دانلود سریال The Morning Show 2019 (برنامه صبحگاهی) دوبله فارسی

دانلود سریال برنامه صبحگاهی 2019

ژانر :
درام
امتیاز :
8.4/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
10.آبان 1398
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :

داستان مردان و زنانی که هرروز به مردم آمریکا کمک میکنند تا صبح شان را شروع کنند.

A behind-the-scenes look at the lives of the people who help America wake up in the morning, exploring the unique challenges faced by the men and women who carry out this daily televised ritual.

IMDb
8.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Morning Show 2019

داستان مردان و زنانی که هرروز به مردم آمریکا کمک میکنند تا صبح شان را شروع کنند.
شوی صبحگاهی ، نام سریالی کمدی و اجتماعی می‌باشد که توسط جی کارسن ساخته شده است. داستان این سریال درباره‌ی زندگی افرادی می‌باشد که به مردم کمک می‌کنند تا صبح‌ها از خواب بیدار شوند ، مجریانی که چالش‌های بی‌نظیری در برنامه‌های صبح‌گاهی اجرا می‌کنند و مردم را تشویق به دیدن برنامه می‌کنند و…

جهت دانلود سریال The Morning Show 2019 (برنامه صبحگاهی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مقادیر تولید با کیفیت بالا نمی تواند کرم های موجود در این مجموعه تلویزیونی سیب سیب بسیار صیقلی ، اما پوسیده را پنهان کند. خلاصه ساده در اینجا نمایشی است که خود را به عنوان یک چیز تبلیغ می کند تا سوار بر موج ارتباطی شود که از قبل شروع به سنگ خوردن کرده است. فقط یک جعبه صابونی فمنیستی است که باید تحت عنوان "سرگرمی" به بازار عرضه شود.

این برنامه نویسی (به تمام معنی آن کلمه) می خواهد پیام خود را ارائه دهد (پیامی که حتی می توانم از دلسوزترین بیننده هم تصور کنم از شنیدن / دیدن تاکنون خسته شده است) و زنان را توانمند می کند ، اما آنچه انجام می دهد این است که به این استدلال که بسیاری از این "قربانیان" برابر نیستند ، اعتقاد بیشتری نشان می دهد ، اما در عوض ، فقط بیش از کودکان سرخورده (در بدن بزرگسالان) با کمبودهای ذهنی ، که به سادگی نمی دانند چگونه با موانع و مشکلات زندگی کنار بیایند ، یا حتی از نقره ای که ابرهای تاریک آنها را در خود جای داده قدردانی می کنند.

به ویژه یک نکته که بعداً برای تشدید سنگین بودن نقشه استفاده می شود در این مجموعه و تقریباً خنده آور است ، اگر جدی بودن داستان این شخصیت نباشد ، دقیقاً نشان می دهد نویسندگان در استیصال خود چقدر ساختگی و تفرقه انداخته اند تا نسخه "بی عدالتی" خود را به ما تغذیه کنند. بیننده بدون دادن هرگونه اسپویلر باید این نکته را بخاطر بسپارد. "معتادان متولد می شوند ، از آسیب و تلاطم ساخته نمی شوند"

در دنیای "نمایش صبح" زنان هرگز مقصر اعمال و / یا بی عملی خود (مانند بزرگسالان) نیستند (و همچنین نباید باشند) ) ، اما می توانند و شایسته این شانس هستند که حتی در صورت مرتکب خطا کردن ، از خود بازخرید کنند. از طرف دیگر مردان فقط لوازم جانبی برای خدمت به این زنان هستند و مگر اینکه مانند فرشهایی که باید روی آنها رفت و آمد کنند رفتار می کنند ، آنها یک هیولا هستند و مستحق هیچ فدیه ای نیستند ، یا فرصتی برای هرگز.

استاندارد و به عنوان چیزی که قبلاً دیده اید به این دلیل است که دارید ، دوباره و دوباره و دوباره. بازیگران مختلف ، همان داستان قدیمی. تا آنجا که به "اشتباه تایپی" من در این عنوان مربوط می شود ، این مربوط به مرگ تلویزیون با کیفیت به جای برنامه های اجتماعی-سیاسی بیش از حد برنامه ریزی شده است. مانند این.

تردیدی ندارم که کارمندان تولید و همچنین کارمندان apple tv + و عوامل مختلف آنها خستگی ناپذیر کار کرده اند تا آراlate این مجموعه را باد کنند و همچنین بررسی های انتخابی ( شما می توانید با امتیاز 10/10 به آنها بگویید ، اما شاید حداکثر فقط دو جمله باشد تا به شما بگویم چرا این برنامه لیاقت آن را دارد) ، اما بهترین راه برای فهمیدن این است که فقط تا زمانی که طاقت دارید آن را تماشا کنید. البته ، علی رغم همه نقشه های آشکار محاسبه شده و تعاملات مضحک شخصیت ها ، برخی از افراد برنامه های خاص خود را دارند و این مهم را مانند یک کودک تازه متولد شده ، بدون توجه به هر آنچه که باشد ، در آغوش خواهند گرفت.

من شخصاً کامل را تماشا کردم فصل تا آخر و دوست داشتم آن را دوست داشته باشم. با این حال ، انجام این کار با هر قسمت بیشتر و خسته کننده تر می شود. من می گویم که بیشتر بازی های ستارگان اصلی از تماشای آن لذت بخش هستند و من دیدم که تصویر جنیفر آنیستون از یک الف لوی و یک دیوانه ژنگرنشین را شاداب می کند ، زیرا من در گذشته خیلی به او توجه نکرده ام . واقعاً خیلی بد است که این مورد کمی ظریف تر تحویل داده نشده است زیرا ممکن است قابل تحمل باشد ، اما در نهایت مثل این است که با یک ماهی مرده در صورت خود را می کوبید ... بوی آن بدبو می شود و برگهایی که مدتها بعد با شما بدبو می شوند.

سرانجام و مهمتر از همه باید بپرسم. آیا شخص دیگری فکر می کند نستور کربنل نیاز به تهیه آرایشگر شخصی خود دارد که می داند چگونه خط چشم خود را بکار برد یا اینکه او همیشه در هر نمایشی که حضور دارد به دنبال یک نگاه کلی است؟

جهت دانلود سریال The Morning Show 2019 (برنامه صبحگاهی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من قطعاً از دیدن این نمایش پرهیز کردم زیرا فقط ... خوب به نظر نمی رسید. اگر اشتراک رایگان اپل تی وی با تلفن خود را دریافت نمی کردم ، هرگز آن را تماشا نمی کردم ، حتی با تمام جوایز / وزوزهایی که امسال به دست آورد. اما وای همانطور که بسیاری از افراد گفته اند انتخاب بازیگران فوق العاده است.

بازیگران ستاره هایی که دهه هاست در هالیوود بازی می کنند اقدامی جسورانه و تقریباً ناراحت کننده بود. با دیدن این شخصیت ها و ابراز همدردی (یا عصبانیت) ، در حالی که می دانیم بازیگرانی که آنها را بازی می کنند نیز به دلیل جنبش Me Too درگیر یک صنعت متغیر در فیلم / تلویزیون می شوند ... پذیرش آن چیز زیادی بود. احساس می کردم بسیاری از شخصیت ها به زیبایی (تقریباً ناامیدکننده) پیچیده هستند و از آن استقبال می کنم.

بعضی از شخصیت ها (به ویژه بردلی و هانا) لحظاتی داشتند که به راحتی ساده لوحانه نوشته می شدند. .. در بعضی از لحظات با اعتماد به نفس ذاتی حرکت می کند و سپس طوری رفتار می کند که گویی نمی داند صنعت در لحظات دیگر چگونه کار می کند.

برای بردلی ، وقتی تصمیم گرفت خودش تصمیم بگیرد با میچ ملاقات کند تاریخچه او و میزان استیصال او - که برای یک روزنامه نگار باتجربه که می خواهد به بدترین اقدامات میچ برسد ، اقدامی تازه کار به نظر می رسید. برای هانا ، رفتن مستقیم به رئیس UBA ، یک مرد ثروتمند مسن تر ، برای گزارش رفتار نادرست میچ ، یک مرد ثروتمند مسن دیگر ، به نظر می رسید چیزی که اکثر زنان در یک سلسله مراتب مانند آن را می دانند که انجام نمی دهند ... من می توانم قبول کنم که او فوق العاده ناراحت بود و ، همانطور که گفت ، "از روی شخصیت رفتار نمی کند" (+ او بعداً رابطه کلر با یانکو را به HR گزارش داد ، ظاهراً راهی برای اصلاح اشتباه خودش بود که هرگز در مورد میچ به HR نرفت).

اما من به عنوان یک زن رنگین پوست ، به سختی نگاه می کردم و آن صحنه را تماشا می کردم ، وقتی او در یک لحظه درد و آشفتگی شدید ، آسیب پذیری های خود را در معرض دید یک مرد سفیدپوست ثروتمند قرار داد که کل شبکه را هدایت می کند - بدون پشتیبان گیری یا سیاه نمایی یا هر چیز دیگری. فکر می کنم شاید ناامیدی من از شخصیت او ناشی از کم اعتقادی به / احترام به م likeسساتی است که اینگونه در سایه کار می کنند. صحنه بسیار خوبی بود. یکی دیگر از صحنه های خارق العاده ، رفتن الکس به دیدار دخترش در مدرسه شبانه روزی بود. دقیقاً نفیس ، طریقه تکمیل مکالمه آنها.

من از دیدن تعداد بیشتری از افراد Audra + "گزارش اقلیت" در فصل 2 بسیار هیجان زده هستم. آنها شایسته بیش از این هستند که به عنوان یک طرح فرعی سقوط کنند و همه آن را می دانند. نمی توان باور کرد که آنها ما را وادار کردند که الکس و کوری یک آهنگ * کامل * آواز بخوانند اما نمی توانستند وقت خود را برای آلیسون یامازی صرف کنند.