دانلود سریال Seven Worlds, One Planet 2019 (یک سیاره، هفت جهان) دوبله فارسی

دانلود سریال یک سیاره، هفت جهان 2019

ژانر :
مستند
امتیاز :
9.4/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
05.آبان 1398
ستارگان :
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
7
خلاصه داستان :

هفت دنیا یک سیاره ، مستندی سریالی با حضور دیوید اتنبرو است. این مستند سریالی نقش هر کدام از قاره‌‌ها را در زندگی حیوانات به تصویر خواهد کشید. دیوید اتنبرو قصد دارد در جریان این مستند سریالی که سفری از عمیق‌‌ترین مناطق ‌آفریقا ‌تا دریاهای اطراف قطب جنوب است ،‌ مخاطبان را از دیدگاهی دیگر با حیات وحش آشنا کند. در جریان این مجموعه ،‌ چالش‌های بزرگی که حیوانات در دنیای تحت سلطه‌ی انسان‌‌ها با آن مواجه هستند به نمایش گذاشته می‌‌شود و…

Millions of years ago, incredible forces ripped apart the Earth’s crust creating seven extraordinary continents. This documentary series reveals how each distinct continent has shaped the unique animal life found there.

IMDb
9.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Seven Worlds, One Planet 2019

هفت دنیا یک سیاره ، مستندی سریالی با حضور دیوید اتنبرو است. این مستند سریالی نقش هر کدام از قاره‌‌ها را در زندگی حیوانات به تصویر خواهد کشید. دیوید اتنبرو قصد دارد در جریان این مستند سریالی که سفری از عمیق‌‌ترین مناطق ‌آفریقا ‌تا دریاهای اطراف قطب جنوب است ،‌ مخاطبان را از دیدگاهی دیگر با حیات وحش آشنا کند. در جریان این مجموعه ،‌ چالش‌های بزرگی که حیوانات در دنیای تحت سلطه‌ی انسان‌‌ها با آن مواجه هستند به نمایش گذاشته می‌‌شود و…
میلیون ها سال پیش نیروهایی فوق العاده پوسته ی کره ی زمین را تکه تکه کردند و 7 قاره ای که اکنون می شناسیم را به وجود آوردند. هر قاره دارای آب و هوا، پوشش گیاهی و گونه های جانوری متفاوت و منحصر به فرد است.

جهت دانلود سریال Seven Worlds, One Planet 2019 (یک سیاره، هفت جهان) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در بیشتر زندگی جوان بزرگسال من طرفدار پر و پا قرص دیوید آتنبورو بوده ام و بدون هیچ مشکلی پروژه جدید او را مشاهده می کنم. تصاویر شگفت انگیز ، اطلاعاتی که باعث سرگرمی ، آموزش ، حرکات و شوک ها ، حیوانات ناز و تهدیدکننده ، ترکیبی از احساسات و سکانس های فراموش نشدنی است که در همه کارهای او فراوان است و سخت است که ساعتها به صدای متمایز او گوش ندهید. "هفت جهان ، یک سیاره" از نظر تبلیغات عالی به نظر می رسید و به نظر می رسید یکی از مواردی است که باید در سال ببیند.

با دیدن همه هفت قسمت ، هر قسمت با جزئیات هر یک قاره ، "هفت جهان ، یک سیاره" به هیچ وجه فروکش نکرد شاید یکی از بهترین آتنبورو نباشد اما هنوز هم یک گوهر باشد و مهم نباشد که برخی از مواردی که در اینجا ارائه می شود زمینه آشنایی است (یعنی صحنه آغازین "آسیا" یادآور اپیزود "سیاره ما" "جهان های منجمد") ) زیرا همه چیز در اینجا بسیار عالی انجام شده است و هیچ نقص آشکاری ندارد. همه این هفت قسمت به یک اندازه درخشان هستند و باید دید.

با وجود پخش در اوایل شب به جای زمان معمول پس از آبخیز ، "هفت جهان ، یک سیاره" بسیار تاریک تر ، ناآرام تر و از نظر احساسی ویرانگر است از آنچه تصور می شود در مورد اینکه آیا برای مخاطبان جوان و کل خانواده مناسب است ، بیش از اندازه کافی برای آموزش و تحریک وجود دارد ، درک آن آسان است و خیلی سنگین و ترسناک نیست. هشدار داده شود که حداقل یک بیت در هر قسمت وجود دارد که باعث می شود بینندگان مسن نیز به راحتی مزاحم نشوند.

همه قسمت ها خارق العاده به نظر می رسند ، نه فقط محیط های بسیار متنوع و عکاسی بسیار خیره کننده (به عنوان مثال در بالای عکس از مارپیچ حباب های نهنگ کوهان دار) و همچنین سکانس هایی که باعث تعجب فرد از نحوه گرفتار شدن آنها در فیلم می شود ، بسیاری از "آمریکای جنوبی" و همه چیز با گاوهای نر در "اروپا" نمونه های اصلی هستند. موسیقی بدون قدرت بیش از حد عالی است و به صحنه های احساسی چیزهای زیادی می بخشد.

در طول داستان ، سرگرمی ، تفکر برانگیخته و آموزش می دهد. یکی باقی مانده است که در مورد هر موضوعی که فکر می کند ، تأمل کند ، و همه اطلاعات تأثیر بسیار آزار دهنده ای را برای من ایجاد می کند ، بدون اینکه موعظه شود. حیوانات ، طعمه ها و شکارچیان ، ترکیبی عالی از ناز و دلهره آور هستند ، ترکیبی عالی از افراد نادر و آشنا و ارزش ریشه زایی دارند. لحظه های مادری بیشتر در "آمریکای جنوبی" و "استرالیا" بسیار انسانی است ، مانند هر مسابقه ای مانند "آسیا" و "اروپا" ، بدون هیچ گونه انسانی بیش از حد.

مانند همه دیگر مستندهای Attenborough ، "هفت جهان ، یک سیاره" چیزهای فراتر از حیوانات زیبا در زیستگاه های زیبا است. در واقع هیچ مشتی ایجاد نمی کند و لحظه های تیره تر و شدیدتر بسیار سازش ناپذیر هستند. بسیاری از آنها به دنبال هانکی ها می مانند که دنباله مهر weddell ("قطب جنوب") و دهانه "آسیا" را تماشا می کنند ، ناخن های خود را گاز می بینند که شب ها گرگ ها شکار می کنند و با گاو نر جنگ می کنند (هر دو در "اروپا") غریزه مادران پوما و دینگو ، که به هر حیوان نوزادی مانند خرس ها در "آمریکای شمالی" احترام می گذارد ، با آنچه در مورد محیط زیست گفته می شود یا نشان داده می شود (گلها و بسیاری از قسمت های آخر "آفریقا") ، سرگرم کننده با رقابت برای جفت گیری در "آسیا" و اقدام همستر در "اروپا" و شوکه شده از یک لحظه پرش غیرمنتظره که ترسناک بودن آن را تضمین می کند.

نمی توان به اندازه کافی از خود آتنبورو تعریف کرد. او اطلاعات را بسیار صادقانه و با اشتیاق و بدون گفتگو پایین ارائه می کند و به راحتی در میان 10 صدایی قرار دارد که می توان ساعتها خستگی ناپذیر به آنها گوش داد.

جهت دانلود سریال Seven Worlds, One Planet 2019 (یک سیاره، هفت جهان) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قبل از شروع این بررسی دردناک ، دوست دارم دیوید آتنبورو را ستایش کنم. من این مرد را می پرستم من همه مستندهای مهم او ، از زندگی روی زمین (1979) ، تا دنیای گمشده ، زندگی های ناپدید شده (1989) ، تا همه سریال های مستند او درباره گیاهان ، پرندگان ، پستانداران ، آبزیان ، خزندگان ، دوزیستان و بندپایان را دیده ام. این مرد باعث شده است که این سیاره را مانند هیچ کس دیگری دوست داشته باشم. او در حقیقت من را از طریق بینش بصیرت ، متقاعد کرد که منشا Dar گونه های داروین را بخوانم. کتابی که باعث اطمینان بیشتر من نسبت به کمال و پیچیدگی دنیای طبیعی ما شد. با این حال ، از زمانی که موضوع تغییر اقلیم به یک موضوع اصلی در زندگی روزمره ما تبدیل شده است ، برنامه های وی به آرامی اما مطمئناً سیاسی تر شده و از نظر زیست شناختی کمتر می شوند. سیاره زمین (2006) احتمالاً اولین برنامه مهم بود که برنامه سیاسی و زیست محیطی وی روشن شد. از آن زمان ، تمرکز وی بر روی این موضوع بیش از حد شده است. من تغییر اقلیم را انکار نمی کنم و یا اعتقاد به تأثیر آن بر جهان ندارم ، اما این برنامه دیرهنگام به نفع جنبش نیست. من با اشاره به قسمت 3 (آمریکای جنوبی) یک مثال می زنم. در این قسمت ، لحظه ای وجود دارد که او درباره وابستگی آمریکای جنوبی به نیروی برق آبی صحبت می کند. او درباره گونه خاصی از Bir صحبت می کند که در زیر آبشار Iguazu ، زیر پرده آب زندگی می کند. بیشتر از این که او در مورد چگونگی سد در واقع می گوید ، هر بار که رودخانه پارانا طغیان می کند و سد نیاز به باز کردن دروازه های خود برای آزاد کردن بیش از حد آب دارد ، می تواند گونه ها را از بین ببرد. به گفته وی ، وقتی این اتفاق می افتد ، پرده آب قوی می شود و بسیاری از آن پرندگانی که در زیر سقوط لانه می کنند ، به دلیل جریان شدید می میرند. او با روایت خود بیش از حد پیش می رود ، لحن صدای خود را تغییر می دهد تا احساسات آزار دهنده خود را در مورد پرندگان فقیر نشان دهد. با این حال ، اگر دو سلول مغزی در سر دارید ، به راحتی می توانید درک کنید که واقعا چقدر احمقانه است. من یک برزیلی هستم و درباره تاریخ ساخت سد ایتایپو چیزهای زیادی می دانم. وقتی سد ایجاد شد جریان آب در پایین دست کاهش یافت. سقوط ایگوازو قبل از ساخت سد بسیار قویتر بود. بنابراین ، اگر آن پرندگان در زیر Iguazu لانه می کردند ، از زمان های بسیار قدیم با امواج شدید رنج می بردند. به دلیل کاهش جریان آب ، سد در واقع زندگی آنها را آسان تر کرد. آن پرندگان هنوز در طول بارندگی زندگی خود را پرداخت می کنند ، با این حال ، پس از آن زندگی آنها دوباره آسان می شود. این یکی از نمونه های دستکاری عاطفی آتنبورو به منظور تحت فشار قرار دادن دستور کار وی و افزایش جایگاه شهرت جهانی وی است. من باید به یاد داشته باشم که این مردی است که من او را دوست دارم و برای همیشه سپاسگزارم برای سهم او در آگاهی علمی. اما دیگر نمی توانم از BS وی چشم پوشی کنم. اگر می خواهید این مرد را در اوج زندگی خود ببینید ، توصیه می کنم حتما برنامه های زیر را تماشا کنید:

زندگی در زمین (1979) سیاره زندگی (1984) دنیای گمشده زندگی های از دست رفته (1989) خصوصی زندگی گیاهان (1995) زندگی پرندگان (1998) سیاره آبی (2001) زندگی پستانداران (2002) زندگی در زیر رشد (2005) زندگی در خون سرد (2008)

این است مرد در بهترین حالت او برنامه های بسیار خوب دیگری نیز دارد که من می توانم توصیه کنم ، اما اگر از علم ، تکامل و طبیعت لذت ببرید بهترین آنهاست. اگر می خواهید مستندهایی با فیلم های شگفت انگیز ، اما چیزهای دوستانه و دوستانه بیش از حد دراماتیک ببینید ، پس سیاره زمین (2006) ، سیاره زمین II (2017) و تمام پروژه های بزرگ او را از سال 2010 تماشا کنید.