دانلود سریال Stargate Atlantis 2004 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Stargate Atlantis 2004 با زیرنویس فارسی

سریال Stargate Atlantis در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, اکشن و ماجراجویانه, درام, ساخته شده و در سال 2004 به روی پرده رفته است. Stargate Atlantis در کشور(های) کانادا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Joe Flanigan, David Hewlett, Rachel Luttrell, Jewel Staite, Robert Picardo, Jason Momoa, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-PG و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Stargate Atlantis 2004 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی اکشن و ماجراجویانه درام
امتیاز :
8.1/10
وضعیت :
Ended
کشور :
کانادا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2004
زمان :
45 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
25.تیر 1383
تعداد فصل :
5
تعداد قسمت :
100
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک تیم بین المللی از دانشمندان و پرسنل نظامی ، یک شبکه دروازه ستارگان در کهکشان "پگاسوس" را کشف کرده رو در رو با دشمن جدید، قدرتمند در حال مبارزه می باشند.

With the Ancients' city of Atlantis discovered in the Pegasus Galaxy by Stargate Command, Dr. Elizabeth Weir and Major Sheppard lead a scientific expedition to the ancient abandoned city. Once there, the team not only find themselves unable to contact Earth, but their explorations unexpectedly reawaken the Ancients' deadly enemies, The Wraith, who hunger for this new prey. Now with the help of newfound local allies like Teyla Emmagan, the Atlantis Team sets about to uncover their new home's secrets even as their war of survival against the Wraith begins.

IMDb
8.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Stargate Atlantis 2004

یک تیم بین المللی از دانشمندان و پرسنل نظامی ، یک شبکه دروازه ستارگان در کهکشان "پگاسوس" را کشف کرده رو در رو با دشمن جدید، قدرتمند در حال مبارزه می باشند.
استارگیت آتلانتیس ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط رابرت سی. کوپر و برد رایت ساخته شده است. یک تیم بین المللی از دانشمندان و پرسنل نظامی یک شبکه استارگیت را در کهکشان پگاسوس کشف می کنند و با یک دشمن قدرتمند رو در رو می شوند.

جهت دانلود سریال Stargate Atlantis 2004 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


واقعاً گاهی اوقات فوق العاده است اما فصل آخر آن قسمت های خسته کننده زیادی داشت و شروع بسیار کندی دارد. Sg-1 یکی از نمایش‌های مورد علاقه من است، فکر می‌کنم مفهوم آن نابغه است و شخصیت‌ها شگفت‌انگیز هستند، بنابراین سال‌ها بعد پس از اینکه همیشه می‌خواستم این سریال را ببینم، آن را اجرا کردم. خلبان عالی بود، افراد شرور بسیار ترسناک بودند، سبک آنها فوق العاده باحال بود. بعد از اینکه فهمیدم آنها واقعاً چه هستند، کمی ناامید شدم، اما این موضوع بد بود، آنها از این مفهوم به خوبی استفاده کردند و ما از آن دوراهی های اخلاقی واقعی و درک همدلانه ای از این نژاد شیطانی گرفتیم. همانطور که اشاره کردم آهسته شروع می شود و من واقعاً فکر می کردم که آنها می توانند فقط sg-1 این قسمت ها را با قرار دادن داستان در دنیای خود انجام دهند، اما قطعاً همانطور که خودش را به خود گرفت مخصوصاً با گونه های شرور اصلی خود در آنجا رشد کرد. برخی از اپیزودهای واقعاً عالی هستند که بر منحصر به فرد بودن شرورها و البته آنهایی که به تنهایی خوب هستند تمرکز دارند. اگر به مضحک علمی تخیلی، شخصیت‌های دوست‌داشتنی، شخصیت‌های دوست‌داشتنی، مانند بسیاری از اپیزودهای بقا علاقه دارید (من آنها را دوست دارم و sg-1 هم چیزهای زیادی دارد، اما فکر می‌کنم وای آتلانتیس خیلی بیشتر است) و با سریع موافق هستید فوروارد کردن یا انجام کارهای دیگر در حین بازی کسل کننده ها به آن کمک می کند.

چیزی که من خیلی دوست داشتم 1. شخصیت ها به خصوص شخصیت های غیر نظامی من عاشق شخصیت های sg-1، Teal'c و Daniel's هستم. توسعه بلافاصله شروع می شود و جک یک گذشته غم انگیز به اضافه قهرمانی طعنه آمیز دارد. من سم را خیلی دوست دارم، اما او بیش از حد مری سو است و اضافه شدن او به آتلانتیس تفاوت چندانی بابت آن نداشتم. من به این شخصیت‌ها اشاره می‌کنم زیرا شما شخصیت‌پردازی فوری در آتلانتیس ندارید، بنابراین به غیر از Tayla، انتظار آن ریسک‌های شخصی بزرگ را نداشته باشید. حالا بیایید در مورد آتلانتیس صحبت کنیم رادنی قطعاً بهترین است، او کاملاً در تضاد با سم است، اما بسیار واقع بینانه تر است، البته منظورم این است که او یک متکبر، خودشیفته و واقعاً کمی بداخلاق است. او می تواند واقعا آزار دهنده و دوست نداشتنی باشد، اما این باعث می شود که شخصیت او بسیار بهتر شود. من در ابتدا طرفدار ویر نبودم، اما او با من رشد کرد و آنها توانستند به خوبی تجربه او را به تصویر بکشند، منظورم این است که او در موقعیتی دیوانه کننده قرار دارد و آنها به خوبی شک، نگرانی و ترس او را به تصویر می کشند در حالی که هنوز هم دیپلماتیک خونسردی او را حفظ می کنند. شخصیت. چیزی که ما نمی‌توانستیم در Sg-1 با رهبران ببینیم، زیرا او نظامی نیست و ستایش نظامی تقریباً بیمارگونه که کاهش می‌یابد قطعاً بهتر بود. آتلانتیس توانست خیلی بیشتر از کاراکترهای پزشکی انجام دهد زیرا به هر حال آنها از دنیا خارج شده اند، ما دو پزشک اصلی را دریافت می کنیم که شخصیت های خوبی هستند و دوباره ترس و نگرانی آنها قابل ربط است. یکی از بهترین چیزهای فصل گذشته دکتر بلوند بود. من حتی آقای وولسی را خیلی دوست داشتم (فکر می کنم این نام است).

2. واقعاً با شخصیت‌ها ریسک کرد. نمی‌خواهم وارد اسپویل‌ها شوم، بنابراین تنها چیزی که می‌توان گفت این است که آنها واقعاً برخی از شخصیت‌ها را گرفته‌اند و چرخش‌های دلخراشی به آنها داده‌اند و به همان اندازه که آسیب می‌زند، گاهی اوقات به خوبی انجام می‌شود.

3. گونه‌های شرور جنبه‌های مختلف زیادی مورد بررسی قرار گرفت، باز هم اسپویل‌ها اهمیت دارند، اما فقط می‌توانم بگویم که آنها با بسیاری از روش‌هایی که با شرور و فیزیولوژی و توانایی‌هایشان روبرو شدند، خوب عمل کردند. دو نفر از این افراد در بیشتر موارد تبهکاران خوبی می شوند، به خصوص یکی از آنها، دیگری فقط نقشه ای می گیرد که ضعیف تر می شود.

4. Alantis اصلی‌ترین چیزهای پیشرفته از لحاظ فناوری که در نمایش اتفاق می‌افتد، از کاوش در خود شهر، با انبوهی از اسرار پنهان است.

5. اپ‌های مستقل سرگرم‌کننده و چند نقطه طرح عالی واقعیت‌های جایگزین، قدرت‌های موقت، پارادوکس‌ها، همه آثار.

6. برخی از آنتاگونیست‌های دیگر مردی از نوع نظامی از دنیایی دیگر و سپس برخی دیگر از آنتاگونیست‌های ثانویه (نمی‌توانم بگویم اسپویل) خوب بودند، اما من دنیای نظامی را به عنوان یک آنتاگونیست خیلی دوست نداشتم.

چیزی که من خیلی دوست نداشتم 1. بیگانگان بسیار متنوع، تعداد زیادی از جهان های مشابه، اکنون نمی توانم آنها را به خاطر آن در نوشتن سرزنش کنم، فقط به دلیل خسته کننده بودن نتیجه، کهکشان اینطور نیست به دلایلی نژادهای پیشرفته زیادی دارند، بنابراین در عین حال که خسته کننده است برای نوشتن ضروری است. بنابراین ما جهان‌های بدوی زیادی را می‌بینیم، یکی از آنتاگونیست‌های اصلی، دنیای نظامی 1950 است که خوب بود... من احساسات متفاوتی درباره آن جهان دارم. من می خواستم سریال را رها کنم اما آنها شرور جهان را خوب کردند و قسمت اواسط فصل اول به خاطر آن بسیار خوب است، اما با این حال من فقط از این دنیاها خوشم نمی آمد.

2. بعضی از شخصیت ها خوب هستند شخصیت اصلی جان خوب است، او یک قهرمان معمولی است اما چیز خاصی نیست، ورود رونان عالی بود اما در بیشتر موارد یک شخصیت راکد بود. من تایلا را دوست دارم، اما فقط یک چیز آزاردهنده در مورد او وجود داشت، شاید کفش های خوب مردم من، مردم من.

3. پرکننده های خسته کننده زیاد و پایان های داستانی طولانی فصل گذشته پرکننده های خسته کننده زیادی داشت، سریال نیز با پرکننده های زیاد شروع می شود، داستان همیشه بد نیست اما گاهی اوقات آن را بیش از حد طولانی می کنند تا جایی که دیگر متوقف می شود. سرگرم کننده است، گاهی اوقات برای حل آن 3 اپیزود در نظر گرفته می شود. One ep فقط یک ep slasher زامبی است، بدترین.

4. تعداد زیادی شرور خاص وجود ندارد و دیر وارد می شوند. که عالی هستند، سپس 2 مورد اصلی را دریافت می کنیم که آن را بهتر می کند.

5. بدون قطعنامه، قبل از گره زدن همه چیز لغو شد. ظاهراً یک کمیک وجود دارد.

در مجموع اگر عاشق startgate sg-1 هستید و به تماشای آتلانتیس فکر می کنید، آن را توصیه می کنم.

جهت دانلود سریال Stargate Atlantis 2004 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من عاشق ساختن این سریال هستم! به خوبی با Stargate SGI پیوند خورده است، اما در عین حال به تنهایی ایستاده است. همه چیز در مورد این سریال خیلی خوب انجام شده بود! هر قسمت حاوی یک داستان هیجان انگیز برای تماشا بود، زیرا از قسمت بعدی به سمت چیزی بزرگتر می رفت. طنز نمایش بسیار با سلیقه و آمیخته با اکشن عالی و دل خوش انجام شد. افراد بد کمی جنبه ترسناک داشتند، بسیار شدید، اما شوخ طبعی عالی آن را جبران کرد. من عاشق بازیگرانی هستم که برای نقش هایشان انتخاب شده اند. همه عالی بودند همانطور که شخصیت خود را با یک سه راهی مطابقت داشتند. Stargate SGI خوب بود، اما کمی عقب ماند و بعد از مدتی خسته کننده شد. اما دروازه ستارگان آتلانتیس اصلاً پا ندارد و هرگز خسته کننده نمی شود. در عوض بعد از هر فصل بهتر می شود. خیلی بد است که آن را خیلی زود لغو کردند، این می توانست به راحتی به 10 فصل برسد.