دانلود سریال Rick Stein's Cornwall 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Rick Stein's Cornwall 2021 با زیرنویس فارسی

سریال Rick Stein's Cornwall در ژانر(های) مستند, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Rick Stein's Cornwall در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Rick Stein, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Rick Stein's Cornwall 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
مستند
امتیاز :
8.2/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
زمان :
30 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
15.دی 1399
ستارگان :
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
30
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ریک، کورنوالی را که می‌شناسد و دوست دارد، و از غذا، تاریخ، موسیقی، هنر و فرهنگ این شهرستان حمایت می‌کند، بسیاری از مردم محلی استدلال می‌کنند که باید یک کشور در نوع خود باشد.

In this new series Rick Stein reveals the Cornwall that he knows and loves: a unique part of the British isles with a strong sense of identity and a history rooted in its Celtic past. With his famous natural inquisitiveness, Rick shares the road less travelled – championing the food, history, music, art and culture of the county many locals argue should be a country in its own right.

IMDb
8.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Rick Stein's Cornwall 2021

ریک، کورنوالی را که می‌شناسد و دوست دارد، و از غذا، تاریخ، موسیقی، هنر و فرهنگ این شهرستان حمایت می‌کند، بسیاری از مردم محلی استدلال می‌کنند که باید یک کشور در نوع خود باشد.
سفرهای ریک استاین در سرزمین کورن وال ، نام سریالی مستند می‌باشد که توسط مت بنت ساخته شده است. این مستند روایت سفرهای «ریک استاین» سرآشپز، رستوران دار و مجری برنامه های آشپزی، به شهرستان «کورن وال» در جنوب غربی کشور انگلستان است که به معرفی غذا، تاریخ، موسیقی، فرهنگ و هنر این شهرستان می پردازد.