دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال پیشتازان فضا: پیکارد 2020 با زیرنویس فارسی

سریال پیشتازان فضا: پیکارد در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, اکشن و ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Star Trek: Picard در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Patrick Stewart, Alison Pill, Isa Briones, Evan Evagora, Michelle Hurd, Santiago Cabrera, Jeri Ryan, Orla Brady, Brent Spiner, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی اکشن و ماجراجویانه
امتیاز :
7.3/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
44 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
03.بهمن 1398
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
20
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

پیشتازان فضا پیکارد ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط کریستین بیر و مایکل شیبن ساخته شده است. داستان سریال از آنجایی شروع می‌شود که کاپیتان جین لوک پیکارد در دوران بازنشستگی‌اش زندگی می‌کند ، اما به نظر می‌آید یک جوان که قدرت‌های خاصی دارد برای کهکشان ایجاد خطر می‌کند ، اکنون پیکار باید وارد عرصه شود و…

Set twenty years after the events of Star Trek Nemesis, we follow the now-retired Admiral Picard into the next chapter of his life.

IMDb
7.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Star Trek: Picard 2020

پیشتازان فضا پیکارد ، نام سریالی اکشن و ماجرایی می‌باشد که توسط کریستین بیر و مایکل شیبن ساخته شده است. داستان سریال از آنجایی شروع می‌شود که کاپیتان جین لوک پیکارد در دوران بازنشستگی‌اش زندگی می‌کند ، اما به نظر می‌آید یک جوان که قدرت‌های خاصی دارد برای کهکشان ایجاد خطر می‌کند ، اکنون پیکار باید وارد عرصه شود و…
اگرچه کسی از داستان دقیق فیلم اطلاع ندارد ولی گفته شده که این فیلم در ادامه مجموعه Star Trek سال 1987 ساخته شده. درباره کاپیتان ژان لوک پیکارد و فصل جدیدی از زندگی اوست.
اگرچه کسی از داستان دقیق فیلم اطلاع ندارد ولی گفته شده که این فیلم در ادامه مجموعه Star Trek سال 1987 ساخته شده. درباره کاپیتان ژان لوک پیکارد و فصل جدیدی از زندگی اوست.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بله ، می دانم ، استفاده از متن آهنگ The Firm's Star Trek ضربه کمی است ، اما وقتی احساس کردید برای پاک کردن خاطره هر قسمت از Picard که به تازگی تماشا کرده اید ، باید در Youtube آن آهنگ را جستجو کنید ، چه کاری می توانید انجام دهید؟

ST: Picard فقط ادامه Not-Trek است که با راه اندازی مجدد فیلم های JJ Abrams و نمایش افتضاح ST: Dicovery آغاز شد. این علمی تخیلی است ، اما در واقع Star Trek نیست و هیچ شخصیت قدیمی با کفش باعث تغییر آن نمی شود.

Star Trek همیشه در مورد آینده ای امیدوار کننده برای بشریت بود ، جایی که ما بر همه آنها غلبه کرده بودیم. از تعصبات و تعصب بیرون بیایید و به یک نیروی خوب در کهکشان تبدیل شوید.

ST: از طرف دیگر ، پیکارد همه اینها را معکوس می کند و اکنون فدراسیون اساساً منافذ انزوا است که مایل است کل گونه ها می میرند زیرا "ما به دشمنان خود كمك نمی كنیم" (این در واقع در قسمت دو بیان شده است). به نظر می رسد هیچ کس درگیر این نمایش هرگز ST: The Undiscected Country را تماشا نکرده است.

آنچه این نمایش است و حتی از راه دور سعی در ظرافت در مورد آن ندارد ، موضع گیری سیاسی و اجتماعی توسط نویسندگان و حتی توسط خود پاتریک استوارت. آنها این واقعیت را مخفی نکرده اند که هدف آن ساختن همه چیزهای اشتباه جامعه در حال حاضر است. فقط آرزو می کنم آنها نویسندگانی داشته باشند که فهمیده باشند ضرب و شتم مخاطب شما با تمایلات عقیدتی شما ، نتیجه کاملاً معکوس خواهد داشت ، حتی اگر تا حدودی از این ایدئولوژی ها مشترک باشند.

آنچه پیکارد احساس می کند این است ... خوب ، شما آن صحنه را در سیمپسونها می دانید که پدربزرگ سیمپسون عصبانیت خود را روی ابر لرزاند؟ خوب این احساس چنین است ، فقط بعد از این کار ، کسی به او کار نوشتن در تلویزیون را داد. پیکارد چنین احساسی دارد. مانند ابراهیم سیمپسون عبوس و بدخلق آن را نوشت. بدبخت و تاریک است ، مملو از تفسیرهای سیاسی و افراطی جامعه و کاملاً پیاده روی نیست.

بیایید روشن باشیم ، زیرا Star Trek همیشه در مورد چنین تفسیرهای اجتماعی بود ، اما این کار را به روشی ظریف انجام داد. روشی ظریف که در واقع با کامل بودن فرزندان آینده ما موثرتر واقع شد. فدراسیون نمایش های پیاده روی قدیمی چراغ درخشان چگونگی جامعه باید باشد ، در مقابل ، می توان تمام جوامع دیگر (با نقایص خود) را کاملاً در تقابل قرار داد تا از پیام های هفته عبور کند.

این Trek جدید هیچ یک از این نیرنگ ها را ندارد ، در عوض قصد دارد بیننده را با مسائل روز کتک بزند در حالی که آینده ما را چیزی غیر از امیدبخش و روشن نشان می دهد. تماشای آن دلگیر ، صادقانه و بسیار طاقت فرسا است. آیا من در اقلیت افرادی هستم که می خواهم این نوع چیزها را تماشا کنم تا دنیای واقعی را فراموش کنم ، حتی اگر هر بار فقط یک ساعت یا بیشتر از آن داشته باشم؟

هنوز روزهای اولیه این نمایش است ، و من می دانم که کورتزمن فقط در چهار قسمت اول نقش مهمی داشته است ، بنابراین ممکن است با ادامه فصل بهتر شود. با این حال ، در حال حاضر خسته کننده و بدبخت آن است. حتی حضور پیکارد هم کمکی نمی کند ، زیرا به نظر می رسد پاتریک استوارت دیگر در حال بازی در نقش پیکارد نیست ، بلکه در حال حاضر فقط خودش بازی می کند.

همچنین گمان می کنم با پیشرفت نمایش نقش او کم باشد. اوه ، او آنجا خواهد بود ، اما بیشتر همه کارها توسط بازیگران جوان و جدید نمایش انجام می شود. او واقعاً فقط قرار است در آنجا حضور داشته باشد تا به عنوان ستاره پیاده روی نمایش را قانونی کند. همان بازیگران قدیمی تر Star Trek که درگیر این امر شده اند. فقط آنجا برای اضافه کردن مشروعیت به نمایش ، نیم قسمت را دور بزنید (اگر خوش شانس باشید) و برای همیشه بروید. احساس می کنم پیکارد در نمایش خودش یک مهمان ستاره خواهد بود.

در حالی که من مشغول چیدن سوراخ های این ... قسمت دو هستم. چه نوع بخش مخصوص الاغ تنبل از چاپگر سه بعدی به عنوان تکثیر استفاده می کند ، پس حتی نمی توان قبل از تحویل بسته ، قطعات چاپ سه بعدی (سر چاپ / کالسکه و موتور) را از چاپگر برداشته (به وضوح قابل مشاهده است) - صحنه بالای آن "replicator". من حتی نمی توانم توصیف کنم که توجه و توجه کمی که به من احساس می کند نسبت به این نمایش احساس می شود ، از این رو احساس می کنم که خیلی سریع در سراشیبی قرار خواهد گرفت.

و چیز دیگری که اشکال دارد من ... رومولان. آیا کسی که در این نمایش رومولان بازی می کند تا به حال هیچ اپیزودی از Trek قدیمی را که درگیر Romulans است ، ندیده است؟ یا اینکه آیا آنها واقعاً هدایت شده اند که مانند همیشه انسان رفتار کنند؟ زیرا تاکنون هیچ یک از رومولایی ها مانند رومولان رفتار نمی کنند ، دقیقاً مانند انسانهایی که گوش هایشان تیز است.

ویرایش: بنابراین ما تا قسمت 8 آماده هستیم و فحش ، شکنجه گرافیکی و قتل شخصیت های TNG / Voyager بدون هیچ دلیل خوبی. این بسیار وحشتناک است. گام زدن در قسمت های بعدی همه جا است. این ویرایش نشان می دهد که تعداد زیادی عکسبرداری مجدد انجام شده است و از طریق همه اینها ، زنان پیکارد را بارها و بارها خاموش می کنند. حتی تروی هم این کار را می کند. چه آشفته ای!

تا زمانی که بد ربات ، آبرامز ، کورتزمن و دیگران با Trek درگیر باشند ، نمی توانم احساس راحتی کنم ، هیچ چیز ارزشمندی ظاهر نخواهد شد.

خلاصه: بیشتر NOT-Trek از Kurtzman. پیکارد که پیکارد نیست ، رومولانی هایی که مانند انسان رفتار می کنند. نفرین معاصر خداباور. طاقت فرسا برای تماشای درام شبه نقاشی شده به مانند Star Trek (توسط نقاشی که هرگز Star Trek را ندیده است) در واقع توصیه نمی شود

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پیشتازان ستاره ای: پیکارد ناامیدکننده ترین و ناخوشایندترین نمایشی است که من تا به حال تجربه تجربه آن را نداشته ام. این یک فاجعه بود ، کاملاً تحت اللفظی یک عمل وحشیانه مطلق. یا به عبارت دیگر: یک قطعه کاملاً ضعیف نوشته شده از اقدام علمی-تخیلی.

از همان ابتدا ، این مجموعه روی صورت خود می افتد. فصل اول "Picard" به جای "جسارتانه رفتن به جایی که کسی قبلاً به آنجا نرفته است" و کاوش در دنیای جدید عجیب و ترسیم نقشه های ناشناخته ، اساساً درباره این است که چگونه هوش مصنوعی ایجاد شده می تواند بر ما غلبه کند. خوب ، این خیلی جالب و اصلی است ، درست است؟ در مورد بقیه طرح ها: همه چیز تقریباً مزخرف است ، موارد زیادی وجود دارد که منطقی نیستند یا غیر قابل توضیح هستند و تعداد قابل توجهی از خطاهای تداوم وجود دارد. به نظر می رسد کسی پیش نویسهایی را از سطل آشغال موجود در اتاق نویسنده جمع کرده و آنها را به یک آشفتگی سریال و بزرگ تبدیل کرده است. این نمایش همچنین عادت عجیبی دارد که به طور تصادفی خرده داستان ها و مفاهیم غیر ضروری را برای فقط فراموش کردن بعداً معرفی می کند.

شخصیت ها: غیرطبیعی ، کلیشه ای ، تک بعدی ، متضاد ، همیشه افسرده و بیش از حد احساسی - این همان چگونه آنها را توصیف می کنم منظورم این است که غیر از اینها حتی چه ویژگی های شخصیتی دارند؟ ژوراتی همیشه استفراغ می کند ، ریوس یک هان سولو فقیری است ، النور تازه وجود دارد ، رافی معتاد متکبر به مواد مخدر است که در یک تریلر زندگی می کند (در زمانی که فقر قرن ها پیش حل شده بود و اعتیاد به مواد مخدر به راحتی قابل درمان است) ، هفت پیكارد از ناین كه یك قاتل الكلی لزبیك عصبانی است ، از یك رهبر باهوش ، عمیقاً اخلاقی و پرشور به احمقی كودك ، تكان دهنده و گیج تبدیل شد و سپس نارك و خواهر شرور شرور سبیل او وجود دارد و باور كنید كه آنها بسیار عجیب هستند رابطه ادامه دارد ...

حتی نحوه نمایش فدراسیون به طور کامل خاموش است: مکانی تاریک ، مسئله دار و بی رحم. کلاس گرایی وجود دارد ، پول دوباره برگشت ، همه الکل واقعی می نوشند (چه اتفاقی برای سنتول افتاد؟) و سیگار می کشند ، مردم قسم می خورند و از زبان معاصر قرن 21 استفاده می کنند و هیچ کس خوشحال نیست. به نظر می رسد که کل جامعه فدراسیون به دیستوپی تبدیل شده است - دقیقاً برعکس Star Trek. خنده دار است ، نه؟

پیکارد از همان بیماری هایی که دیسکاوری را آزار می داد ، رنج می برد: تأکید زیاد بر تماشای نمایش ، اکشن و پیچش های داستانی ، مفاهیم عجیب و غریب و داستان هایی که گاهی اوقات از فیلم های مختلف "وام گرفته شده" است ، سریال ها و بازی ها (در این مورد به ویژه Mass Effect 3) ، گفتگوی سخت و بی شرمانه و خشونت های بی مورد وحشتناک. این دقیقاً همان نوع سرگرمی است که CBS سعی می کند مخاطب را هدف قرار دهد: افراد خالی از ذهن که دارای گستره توجه ماهیان طلا هستند. چه روشی عالی برای بزرگداشت روددنبری.

و به طور جدی ، چه نوع افراد غیرخلاق و بی استعدادی در این نمایش کار می کردند؟ فیلم Shutterstock ، کپی و چسباندن ناوگان کامل کشتی های فضایی ، استفاده زیاد از زبان طراحی Discovery ... این نمایش در تنبل بودن و غیر اصیل بودن بسیار عالی است.

به نظر من خنده دار است که طرفدارانی هستند که کورکورانه هستند از این بغض گله دفاع کن از همان قسمت اول ، ST: P هیچ کاری انجام نداده است ، بلکه به طور مداوم با آنچه باعث ایجاد Star Trek شده است نادیده گرفته و آنها را نادیده می گیرد ... Star Trek. مسئله این است که هر دو ST: P & ST: D سعی می کنند از تاریکی Deep Space Nine و لحن "واقع گرایانه" تر تقلید کنند بدون اینکه حتی سعی کنند بفهمند چرا برای آن مجموعه کار کرده است. DS9 هرگز با دیدگاه مثبت حق رای دادن به آینده مخالفت نکرد ، بلکه آن را بیشتر به چالش کشید و بررسی کرد. و علی رغم تمام "ذکاوت" DS9 ، مانند همه تکرارهای Star Trek تا آن زمان کاملاً خوش بینانه و امیدوار کننده بود.

کاربر Reddit KingofMadCows نظر بسیار روشنگری درباره این موضوع نوشت:

"Discovery و Picard دارای تاریکی DS9 هستند اما نه عمق. آنها می خواهند در دنیای پیچیده تر و ریگ دار DS9 وجود داشته باشند اما هنوز هم مشکلات را به راحتی TNG حل می کنند ، بدون اینکه هیچ کار اضافی انجام دهند. کار DS9. "

اما حدس می زنم این دیگر Star Trek نباشد. این همان چیزی است که Star Trek را به قتل رساند ، و اکنون صورت خود را به عنوان ماسک پوشانده است.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Star Trek Picard برای قسمت اول به خوبی شروع شد. در قسمت دوم، مشخص شد که این فیلم هرگز به خوبی نمایش‌ها و فیلم‌های پیشتازان فضا بین سال‌های 1966 تا 2005 نخواهد بود.

اولاً، نوشته‌ها در همه جا وجود داشت، و داستان، در بیشتر موارد، سطحی تا وجود نداشت. بسیاری از طرح‌های فرعی هرگز پیگیری و روشن نشدند و سؤالات بی‌پاسخ ماندند. جادوی نویسندگان در بسیاری از موارد استفاده می‌شد که یک فرد فداکارتر می‌توانست به طور معقولی به چیزها فکر کند. به عنوان مثال، "ابزار تخیل". همچنین، وضعیت سقوط فدراسیون با آنچه که افسانه های جهان پیشتازان فضا پیش از این ایجاد کرده بودند، مطابقت نداشت، و تنها راهی که می توانست به این سمت بیفتد این بود که مردم از امروز آینده را در اختیار بگیرند و با دانش امروز آن را اداره کنند. برخی از تصمیماتی که آنها گرفتند کاملاً مضحک بودند و به نظر می رسید که جهان پیشتازان فضا بیشتر هوش خود را از زمان بازگشت وویجر از ربع دلتا از دست داده است. این فقط یک آشفتگی کامل بود.

دوم، بازی قانع کننده نبود. آنها فقط در حال گذر از حرکات یک داستان باورنکردنی بودند. آنها بدیهی است که آن را باور نمی کردند و به وضوح به جای Star Trek در دنیای امروزی ریشه دارند. من به هیچ یک از شخصیت ها اهمیت نمی دادم و اکثر آنها را دوست نداشتنی می دانستم. حتی پیکارد هم پوسته ای از خود زمانی جالبش بود، نه رهبر قدرتمندی که زمانی بود. بازیگری که نقش دیتا را بازی می‌کرد، در زمان بازی دیتا بهترین بود، اما در نقش‌های انسانی نیز دوست‌داشتنی نبود.

سوال اینکه، فحش دادن بیش از حد پس از 40 سال فیلمبرداری Star Trek دشوار بود. داستان سرایی خوب، آینده‌ای را نشان می‌دهد که از فحش دادن بیش از حد شکل گرفته یا اصلاً از آن استفاده نکرده است و به جای آن تصمیم گرفته است که دیپلماتیک و روشنفکر باشد. در پیکارد ما در اکثر قسمت‌ها بددهنی نوجوانان داشتیم. در واقع، کل سریال را خراب کرد و دقیقاً از قسمت 2 که برای اولین بار از آن استفاده شد، من را کاملاً از آن خارج کرد.

چهارم اینکه، گردانندگان برنامه به شدت روی کارت نوستالژی گذاشته بودند و روی نام شرط بندی می کردند. حذف، و پاپ آپ شخصیت ها از سریال های قبلی. این به تنهایی اولین نشانه برای من بود که می دانستند داستانی ندارند. در پایان فصل معلوم شد که نوستالژی تنها کارت واقعی آنهاست. این احساس می‌کرد که آنها از طرفداران حمایت می‌کنند و با این کار به شعور آنها توهین می‌کنند، و حتی این به هدر رفت، زیرا به هیچ وجه به یک داستان زباله کمکی نکرد.

در نهایت، واضح بود که آنها این کار را می‌کنند. تمام تلاش خود را برای جلوگیری از صحت سیاسی تا جایی که می‌توانستند انجام دادند (احتمالاً به دلیل واکنش‌های شدید در دیسکاوری)، اما همچنان ادامه داشت. آنها اجازه دادند که بسیاری از داستان‌های پیشتازان فضا را از بین ببرد، و اکنون واضح است که آماده بیرون آمدن هستند. با آن به طور کامل برای فصل 2، که آماده است فصل بی هدف دیگری باشد که آنها در حال ساختن آن هستند، یا احتمالاً سرقت ادبی خواهند کرد. پیشتازان فضا در مورد آینده ای است که باید برای آن تلاش کرد و آرزو داشت که شبیه باشد - بهتر از خودمان امروز اما هر فیلم و نمایشی از زمان فینال نمایش اینترپرایز در سال 2005 کاملاً این موضوع را نادیده گرفته است و پیکارد نیز تفاوتی ندارد. آینده‌ای تاریک‌تر به ما ارائه می‌شود، آینده‌ای که الهام‌بخش نیست یا حتی ارزش تلاش برای آن را ندارد. اکنون برعکس است و باعث می‌شود که بخواهم با چنین آینده‌ای از رسیدن به آن بجنگم.

من آن را 10 قسمت دادم و بعد از اتمام ناامیدی و پس از جمع‌آوری افکارم در 2 ماه گذشته، من تصمیم گرفتم قسمت دیگری از این را تماشا نکنم. اگرچه Picard به بدی Discovery نیست، اما این دومین سریال بدتر Star Trek است که ساخته شده است، و دومین سریال Star Trek است که اصلاً برای من جالب نیست.

آنچه می‌خواستم قابل تامل بود. و نمایشی محرک فکری، آینده‌ای را به تصویر می‌کشد که ارزش تلاش برای آن را دارد، می‌خواهد از آن بازدید کند. احتمالاً در اپیزودهای مستقل تا بتوان آنها را به هر ترتیبی تماشا کرد. در نهایت یک سریال غیر جالب سریالی گرفتم که در آینده‌ای اتفاق می‌افتد که برایم مهم نیست، که به شدت منعکس‌کننده جنون فعلی صحت سیاسی است، و من نمی‌خواهم چیز دیگری از آن ببینم.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پاتریک استوارد یک بازیگر با استعداد است، اما فکر کردن به هر چیز دیگری تحت تأثیر هاله قرار می گیرد. او با کنترل خلاقانه‌ای که داشت، به آشفتگی تمام Star Treks جدیدتر اضافه کرد و طعم خود یا چیزی را که قبلاً منحصر به فرد بود، اضافه کرد. به نظر می‌رسید که تمام کنترل خلاق، تولید و بازیگران نمی‌دانستند و نمی‌دانستند چه چیزی Star Trek را بسیار عالی کرده است. پیشتازان فضا هرگز درباره آینده ای پسا آخرالزمانی نبود، جایی که بشریت فاسد شده و به پایین ترین نقطه خود رسیده است. پیشتازان فضا همیشه منحصربه‌فرد بود، زیرا همیشه بهترین انسانیت را نشان می‌داد و این که چگونه این انسان‌ها گهگاه از فساد و تبعیض جلوگیری می‌کنند. بخش بزرگی از Star Trek مربوط به حل مشکلات خارجی توسط انسان است. این به دلایل ادبی متعدد است، اما در ادامه، بیننده را قادر می‌سازد تا به طور عینی معضلات اخلاقی موجود را مشاهده کند و اگر بخواهیم، ​​می‌توانیم آن را به مشکلات خود (در واقعیت) مرتبط کنیم. این همیشه یک نقطه قوت در پیشتازان فضا بوده است.

پیکارت و STD، این ایده را وارونه کرده است. آنها بر روی یک شخصیت (در این مورد پیکارد) تمرکز کرده اند و هرگونه معضل اخلاقی عینی را از بین برده اند. در پیکارد، اکنون همه چیز شخصی است. هر موقعیتی احساسی و در چهره شماست. زمانی برای تأمل وجود ندارد و بدتر از آن، کل روش داستان گویی و حتی اصول بنیادی Star Trek تغییر کرده است. این دقیقاً مانند سایر فیلم‌های علمی تخیلی پس از آخرالزمانی شده است، جایی که بقا هدف اصلی است و هر چیز دیگری در درجه دوم اهمیت قرار دارد. جدای از این دیدگاه، نمایش حتی اگر پیشتازان فضا نباشد، معنایی ندارد. حفره های داستانی بسیار زیاد، ناهماهنگی با داستان، عدم توسعه شخصیت و نمایش چهره شما، تماشای پیکارد را به یک کار طاقت فرسا تبدیل می کند.

به اندازه کافی خنده دار است، حتی اگر این اولین Star Trek باشد( ه) برای نام بردن از نمایش در مورد یک شخصیت، واقعاً در مورد پیکارد نیست. واقعاً در مورد شخصیتی به نام سوجی است. به نظر می رسد پیکارد به عنوان فردی که خودخواه بود به تصویر کشیده می شود. با این حال، او هرگز در TNG اینگونه نبود. هزاران مشکل تداومی وجود دارد و برخی چیزها هیچ معنایی ندارند. فحش دادن یکی از آنهاست. یکی از موضوعات اصلی که من از Picard و STD انتخاب کردم، تحقیر مداوم مردان به منظور تقویت شخصیت های زن است. پیکارد مدام مورد فریاد قرار می‌گیرد، سوگند یاد می‌کند و نقش‌های فرعی بازی می‌کند. او تأثیر بسیار کمی بر داستان دارد، همیشه خودش را در حال حدس زدن است (یا شخص دیگری) و شخصیت او بیش از هر چیز دیگری یک شخصیت پرکننده به نظر می رسد.

پیشتازان فضا همیشه نظرات اجتماعی داشته است، اما Picard و STD، نوع داستان گویی ضعیف و جنسیتی است. خیلی دور شده است، اما نه به این دلیل که موضوعات بحث برانگیز هستند، بلکه به این دلیل که نویسندگان نمایش وحشتناک هستند. پیکارد در حال حاضر آشکارا جنسیت گرا با نظرات جنسی و برنامه های آشکار است. قابل درک است که سری قبلی همیشه دارای برخی از تبعیض جنسیتی بود، زیرا هنوز توسط افرادی ساخته می شد که در زمان های تبعیض آمیز زندگی می کردند، اما با انتشار بیشتر Star Trek این میزان کاهش یافت. با این حال، Picard و STD، به معنای واقعی کلمه، افزایش یافته و جنسیت گرایی را آشکارا آشکار کرده است. شخصیت‌های زن در فیلم جدیدتر پیشتازان فضا به هزینه مردان مسئولیت را بر عهده گرفته‌اند. مشکل این 1: به طرز باورنکردنی ضعیفی انجام شده است، 2: به نظر می رسد با این فرض نادرست است که طرفداران Star Trek شوونیست مرد هستند 3: به دلیل اینکه 2 مرد به طور مداوم تحقیر می شوند. راستش برایم مهم نیست که خدمه تماما زن باشند، جهنم، کاپیتان مورد علاقه من در تمام دوران کاپیتان جینوی است، اما همه چیز در کنار هم باعث می شود این نمایش توهین آمیزی به یکی از طرفداران Star Trek یا هرکسی باشد که روشی را که در آن انجام می دهد را دوست ندارد. حماسه‌شان را می‌گویند.

هر بخش قابل تصوری از آنچه که Star Treks اصلی را بزرگ می‌کرد، اکنون تحریف و تغییر شکل یافته است. پیشتازان فضا اکنون در چهره شما عصبانی، خشمگین، عصبانی و کینه توز است. بازتاب خود دیگر وجود ندارد. صحبت در مورد معضلات اخلاقی رفت توالت. توصیه می‌کنم هیچ‌کس این سطل زباله را تماشا نکند، اگر سری قبلی را دوست داشت. اگر به دنبال غذای فکری هستید، به Star Treks یا Orville قبلی نگاه کنید.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ST: پیکارد ما را به آینده ای تقریباً دیستوپیایی می اندازد، جایی که به نظر می رسد پیکارد تنها کسی است که به اندازه کافی برای اصلاح مسائل اهمیت دارد. هر کس دیگری اینجا یا آنجا به دنبال خواسته های خودخواهانه خود است و به پیکارد تنها نقش واقعی خود را برای این فیلم می دهد: یک گندالف نوستالژیک از جهان پیشتازان فضا. او به این سخنران انگیزشی عجیب و غریب تبدیل شده است که به نوعی به همه متصل است و از جایی به نقطه دیگر می دود و همه را به هدف خود جلب می کند.

من تقریباً قسمت های سفر ستاره ای را تماشا کرده ام. هر هفته برای بیش از 15 سال الگوریتم (یا تم خاصی، اگر بخواهید) برای پیشتازان فضا در اکثر قسمت‌ها وجود دارد که طرفداران اختصاصی باید با آن آشنا باشند. این الگوریتم از 3 نکته اصلی تشکیل شده است که ژن رودنبری می خواست به مخاطبان خود منتقل کند.

1. ما (به عنوان مردم) عیب جویی، متکبر و خود شیفته هستیم. و ما باید خودمان را ارتقا دهیم. (به هر حال، این بسیار کتاب مقدس است.) من این را ابتدا فهرست کردم زیرا معتقدم مهم ترین موضوع در Star Trek است.

2. آینده روشن است، زیرا بشریت "از دوران کودکی خود رشد کرده است".

3. زندگی، به هر شکلی که باشد، مهم است و باید از آسیب محافظت شود، حتی اگر با شما خصمانه باشد.

این مضامین در Star Trek: Picard وجود ندارند. کارگردانان/نویسندگان طرح‌ها، داستان‌های پشتیبان و سکانس‌های اکشن جالبی را ارائه کردند، و در حالی که اینها بخش‌های ضروری یک برنامه تلویزیونی خوب هستند، Star Trek در هسته‌اش کوچک‌ترین حول آن‌ها نمی‌چرخد. پیشتازان فضا درباره مبارزات درونی شخصیت ها است. رشد آن‌ها، شکست‌هایشان، تلاش‌شان برای گذر از تمام $H1T که ما انسان‌ها روی آن‌ها وسواس داریم، مانند میل به قدرت/پول، منیت‌هایمان، خودپسندی، بی‌ارزش کردن دیگران، و غیره و غیره. فهرست بسیار طولانی، به عنوان انسان، وجود دارد. حداقل می توان گفت یک گونه بسیار فاسد هستند. این چیزها ما را با شخصیت ها مرتبط می کند. پیشتازان فضا نیز در مورد عشق، هیجان و خوش بینی شخصیت ها به این بهشتی است که در آن زندگی می کنند. قرار است آینده شاد باشد. بشریت از تمام حماقت های گذشته خود تکامل یافته است. ما مردمی روشنفکر و مشتاق هستیم. مشتاق بیرون رفتن به ناشناخته ST: پیکارد هیچ یک از اینها را ندارد. اشتباه است.

منصفانه، وفادار ماندن به "طراحی بزرگ" خالق اصلی Star Trek احتمالاً کاری نبوده که نویسندگان برای انجام آن استخدام شده اند. بدیهی است که نویسندگان فقط در تلاشند تا یک محصول را "فروش" کنند، و از آزادی خلاقانه ای که نویسندگان پیشتازان فضا در گذشته داشتند، ندارند. من حدس می‌زنم که نمی‌توانم آنها را به خاطر آن سرزنش کنم، زیرا همه ما در پایان روز کاری داریم که باید انجام دهیم. شاید آنها بتوانند یک طرفدار دیوانه Trek را به عنوان مشاور استخدام کنند؟

من واقعاً دوست دارم که Star Trek هنوز "یک چیز" است و برخی از بازیگران مورد علاقه من در گذشته دوباره نقش می گیرند و می سازند. مقداری خمیر اضافی امیدواریم که آنها بتوانند بقیه را بازگردانند، مانند دورن، بروکس، کرازبی، کامبز، اوبرژونوا، شیمرمن، مک فادن، ویزیتور و غیره.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خوبی های نمایش: بصری خیره کننده، CGI عالی، دنیاهای خوب. تا حدودی قانع کننده است اگر چیزی جز تلاش برای جا دادن خود در دنیای پیشتازان فضا باشد. تا حد زیادی ظاهر و احساسی شبیه Blade Runner دارد، به Firefly تبدیل می‌شود و سپس به گونه‌ای به پایان می‌رسد که به Cylons اشاره می‌کند. که به خودی خود بد نیست، اگر فقط آن را Star Trek نمی نامیدند.

و مشکل تا حد زیادی همین است... این Star Trek نیست. می‌گوید این Star Trek است، و شخصیت‌هایی از Star Trek دارد، و ارجاعات زیادی به Star Trek وجود دارد، اما واقعاً Star Trek نیست.

به عنوان یک داستان علمی تخیلی، مفهوم آن نیست خیلی بد نیست، با این حال من این احساس را دارم که نویسندگان داستانی را در ذهن داشتند، اما به هر دلیلی احساس نمی‌کردند که آن داستان به اندازه کافی قوی است که بتواند به تنهایی بایستد. شاید استودیوها احساس می‌کردند که نمی‌توانند با The Expanse رقابت کنند، و بنابراین تصمیم گرفتند که داستان را به یک فرنچایز Star Trek تبدیل کنند، مانند آنچه در Star Trek Tardigrades انجام دادند، منظورم... Discovery.

مشکل این است که پیکارد بیشتر وقت خود را صرف عذرخواهی می کند و مورد انتقاد قرار می گیرد که صرفاً وجود دارد و هر کس دیگری در کشتی رنج می برد و با مسائل وجودی کنار می آید. Space Elf واقعاً تنها کسی است که به نظر می رسد فقط از بودن Space Elf با شمشیر، هک کردن افراد بد به چپ و راست خوشحال است و راضی است، در حالی که 7 از 9 عجیب ترین اضافه شده به این خدمه متشکل است فقط به این دلیل که داستان او بیشتر شبیه یک ماگافین است. بیش از هر چیزی، و در واقع چیزی به روایت اضافه نمی کند.

... و دیتا را می کشند... دوباره... چون پروانه هایی که نمی میرند، پروانه نیستند؟

این سریال آنقدر اشتباه دارد که صحبت کردن در مورد درست بودن آن تقریبا آسان تر است. مکعب بورگ عالی بود، آلتون اینیگو سونگ یک افزوده خوب بود، و نقش رایکر و تروی واقعاً خوب بود.

برخی می‌گویند که پیشتازان فضا باید تکامل یابد، که البته در همه موارد درست است. چیزها یک روح و یک جوهر و یک جوهر است که در کل به اوج می رسد. مطمئناً، جوهر Star Trek وجود دارد، اما فاقد روح و ماهیت Star Trek است. چیزی عمیقاً عجیب در مورد نسل کنونی امروزی وجود دارد که می گوید تا زمانی که کت و شلوار را بپوشید، می توانید خود را جزئی از چیزی که کت و شلوار نشان می دهد معرفی کنید. به طور معمول، این یک شجاعت دزدیده شده در نظر گرفته می شود، و در بیشتر نقاط جهان مورد اخم قرار می گیرد.

... و آنها کشتی را با یک پیچ گوشتی صوتی تعمیر کردند که تنها کاری که باید انجام می دادند استفاده از تخیل خود بود. .....

اینکه مردم این سریال را دوست دارند و از «پیشتازان فضا» دوباره هیجان زده می شوند، از من خارج است. این واقعاً برای همبازی‌ها و طرفدارانی است که ایده Star Trek را دوست دارند زیرا احساس می‌کنند بخشی از یک جامعه هستند. اما در دنیایی که کلینگون‌ها اکنون اورک‌ها هستند، کانن معنایی ندارد، و بیشتر در مورد بازنمایی است تا داستان، تقریباً می‌توانید به هر چیزی که می‌خواهید برچسب بزنید و آن را Star Trek بنامید، و اینطور خواهد بود.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پیشتازان فضا احساس می‌کند که نوعی فن تخیلی توسط کودکانی نوشته شده است که با عشق به پیشتازان فضا بزرگ شده‌اند، بدون اینکه واقعاً بفهمند که در مورد چیست یا چه چیزی آن را عالی کرده است. در آن، من در مورد مسائل اجتماعی صحبت نمی کنم، که البته همیشه سنگ بنای جهان پیشتازان فضا بوده است (من آن را به عنوان نقطه مقابلی ناخوشایند برای بسیاری از نکات انتقادی می بینم)، بلکه بیشتر به عمق داستان می پردازم. و وسعت تخیل برآمده از شخصیت‌ها و روایت‌های توسعه‌یافته و بالغ است که تفکر را برانگیخته و دیدگاه را گسترش می‌دهد. من شروع به تماشای Star Trek Picard کردم و انتظار داشتم/امیدوارم داستان جدیدی با همان درجه متفکرانه و پیچیدگی (یا شاید حتی بیشتر) با شخصیت دهه 90 که نماینده اوج آن متفکر و هوش، خود پیکارد باشد، باشد. چیزی که در عوض به دست آوردم، گروهی از افراد نامتناسب (شامل پیکارد) بود که از طریق طرحی پرفراز و نشیب از نقاط مرجع مورد علاقه طرفداران و دیالوگ های نیمه هوشمندانه ای که ظاهراً بدون فکر و هنر بیش از آنچه کاملاً ضروری بود نوشته شده بودند، مسابقه می دادند. برای ایجاد نقطه پل مستطیل بعدی در طرح. طرحی سرشار از ارجاعات مورد علاقه طرفداران و تفسیرهای اجتماعی سطح سطح، اما در عمق، توسعه یا الهام کاملاً وجود ندارد.

شاید من نتوانم به جای همه طرفداران Star Trek صحبت کنم. شاید من حتی نمی توانم برای بیشتر صحبت کنم. اما، به نوبه خود، چیزی که بیش از همه در مورد این دوره جدید Star Trek می‌سوزد، تفسیر اجتماعی نیست که همه به آن علاقه داشته‌اند. این شعله ور شدن لنزهای فوق سبک یا یونیفرم های جدید نیست. این حتی ریخته گری یا طراحی کشتی یا تهدیدهای بی شماری برای تداوم نیست. چیزی که بیش از همه آزاردهنده است این است که از زمانی که برای اولین بار عاشق این فرنچایز علمی تخیلی گسترده و پویا شدم، 30+ سال بزرگتر شده ام، اما در بهترین حالت، Star Trek بازگشته است. در حالی که من بزرگتر و باهوش تر شده ام، پیشتازان فضا جوان تر و کودکانه تر شده است. نرم تر، و کمتر پیچیده تر. تبدیل شده است... نابالغ. و من از آن متنفرم. من از مفهوم متنفرم اینکه طرفداران Star Trek به نوعی به عمق نیاز ندارند. که ما به پیچیدگی نیاز نداریم. اینکه Star Trek اصلی "احمقانه" بود و بنابراین همه باید "احمقانه" باشد و نیازی به بیش از این نیست. که همه ما باید به نوعی به ... فان فیکشن کمیک بسنده کنیم. شاید این ایده باشد. شاید پیشتازان فضا امروز برای مخاطبان متفاوتی باشد. بچه های من، به جای خودم. اما وقتی پسر بچه ای بودم که آن کشتی بزرگ و زیبا را تماشا می کردم که از اسکله فضایی بیرون می رفت، اصلاً فقط برای من نبود... برای همه بود. پدر و مادرم، پدربزرگ و مادربزرگم، دوستانم. Star Trek آن را از دست داده است. حداقل تا جایی که به من مربوط می شود. و این غم انگیز است.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بسیاری از طرفداران می‌خواستند نمایشی درباره فدراسیون ببینند که بعد از جنگ Dominion خود را بازسازی می‌کند و مرکز اخلاقی و فرهنگی خود را دوباره کشف می‌کند، و مبارزات بازسازی اتحادهایش را بررسی می‌کند. . صادقانه بگویم، بسیار تاسف آور است.

پیکارد نمایشی است که به جای احیای Star Trek و تنفس هوای تازه در یک ایده قدیمی، آن را بیشتر در مسیر داستان های علمی تخیلی دیستوپیایی قرار می دهد، با تمرکز بر موضوعات خسته و خسته کننده. اقدامی ارزان برای پیشبرد آن به جای تمرکز بر ارائه داستان خوب، شخصیت‌های جالب و کاوش عمیق در دنیای اطرافشان.

STP نمایشی بسیار ناقص است که تمام پتانسیل‌های موجود در جهان را داشت. اما ظاهراً استعداد و بینشی در پشت صحنه برای اجرای آن نداشت. لحن در همه جا پخش می شود. نوشتن چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می گذارد. و طرح داستان تقریباً از هر یک از نمایش‌های دیگر درباره سازمان‌های مخفی و تروریسم که در چند دهه گذشته ساخته شده است، بازیافت شده است. آنها یک جهان کامل برای کاوش داشتند، تعداد بی‌پایانی از انتخاب‌های خوب که می‌توانستند انجام دهند، و تصمیم گرفتند روی درام بین‌فردی، تروریسم و ​​توطئه‌های مخفی تمرکز کنند. خیلی کسل کننده و غیراصیل است.

کار دوربین نیز می تواند بسیار بد شود، بازیگری و دیالوگ. در نیمی از مواقع احساس می‌شود که آن‌ها سعی می‌کنند پاسخی را از سوی تماشاگران تحمیل کنند که صحنه به طور طبیعی ارائه نمی‌کند. به عنوان مثال، من با موسیقی بیش از حد دراماتیک گفتگو می کنم. یا صحنه‌ای با دوربین‌های عجیب و غریب که به نظر درست نمی‌آید.

پیکارد لحظات رستگاری‌اش را دارد، اشتباه نکنید، اما به نظر می‌رسد کم و دور از ذهن هستند. بیشتر این یک نمایش زیبا برای نوجوانان است. پاتریک استوارت اغلب احساس می‌کند در این نسخه بی‌نظیر از دنیای پیشتازان فضا که ساخته‌اند، جای خود را ندارد و برای داستان غیرضروری است. صحنه‌های خاصی که آنها انتخاب کرده‌اند، در واقع کاملاً ارزشمند هستند.

از همه جهت‌هایی که می‌توانستند فرنچایز را انتخاب کنند، این یکی از بدترین صحنه‌ها به نظر می‌رسد و مایه تاسف است. من می‌توانم برنامه‌های قدیمی‌تر را بارها و بارها تماشا کنم، با این حال متوجه شدم که حتی یک بار هم در تلاش برای پشت سر گذاشتن این نمایش هستم. خیلی غیر اصلی است بسیاری از نمایش های دیگر این موضوعات را بررسی کرده اند و این داستان را روایت کرده اند و آن را بهتر انجام داده اند. پیشتازان فضا سزاوار بهتر از این است.

من با اکراه احساس می‌کنم که باید به این نمایش امتیازی را که شایسته آن است 5/10 بدهم. سرگرمی غیرفعال با لحظات به یاد ماندنی کم و مسائل خلاقانه زیاد.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگرچه من از طرفداران پرشور Star Trek و از طرفداران مشتاق پاتریک استوارت هستم، نمی توانم این سریال را معذب کنم. بهترین چیزی که می توان در مورد «پیشتازان فضا: پیکارد» گفت این است که «از Star Trek: Discovery بهتر است»، اما این چیز زیادی نمی گوید. نویسندگی این سریال به قدری ضعیف است که حتی کاریزما و بازیگری پاتریک استوارت هم نمی تواند آن را نجات دهد. بدیهی است که Paramount+ نیاز به استخدام یک تیم خلاق دارد که از فرنچایز Star Trek، تاریخچه آن و طرفداران آن قدردانی کنند. تیم نویسندگی که در حال حاضر با Star Trek: Picard درگیر است، به نظر می‌رسد از یک رویکرد «رنگ‌آمیزی بر اساس اعداد» برای طرحی که در حال ساختن هستند پیروی می‌کنند.

جهت دانلود سریال Star Trek: Picard 2020 (پیشتازان فضا: پیکارد) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


توسط همان هک‌هایی که پشت کشف Star Trek فاحشه می‌شوند و به بدتر کردن آن ادامه می‌دهند زیرا آنها از همه Star Trek متنفرند و آن را درک نمی‌کنند و بنابراین هر کاری می‌خواهند انجام می‌دهند.

Lense flare x 1000 Murder killer. و قتل بیشتر.

Q ظاهراً آنقدر پیر شده است که دیگر به تاریخ اهمیتی نمی دهد یا به سادگی تمام زمان هایی را که پیکارد برای صلح می جنگید، اقدامات غیرخشونت آمیز انجام می داد، از کشتن خودداری می کرد، از پایبندی به وحشیانه های منسوخ شده خودداری می کرد. اعتقاد و سیر رویکرد.

نه. جنگ و مرگ و هرج و مرج. این همان کسی است که پیکارد است.

امیدوارم این چک ارزش آن را داشته باشد که جان دی لانسی برگردد و روحش را بفروشد فقط برای به تصویر کشیدن چنین تقلید مسخره ای از خودش. دیدن او در Star Trek Continues با چنین نوشته‌های فوق‌العاده و پایبندی به اصل رادنبری بسیار شاداب بود.

و افسوس که هر چه بیشتر ادامه پیدا کند، احتمال خراب شدن آن بیشتر می‌شود.

بر اساس کشف، شما نمی توانید انتظار هیچ رویکرد فکری، هیچ گفتگوی جالب، بدون رویکرد دیپلماتیک، فقط جنگ، جهنم، مرگ، تجزیه! اوه و شعله ور شدن لنز .... خیلی از آن. شاگردان جی‌جی آبرامز نمی‌توانند به خودشان کمک کنند.

فصل دیگری فرا رسیده است، و هنوز نه و هرگز نخواهد بود. و هرکسی که ادعا می کند اینطور است و معتقد است که دیدگاه رودنبری در دستان این خرابکاران که خود را "نویسنده" می نامند زنده می ماند، من خبری برای شما دارم.

شما طرفدار پیشتازان فضا نیستید. شما یک طرفدار اکشن هستید، شما از طرفداران Pew Pew Flashy Flashy هستید. و همه چیز خوب است.

اما شما طرفدار Star Trek نیستید. و ما تقریباً 5 دهه محتوایی داریم که به وضوح ثابت کنیم که تحت نظارت خود رودنبری، چه رسد به کسانی که به آنها اهمیت می دادند.

IMDB عزیز، می توانید به ما اجازه دهید در آینده 0 ستاره رای دهیم؟ حتی 1 نشان می دهد که چیز خوبی در این مورد وجود دارد و سردرد من با شما در این مورد مخالف است.