دانلود سریال Shark Tank 2009 (تنگ کوسه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال تنگ کوسه 2009 با زیرنویس فارسی

سریال تنگ کوسه در ژانر(های) واقع نما, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفته است. Shark Tank در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Mark Cuban, Daymond John, Barbara Corcoran, Robert Herjavec, Kevin O'Leary, Lori Greiner, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-PG و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Shark Tank 2009 (تنگ کوسه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
واقع نما
امتیاز :
7.7/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2009
زمان :
42 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
18.مرداد 1388
تعداد فصل :
13
تعداد قسمت :
295
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این گونه است که 5-6 نفر سرمایه گذار ریسک پذیر (Venture Capitalist) که هر کدام در زمینه های خاصی مهارت دارند (کوسه ها) می نشینند و یک کارآفرین (یا چند نفر) (Entrepreneur) که صاحب یک استارتاپ یا شرکت نوپا و یا صاحب کسب و کاری است که می خواهد کارش را وارد مرحله بعدی کند وارد می شود و ایده کاری خود را ارائه می کند (Pitch). او میزان سرمایه ای را که درخواست دارد و میزان درصدی را که در ازای آن می دهد مطرح می کند. سپس مورد سوال و جواب های متعدد سرمایه گذاران قرار می گیرد و به اصطلاح آن ها مو را از ماست می کشند و اگر مورد علاقه شان باشد پیشنهادی مطرح می کنند یا نه با آوردن دلایلی از این کار خودداری می کنند.

Aspiring entrepreneurs pitch various business ideas to "The Sharks" -- tough, self-made, multi-millionaire and billionaire tycoons -- in hopes of landing an investment.

IMDb
7.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Shark Tank 2009

داستان این گونه است که 5-6 نفر سرمایه گذار ریسک پذیر (Venture Capitalist) که هر کدام در زمینه های خاصی مهارت دارند (کوسه ها) می نشینند و یک کارآفرین (یا چند نفر) (Entrepreneur) که صاحب یک استارتاپ یا شرکت نوپا و یا صاحب کسب و کاری است که می خواهد کارش را وارد مرحله بعدی کند وارد می شود و ایده کاری خود را ارائه می کند (Pitch). او میزان سرمایه ای را که درخواست دارد و میزان درصدی را که در ازای آن می دهد مطرح می کند. سپس مورد سوال و جواب های متعدد سرمایه گذاران قرار می گیرد و به اصطلاح آن ها مو را از ماست می کشند و اگر مورد علاقه شان باشد پیشنهادی مطرح می کنند یا نه با آوردن دلایلی از این کار خودداری می کنند.
شارک تنک ، نام سریالی کمدی و اجتماعی می‎باشد که توسط مارک برنت ساخته شده است. در این برنامه واقع‌نما افراد عادی برای شروع تجارت خود ، ایده‌‌شان را در مقابل پنج سرمایه‌ار موفق که معروف به شارک هستند ، معرفی می‌کنند. در این میان سرمایه‌داران با سوالات گوناگون ایده آن‌ها را بررسی و در نهایت یا ایده را برای سرمایه گذاری مناسب و یا آن را رد می‌کنند و…

جهت دانلود سریال Shark Tank 2009 (تنگ کوسه) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کوسه تانک واقعیت نمایش متوسط ​​شما نیست. این دوره نمایش شما به طور متوسط ​​نیست ، زیرا Shark Tank چیزهای زیادی بیشتر از این دارد که شرکت کنندگان از Sharks پول بخواهند و معاملات انجام دهند. این همان طرح اصلی است ، اساساً American Idol برای کارآفرینان مبارز. کارآفرینان زمین for سرمایه گذاری را تعیین می کنند ، کوسه ها تصمیم می گیرند که سرمایه گذاری کنند یا نکنند ، و اگر این کار را انجام دهند ، ممکن است با یک کوسه مبارزه کنند و سعی کنند از یکدیگر سبقت بگیرند ، گاهی اوقات این کار را به شدت انجام می دهند. اما نکته جالب وجود طیف گسترده ای از کارآفرینان در این نمایشگاه است. موارد مختلفی از فیلم های اکشن گرفته تا لباس زیر مقاوم در برابر گوز تا بلوتوث قابل جراحی در گوش شما و همه چیز در این زمینه وجود دارد.

داستان های بسیاری از مردم تأثیرگذار است ، حتی برخی پاسخ عاطفی از من برمی انگیزند که بسیار دشوار است. در طرف تلنگر ، بعضی ها به طرز وحشتناکی بد هستند و با تماشای کوسه ها آنها را خرد می کند. بزرگترین چیز در مورد نمایش واقعی بودن آن است. می توانید بگویید که کوسه ها شخصیت اصیل دارند و با شناخت آنها ، تعاملات آنها بسیار خنده دارتر و شخصی تر می شود. این نمایش تا فصل 3-4 از گروه کوسه های سازگار برخوردار نبود ، اما از آن زمان تاکنون نسبتاً ثابت بوده است و شیمی آنها کاملاً عالی است. به خصوص هنگامی که یک کارآفرین درخشان با یک محصول شگفت انگیز همراه می شود و هر کوسه می خواهد وارد شود. این زمانی است که همه چیز منفجر می شود و در یک نقطه چنان شدید می شود که 3 نفر از کار خود خارج می شوند.

این نیز یک تجربه یادگیری فوق العاده است . اکنون ، من چیزی در مورد تجارت نمی دانم. حداقل من قبل از تماشای Shark Tank پیش نرفته بودم و منحنی یادگیری کاملاً ساده است. هنگامی که مفهوم ارزیابی و ارزیابی ریسک را درک کردید ، پیروی از ریاضیات آن بسیار آسان است. بنابراین به عنوان مثال ، اگر کسی خواستار 100 هزار دلار برای 10٪ ارزش سهام در شرکت شد ، آنها شرکت را 1 میلیون دلار ارزیابی می کنند زیرا برای بازپرداخت سرمایه گذار 10 برابر رشد لازم است. این همانطور است که کوسه ها فکر می کنند ، بنابراین قابل فهم است که وقتی مردم درخواست 500 دلار برای سهام 5٪ در شرکت خود را می کنند (10 میلیون دلار ارزیابی) ، کوسه ها انتظار دارند که فروش خوبی داشته باشد. از آنجا که این نمایش کاملاً حول محور کوسه ها است ، من فهمیدم که می خواهم از لیست پایین بیایم و احساس خودم را نسبت به آنها به صورت جداگانه بیان کنم.

رابرت هرجاوک - نابغه امنیت سایبری ، رابرت دوست داشتنی ترین مرد است در سیاره زمین او در مهربانی ، علاقه به حیوانات و تمایل کورکورانه اش برای آزمایش ایده هر کارآفرینی بی نظیر است. او پدری با قلب یک کودک است و از همه مهمتر یک تاجر عالی است. کوک بودن که زیبا ترین است ، واقعاً سرگرم کننده است که روبرت رو به زمین می رود و کثیف می شود ، که گاهی اوقات بین کوسه های دیگر و کارآفرینان اتفاق می افتد ، و او قطعاً می تواند خودش را در مقابل کوسه های بزرگتر دیگر نگه دارد.

لوری Greiner - بمب های Queen of QVC Lori Greiner ثابت می کند که یکی از کوسه های منفعل-تهاجمی و دستکاری شده است. شخصیت جذاب او برای کارآفرینان طعمه ای آسان است ، به خصوص با لبخند فروتنانه ، صدای خوشامدگو و خوش تیپ غیر قابل انکار او. او همچنین یک سرمایه گذار باهوش است ، با استفاده از اهرم تلویزیونی خود معاملات زیادی را انجام می دهد. به نظر می رسد که او از بیرون گرم و مبهم است ، اما قطعاً زیر شکمی شیطنت آمیز دارد که بسیاری از بحث های فراموش نشدنی را در میان کوسه ها برمی انگیزد. به تجارت تماشای لذتی که از پیچ خوردن کوسه های دیگر به دست می آورد بسیار دوست داشتنی است و این نشان از مهارت های بازاریابی او دارد زیرا او یک فروشنده خارق العاده است. می توانید بگویید که او در واقع یک شخص عالی است که مدام به دنبال کارآفرینان خود است و آنها را زیر بال خود می گیرد. همچنین درگیری های وی با آقای اولاری بی نظیر است. صحبت از ...

Kevin O'Leary a.k.a آقای شگفت انگیز - کوسه کوسه ، این مرد زندگی می کند و نفس می کشد. او یک متخصص شراب است و همه چیز را در مورد همه چیز می داند. او هم مظهر یک سرمایه دار خطرناک و هم یک شرور شراب است. او صریح ، بی ادب ، نابخشودنی ، بی رحم است ، اما بیش از همه ، خنده دار است. نمی توانم دفعاتی که از خندیدن به سخنان کوین درد معده گرفتم را حساب کنم. خواه شکایت از طعم و مزه او باشد (که به خودی خود یک داستان است) و یا کنایه خشک آشکار ، همه آنچه این مرد می گوید طلای خالص است. او همچنین یک فروشنده درخشان و یک سرمایه گذار پرخاشگر است ، که به خاطر معاملات معروف بدنام خود مشهور است.

دیموند جان - این مرشد مد آرام می تواند یک دقیقه ساکت و بی ادعا باشد اما لحظه دیگر سخنور و پرخاشگر. او بسیار باهوش است و سرمایه گذاری های خود را هوشمندانه انتخاب می کند. او واقعاً شخصیت جالبی است زیرا از بصیرت و بصیرت کافی برخوردار است ، تا آنجا پیش می رود که یکی از تانک را دنبال کند تا او و همسرش را متقاعد کند که بهترین ها را برای خانواده آنها می خواهد.

مارک کوبان - بزرگ کاهونا ، مالک ماوریکس ، پادشاه فناوری ، میلیاردر سر به زیر. این مرد یکی از سخت کوش ترین و باهوش ترین افراد روی کره زمین است. او قبل از هر چیز شنونده ای است ، فقط در مواقعی که به اطلاعات احتیاج دارد یا در مواردی که لازم است چیزی گفته شود صحبت می کند. او همچنین بیشترین جنجال را بین کوسه ها ایجاد می کند زیرا دارایی خالص او (3 میلیارد دلار) به مراتب بیشتر از دیگران است ، بنابراین او این آزادی را دارد که معامله شخصی را لحظه آخر انجام دهد و آن را از زیر بینی او بدزدد. او پولی برای پس انداز دارد ، و در حالی که برخی از سرمایه گذاری های او کلاهبرداری است ، روند فکر او برای رسیدن به نتیجه گیری واقعاً جذاب است. او مانند هر کوسه شخصیت نمایشی می دهد و شیمی بین همه آنها باورنکردنی است.

چیز دیگری برای گفتن نیست. من با دیدن این نمایش چیزهای زیادی آموخته ام ، و همانطور که بارها در این نمایش گفته شد ، کوسه تانک اثبات این است که رویای آمریکایی هنوز زنده و زنده است.

جهت دانلود سریال Shark Tank 2009 (تنگ کوسه) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من شروع به تماشای این نمایش می کردم که انتظار نداشتم نظر سریعی در مورد سریال داشته باشم اما این همان اتفاقی است که پس از چند ماه تماشای آن با اعضای خانواده در اتاق نشیمن رخ داده است. در بهترین حالت ، من فکر می کنم کوسه های نمایش فقط حق دارند احمق های کاملاً خودخواه خوانده شوند و رفتار آنها نه تنها به بسیاری از قربانیان جامعه در آزار خانگی ، مدیریت محل کار و حتی جرم خشونت بار یقه سفید آسیب می رساند ، بلکه در واقع به آنها آسیب می رساند. تصویر خود را همانطور که می توانید با خلاصه داستان اقدام به خودکشی رابرت هرجاوک که او خودش در مصاحبه ها درباره آن بحث کرده است ، مستند کنید. مطمئناً تعجب آور نیست که افراد کوچک و نفرت انگیز از آنجا که کسانی که در این نمایش هستند فکر می کنند با تمام پول خود چیزی برای زندگی ندارند. آنها صد در صد به بسیاری از هیولاها انگیزه لازم را برای ضرب و شتم همسرانشان ، مریض کردن فرزندانشان و در نهایت اخراج کارمندان خوبی می دهند که دوست دارند آنها را شکنجه کنند و بسیاری از افراد وحشتناک را حتی در خانواده ها بیکار می کنند.

واقعیت در این کشور است ، نشان می دهد اینگونه تحسین شده و بیمار ، لنگ و رقت انگیز شناخته نمی شود. وقتی برای مدت طولانی این برنامه را تماشا می کنید ، می بینید که مسابقات به نظر می رسد برای معده آنها مریض است و نه فقط به وضوح بسیار ناخوشایند است. این مانند تماشای یک نمایش از دوره دیگر با یک دیکتاتور تند و زننده است که به مهربانترین و کاملترین افراد نگاه می کند و تصمیم می گیرد آنها را شرمنده کند حتی برای چیزی که ممکن است در مورد آنها اشتباه باشد ، اما فقط هر آنچه دیکتاتور می خواهد بگوید که اغلب چنین نیست حتی بر اساس واقعیت غم انگیزترین قسمت نمایش این است که وقتی از آخرین توهین به شخصی که گفته است وحشت زده می شوید ، مانند زمانی که کوین اولری به کسی که دارای نوار تغذیه ای سگ است گفته است که "چوب روی چوب است" یا وقتی که او به یک مرد کاملا نابینا با visor ، "شما نمرده اید اما واقعاً زنده نیستید" ، یا حتی وقتی او در برنامه به یکی از مجری ترین مجریان با توجه به باربارا و مارک کوبان گفت ، "اگر شرکت های بزرگتر شما را مانند سوسک که هستند؟" و سپس متوجه می شویم که کوسه های دیگر وقتی شروع به عذرخواهی برای رفتار اظهار نظرهای لیری یا شخص دیگری می کنند ، صادق نیستند و سپس حرفی حتی مریض تر یا مضحک تر به مجری می زنند تا نشان دهند واقعاً چرند نیستند در مورد رفتار آنها یا کاملاً ساختگی احساس کوفتگی برای کوسه هایی که دیوانه وار رفتار می کنند ، است. در تماشای یک نمایش در مورد دلقک های سیرک آمریکایی که از کار و غرور کارآفرینانی با حسن نیت تغذیه می کنند و متاسفانه هرگز عصبی برای قرار دادن کوسه ها در جای خود ندارند ، هیچ فدیه ای وجود ندارد. آمار ناشناخته ای که این نمایش در سیرک قتل ، خشونت و نژادپرستی و جنون کامل در محل کار آمریکا ایجاد می کند برای همیشه ناشناخته خواهد بود. در حال حاضر ، من امیدوارم که کوسه ها به دلیل داشتن چنین شرکت کنندگان کاملا بی طبقه و هیولایی در سیفون ایمان و حسن نیت کارگران و خانواده های آمریکایی که این نمایش را تماشا می کنند ، اعتبارات حرفه ای و دوستی پایدار خود را از دست بدهند. امیدوارم همه کسانی که این نمایش را تماشا می کنند می توانند یاد بگیرند که هر چقدر هم که پول داشته باشید ، در نهایت شما فقط برای خود شخصی ارزش قائل هستید زیرا این دلقک ها در نهایت به عنوان یک درس مهم نشان می دهند ، زیرا آنها شخصاً احساس خطر می کنند از نظر عقل یا ظاهر از شرکت کنندگان باید با وجود این که ثروتمند هستند ، آنها را تحقیر کنند. من همچنین امیدوارم که تماشاگران نمایش شروع به تحقیق در مورد چگونگی ساختگی نه تنها کمبود حقوق کارمندان در این کشور در مقایسه با تقریباً تمام اروپا و حتی کشورهای بزرگ آسیایی مانند ژاپن و سنگاپور کنند ، اما در واقع ما در زمینه پزشکی خود هیچ حقوقی نداریم به عنوان یک مرکز غذایی برای بیماران ، روانپزشکان از این قبیل احساس می کنند و 100٪ درست است که به هر کس در این کشور که به بیماری های سرنوشت ساز مانند سرطان مبتلا می شود ، هرگز یک بار گفته شود که جایزه نوبل صلح در سال 1931 برای توانایی اکسیژن متوقف شده است رشد سرطان ، بنابراین "متخصصان" جعلی مانند کوسه های نمایش می توانند "به طور حرفه ای" ادامه دهند و زندگی آمریکایی و رویاهای بعدی را از بین ببرند. این همان چیزی است که ذهنیت این نمایش از آن پشتیبانی می کند - قتل در سطح پایین و در نهایت از بین رفتن کلیه حقوق در این سیستم شرکتی مانند آزادی پزشکی حتی برای ثروتمندترین پزشکانی که سعی در کمک به هر کس یا بیماران خود دارند. در این کشور که نمایش هایی از این دست را دوست دارد ، پزشکان مجوز پزشکی خود را از دست می دهند اگر حتی "Otto Warbug و جایزه صلح نوبل برای توقف رشد سلول های سرطانی" را ذکر کنند زیرا دلقک هایی مانند این کل عمل پزشکی را کنترل می کنند و فکر می کنند مانند پونهایی که به آنها توهین می کنند ، می تواند واقعیت را به تلخه تبدیل کند ، زیرا کوسه ها اغلب از بحث تعریف می کنند.

سریال های پیشنهادی