دانلود سریال The Last Bus 2022 (آخرین اتوبوس) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال آخرین اتوبوس 2022 با زیرنویس فارسی

سریال آخرین اتوبوس در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Last Bus در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Laura Crowhurst, Daniel Frogson, Carys John, Amber-Rose Perry, Phoebe De Silva, Marlie Morrelle, Curtis Kantsa, Lauryn Ajufo, Nathanael Saleh, Moosa Mostafa, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-Y7 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 5.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Last Bus 2022 (آخرین اتوبوس) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی خانوادگی
امتیاز :
5.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
35 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
12.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان گروهی از بچه‌های مدرسه‌ای که با یکدیگر همخوانی ندارند، اما پس از مدتی با هم متحد می‌شوند تا با یک هوش مصنوعی جدید و رعب آور مقابله کنند.

After embarking on a life-changing field trip, a group of whip-smart students fight to save humanity from an army of ruthless drones.

IMDb
5.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Last Bus 2022

داستان گروهی از بچه‌های مدرسه‌ای که با یکدیگر همخوانی ندارند، اما پس از مدتی با هم متحد می‌شوند تا با یک هوش مصنوعی جدید و رعب آور مقابله کنند.
آخرین اتوبوس ، نام سریالی کمدی و ماجرایی می‌باشد که توسط لارنس گاف ساخته شده است. گروهی از بچه‌های مدرسه‌ای با شخصیت‌های متفاوت، پس از مدتی با هم متحد می‌شوند تا با یک هوش مصنوعی جدید و رعب آور مقابله کنند.

جهت دانلود سریال The Last Bus 2022 (آخرین اتوبوس) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک جست و خیز سرگرم کننده از طریق مفاهیم جدی و جالب بود. از تغییرات آب و هوایی انسانی تا پویایی رفتار موفق درون و بین گروهی و شمول. چگونه اقدامات اقتدارگرایانه می توانند به انواع مختلف ظاهر شوند و هرگز مثبت نیستند. و کمی فلسفه اضافه. همه چیز در یک ماجراجویی سرگرم کننده به سبک Goonies پیچیده شده است، بنابراین همه چیزهای جدی مثبت باقی می مانند. در پایان چند چرخش عالی وجود دارد. خوشحالم که برخی از سنین روشن شد، زیرا یک قسمت برای یک دقیقه داغ کمی گیج کننده بود. همه چیز واقعا سرگرم کننده است. عملکرد درخشانی داشت، برخی لحظات با صدای بلند می‌خندیدند، پیام‌های اجتماعی-فرهنگی واقعاً قوی را با هم ترکیب می‌کردند. آن را دوست داشت.

جهت دانلود سریال The Last Bus 2022 (آخرین اتوبوس) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نمایش خوب است، عکاسی سینما و فیلم سینمایی دلپذیر است و بد نیست و من به داستان و طرح نقد نمی‌کنم، زیرا این سریال برای کودکان است و انصاف نیست که در مورد آن بد بگویم اما لحظات احساسی. خنده دار و غیرقابل قبول بود، واقعاً من تمام لحظات احساسی را رد کردم، شخصیت ها را دوست داشتم و اینکه چگونه سعی می کنند با یکدیگر کنار بیایند، همچنین دوست داشتم که آنها کارها را به این راحتی برای شخصیت ها با همه چیز راحت نمی کردند. ناس و تام و سوفی را دوست داشت. منتظر فصل 2 هستم