دانلود سریال Pretty Little Liars: Original Sin 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Pretty Little Liars: Original Sin 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Pretty Little Liars: Original Sin در ژانر(های) درام, معمایی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Pretty Little Liars: Original Sin در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Bailee Madison, Chandler Kinney, Maia Reficco, Zaria, Malia Pyles, Mallory Bechtel, Alex Aiono, Eric Johnson, Sharon Leal, Elena Goode, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Pretty Little Liars: Original Sin 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام معمایی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
53 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
06.مرداد 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
10
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

شهردار کینگزتاون ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط هوگو دیلون و تیلور شریدان ساخته شده است. خانوادۀ مک لاسکی کارگزاران قدرت هستند که با نژادپرستی سیستمیک، فساد و نابرابری در کینگزتاون میشیگان دست و پنجه نرم می کنند. این شهر جایی است که تجارت زندان تنها صنعت شکوفای آن است.

Twenty years ago, a series of tragic events almost ripped the blue-collar town of Millwood apart. Now, in the present day, a group of disparate teen girls finds themselves tormented by an unknown Assailant and made to pay for the secret sin their parents committed two decades ago, as well as their own.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Pretty Little Liars: Original Sin 2022

شهردار کینگزتاون ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط هوگو دیلون و تیلور شریدان ساخته شده است. خانوادۀ مک لاسکی کارگزاران قدرت هستند که با نژادپرستی سیستمیک، فساد و نابرابری در کینگزتاون میشیگان دست و پنجه نرم می کنند. این شهر جایی است که تجارت زندان تنها صنعت شکوفای آن است.
بیست سال پیش، مجموعه ای از حوادث غم انگیز زندگی میلوود را از هم پاشید. اکنون، در روزگار کنونی، ...

جهت دانلود سریال Pretty Little Liars: Original Sin 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


حکم در این مورد هنوز صادر شده است. برخی از نکات جالب هستند اما موسیقی ترسناک مداوم با یک فلش بک کوتاه آنقدر تکراری است که آزاردهنده می شود. تقریباً به اندازه اصلی جالب نیست. نسخه اصلی در فصل های اولیه خود شگفت انگیز بود. این یکی شما را درگیر نمی کند. دختران رازهایی ندارند که بتواند مانند نسخه اصلی زندگی آنها را نابود کند، بنابراین آنها در ترس دائمی از افشای آن اسرار زندگی نمی کنند. دیگری هم فاکتور بسیار بدیع و جالب «الف» را داشت. این یکی بیشتر شبیه مایک مایرز در هالووین (نسخه دبیرستانی) است. من همچنین با منتقد دیگری موافقم که بچه ها اینطور صحبت نمی کنند. تقریباً از هیچ وقت نشنیدم که نوجوانان از اصطلاحاتی مانند "gnarley" استفاده کنند. همچنین، بدیهی است که قلدرها هنوز در دبیرستان‌ها وجود دارند و همیشه گروه‌های محبوبی وجود دارند، اما باید همه برنامه‌های نوجوانان، دختری پست کلیشه‌ای با دامن کوتاه و لباس کاردی بریده با دوست پسر جوک روی بازویش با ژاکت نامه نگار داشته باشند. آیا نوجوانان دیگر حتی چنین لباسی می پوشند؟ نه. آنها بیش از یک دهه، شاید حتی دو سال، نداشتند. اگر نوجوانان معرفی نمی شدند و داستان روی بزرگسالان پس از اتفاقی که در دهه 90 رخ داد و درام نوجوانان را پشت سر گذاشت، بهتر و دقیق تر بود. آنها می توانستند به طور واقع بینانه موضوعات بزرگسال بیشتری را معرفی کنند. من چند قسمت دیگر را در آنجا می گذارم و ببینم چطور پیش می رود. تاکنون HBO برای بازسازی سریال نوجوانان اوایل 2000-2010 با مشکل مواجه شده است زیرا Gossip Girl و PLL عالی نیستند.

جهت دانلود سریال Pretty Little Liars: Original Sin 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خلبان همه جا را گرفته بود. اما من صادقانه بگویم، من کنجکاو هستم که چگونه این روند توسعه یابد. بازی مادران در این سریال بسیار ترسناک است. متاسفم...ما بازیگر بهتری برای انتخاب نداریم؟

دختر نرد فیلم و همه مراجع عجیب و غریب به سرعت قدیمی شدند. هیچ نوجوانی در واقعیت این کار را نمی کند. ما آن را دریافت می کنیم. او فیلم را دوست دارد. من هم همینطور، اما عزیزم.

در مجموع، نمایش بدی نیست. من بدتر (کمال گرا) را دیده ام. طرح داستان چیزی است که من را به تماشای ادامه می دهد. و به عنوان یک طرفدار OG PLL، من تا آخر اینجا خواهم بود. جایی که من مطمئن هستم که مارلین همه ما را با یک پایان تلخ عصبانی خواهد کرد، اما ما انتظار چیزی کمتر از این را نداریم.