دانلود سریال Space Force 2020 (نیروی فضایی) دوبله فارسی

دانلود سریال نیروی فضایی 2020

ژانر :
کمدی
امتیاز :
6.8/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
30 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
09.خرداد 1399
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :

یک ژنرال چهار ستاره به نام «مارک آرو نیرد» با بازی «استیو کارل» که رؤیای مدیریت «نیروی هوایی» را در سر دارد، با برگزیده شدنش به عنوان رهبر ششمین شاخه از نیروهای مسلح ایالات متحده موسوم به «نیروی فضایی» غافلگیر می‌شود. مارک که مردی فداکار اما بدبین است، پس از آنکه از سوی کاخ سفید مأموریت پیدا می‌کند دوباره پای آمریکا را به ماه باز کند، به همراه خانواده‌اش در منطقه‌ی دورافتاده‌ای در کلورادو ساکن می‌شود.

A four-star general begrudgingly teams up with an eccentric scientist to get the U.S. military's newest agency — Space Force — ready for lift-off.

IMDb
6.8/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Space Force 2020

یک ژنرال چهار ستاره به نام «مارک آرو نیرد» با بازی «استیو کارل» که رؤیای مدیریت «نیروی هوایی» را در سر دارد، با برگزیده شدنش به عنوان رهبر ششمین شاخه از نیروهای مسلح ایالات متحده موسوم به «نیروی فضایی» غافلگیر می‌شود. مارک که مردی فداکار اما بدبین است، پس از آنکه از سوی کاخ سفید مأموریت پیدا می‌کند دوباره پای آمریکا را به ماه باز کند، به همراه خانواده‌اش در منطقه‌ی دورافتاده‌ای در کلورادو ساکن می‌شود.

جهت دانلود سریال Space Force 2020 (نیروی فضایی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من قبل از خواندن بازبینی ها کل سریال را در یک جلسه تماشا کردم تا افرادی را پیدا کنم که به نتیجه معکوس من می رسند.

البته ، هر فصل اول نقص های خود را دارد: به نظر می رسد زمان بین قسمت ها فشرده است ، باعث می شود مخاطب فاصله زمانی خود را احساس کند ، جایی که از تصور اینکه زمان می گذرد ، خلاص می شود ، اما احساس می کند که فصل اول فقط دو هفته در زمان نمایش طول می کشد.

اغلب مواردی که باید توضیح داده شوند حل مسائل توضیح داده نشده است. برخی از این موارد نتیجه گیری است که مخاطب می تواند به راحتی خود را پیدا کند ، اما باعث می شود پایان بعضی از قسمت ها مسطح و حل نشده باشد. به عنوان مثال ، قسمت 5 ، SPACE FLAG. در انتهای قسمت ، دانشمند ارشد ، یا به این دلیل که با موفقیت حرف خود را اثبات کرد یا همدردی کرد (مشخص نیست) اسکلت های بیرونی نیروی هوایی را هک می کند. در ذهن من ، انتظار داشتم که او توضیح دهد که او مارک اسکلت بیرونی به ظاهر فرومایه ای را انتخاب کرد زیرا در کد آن آسیب پذیر نبود و دیگری به راحتی هک شد و کاربر را بی حرکت کرد. پس از این می توان گفتگوی قلبی و همچنین توضیح استدلال منطقی تصمیم وی را داشت. اما این اتفاق نیفتاد.

چندین امتیاز بزرگ در قسمت های مجزا تجزیه می شوند. بسیاری از نمایش ها می توانند با موفقیت بین طرح های A و B خود را کاهش دهند ، اما این زمانی که طرح A شما مربوط به یک موضوع فضایی بین المللی است ، و طرح B مربوط به ربوده شدن دخترتان است (دومی بسیار ضعیف اعدام شد) ، این کار نمی کند. این عدم تعادل باعث شد که در هنگام برش بین نقاط طرح ناامید شده و حواس مرا پرت کند. نمودارهای A و B باید به هم مرتبط باشند ، به همان اندازه جالب هستند و باید در پایان به نوعی به هم متصل شوند.

با این حال ، من این نمایش را چیزی با پتانسیل بزرگ می دانم: دانشمند ارشد ، اگر خوب بازنویسی شود ، می تواند تبدیل شدن به یک شخصیت فوق العاده جالب در اواخر فصل می دیدم که این کار انجام می شود. من فکر می کنم در آینده او توسط علم هیجان زده خواهد شد ، اما هنوز در مورد جنگ بدبین خواهد بود ، اما در هر دو پویاتر است.

مارک نایرد ، شخصیت اصلی ، بسیار پویا است ، اما باید مورد اتو قرار گیرد اطلاعات بیشتر. کشتی فصل اول او در جایی که او شروع به شلیک اولین سرباز پس از جنگ کرد ، خوب بازی شد تا با داشتن PTSD انسانی شده ، منطقی و سرسخت باشد. من فکر کردم که کشتی او کاملاً نرم و صاف بوده و به خوبی بازی شده است.

کمدی موجود در نمایش با سیم "کمدی موضعی" راه می رود و به طور غیرمستقیم به ترامپ و سایر موضوعات اشاره می کند ، اما این شکل از کمدی بهترین است با طرح های کوتاه مدت (SNL) و نمایش های طولانی مدت انجام نمی شود. با این حال ، این شکل از کمدی شکل اولیه نیست ، زیرا بیشتر آن فقط ساخت یک خط برای ساختن جوک و بازده است.

این نمایش به موضوعاتی مانند نژاد ، LGBT و جنسیت به شکلی که بسیار ارگانیک احساس شود. این قطعاً دور از اجبار به نظر می رسید (برخلاف داشتن یک شات از دو شخصیت پس زمینه زن که در فیلم Star Wars: TRoS که بسیار مجبور بودند ، در حال بوسه بودند). این نقاط طرح بسیار خوب ادغام شده بودند ، به خصوص با خط "سیاه بودن ماه خوب است".

بیش از همه این ایرادات خود را دارد ، اما برای افرادی که می آیند و انتظار دفتر v2 را دارند ، من بپرسید چند بار فصل یک دفتر را دوباره تماشا می کنید؟ غالباً.

این نمایش جدیدی است که از پتانسیل بالایی برخوردار است و امیدوارم در فصل 2 پیشرفت هایی داشته باشم که مطمئن هستم فرا می رسد.

جهت دانلود سریال Space Force 2020 (نیروی فضایی) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این نمایش امروز به نتفلیکس رسیده است و شاهد استیو کارل است که با سازندگان دفتر بسیار تحسین شده ایالات متحده متحد می شود تا Space Force را بسازد و در اینجا بررسی من برای آن است. پیش فرض نمایش نشان می دهد که یک ژنرال ارتش آمریکا وظیفه هدایت نیروی فضایی ایالات متحده و هر آنچه را که با آن شغل هدایت می شود ، تعیین می کند. شخصیت اصلی همانطور که گفته شد استیو کارل شخصیت اصلی نمایش را بازی می کند و در این نقش خوب است. او هنوز لحظات شوخ طبعی دارد و گاهی اوقات باعث خنده من می شود ، او همچنین در صحنه های نمایشی که اینجا هستند خوب است حتی اگر در اینجا به عنوان اولویت دیده نمی شود. اما فکر می کنم این نمایش به من نشان داد که کارل دیگر وقتی در مورد کمدی به سر می برد در اوج نیست ، این به یک شخصیت کامل احمق کمک نمی کند. با در نظر گرفتن برخی از بازی های نمایشی بسیار قدرتمند وی در چند سال گذشته ، شاید این باید جایی باشد که وی برای چند سال آینده می خواهد برود. حمایت از شخصیت ها اکنون به ستاره نمایش می رسیم که جان مالکوویچ است ، او در اطراف هر شخصیت در این نمایش نقش بسته است. او خنده دار و دراماتیک است و او را به جالبترین شخصیت تبدیل می کند ، رابطه و شیمی او با کارل به خوبی با مالکویچ برجسته کار می کند. لیزا کودرو در نمایش نقش کمتری دارد اما در اینجا کارهای خوبی انجام می دهد و لحظات خوبی را با یک شخصیت کاملاً ابتدایی فراهم می کند. اما بقیه بازیگران در حقیقت برای من برجسته نبودند ، آنها خصوصاً شوخ طبع نبودند و صادقانه بگویم من در این سریال برای دختر کارل اهمیت زیادی قائل نبودم ، او به عنوان یک شخصیت فضولی و پرمدعا روبرو شد. Story اکنون تنها نکته برجسته در داستان نمایش شیمی و رابطه بین کارل و مالکوویچ است که به معنای واقعی کلمه هر چیز مورد علاقه ای را به همراه دارد اما همه موارد دیگر بسیار ضعیف است. به اندازه کافی دیوانه نیست و گاهی اوقات کاملاً سیاسی به نظر می رسد که مانع از ساختن تنها هویت خود می شود. بسیاری از نقاط داستان در جریان است و اکثر آنها توسعه نیافته اند و شما به آنها اهمیتی نخواهید داد ، به علاوه این نمایش دارای یک کلیفانگر بسیار توهین آمیز است که به دست نمی آورد و احساس می کند که آنها فقط به نتیجه نرسیده اند پایانی برای فصل. فیلمنامه این نمایش به عنوان یک کمدی کار خود را تا سطح متوسط ​​انجام می دهد ، خطوط و قسمت های خنده داری برای نمایش وجود دارد که فقط کافی نیست. این نمایش در طول 10 قسمت به طور مداوم خنده دار نیست و درامی که آنها تلاش می کنند کار نمی کند یا شما را به شخصیت ها اهمیت می دهد. سبک سبک نمایش بزرگترین ناامید کننده است ، اگر انتظار دارید یک نمایش از نوع آفیس داشته باشید ، با توجه به اینکه این نمایش خود را با دراماتیزه تر کردن ، ناراحت خواهید کرد. این کاملاً دیوانه وار نیست و از تمسخر یک ایده مسخره از دنیای واقعی رنج می برد که در این نمایش نمی تواند دیوانه باشد. همچنین 10 قسمت برای این نمایش خیلی زیاد است ، می توانست در 8 یا حتی 6 کار انجام شود و شاید بهتر هم باشد. به طور کلی ، به طور کلی ، این نمایش بسیار ناامیدکننده بود ، با ذهنیت بازیگران و خلاق ، من انتظار داشتم یک نمایش واقعا خنده دار باشد ، اما یک تلاش کاملا متوسط ​​برای کمدی داشتم که واقعاً نتوانست جلوی آن را بگیرد.