دانلود سریال Savage River 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Savage River 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Savage River در ژانر(های) جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Savage River در کشور(های) استرالیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Katherine Langford, Jacqueline McKenzie, Cooper van Grootel, Mark Coles Smith, Daniel Henshall, Nadine Garner, Bernard Curry, Virginia Gay, Robert Grubb, Jack Kenny, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Savage River 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی درام
امتیاز :
6.4/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
استرالیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
13.شهریور 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

وقتی میکی اندرسون پس از ده سال زندان به زادگاهش برمی‌گردد، مصمم است سرانجام به زندگی خود ادامه دهد، اما جامعه نزدیک رودخانه ساویج اجازه نمی‌دهد او گذشته را به این راحتی فراموش کند.

When thirty-year-old Miki Anderson returns to her home town in rural Tasmania after fifteen years in prison, she wants nothing more than to put her life back together. To figure out who she is on the outside. But her presence dredges up long-held secrets from the past and Miki realizes everything she thought she knew was wrong. And it is far from over.

IMDb
6.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Savage River 2022

وقتی میکی اندرسون پس از ده سال زندان به زادگاهش برمی‌گردد، مصمم است سرانجام به زندگی خود ادامه دهد، اما جامعه نزدیک رودخانه ساویج اجازه نمی‌دهد او گذشته را به این راحتی فراموش کند.

جهت دانلود سریال Savage River 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بازیگری عالی است، دوربین‌ها کار می‌کنند و لوکیشن عالی است، اما خط داستان خیلی بیدار است و رایانه شخصی، منظورم یک شهر کوچک روستایی با تعدادی قومیت است، مثل این است که نویسندگان سعی می‌کنند به جای یک داستان خبری سیاسی بسازند. سریال درام/جنایی، سیاست را کنار بگذارید و به راحتی 8 ستاره می شود. امیدوارم داستان گسترده شود و به کلیشه نرسد، استرالیایی‌ها می‌توانند این نمایش‌ها را به خوبی بریتانیایی‌ها بسازند، بنابراین لطفاً از بیداری دور شوید و آن را جذاب کنید. کسی که این کار را با چرخش و چرخش انجام داده است، و تعلیق و اکشن همیشه بیرون است، نمایش سیاسی را انجام می دهد، امیدوارم این کار به کسی تبدیل شود که این کار را انجام داده است، نه، اوه، نگاه کنید که آنها چگونه با مردم نوع دانه برف رفتار می کنند، فیلم ها و نمایش های عالی استرالیایی وجود داشته است. بدون اینکه آن را به بیانیه ای در مورد اقلیت ها کاهش دهیم.

جهت دانلود سریال Savage River 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سبک این مینی سریال قرار گرفتن در موقعیتی است که هیچ زمینه و اطلاعاتی ندارد. ما با دنبال کردن یک زن جوان شروع می کنیم که به تازگی از زندان با آزادی مشروط خارج می شود و ظاهراً به زادگاه بسیار کوچکی که در یک دختر جوان شروع کرده بود باز می گردد. بازگشایی داستان با کشف شخصیت ها و تعاملات و همچنین هنر رمزگشایی هر نوع رابطه و اینکه چه کسی چه کسی است اتفاق می افتد. اطلاع رسانی کند است و ما واقعاً نمی دانیم که او چه نوع فردی است یا اتفاقی که برای رشد او افتاده است، در داخل زندان یا بیرون. بازی به اندازه کافی مناسب است، و شدت خاصی دارد که شروع خوبی است... حتی اگر نسبتاً کلیشه ای برای این خط داستانی باشد. در نهایت، اگر در سریال هایی مانند Rectify یا فیلم اخیر ساندرا بولاک The Unforgivable سرگرمی پیدا کردید، فکر می کنم این ارزش دیدن را دارد، اگرچه فکر نمی کنم این محصول استرالیایی از نظر کیفیت نوشتن یا بازیگری با هیچ کدام از آن ها پیشی بگیرد. من شخصاً مشتاقانه منتظر هستم که آن را از طریق آن ببینم.