا حکم بازپرداخت جامعه را در بریستول تکمیل کنند.

Seven strangers from different walks of life - people who would never normally interact - are forced to work together to renovate a derelict community centre. They resent the menial physical labour and they resent each other. But when one of their number gets dragged into a dangerous world of organised crime, they unite in ways none of them thought possible.

IMDb
7.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Outlaws 2021

هفت غریبه از طبقات مختلف زندگی با هم مجبور شدند تا حکم بازپرداخت جامعه را در بریستول تکمیل کنند.
قانون شکنان ، نام سریالی کمدی و جنایی می‌باشد که توسط الگین جیمز و استیون مرچنت ساخته شده است. داستان هفت غریبه از چند طبقه مختلف اجتماعی است که موظف می‌شوند حقوق از دست رفته عموم مردم در بریستول را به آنها بازگردانند.

جهت دانلود سریال The Outlaws 2021 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی تبلیغ این نمایش را دیدم بسیار هیجان‌زده شدم، «سلام خانم‌ها» مرچنت را در HBO دوست داشتم، بنابراین فکر کردم که او قادر به کارهای عالی در دوران شراکت پس از ژرویس بود. حضور واکن نیز یک امتیاز مثبت بود، زیرا او به من یادآوری کرد که چقدر او را دوست دارم، زیرا او در Severance، یکی از بهترین برنامه های جدید تلویزیون ظاهر شد. نمایش به اندازه کافی جالب شروع شد، دسته‌ای از افراد نامتناسب از پیشینه‌های قومی و اجتماعی-اقتصادی مختلف مجبور شدند برای انجام خدمات اجتماعی گرد هم آیند، و یکی از جالب‌ترین بخش‌های نمایش، فلاش‌بک‌هایی بود که نشان می‌داد چگونه همه این افراد به آنجا رسیده‌اند. من بسیار هیجان زده بودم که این ممکن است به کجا برسد، زیرا در خانه بیمار بودم و آماده تماشای هر 6 قسمت بودم تا ذهنم را از احساسم دور کند. با این حال، متأسفانه، نمایش فقط از آنجا به سمت پایین می رود، که به دلیل پتانسیل آن بسیار ناامیدکننده است.

من اخیراً S3 آتلانتا را شروع کردم، یکی از برنامه های مورد علاقه من. دونالد و استفان گلاور به بیننده بینش فوق العاده ای از چگونگی سیاه بودن در آمریکا و اروپا می دهند. عجیب و غریب ناراحت کننده بودن در یک جهان و فرهنگی که اغلب در آن بیگانه هستید. همیشه به عنوان بخشی از طرح بزرگتر یا ساختن شخصیت ها یا محیط، نشان داده می شود که کاملاً با داستانی که آنها سعی در بیان آن دارند ادغام می شود.

تضاد رفتن از آتلانتا به قانون شکنان، که یکی از سنگین ترین رویکردها برای بحث در مورد نژاد و بیدار شدن BS است (وقتی می گویم بیدار می شوم، منظور من متعصب مانند ایدئولوژی مذهبی است، نه واقعی و واقعی زیربنای آن. مسائل اجتماعی که وجود دارد) مدت زیادی است که دیده ام. منظورم این است که خیلی از قسمت‌های نمایش را برای من کاملاً خراب کرد، در برخی اظهارنظرها در مورد اینکه فردی سیاه‌پوست یا مرد سفیدپوست سیاس یا همجنس‌گرا است، در حالی که کاملاً بی‌ربط به داستانی بود که گفته می‌شد، صحبت کردم. کل خط داستانی که اساساً باعث می‌شود که یک مرد مانند یک فرد وحشتناک به نظر برسد، زیرا او یک مهاجم خانه را که سیاه‌پوست بود مورد ضرب و شتم قرار داد در حالی که همسر و دو دختر کوچکش ترسیده در طبقه بالا دراز کشیده بودند. بدترین آنها دو شخصیت هستند، یکی فوق لیبرال و دیگری تا حدودی محافظه کار، که همیشه در سرتاسر نمایش درباره این مسائل اجتماعی، به ویژه نژادی، بحث می کنند. تنها دلیلی که آنها آنجا هستند این است که نویسندگان نتوانستند راه بهتری برای وارد کردن هر یک از اینها در داستان بیاندیشند، بنابراین آنها به معنای واقعی کلمه فقط بخش نظرات YouTube را زنده کردند. چرا...فقط چرا؟! اگر نمی توانید این موضوع را به صورت ارگانیک وارد داستان خود کنید، احتمالاً به این معنی است که به آنچه می خواهید بگویید بی ربط است! لازم نیست همه چیز از نظر سیاسی بارگیری شود.

به هر حال، این داستان پتانسیل بالایی داشت، شخصاً همه شخصیت ها را به غیر از دو موردی که ذکر کردم، دوست داشتم، آنها یک بعدی هستند اما برای داستانی مانند این. اگر سبک تر نگه داشته می شد و فقط یک داستان سرگرم کننده در مورد گروه متنوعی از افراد ساخته می شد که در یک سناریوی دیوانه وار پرتاب شده اند یا برعکس، داستانی هیجان انگیز/ماجراجویی با تفسیر اجتماعی (که فکر نمی کنم تاجر صلاحیت آن را داشته باشد) داشته باشد، می تواند خیلی بهتر بوده است، اما در شکل فعلی این احساس را به شما می دهد که در یک ثانیه در حالی که به یک زن درشت اندام گوش می دهید که در مورد این که چگونه او "تش عالی دارد" جوک می کند، به شما موعظه می شود.

PS - ظاهراً ده‌ها نفر از افرادی که قبلاً 0 یا 1 نقد نوشته بودند، الهام گرفته‌اند تا این 9 و 10/10 را درست پس از انتشار آن ارائه دهند. هیچ چیز مشکوکی در مورد آن در BBC/Amazon وجود ندارد

جهت دانلود سریال The Outlaws 2021 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من این نمایش را تماشا کردم، زیرا بسیاری از نقدهای مشتاقانه در imdb واقعی به نظر می رسید - و به دلیل اینکه کریستوفر واکن در آن حضور دارد. و بله، از بسیاری جهات در واقع به خوبی انجام شده است. آنها به طرز استادانه ای مشکلات را جمع می کنند تا بینندگان را برای نیمه دوم فصل اول هیجان زده کنند (آنها ترجیح می دهند آن را "فصل 2" بنامند). اما: کریستوفر واکن کوچکترین قسمت از 7 نقش اصلی را دارد. و بر خلاف ادعای بسیاری از منتقدان مبنی بر اینکه «قانون‌ها» واقعاً خنده‌دار است، این یک کمدی نیست، اگرچه برخی از ته‌مایه‌های طنز در آن وجود دارد. از آنجایی که این یک تولید بی‌بی‌سی است، البته مهندسی اجتماعی سنگینی نیز دارد: "تنوع شما نه تنها بزرگترین نقطه قوت ماست، بلکه می‌تواند مال شما نیز باشد، رفیق!" بنابراین ما این دسته از مردم را داریم که هیچ وجه مشترکی ندارند، و معمولاً فقط یکدیگر را نادیده می گیرند یا از یکدیگر متنفر می شوند، اما سرنوشت آنها آنها را به یک گروه فشرده تبدیل می کند که به طور جادویی بر همه مشکلات غلبه خواهند کرد، کومبایا!

br/> در قسمت 6، در "پایان فصل 1"، آنها اولین لحظه کومبایا خود را دارند و آنقدر که باید انتظار می رفت مضحک و شرم آور است. این یک ترفند جادویی بود که تمام هیجانات "فصل 2" را به کلی از بین می برد. همه چیز توسط کلیشه های غیردنیایی فراگیر خراب می شود. 15، شاید حتی 10 سال پیش آنها می توانستند طرح اصلی "قانون ها" را به یک نمایش عالی تبدیل کنند. اما در «این عصر نمی‌توانی» (بایرون) دیگر نمی‌توان چیزهای خوبی داشت.-

نمونه‌ای خیره‌کننده و شجاع از طنز که در «قانون‌ها» یافت می‌شود، دیالوگی واقعی از قسمت 4: میرنا اوکه (کلر پرکینز): "مجموعه عدالت بریستول به 1000 پوند برای مبارزه علیه افرادی که فرهنگ سیاهپوست را تصاحب می کنند نیاز دارد." جان هالوران (دارن بویدن): "آیا تخصیص فرهنگی به هر دو صورت انجام می شود؟" MO: "آره. اگر مرد سیاه پوستی را در ساحل دیدید که جوراب با صندل پوشیده است، راحت ناراحت شوید." (پایان گفتگو.)- آیا قرار است این یک رد جدی باشد؟ یا کنایه ای که خود را تحقیر می کند - خارج از شخصیت -؟ یا باید جنون را عادی کند؟

جهت دانلود سریال The Outlaws 2021 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


درام فوق العاده نوشته شده ای که موفق می شود یک داستان را با لحن های شگفت انگیز تیره، با قلب واقعی و همچنین کمدی های زیادی که از شخصیت های واقعاً توسعه یافته و متنوع ناشی می شود، متعادل کند، که با عمق خود شگفت زده می شوند. بسیاری از برنامه‌ها سعی می‌کنند درام و کمدی واقعی را متعادل کنند، به ندرت به این موفقیت دست یافتند.

خوشحالم که آنها سری دوم را انجام می‌دهند، زیرا تاپیک‌های باز برجسته هستند.

تهیه‌کنندگان/ کارگردان، نویسندگان و بازیگران سزاوار تحسین هستند - واقعاً لذت بردم، هرگز کاملاً مطمئن نیستم که چگونه می شود، که مطمئن باشید چیز خوبی است...

جهت دانلود سریال The Outlaws 2021 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه کسی گروهی از افراد نامتناسب را که واقعاً بدجنس نیستند، بلکه کمی شیطون هستند، دوست ندارد.

من کلوپ صبحانه را دوست دارم، اما برای بزرگسالان احساس می کنم و وای، کریستوفر واکن احساس می کند. من فروخته شدم!

Outlaws برنامه ای درباره گروهی از افرادی است که به دلیل کارهای اشتباهشان برای شرکت در خدمات اجتماعی فرستاده شده اند. شما یک مجموعه معمولی از شخصیت های مختلف با پس زمینه های مختلف دارید. ما می بینیم که هر داستانی تحت این پیام پرحجم آشکار می شود که اگر دوستان کنار هم بمانند، می توانند از هر چیزی عبور کنند. تفاوت ما به عنوان مردم مهم نیست.

این همیشه چیز خوبی است که باید به آن یادآوری کرد، اینطور نیست؟

به خصوص در این زمان در دنیا.

br/>مهارت های بازرگانان برای ساختن یک تولید عالی همه جانبه واقعاً در اینجا می درخشد. ترکیبی عالی از کمدی و مهیج با نوشتن و اجراها که در مواقعی ممکن است خیلی ترسناک نباشد. اگرچه در کنار کرکی نیز پخش نمی‌شود.

خنده‌دار است و در عین حال کمی سخت است که شما را درگیر نگه دارد. این نمایش واقعاً خوبی است و مشتاقانه منتظر سری دو هستیم.

نویسندگی فوق‌العاده، اجرای خوب و بازیگر مورد علاقه جدید در Jess Gunning.