دانلود سریال The Kingdom of the Winds 2008 (امپراطوری بادها) دوبله فارسی

دانلود سریال امپراطوری بادها 2008

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه درام
امتیاز :
7.7/10
وضعیت :
Ended
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
کره ای
سال :
2008 2009
زمان :
70 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.شهریور 1387
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
36
خلاصه داستان :

سرزمین بادها ، نام سریالی تاریخی و فانتزی می‌باشد که توسط جی بیونگ هیون و ایل سو کانگ ساخته شده است. داستان این سریال درباره‌ی سومین پادشاه گوگوریو به‌نام موهیول است ، در ابتدای تولد موهیول پیشگوها می‌گویند که او باعث نابودی پادشاهی و آینده‌ای تاریک دارد ، به همین دلیل پدرش پادشاه یوری تصمیم می‌گیرد تا او را از بین ببرد ، اما در لحظه‌ی آخر از این کار پشیمان می‌شود و او را به شخصی تحویل می‌دهد تا برای همیشه از قلمروی پادشاه یوری دور کند ، موهیول که در یک غار زندگی می‌کند بعد از بزرگ شدن تصمیم می‌گیرد از آنجا خارج شود و این آغاز ماجراجویی‌های بزرگ او می‌شود که…

The Kingdom of The Winds, also known as The Land of The Wind, is a 2008 South Korean historial drama, broadcast on KBS from 10 September 2008 to 15 January 2009. It was directed by Kang Il-soo, written by Choi Wan-gyu, Jung Jin-ok, Park Jin-woo; adapted from manhwa by Kim Jin.

IMDb
7.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Kingdom of the Winds 20082009

سرزمین بادها ، نام سریالی تاریخی و فانتزی می‌باشد که توسط جی بیونگ هیون و ایل سو کانگ ساخته شده است. داستان این سریال درباره‌ی سومین پادشاه گوگوریو به‌نام موهیول است ، در ابتدای تولد موهیول پیشگوها می‌گویند که او باعث نابودی پادشاهی و آینده‌ای تاریک دارد ، به همین دلیل پدرش پادشاه یوری تصمیم می‌گیرد تا او را از بین ببرد ، اما در لحظه‌ی آخر از این کار پشیمان می‌شود و او را به شخصی تحویل می‌دهد تا برای همیشه از قلمروی پادشاه یوری دور کند ، موهیول که در یک غار زندگی می‌کند بعد از بزرگ شدن تصمیم می‌گیرد از آنجا خارج شود و این آغاز ماجراجویی‌های بزرگ او می‌شود که…
داستان سریال از بیست و سومین سال سلطنت شاه یوری پسر جومونگ شروع میشود شاه یوری برای مطیع کردن قبیله ی گیسان وارد جنگی با این قبیله میشود

جهت دانلود سریال The Kingdom of the Winds 2008 (امپراطوری بادها) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


برای افرادی که از تلاش برای یافتن چیزهای جدیدی برای تماشای تلویزیون کابلی به تازگی مریض شده اند یا هیئت مدیره منتظر 3 هفته در بین قسمت ها است ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که با برخی از نمایش های شگفت انگیز ساخته شده توسط کشورهای دیگر ، افق دید خود را گسترش دهید.

من اخیراً پادشاهی بادها را تماشا کردم (مطمئن هستم عنوان به زبان اصلی بهتر صدا می داد) در Drama Fever تماشا کردم. تب دراما نمایش های تلویزیونی برجسته ای را از سراسر جهان به ارمغان می آورد اما عمدتا آنهایی هستند که از کره ای یا اسپانیایی ترجمه شده اند. هزاران سنگ قیمتی در آنجا وجود دارد و این یکی از آنها است. تلویزیون کره طرفداران بسیار گسترده و در حال رشد در سراسر جهان دارد و کاملاً عالی است!

پادشاهی بادها داستان یکی از پادشاهان بزرگ یکی از کشورها را دنبال می کند که در نهایت کره شد. این از زمانی شروع می شود که وی در دوران نوزادی رها شد (به دلیل پیشگویی سخت درباره آنچه که باید بزرگ شود) ، تا زمانی که او سرانجام بر شانس قابل توجه برای تبدیل شدن به یک پادشاه بزرگ غلبه کرد و دسته ای از کشورهای دیگر را تصاحب کرد.

بسیاری از نمایش هایی که در اوایل تاریخ کره تمرکز دارند ، در مورد تمایل شاه برای متحد کردن همه کره است. مانند بسیاری از کشورها ، کره قبلاً از یک پادشاهی کوچکتر تشکیل شده بود ، به این معنی که همه آنها با تهدید به تصرف یکی از کشورهای دیگر زندگی می کردند. پادشاهی که سرانجام کشور را متحد می کند ، هزار سال از او یاد می شود و اجازه می دهد مردمش در امنیت زندگی کنند. یک ایده خوب ، به جز اینکه همه آنها این ایده را داشتند ، بنابراین به نظر می رسید که آنها در یک جنگ دائمی زندگی می کنند.

این نمایش در اوایل تاریخ کره برگزار می شود ، تقریباً نزدیک به زمانی که رومی ها بلوکی به نام عیسی را به صلیب چوبی در سایر نقاط جهان میخ می بستند. این زمانی است که جنگ ها با شمشیر و تیر انجام می شد ، که باعث ایجاد سکانس های عالی اکشن و تلویزیون های سرگرم کننده می شود.

برای نیمه اول این مجموعه ، ستاره نمایش حتی نمی داند که شاهزاده ، که به او فرصتی می دهد تا به عنوان یک سرباز منظم به ارتش بپیوندد ، نینجا بودن را یاد بگیرد و تعداد زیادی از دوستان فرومایه وفادار را که با کشف حقیقت هویت او ، به عنوان وفادار وی تبدیل می شوند ، بیاورد.

کمی عقب بروید ، بله ، نینجا گفتم. این اصطلاح را ما برای مردانی استفاده می کنیم که کت و شلوارهای خنک دارند ، با مهارت های رزمی که حسادت می کنیم ، مأموریت های شبانه مخفی را با ماسک های سیاه انجام می دهند. به نظر می رسد کره ای ها نسخه خاص خود را دارند ، زیرا اولین نمایش کره ای نیست که من شاهد آن هستم. در این نمایش ، آنها به طور خاص از آنها به عنوان نینجا یاد نمی کنند ، اما مانند آنها ظاهر و رفتار می کنند. گروه مخفی آنها "سایه های سیاه" نامیده می شود ، که شبیه نام یک قبیله نینجا نیز به نظر می رسد. آنها برای داشتن مهارتهای جنگی فوق العاده انسانی آموزش دیده اند و شب مأموریتهای خود را با لباس سیاه و ماسک صورت انجام می دهند. این گروه نینجا مانند در تمام طول سریال دارای ویژگی های زیادی هستند. آنها به یک کشور دشمن تعلق دارند و ستاره نمایش توسط آنها اسیر می شود. بعد از اینکه مدتی او را شکنجه کردند ، در نهایت کمی به آنها پیوست. در حقیقت ، فقط کافی است قبل از دیدن خطاهای راه او و بردن مهارت های جدید خود به خانه ، مهارت های جنگی آنها را یاد بگیرید.

مهارت های نینجا او را به گزینه ای قانع کننده تبدیل می کند تا ولیعهد کشورش شود. قهرمان کامل مردم - یک شاهزاده سلطنتی ، اما کسی که با مرد عادی در ارتباط است ، از خط مقدم نبرد را تجربه کرده و زندگی سختی را پشت سر گذاشته است ، که به او سطح عزمی را می دهد که از برادر کوچک دختر خود دور می شود.

در ابتدا ، پدرش (پادشاه فعلی) ، نمی داند او کیست. وقتی هویت او کشف شد ، او را قبول نمی کند (به دلیل پیشگویی درباره آینده اش). سرانجام ، او با اقدامات شجاعانه خود او و دیگران را برنده می کند و ولیعهد اعلام می شود.

هنگامی که ستاره به سلطنت رسید ، دشمن همچنان سایه های سیاه مانند نینجا خود را برای آزمایش ترور وی یا ربودن دوست دخترش (که اتفاقاً یک شاهزاده خانم دشمن است) می فرستد. خود سابقه سایه سیاه بودن ، چه کسی بهتر از پادشاه ما استراتژی برای جلوگیری از آنها را ارائه می دهد؟

مانند اکثر درام های کره ای که من تماشا کرده ام ، این نمایش به دلیل تنوع شخصیت های جالب ، علاقه های عاشقانه پیچیده ، دوستی ها و خیانت هایشان و غیره بسیار عالی است. آنها واقعاً برای توسعه هر رول وقت می گذارند تا نقطه ای که احساس می کنید آنها را می شناسید.

من سعی کرده ام درمورد داستان کمی مبهم باشم زیرا نمی خواهم آن را برای کسی خراب کنم و از مرورهایی که مردم امتحان می کنند خوشم نمی آید برای نوشتن کتاب فیلم تمام آنچه که ما واقعاً می خواهیم از یک بررسی بدانیم ، این است که ، آیا باید آن را تماشا کنم یا نه؟ در اینجا پاسخ مثبت است ، برای طرفداران فیلم های اکشن ، هر کاری که با ورزش های رزمی یا نینجا ها و طرفداران درام یا تاریخ انجام می شود.

تماشای آن با خانم نیز بسیار خوب است ، زیرا اشتیاق ما برای عمل را برآورده می کند و به آنها نمایش درام و داستان عاشقانه ای را می دهد که برای علاقه مند شدن به آن نیاز دارند. سکانس های اکشن جالب و جالب توجه نیستند ،

اکنون برای شما که از زیرنویس می ترسید و جملاتی مانند "الان نمی توانم خسته شوم بخوانم ، فقط می خواهم راحت باشم" را می گویم ، دیگر تنبل نشو! شما در حال از دست دادن تعداد زیادی از نمایش های شگفت انگیز هستید. بعد از مدتی به زیرنویس عادت می کنید و واقعاً مشکلی نیست. آیا تابحال کتابی نخوانده اید و آن را آرامش بخشد؟

جهت دانلود سریال The Kingdom of the Winds 2008 (امپراطوری بادها) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بر اساس آینده نگری کاذب که نوزادی در زیر یک ستاره بدشانس متولد شد و باعث مرگ خانواده و کشورش می شود ، پادشاهی بادها به جای یک واقعیت تاریخی ، یک نخ عشق ، جنگ و وطن دوستی دارد ، بلکه یک نخ عاشقانه است. بیشتر شبیه یک افسانه در علامت پیشگویی است ، اما با گسترش آن کمتر می شود و متوجه می شویم که شخصیت های آن افرادی مانند من و شما هستند که از قدرت افسانه ای برخوردار نیستند ، اما از طریق پیوندهای خون ناگسستنی و قوی دوستی ، تغییر سرنوشت آنها ارزشهایی که آنها دارند و سنتهایی که از آنها پیروی می کنند به اندازه زمانها قدیمی هستند و آنها را کاملاً معتبر می کند.

در مقایسه با Emperor of the Sea ، پادشاهی بادها کمی سبک تر از قلب است ، بیشتر شبیه داستان است ، انتقال احساسی از دوران کودکی ، آمیخته با کمی تخیل و لحظات تعلیق که شما را در لبه صندلی خود نگه می دارد ، هنگامی که دعوا می شود یا وقتی اسرار آموخته می شود. لحظاتی در فیلم وجود دارد که بسیاری از غم انگیزها را متعادل می کند و به نوعی لذت غیرقابل پیش بینی بیننده را پاداش می دهد. این صحنه ها صحنه هایی است که در آن یکی یا دیگری از شاهزادگان کار بسیار زیبایی برای برادر کوچکترشان انجام می دهد. صحنه ای است که در آن یک شاهزاده خانم مردی را به اتاق های خود دعوت می کند. این صحنه ها صحنه هایی است که در آن پادشاه تمام حقوقی را که پسر رها شده خود برای حفاظت از فرزندش باید از آن بهره مند می شد ، یکی پس از دیگری بازیابی می کند. و این وقتی است که یک دوست مطمئن کسی را به جایی می برد تا ادعا شود به او کمک می کند غم و اندوه خود را فراموش کند ، اما او در واقع کمک می کند عشق در برابر همه شانس غلبه کند. شما نمی توانید ماهوانگ خنده دار را دوست داشته باشید ، یا اینکه نگهبان محیول (بهترین دوستانش) مانند تفنگدار به نظر می رسند ، یا اینکه چگونه آنها مانند دسته رویاها ، در باد ، در سرزمین خود از بادها سوار می شوند ...

فلاش بک های گاه به گاه شخصیت ها این صحنه یا صحنه ای را که ممکن است در طول سریال فراموش کرده باشند به بیننده یادآوری می کنند و باعث تقویت خط داستان می شوند. همچنین ، این فلاش بک ها احساسات شخصیت ها را افزایش می دهند و به ما درک لازم نسبت به درک کل قطعه را می دهند. آنها همچنین اتفاقات متنوع فیلم را جمع می کنند و تصویر واضح تری را در ذهن مخاطب ایجاد می کنند. مناظر ، موسیقی و لباس ها ، به همراه بسیاری از بازی های خوب بازیگری در این درام کره ای ترکیب شده اند تا احساس زیبایی زیبا را پیدا کنند که یافتن آن بسیار دشوار است. استعداد یون آه (هی آپ) یا استعداد جین جوان یونگ (پادشاه یوری) نمی تواند مورد توجه قرار گیرد. چگونه آنها موفق به ساختن شخصیتی کاملاً عالی مانند محیول شدند که من نمی دانم ، و باید اعتراف کنم که انتخاب ایل گک آهنگ برای بازی در این قسمت الهام بخش است.

شاهزاده می گوید ، هرکسی که شمشیر بهشت ​​(نماد معنوی محافظت از مردم) ممکن است سرنوشت آنها را به نفع آنها تغییر دهد. من می گویم ، هرکسی بتواند از منابع فیلم سازی برای خلق چنین شاهکاری استفاده کند ، سابقه تاریخ سازی دارد.

سریال های پیشنهادی