دانلود سریال The Last Summoner 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال 最后的召唤师 2022 با زیرنویس فارسی

سریال The Last Summoner در ژانر(های) انیمیشن, اکشن و ماجراجویانه, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Last Summoner در کشور(های) چين, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال چینی ها, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Last Summoner 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن اکشن و ماجراجویانه علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
8.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
چين
زبان :
چینی ها
سال :
2022
زمان :
23 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
06.اردیبهشت 1401
ستارگان :
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
12
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان برخورد اتفاقی یک آشپز جوان با استعداد با دختری گرسنه که در آشپزخانه او ظاهر شد و زندگی عادی او را برای همیشه تغییر می دهد.

A talented young cook's encounter with a hungry girl who popped up in his kitchen changes his ordinary life forever. Dora, a summoned spirit and a truly cute goddess, now calls him master. However, he is not interested at all and trying everything he could to get away from the ghostly figure. As fate would have it, when he becomes a summoner by accident, there is no turn back in life.

IMDb
8.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Last Summoner 2022

داستان برخورد اتفاقی یک آشپز جوان با استعداد با دختری گرسنه که در آشپزخانه او ظاهر شد و زندگی عادی او را برای همیشه تغییر می دهد.