دانلود سریال The Capture 2019 (دستگیری) دوبله فارسی

دانلود سریال دستگیری 2019

ژانر :
جنایی درام
امتیاز :
7.8/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
زمان :
56 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
12.شهریور 1398
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :

مردی بی‌گناه به اشتباه متهم شده و شواهد و مدارک ویدیویی آنگونه که باید به نظر نمی‌رسند.

When soldier Shaun Emery's conviction for a murder in Afghanistan is overturned due to flawed video evidence, he returns to life as a free man with his young daughter. But when damning CCTV footage from a night out in London comes to light, Shaun's life takes a shocking turn and he must soon fight for his freedom once again.

IMDb
7.8/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال The Capture 2019

مردی بی‌گناه به اشتباه متهم شده و شواهد و مدارک ویدیویی آنگونه که باید به نظر نمی‌رسند.
داستان این سریال مهیج و رازآلود درباره‌ی مردی بیگناه به نام شان امری می‌باشد که به دروغ و اشتباه متهم شده هست و زندگی‌اش رو به فروپاشی می‌باشد. اما مدارک و دوربین‌های مداربسته بر علیه او است و همین دلیل دستگیری‌اش شده است و…

جهت دانلود سریال The Capture 2019 (دستگیری) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از هر شش قسمت از این فیلم مهیج بی بی سی که محور آن دستکاری خوب و بد فیلم های ویدئویی توسط فرایندی به نام تصحیح بود ، لذت بردم. انسان اصلی داستان سرباز شان امری است که در همان ابتدا محکومیت خود را برای تیراندازی با خونسردی آشکار به یک فرد بی دفاع هنگام سفر در افغانستان می بیند ، هنگامی که شواهد ویدئویی به طور معجزه آسایی از دفاع از وی پشتیبانی می شود ، لغو شد. این خبر تقریباً همزمان با محکومیت یک سلول تروریستی به جرم توطئه برای بمباران مجدد انگلستان بر اساس شواهد ویدئویی تازه کشف شده است.

با این حال شان زودتر از این که دوباره به دردسر افتاد ، آزاد نمی شود ، او ظاهراً ربوده و بعداً همانطور که آشکارا وکالت مدافع زن خود را می کشد ، باز هم به دلیل شواهد قطعی ویدئویی دوربین مداربسته که ظاهراً وی را در هنگام تعرض به زن مفقود شده هنگام سوار شدن به اتوبوس جلب می کند. تنها چیزی که او می داند این است که با وجود ظاهر ، به او حمله نکرده است. پرونده او تقریباً بلافاصله دی.سی. هالیدی گرینگر است. راشل كری یك كارآگاه جاه طلب است كه عاشقانه با یك افسر برتر متاهل كه در امر نظارت تخصص دارد در ارتباط است و با رده های بالاتر و مخفی تر سرویس های امنیتی چه در اینجا و آمریكا ارتباط دارد. آنچه در پی می آید ، تنش آور است ، اگر دنباله روی از وقایع گاهی اوقات دشوار باشد ، بیشتر این امر با واقعیتی که دوربین هرگز دروغ نمی گوید ، مغایرت دارد. با توجه به گسترش دوربین های مداربسته در همه جای کشور (در یک برهه ادعا می شود که تنها مکان هایی که دوربین فیلمبرداری مجاز نیست توالت های عمومی و دادگاه ها هستند) ، این تصور که می توان این تصاویر را دستکاری کرد ، به شدت به آزادی های مدنی عموم مردم ضربه می زند. و س ageال قدیمی را در شرایطی از این قبیل که چه کسی تماشاگران را تماشا می کند ، مطرح می کند.

با نزدیک شدن یک خراش به سر و تنش زیاد به دلیل بستن کارآگاه کری در مورد آنچه ممکن است حقیقت باشد یا نباشد ، اگر باور درام کاملاً سخت باشد ، این برتر بود. گرینگر به عنوان پلیس سرکش ، کنجکاو ، تعقیب کننده و کالوم ویلسون سرباز آشفته ای است که مفهوم واقعیت در برابر شواهد واضح ویدئویی سست می شود که نشان می دهد او مرتکب جرمی شده است که نمی تواند مرتکب شود.

این سرگرمی فوق العاده پیشرفته و پیشرفته بود که نیاز به تمرکز زیادی برای همگام سازی و معنی سازی وقایع به تصویر کشیده شده داشت. من فکر می کنم بیش از یک بار عقب افتادم اما فکر می کنم در آخر وقتی کری یک انتخاب شغلی را انجام داد که ممکن است فقط نشان دهد ممکن است موارد بیشتری برای شکست "جوخه مشاهده" وجود داشته باشد ، گرفتار شدم.

این بهترین تریلر معاصر کانال از زمان احتمالاً "بادیگارد" بود و همانطور که در بالا گفتم مطمئناً علاقه مندم پیشرفت راشل را در این بخش بسیار مخفی سرویس مخفی دنبال کنم.

جهت دانلود سریال The Capture 2019 (دستگیری) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من یک قانون در مورد سریالهای تلویزیونی دارم: با هر سریالی که توسط همان شخص نوشته شده و کارگردانی می شود محتاط باشید. چرا؟ این یا بسیار عالی خواهد بود زیرا فرد درخشان است و فیلمنامه کاملی دارد که فقط او می تواند نحوه فیلمبرداری را ببیند. نادر. یا این بی معنی خواهد بود زیرا هیچ کارگردانی در ذهن او نمی خواهد با فیلمنامه ای که نویسنده ارائه داده است ارتباطی داشته باشد.

شما می توانید با رتبه بندی من و عنوان بررسی من مشخص کنید که کدام این در دسته بندی ها قرار می گیرد.

متأسفانه برای من ، متوجه نشدم که همان شخص هم این سریال را نوشت و هم کارگردانی کرد تا تیتراژ ابتدایی قسمت ششم خیلی دیر پس اگر قبلاً متوجه شده بودم ، شاید نمایی از مرورهای IMDB را می خواندم و می فهمیدم که به چه چیزهایی اجازه می دهم خودم را وارد کنم. در مورد قسمت اول که سرباز پیاده می شود به دلیل شهادت شهادت نشان می دهد صدا و فیلم خارج شده است ، همگام سازی؟ قابل قبول اما مسئله این است که اگر نسخه های قبل و بعد از صحنه را تماشا کنید (یعنی قبل از اینکه تماس سرباز به جلو برود) به زودی متوجه می شوید که این فقط تماس سربازی است که با فیلم هماهنگ نیست. بقیه چیزها دقیقاً به همان شکل باقی می مانند. خبر فلاش: اگر صدا با ویدیو هماهنگ نیست ، همه صدا با ویدیو همگام است ، نه فقط گفتار یک فرد. این مسخره و سخت بود که باور کنیم هر اتاق دادگاه اجازه این کار را می داد.

آیا دادستانی این موضوع را متوجه شده است؟ خیر آیا دادستانی خواستار بررسی مدارک توسط کارشناس خود آنها شده است؟ نه. آیا دادستان می خواهد کل فیلم گرفته شده توسط دوربین بدن را بررسی کند تا ببیند آیا صدا و فیلم از همگام سازی خارج شده است یا نه ، راه دیگری را ثابت می کنند؟ نه. سقط عدالت. پرونده رد شد.

و مانند اینها و موارد دیگر. هر اپیزود فقط از قسمت قبلی بدتر می شود برای هر کسی که وقت بگذارد تا فکر کند چه چیزی از آنها خواسته می شود باور کنند.

دریول تنها کلمه ای است که به ذهن خطور می کند.

بله ، دستکاری ویدئو ممکن است فقط به روشی باشد که در اینجا به تصویر کشیده شده است. مطمئناً ، ارزش بررسی ایده در یک مجموعه کوچک را دارد. اما نه فقط همانطور که در اینجا نوشته شده است.

چرا وقتی از قسمت 1 کاملاً بد بود ، به تماشای خود ادامه دادم؟ زیرا ، شاید و همانطور که به همسرم گفتم ، فکر کردم این نمی تواند به همان اندازه ای که آنها نشان می دهند بد باشد و شاید اشتباهاتی که مرتکب شده اند عمداً بوده و بعداً توسط کارآگاه "گرفتار" شده و عدالت اجرا خواهد شد. جواب منفی. برداشت اول من برداشت درست بود.