دانلود سریال Star Wars: Andor 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Star Wars: Andor 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Star Wars: Andor در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, اکشن و ماجراجویانه, جنگی و سیاسی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Star Wars: Andor در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Diego Luna, Stellan Skarsgård, Kyle Soller, Adria Arjona, Fiona Shaw, Joplin Sibtain, James McArdle, Alex Ferns, Rupert Vansittart, Gary Beadle, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Star Wars: Andor 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی اکشن و ماجراجویانه جنگی و سیاسی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
40 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
30.شهریور 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
12
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این سریال، سریال پیش درآمد “Rogue One” جنگ ستارگان است که به دنبال ماجراهای کاسیان آندور در سالهای شکل گیری شورش می باشد.

The tale of the burgeoning rebellion against the Empire and how people and planets became involved. In an era filled with danger, deception and intrigue, Cassian Andor embarks on the path that is destined to turn him into a rebel hero.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Star Wars: Andor 2022

این سریال، سریال پیش درآمد “Rogue One” جنگ ستارگان است که به دنبال ماجراهای کاسیان آندور در سالهای شکل گیری شورش می باشد.

جهت دانلود سریال Star Wars: Andor 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


انتظار زیادی از این نمایش نداشتم. دو نمایش آخر جنگ ستارگان (Kenobi & Boba Fett) در مورد آنها احساسات متفاوتی داشتم، اما این نمایش در حال حاضر با کیفیت و درام عالی شروع شده است. با این حال، هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا این با ماندالوریان برابری می کند یا نه.

من از اینکه چگونه از Rogue One پیروی می کند و آن لحن تیره و سخت را حفظ می کند، قدردانی می کنم، هرچند چند لحظه وجود دارد که برخی افراد ممکن است آن را ناراحت کننده بدانند گاهی اوقات از Blade Runner و حتی DUNE (2021) حال و هوای دریافت می‌کردم، اما استقبال کننده است و به نظر نمی‌رسد بی‌موقع باشد.

می‌دانم که این یک نمایش اسپین‌آف برای شخصیتی از یک اسپین است. فیلم خاموش است، اما تاکنون (قسمت‌های 1-3) شروع خوبی است و ارزش دیدن دارد.

جهت دانلود سریال Star Wars: Andor 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی سریال را شروع کردم انتظار زیادی نداشتم، حتی از وجودش هم خبر نداشتم تا اینکه سه قسمت از آن بیرون آمده بود. اما من واقعا آن را دوست دارم. من را به یاد دنیایی بی‌توجهی و آینده‌نگر مانند Cyberpunk می‌اندازد، اما با طعمی از جنگ ستارگان. و این یک آرامش کامل از اوبی وان است، که من شخصاً واقعاً از آن ناامید شدم. این کودکانه، ساده و دقیقا برعکس آندور است. منتظر یه سریال جنگ ستارگان اینجوری بودم. لطفا همینطور ادامه دهید، بازیگری، منظره و سبک فوق العاده است. بعد از گذشت حدود 5 دقیقه از قسمت اول تمام توجه من را به خود جلب کرد. من این را به هر کسی توصیه می کنم.

سریال های پیشنهادی