دانلود سریال Planet Earth II 2016 (سیاره‌ی زمین ۲) دوبله فارسی

دانلود سریال سیاره‌ی زمین ۲ 2016

ژانر :
مستند
امتیاز :
9.5/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
16.آبان 1395
ستارگان :
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :

این مستند، دنباله‌ای برای «سیاره‌ی زمین» محسوب می‌شود و به بررسی شگفتی‌های کره‌ی زمین می‌پردازد. اما این بررسی، فقط به محیط‌های جنگلی، بیابانی، آبی، کوهستانی و... ختم نمی‌شود و زندگی حیوانات در داخل شهر نیز به نمایش درمی‌آید.

David Attenborough presents a documentary series exploring how animals meet the challenges of surviving in the most iconic habitats on earth.

IMDb
9.5/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Planet Earth II 2016

این مستند، دنباله‌ای برای «سیاره‌ی زمین» محسوب می‌شود و به بررسی شگفتی‌های کره‌ی زمین می‌پردازد. اما این بررسی، فقط به محیط‌های جنگلی، بیابانی، آبی، کوهستانی و... ختم نمی‌شود و زندگی حیوانات در داخل شهر نیز به نمایش درمی‌آید.
این مستند سریالی که دنباله‌ی مستند زیبا و موفق «سیاره‌ی زمین» می‌باشد با گویندگی دیوید اتنبرو بیننده را با تمامی شگفتی‌های کره‌ی زمین آشنا خواهد کرد. از سفر به قطب شمال گرفته تا صحرای‌های سوزان ، همچنین گونه‌های حیوانی بسیاری در این مستند به تصویر کشیده می‌شوند که هر کدام متعلق به اقلیم و منطقه‌ای خاص هستند و…

جهت دانلود سریال Planet Earth II 2016 (سیاره‌ی زمین ۲) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کاملاً "سیاره زمین" از سال 2007 را می پرستید ، یکی از بهترین مستندهای ساخته شده و در واقع بیش از این است. دیوید آتنبورو (برادر کارگردان / بازیگر ریچارد) به دلیل بسیار خوبی ، بدون توجه به اینکه خود اصطلاح را دوست ندارد ، یک گنجینه ملی محسوب می شود.

بنابراین با شنیدن اینکه یک سری دوم تقریباً یک دهه وجود دارد بعداً ، هیچ شکی در تماشای آن وجود نداشت. "سیاره زمین II" همانطور که دیگران گفته اند خوب است و چیزهای زیادی برای اضافه کردن وجود ندارد ، همراه با فیلم قبلی خود یکی از بهترین مستندهایی است که شخصاً دیده شده است و در بیشتر اوقات احساسات خیلی بیشتر از این است. در طول این یک تجربه هیجان انگیز ، کاملاً تغییر شکل دهنده ، جایی که فرد فراموش می کند که در حال تماشای یک مستند هستند و در عوض احساس می کند که در حال تماشای یک هنر هستند. به نظر می رسد این یک افراط و تفریط شدید باشد ، اما برای من و بسیاری دیگر "سیاره زمین II" کاملاً شایسته ستایش است و حتی شایسته موارد دیگر است. برای من نیز ، به راحتی یکی از بهترین مواردی است که بی بی سی طی سالهای گذشته انجام داده است.

"Planet Earth II" برای مبتدیان شگفت انگیز به نظر می رسد. این فیلم به طرز جالبی فیلمبرداری شده است ، بصورت کاملاً روان و طبیعی ، گاهی اوقات صمیمی (راهی عالی برای ارتباط بیشتر حتی بیشتر با حیوانات) ، بصورت ایستاده به نظر نمی رسد. در واقع قسمت اعظم آن سینمایی است. مناظر و زیستگاه ها از نفس گیرترین مواردی است که شخصاً در هر کجا دیده می شود ، چه در رسانه های تصویری و چه در زندگی واقعی ، کوه های "کوه ها" به ویژه تماشایی هستند و "جنگل ها" رنگ ، هیجان و خطرناک جنگل را به زیبایی به تصویر می کشد . رنگ های غنی فقط بیرون می روند. برای آهنگساز که موسیقی بمباران ، شورانگیز و مسابقه تپش را می سازد که حتی در لحظات آرام تر ، حماسی است ، موسیقی هانس زیمر در اینجا کاملاً مناسب است ، بدون شک دارای سبک زیمر است اما در تمام طول موسیقی نه تنها تصاویر را تکمیل می کند بلکه آنها را تقویت می کند.

جنبه های روایی چیست؟ از این جنبه نیز نمی توان 'Planet Earth II' را خطا کرد. این روایت ترکیبی کاملاً متعادل از حقایق است که برای بیننده و دیگران آشنا خواهد بود و باعث تعجب مناسب می شود. به طور خلاصه ، فقط جذاب ، آموزنده و متفکرانه است. این تعادل حتی در اپیزود "شهرها" نیز به دست آمد ، ممکن است به دلیل سرمایه گذاری بیشتر روی حیوانات و زیستگاه های آنها در قسمت های قبلی ، توازنی باشد که کمترین تغییر شکل را در من ایجاد کرده است.

اما این قسمت هنوز موفق به فریب و روشنایی شد ، و اعتبار باید به "سیاره زمین II" تعلق بگیرد زیرا به آنچه "سیاره زمین" برای اولین بار کار می کند پایبند است و سپس با چند ایده خوب طراوت می بخشد تا از بیات بودن آن جلوگیری کند. Attenborough آن را به زیبایی ارائه می دهد ، اشتیاق و زبانی نرم در مورد زایمان او وجود دارد و او هرگز موعظه نمی کند.

حیوانات خود ترکیبی شگفت انگیز از شایان ستایش (پنگوئن های "جزایر") و خطرناک هستند (شیرها در "Grasslands" و "Deserts") ، و یکی در واقع می یابد که آنها دقیقاً به همان روشی که شخصیت انسانی دارند برای آنها ریشه دوانده اند. "سیاره زمین II" شامل بسیاری از تعلیق (به ویژه در "بیابان ها") و تأثیر عاطفی ("جزایر"). حتی درگیری ها / درگیری ها علیه حیوانات کاملاً غرق کننده است ، بعضی از لحظات حماسی در "جنگل ها".

شش قسمت هم احساس نمی شود و هیچ یک از قسمت ها اپیزودی یا تکراری نیستند. "سیاره زمین II" در عوض مانند مجموعه ای از شش داستان منفرد با احساسات و کشمکش های واقعی و پیچیده و شخصیت های حیوانات به گونه ای ساخته می شود که یک شخصیت انسانی در یک فیلم ایجاد می کند اما این کار را بهتر از چندین داستان انجام می دهد.

به طور کلی ، کاملا مسحور کننده است. برای دوستداران مستند یا طرفداران "سیاره زمین" ، "سیاره زمین II" به هیچ وجه از دست نرود و بیش از اندازه کافی دارد تا فرد را مجاب کند تا بارها و بارها آن را تماشا کند ، هر بار چیز جدیدی پیدا کند و هرگز از آن خسته نشود . 10/10 بتانی کاکس

جهت دانلود سریال Planet Earth II 2016 (سیاره‌ی زمین ۲) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یا نه ، من نمی دانم. آنچه بله واضح است این است که خود کمال گرای موجود نیز وجود دارد و سر دیوید اتنبرو بزرگتر آنهاست. اگر کوبریک کمال طلب برتر سینما است ، آتنبرو جزو مستندهاست. و این مجموعه مستند ، قطعاً نزدیک به کمال است.

"سیاره زمین II" بهترین مستند است که هرگز واقعیت ندارد. این بدان معنا نیست که هیچ یک از شش اپیزود او بد نیست ، این است که در هر قسمت ، یک صحنه تنها وجود ندارد. زیرا برخی از آنها مانند آزار و اذیت ایگوانا ، شکار شیر زرافه ، پرواز مارمولک ، درام پلنگ برف ، درام پلنگ برف ، ادیسه باقی خواهد ماند. از پنگوئن ها ، حمام تنبل ها ، رقص های جفت گیری پرندگان یا نبردهای دیدنی بین عقاب ها ، اژدهایان کومودو ، اسب ها ...

موسیقی متن فیلم هانس زیمر با شکوه است مستندی از احساسات زیاد. عکاسی درخشان است ، به ویژه این نور پس زمینه و صفحه های پانوراما از زیباترین مکان های جهان. این تنظیم همچنین جنسی است و حتی به همه سکانس ها تنش و درام بیشتری می بخشد. فیلمنامه همچنین خارق العاده است و در توضیح همه چیز بیش از حد نیست ، اصلاً خسته کننده نیست و رفتار حیوانات را کاملاً واضح توضیح می دهد. علاوه بر این صدای سر دیوید بسیار هماهنگ است. کیفیت تیم ضبط شگفت انگیز است ، توصیه کنید آن را با بهترین کیفیت مشاهده کنید.

اگرچه قبلاً به طور کلی از "سیاره زمین" فراتر رفته بود ، اما با این فصل آخر ، بیشتر تأکید می شود ، از آنجا که اخلاق چیزی بود که فصل قبل او را از دست می داد. سر دیوید آتنبورو آیا ما می دانیم که زندگی مشترک بین انسانها و حیوانات می تواند مفید باشد تا اینکه به ما نشان دهد که ، علی رغم این واقعیت ، واقعیت این است که برای ثانیه ها بسیار آسیب زننده است و راه را به ما نشان می دهد ، متأسفانه دیگر این نبود ، این مستند را مانند مراجعه به آینده ببینیم و دریابیم که ما باید دنیای شگفت انگیزی را که در آن زندگی می کنیم حفظ کنیم و آن را به مکانی مطلوب نه تنها برای ما بلکه برای همه گونه ها تبدیل کنیم و سیاره زمین است