دانلود سریال Slow Horses 2022 (اسب‌های تنبل) دوبله فارسی

دانلود سریال اسب‌های تنبل 2022

ژانر :
درام جنایی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
11.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :

روایت تیمی از ماموران اطلاعاتی بریتانیا که در بخش تخلیه MI5 خدمت می کنند.

This quick-witted spy drama follows a dysfunctional team of MI5 agents—and their obnoxious boss, the notorious Jackson Lamb—as they navigate the espionage world’s smoke and mirrors to defend England from sinister forces.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Slow Horses 2022

روایت تیمی از ماموران اطلاعاتی بریتانیا که در بخش تخلیه MI5 خدمت می کنند.

جهت دانلود سریال Slow Horses 2022 (اسب‌های تنبل) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


گری اولدمن با بازی قدرتمندش در فیلم «تاریک‌ترین ساعت (2017)» برنده اسکار و همچنین نقش کم‌اهمیت‌تر «سرباز خیاط جاسوس جاسوس» که به همان اندازه کارآمدتر است، خود را به عنوان استاد در زیرژانرهای هیجان‌انگیز سیاسی و جاسوسی ثابت کرده است. (2011)". او جاذبه، کاریزما، آرامش تحت فشار و همچنین کارآیی ثابت را به خوبی روی صفحه نمایش به تصویر کشیده است، اما پیشنهاد جدید Apple TV+ ابعادی کاملاً متفاوت را برای کهنه سرباز بریتانیایی به نمایش می گذارد، کسی که با شوخ طبعی بریتانیایی خشک و طنز بداخلاقی در حالی که هرگز از جاسوسی دست برنمی دارد. عناصر هیجان انگیز.

ما داستان مامور MI5 "جکسون لمب" (اولدمن) را دنبال می کنیم که یک گروه فرعی در آژانس اطلاعاتی به نام "اسب های کند" را اداره می کند، زیرا این گروه عمدتاً از شرمساران و کم کارها تشکیل شده است. بوده است که به نظر می رسد هیچ کس دیگری نمی خواهد. لمب از اجرای عملیات معمول و کنسرت های نظارتی کاملاً خوشحال به نظر می رسد وقتی تیم او به طور ناخواسته درگیر یک ربوده شدن یک جوان مسلمان می شود که احتمالاً توسط بنیادگرایان راستگرا اعدام شده است.

با حضور جاناتان پرایس، کریستین اسکات-توماس، ساسکیا ریوز، جک لودن و تعدادی از بازیگران خوب بریتانیایی، اسب‌های آهسته نقشه‌های شخصیتی واضحی از خدمه متشکل از عوامل خلق و خوی خود را ترسیم می‌کند، که همگی با توجه به گذشته‌ی کثیفشان، نکته‌ای برای اثبات دارند. جیمز هاوز، کارگردان، روایت خود را به آرامی اما با اعتماد به نفس در شش قسمت مفید می‌سازد، که پر از چرخش‌ها و چرخش‌های غیرمنتظره است، زیرا ریسک‌ها به تدریج افزایش می‌یابد و توطئه پیچیده‌تر می‌شود، زیرا تیم یکی پس از دیگری سرنخ‌ها را دنبال می‌کند.

اولدمن به عنوان یک جاسوس تندخو و آشغال‌گو که از تمسخر و تحقیر به‌عنوان سلاح استفاده می‌کند تا تیمش را وادار به اجرا کند و بازیگران نقش مکمل را برای استاد قدیمی بازی کنند و دنیایی زنده را خلق کنند، در شکلی تاول‌آمیز است. توطئه می کند و همچنین باعث می شود در غیرمنتظره ترین موقعیت ها بخندید. نوشته از Morwenna Banks; ویل اسمیث؛ جانی استوکوود; مارک دنتون به دلیل ایجاد تعادل مناسب بین توسعه شخصیت، تعلیق، چرخش‌های غیرمنتظره و طنز شایسته ستایش ویژه است. Apple TV+ یک برنده دیگر در دست دارد، با «اسبهای کند»، در کنار «Severance» که به وضوح به عنوان یکی از بهترین سریال های جدید سال 2022 ظاهر می شود. به شدت توصیه می شود و من نمی توانم برای فصل 2 صبر کنم!

جهت دانلود سریال Slow Horses 2022 (اسب‌های تنبل) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فصل 1 6 قسمت است و فصل 2 همان است، گری اولدمن گفت که آنها قبلاً فصل 2 را فیلمبرداری کرده اند "این در قوطی است". «اسب‌های آهسته» آغاز رمان‌های «خانه اسلاو» اثر میک هرون است. سر میک جگر در نوشتن آهنگ موضوعی که او می خواند کمک کرد.

این آهنگ من را خیلی به یاد رمان های جان لو کار می اندازد، le Carre (نام مستعار دیوید کورنول) در واقع برای MI-5 و MI- کار می کرد. 6. MI-5 (سرویس امنیتی) یک آژانس جاسوسی داخلی است، اما آنها مانند FBI آمریکا هیچ قدرت پلیسی ندارند. این سریال در مورد MI-5 مانند سریال قدیمی تر "Spooks" است. MI-6 (سرویس اطلاعات مخفی) اطلاعات خارجی است که موضوع رمان های Le Carre درباره جورج اسمایلی بود.

دو رمان از Le Carre به مجموعه تلویزیونی تبدیل شدند، اولین "Tinker, Tailor, سرباز، جاسوس» سریال تلویزیونی 1979 درباره یک خال در MI-6 بود، این یک فیلم کلاسیک با بازی سر الک گینس بود. فیلم 2011 با همین نام با بازی گری اولدمن خوبه ولی سریال تلویزیونی عمق بیشتری داره. ما را با «قوانین مسکو» (که همان تعریف این سریال نیست) و «محل‌های خروج» در اطراف لندن مانند اسلاف هاوس در این سریال آشنا کرد. "مردم لبخند" یک مجموعه تلویزیونی با بازی سر الک گینس نیز کلاسیک است.

نویسندگان رمان و فیلمنامه مجوز هنری دارند و من شک دارم که MI-5 واقعی شبیه به این مجموعه شوت ام آپ باشد. آنها جاسوسان در سایه هستند، عملیات انجام شده توسط "سگ ها" توسط SO-15 فرماندهی ضد تروریسم پلیس متروپولیتن (اسکاتلند یارد) انجام می شود.

قسمت 6 واقعاً همه چیز را به هم گره نمی زند. ، هجوم بیدادها را گرفت. گری اولدمن در نقش جکسون لمب عالی است، او واقعا جورج اسمایلی نبود که الک گینس آن را دوخته بود. جک لودن، ساسکیا ریوز، کریستین اسکات توماس و بقیه بازیگران بسیار خوب هستند، عمدتا آموزش دیده در مدرسه. امیدواریم که آنها با بقیه کتاب‌های Slough House ادامه دهند، اگر نه کاملاً واقع‌بینانه، سرگرم‌کننده است.