دانلود سریال The Essex Serpent 2022 (افعی اسکس) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال افعی اسکس 2022 با زیرنویس فارسی

سریال افعی اسکس در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. The Essex Serpent در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Claire Danes, Tom Hiddleston, Frank Dillane, Clémence Poésy, Hayley Squires, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال The Essex Serpent 2022 (افعی اسکس) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.8/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
23.اردیبهشت 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

سریال مارساکس 2022 داستان زنی به نام کورا را روایت می کند که از یک زندگی مشترک سراسر تحقیر خلاص می شود و با شنیدن خبر بازگشت یک موجود خرافی افسانه ای به نام مار اسکس به این منطقه، ترغیب می شود که از لندن به روستای کوچکی در اسکس نقل مکان می کند.

London widow Cora Seaborne moves to Essex to investigate reports of a mythical serpent. She forms an unlikely bond with the village vicar, but when tragedy strikes, locals accuse her of attracting the creature.

IMDb
6.8/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Essex Serpent 2022

سریال مارساکس 2022 داستان زنی به نام کورا را روایت می کند که از یک زندگی مشترک سراسر تحقیر خلاص می شود و با شنیدن خبر بازگشت یک موجود خرافی افسانه ای به نام مار اسکس به این منطقه، ترغیب می شود که از لندن به روستای کوچکی در اسکس نقل مکان می کند.
زنی که به تازگی بیوه شده تصمیم می‌گیرد که زندگی ش را تغییر دهد. به عنوان اولین قدم، او تصمیم می‌گیرد که از لندن، به دهکده‌ی کوچکی در اسکس نقل مکان کند و ...
مار اسکس ، نام سریالی اجتماعی و غم‌انگیز می‌باشد که توسط کلیو بارنارد ساخته شده است. زنی به نام کورا که از یک زندگی مشترک سراسر تحقیر خلاص می شود، با شنیدن خبر بازگشت یک موجود خرافی افسانه ای به نام مار اسکس به این منطقه، ترغیب می شود که از لندن به روستای کوچکی در اسکس نقل مکان می کند.

جهت دانلود سریال The Essex Serpent 2022 (افعی اسکس) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من مشتاق هر چیز عرفانی در دوران ویکتوریا هستم، بنابراین تا کنون از آن لذت می برم. من انتظار ندارم که در پایان یک ذهن گیج کننده وجود داشته باشد، اما همیشه وقتی دین و علمی تخیلی با هم جمع می شوند هیجان زده می شوم و مشتاقانه منتظرم تا ببینم این راز چگونه آشکار می شود. تا اینجای کار مشکلی نیست، فکر نمی‌کنم هنوز پیدا نشده باشد، احتمالاً تام هیدلستون همان چیزی است که بیشتر بینندگان را جذب این فیلم می‌کند، اما اگر طرفدار درام‌های دوره‌ای نیستید و همه اینها ممکن است به سلیقه شما نباشد. این در یک شهر غم انگیز و گل آلود اسکس می گذرد، اما بازیگری و دیالوگ به آن شور و نشاط می بخشد، بنابراین واقعا گوتیک نیست. من کنجکاو هستم که ببینم آیا نمایش با توضیحی منطقی همانطور که کورا پیشنهاد می کند به پایان می رسد یا اینکه مسیری عرفانی را طی خواهد کرد و تمام ترس های مردم شهر خرافاتی محقق می شود. به نظر می رسد که تام هیدلستون کمی یکنواخت به نظر می رسد که او قادر به مقابله با نقش های چالش برانگیز است و استعداد خود را نشان می دهد، اگرچه این چنین نیست. مطمئن نیستم که ۶ قسمت برای تبدیل این سریال به یک سریال شگفت‌انگیز کافی باشد یا نه، اما از طرف دیگر بهتر از کشیدن بی‌جای داستان و اضافه کردن قطعات برای تبدیل آن به یک مینی سریال ۱۰ یا ۱۲ قسمتی است. همانطور که در برنامه از شما پرسیده شد، بهترین روشی که می‌توانم این را توصیف کنم این است: «فکر می‌کنی اتفاق عجیبی در اینجا رخ می‌دهد؟»

قسمت 3: من تا کنون از این کار لذت برده‌ام، بیشتر به خاطر تضاد بین مذهبیون و کسانی که به دنبال توضیح علمی هستند. من دوست دارم که به نظر نمی رسد مسیر معمولی را طی کند، به همین دلیل است که در پایان قسمت سوم شگفت زده و به کوچکترین شکل ممکن ناامید شدم. آنها نیازی به اضافه کردن علاقه عاشقانه و کل "نیازی به عذرخواهی برای یک موقعیت مردانه ندارم". منظورم این است که می‌توانید تمام راه را ببینید، اما من فکر می‌کردم که آنها از صحنه خیانت بین کورا و ویل دور می‌شوند. مخصوصاً در حالی که استلا از پشت پنجره به آنها خیره شده است. به نظر می‌رسد داستان عشق ممنوعه برای نویسندگان مسیری آسان (شاید حتی تنبل) است، به خصوص که کل کار کشیش قبلاً در کیسه‌ای انجام شده بود. من هنوز فکر می کنم که در نهایت نمایش خوبی خواهد بود، اما امتیاز اضافی که به آن دادم در اصل کمی نابجا به نظر می رسد. من مجذوب این سریال شدم زیرا مشتاق نمایش‌های غم‌انگیز، عجیب یا تاریک هستم، بنابراین از این منظر هنوز از رمز و راز آن لذت می‌برم. تلاش برای فهمیدن اینکه آیا این خدا، جو و دوستانش "جادوگری" است، یا اینکه فقط یک حیوان است و پارانویای غیرقابل توضیح مردم فقط به ترس آنها دامن می زند. به هر حال، در یک حاشیه احمقانه، تام هیدلستون در اینجا یک نوع دارد.

جهت دانلود سریال The Essex Serpent 2022 (افعی اسکس) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من چیزی در مورد رمان منبع نمی دانستم، بنابراین نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم. شاید این سقوط من بود. چیزی که تصور یک درام ترسناک را ایجاد می کند در واقع بیشتر شبیه ارتفاعات بادگیر است.

بازی های خوبی وجود داشت، به ویژه هیلی اسکوایرز که بهترین چیز در آن است. تام هیدلستون متوسط ​​است، اما این کلر دینز بود که ناامید کننده ترین بود. شخصیت او ظاهراً از دست شوهر متوفی‌اش آسیب زیادی دیده است، اما بازی او (و نویسندگی) این را منعکس نمی‌کند. شخصیت کاملاً غیرممکن بود. و می‌دانم که شخصیت کلمنس پوسی بیمار است، اما اصلاً متقاعد نشدم که چرا چشم‌های هیدلستون منحرف می‌شود.

جهت دانلود سریال The Essex Serpent 2022 (افعی اسکس) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به خوبی با یک جریان روان از تعلیق و احتمالات پیش بینی کننده شروع شد. سپس به سرعت به پوچی بازگشت، جایی که اعمال منطقی وجود ندارند. نه اشاره به خرافات احمقانه و نه محتوای طرح. این نویدبخش بود، اما 3 رویداد کلیدی به وضوح نوشته‌های تنبل یا مبهم را آشکار کردند. این غیرقابل درک است که شخصیت های کلیدی از تمام علائم تنش های جنسی در میان گروه بی خبر باشند. حتی تصور اضطرار برای زنا کردن در منظره عمومی باز و زمانی که فرد به تازگی از یک بحران جدی احتمالی شکار جادوگر دور شده بود، ظالمانه است. در نهایت، فاش کردن جدی ترین آسیب پذیری فرد در برخورد با جرم و جنایت در حالی که مرتکب می توانست به سادگی با خواسته اصلی خود به جای دفاع دراماتیک بیهوده قربانی که منجر به موارد غیرضروری می شود راضی شود، بی معنی است. این سریال با یک جمع بندی احساسی از آنچه که من آن را غیر منطقی آشغال می نامم به پایان رسید.

سریال های پیشنهادی