دانلود سریال Salem 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Salem 2014 با زیرنویس فارسی

سریال Salem در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, معمایی, درام, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفته است. Salem در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Tamzin Merchant, Ashley Madekwe, Elise Eberle, Iddo Goldberg, Oliver Bell, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Salem 2014 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی معمایی درام
امتیاز :
7.1/10
وضعیت :
Canceled
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
زمان :
60 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
31.فروردین 1393
تعداد فصل :
3
تعداد قسمت :
36
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Set in the volatile world of 17th century Massachusetts, 'Salem' explores what really fueled the town's infamous witch trials and dares to uncover the dark, supernatural truth hiding behind the veil of this infamous period in American history. In Salem, witches are real, but they are not who or what they seem.

IMDb
7.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Salem 2014


جهت دانلود سریال Salem 2014 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


گزیده ای از بررسی کدهای سینمایی: شماره بهار 2016: برای مشاهده تصاویر به: https://anaphoraliterary.com/journals/ccr/film-reviews-spring-2016

در حالی که بسیاری از سریال های پربیننده درباره جادوگران، تمرکز کنید سینه های اغوا کننده دوشیزگان ورزشکار که برای خلاصی از شر جهان به طور روزانه کار می کنند، این نمایش واقعاً بر شیطان شیطانی متمرکز است که جادوگران را در اختیار دارد. نویسندگان این مجموعه به وضوح بیشتر مسیحی بودند تا پاگان. واعظان نیز به سختی عاری از گناه هستند، و آنها و همچنین اکثر مردم شهر توسط طاعاتی که جادوگران در سالم می سازند، لعنت و شکنجه می شوند. وقتی نام "سالم" را دیدم، در مورد اینکه آیا باید تماشای آن را شروع کنم یا نه، در تعارض بودم. من باید ده ها فیلم و سریال مختلف و مستند در مورد سالم دیده باشم، و این چند نسخه از بازی آرتور میلر را در نظر نمی گیرد. من امیدوار بودم که این استدلالی در حمایت از دختران بیگناهی باشد که در سالم مردند، با این استدلال که آنها و متهمان آنها در مواد مخدری شرکت کرده اند که آنها را دچار توهم می کند، زیرا این نسخه در حال حاضر در تصاویر ساختگی این زمان غم انگیز وجود ندارد. اما، وقتی شروع به تماشای قسمت اول کردم، نمی‌توانستم سریال را ناتمام بگذارم. انرژی بسیار منفی و وحشتناک است، با موسیقی و تصاویر گوتیک خشن، شوم، از جمله آهنگ عناوین ناراحت کننده، "پایین جادوگر می رود، جادوگر پایین می رود، بهتر است برای همیشه دعا کن، حالا هاللویا!" بسیاری از شخصیت‌ها سوخته‌اند، تغییر شکل داده‌اند و برای مدت‌های طولانی فیلم هیولایی به نظر می‌رسند، نه اینکه هیولایی درگیر جنگ شود و سپس بمیرد و تماشاگران فقط برای چند لحظه زودگذر او را ببینند. حتي جادوگران زيبا نيز به شدت روان پريش هستند و مدام در تلاش براي کشتن يکديگر و تمام بشريت هستند. آنها با آلوده کردن یک شهروند طاعون را شروع می کنند که پخش می شود و بخش بزرگی از مردم غیر جادوگر شهر را می کشد، به عنوان بخشی از مراسم آمدن شیطان. شیطان در بدن فرزند نامشروع جادوگر پیشرو شهر، جان، تجسم یافته است. جان فرشته وار به نظر می رسد، اما حتی در سن و سال خود، او کار بزرگی را انجام می دهد که توسط یک روح شیطانی مسن تر تسخیر شده است. به دلیل لباس‌های زیبا و شیک، مکان‌های منحصربه‌فرد و متنوع، و بازیگران بسیار پرشور که واقعاً برای سرگرم نگه‌داشتن بینندگان کار می‌کنند، وحشت‌های جیغی کمی قابل تحمل‌تر هستند.

چند خط داستانی آزاردهنده وجود دارد که این فیلم را بیشتر از یک فیلم پاپ معمولی به یک فیلم فانتزی پورنو فتیش نزدیک می‌کند، اما اینها احساسات بیننده را تحت فشار قرار می‌دهند، و این باعث می‌شود فرد به سمت خود بکشد. برای مثال مری سیبلی شوهر چاق و پیر خود، جورج سیبلی را با گذاشتن قورباغه ای در دهانش کنترل می کند که باعث می شود تا زمانی که او به او اجازه ندهد نمی تواند حرکت کند یا چیزی بگوید. او مدام با بدن برهنه یا تقریباً برهنه‌اش، مانند صحنه بالا، او را اذیت می‌کند، و بعداً از این اغوا برای کنترل شهر با گفتن اینکه در یک جلسه شهری به او بگوید چه بگوید، استفاده می‌کند. این خط داستانی قدرت‌بخش است به این معنا که مرد جادو می‌شود و هر کاری که به او می‌گوید انجام می‌دهد، به جای اینکه زن قربانی شوهر قدرتمندتر و مسن‌تری باشد که می‌تواند با او رابطه جنسی داشته باشد و طبق قوانین این مرد از او سوء استفاده کند. دوره.

زنان نیز در این فیلم تحقیر شده اند. در صحنه بالا، کاتن ماتر، واعظی، مرسی لوئیس را با پوزه هدایت می‌کند و سعی می‌کند با کمک او جادوگرانی را پیدا کند، زیرا او توسط جادوگرانی تسخیر شده است که می‌خواهند توجه را از آنها منحرف کنند و به او جلب کنند. بازی های قدرت و بردگی مردم یکی از مولفه های اصلی این سریال است و این همان چیزی است که به یک وحشت احساسی می افزاید. مردم دائماً با سوزاندن، مسموم شدن، مسموم شدن و یا صدمه دیدن نزدیک یا تا حد مرگ مورد شکنجه قرار می گیرند. این سطح از درد، فتیشیسم های جنسی و خشونت سریال را به شدت اعتیاد آور می کند، اما همچنین به طرز آزاردهنده ای گروتسک است. غم انگیز است که فیلمسازان مدرن مجبورند این همه درد و رنج را وارد کنند تا رتبه برتر تماشاگران را بگیرند. شاید جالب‌تر باشد زیرا عمل بیشتر از اخلاقی کردن وجود دارد و اخلاقی‌سازی با قطعاتی از کتاب مقدس پشتیبانی می‌شود تا کلیشه‌ها.

در عکس بالا، Increase Mather، واعظی که بسیاری از جادوگران قدرتمند را در زمان خود کشته است، یک جادوگر مشکوک را حلق آویز می کند. قبل از اینکه او را به طناب ببندد، او را در حالی که در حال ایراد خطبه است، به بالای سکو می برد: «دیگر نگویند، خدا باید همه کارها را انجام دهد، و آنها را تشویق کنید که در غفلت سهل انگارانه از خدا و آنها زندگی کنند. شیطان گره لطیف جادوگران را در کشور ایجاد کرده و با کمک جادوگران این گره را به طرز وحشتناکی افزایش داده است. " سپس گردن او را در گره طناب فرو می‌برد، اگرچه قبل از این که او را بیرون می‌برد، مایل به آبی و مدت‌ها مرده بود. جزئیات بسیار خوبی در این نما وجود دارد: دود و گرد و غبار مه آلود، افرادی که لباس دورهمی را تماشا می کنند، لباس های طراحی شده با دقت جادوگر و ماتر همگی بیننده را وارد دوره می کنند و حس بازگویی صادقانه را القا می کنند. این احتمالاً دلیل دیگری است که این فیلم ناراحت کننده است، زیرا دقت تاریخی با فانتزی های مربوط به جادوگران و شیاطین ترکیب شده است.

الیز ابرل نیز به نوعی به وحشت سریال می افزاید. بازی او همیشه در اوج است و شخصیت او دائماً در لبه جنون است. او انگشتش را توسط شیطان کوچک گاز گرفته است. او توسط مریم سوزانده شده است. او بعداً خون کودکان را تحت هدایت کنتس ماربورگ مصرف می کند، که در این مورد تجربه دارد، زیرا از آن برای زنده ماندن و جوان ماندن پس از قرن ها یا هزاره ها استفاده می کند.

جهت دانلود سریال Salem 2014 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک مزخرف مطلق است بازی وحشتناک است، صحنه ها وحشتناک است، داستان - هیچ داستانی وجود ندارد، فقط یک سری نام های تاریخی با نوشته های بد، نقشه های بد، لهجه های وحشتناک (یکی از بدترین ها توسط بازیگر زن که در واقع بریتانیایی است اما چنین است) وجود ندارد. یک هنرپیشه وحشتناک لهجه اش تقلبی به نظر می رسد!) و به سبک سگ زنی فاحشه ای وسط آن توسط خداترس، بیایید همه واعظ جادوگران را بسوزانیم. هان؟؟؟؟

به دلایلی یک فاحشه خانه به سبک نیواورلئان در وسط سلم پیوریتانیک وجود دارد. شاید این نوعی وسیله سفر در زمان باشد، زیرا به نظر می رسد زنان متعلق به قرن هجدهم هستند، نه قرن هفدهم (زمانی که ظاهرا داستان اتفاق می افتد). خالق و نویسنده سریال، برانون براگا (که ظاهراً بسیار از ستاره پیشتازان فضا دور شده است) ممکن است این پیچ و تاب علمی تخیلی را اضافه کرده باشد، زیرا بقیه آن فانتزی محض است.

فرضیه سریال این است: اگر جادوگران در سالم واقعی بودند؟ چه می‌شد اگر تمام آن هیستری‌های حلق آویز و قتل زنان (و یک مرد) به درستی انجام شود و جادوگرانی در بین آنها در السالم وجود داشته باشند که دستور شیطان را انجام می‌دهند؟

به جز جادوگران کار نمی‌کنند. برای شیطان جادوگران حتی به شیطان هم اعتقاد ندارند. هیچ شیطانی تحت هیچ شرایطی در هیچ دین مبتنی بر زمین وجود ندارد. با این حال بارها و بارها مردم با این کار مجوز خلاقیت می‌گیرند و جادوگران را به درون شیطان تانگو هل می‌دهند.

فکر می‌کنید مسیحیان چه احساسی خواهند داشت اگر در همه فیلم‌ها، کتاب‌ها و غیره به تصویر کشیده شوند که در حال دعا برای برخی مضحک هستند. جانور اساطیری - مانند - کراکن. اگر هر بار که یک مسیحی را می دیدید، می شنیدید - اوه، اما آنها به کراکن علاقه دارند - همیشه می گفتند کراکن را آزاد کنید و برای کراکن دعا می کردید و می خواستید در اسکله مهمانی بگیرید و کراکن را فراخوانی کنید. هنگامی که مسیحیان حتی به کراکن اعتقاد ندارند یا نمی دانند که سام هیل چیست، ممکن است با این همه چیزهای "کراکن" کمی آزاردهنده باشد.

و بنابراین نادیده گرفتن تمام حقایق در مورد جادوگران ، جادوگری و تاریخ واقعی وحشتناک Salem و اینکه چگونه "قانون" زنان را در آنجا به قتل رساند، این سریال فصل تحقیرآمیز دیگری را به نحوه درک مسیحیان از جادوگران به عنوان شیطان می افزاید و نمی گذارند آن را از بین ببرد (مخصوصاً تا زمانی که رتبه بندی دریافت کند و شما می توانید مقداری T&A، رابطه جنسی به سبک سگ و یک وزغ زشت بزرگ که پستانک را روی ران یک زن داغ شیر می زند.

حقیقت این است که دین مبتنی بر زمین نه آنقدرها هیجان انگیز است، نه آنقدرها سکسی و نه آن عجیب و غریب سریال ترسناک خیلی جالبی نمیشه ساخت. حتی دادگاه‌های جادوگران سالم را قانع‌کننده نکرد، به همین دلیل آن افراد مجبور بودند دروغ بگویند. و سپس همه آن زنان را بکشید.

این نمایش هیچ احترامی برای کسانی که توسط راست مذهبی در سالم به قتل رسیده اند، ندارد. این نمایش هیچ توجهی به جادوگران واقعی که مذهبی مبتنی بر زمین را انجام می دهند و به هیچ وجه عامل شرارت یا شریک شدن با شیطان نیستند، ندارد. شیطان یک مفهوم مسیحی است و جایی در جادوگری ندارد.

به اندازه کافی بد است که هر روز هالووین به شما توهین شود، نمایش هایی مانند American Horror Story: Coven و فیلم هایی مانند The Craft اما یکی از آنها تاریک ترین ساعات تاریخ جادوگری در این کشور به این شکل به تصویر کشیده شده است؟ فراتر از تهاجمی این به سادگی شرم آور است.