دانلود سریال Outer Range 2022 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال Outer Range 2022

ژانر :
وسترن معمایی
امتیاز :
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
25.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :

داستان دامداری به نام رویال ابات است که برای زمین و خانواده‌ اش می‌ جنگد و در دشت‌ های وایومینگ رازی سر به مهر را کشف می‌ کند و …

A rancher fighting for his land and family stumbles upon an unfathomable mystery at the edge of Wyoming’s wilderness, forcing a confrontation with the Unknown in ways both intimate and cosmic in the untamable American West.

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Outer Range 2022

داستان دامداری به نام رویال ابات است که برای زمین و خانواده‌ اش می‌ جنگد و در دشت‌ های وایومینگ رازی سر به مهر را کشف می‌ کند و …

جهت دانلود سریال Outer Range 2022 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این نمایش به اندازه کافی جالب شروع می شود، اما حتی در ابتدا این احساس ریپف یلوستون به شما دست می دهد. شاید به این صورت است که انتظار داریم دستگاه سرگرمی شرکتی که هر تصویر درهم ریخته‌ای را که می‌توانند جمع‌آوری کنند، تا زمانی که همه جعبه‌ها را بررسی می‌کند، بر ما ضربه بزند. این یکی بسیاری از جعبه ها را بررسی می کند، اما این آن را جالب نمی کند.

جاش برولین در نقش رویال ابوت، مالک و سرپرست یک مزرعه بزرگ وایومینگ که به نظر می رسد کمتر از 300 گاو پرورش می دهد، عالی است. . روی (به قول او) دو پسر دارد، و آن دو پسر عیب های خود را دارند. یکی از پسران به نام پری (تام پلفری) همسری دارد که چند ماه قبل ناپدید شد و از آن زمان هیچ نشانی از او نبود. پری پریشان است و حساس به نظر می رسد. او یک دختر جوان امی (الیو ابرکرومبی) دارد که به نظر نمی رسد از رفتن مامان زیاد متاثر شود. پسر دیگر روی، رت (لوئیس پولمن) یک گاوچران سوارکار است که به نظر می رسد کمی خوش شانس است. همسر روی سیسیلیا (لیلی تیلور) است. سیسی یک زن مسیحی با اراده قوی است که رازهای تاریک خودش را دارد که هرگز در فصل 1 فاش نشد برخی اظهارنظرهای غیر حساس در مورد همسر گمشده این مرد دیگر پسر وین تیلرسون (ویل پاتون)، مالک زمین بسیار ثروتمند و قدرتمند و همسایه ابوت ها است. بقیه سریال دو برادر، پدر و مادر را در تلاش است تا نه تنها جسد را پنهان کنند، بلکه این حقیقت را که هر چیزی در مورد آن می‌دانند، پنهان کنند. در این زمان، روی یک سیاهچاله بزرگ مرموز در زمین در مرتع غربی خود تعجب کرده است. روی کارهای عجیبی انجام می دهد مانند گذاشتن دست خود در سوراخ و دیدن تصویر am از رویدادی که متوجه می شود در واقع یک پیش بینی (یا دید واقعی، ما نمی دانیم) از ملاقات یک کلانتر است که پس از بازگشت به سبک دژاوو اجرا می شود. به خانه مزرعه اش بنابراین وقتی رت و پری ابوت با ترور تیلرسون مرده (مت لوریا) به خانه برمی‌گردند، روی تصمیم می‌گیرد جسد را داخل سیاه‌چاله بیندازد. به نظر می‌رسد که اینها در اوایل بهترین راه‌حل هستند، مگر اینکه بعداً در سریال متوجه می‌شویم که جسد تروور دوباره در جایی ظاهر شده است که نباید می‌بود، با یک ناهنجاری زمان مرگ که هنوز به خوبی بررسی نشده است.

در سرتاسر فصل اول 6 قسمت، اطلاعات کمی در مورد حفره و چیزهای زیادی در مورد زندگی دو صاحب زمین و خانواده های به هم ریخته آنها در سریال وجود دارد. خود سوراخ به نظر یک مسئله جانبی است، اساساً آنقدر نادیده گرفته می‌شود که تعلیق ناباوری را غیرممکن می‌کند، اما از قضا این ناباوری به ویژگی‌های فیزیکی سوراخ نیست، بلکه در نحوه برخورد انسان‌هایی است که با آن مواجه شده‌اند. به نظر می رسد اساساً پیامدهای وجود خود را در وهله اول نادیده می گیرد. ما روی را می‌بینیم که در داخل با آن پیامدها مبارزه می‌کند، یا اینطور فرض می‌کنیم، زیرا نویسندگان صلاح نمی‌دانستند که ما را در مبارزه‌اش بگذارند و ما استعفا دادیم تا فقط به غرغرها و نگاه‌های خالی جاش برولین (که قاتل داشت) بسنده کنیم. بزی، btw). این می‌تواند برای تأثیر دراماتیک باشد، اما بدبینی من به‌صورت تجربی به این چیزها به من می‌گوید که صرفاً برای این است که یک فصل دیگر را از تولیدکنندگان بیرون بکشم، و وقتی شروع به احساس این مکانیسم در بازی می‌کنم، علاقه یا امیدم را نسبت به هر نتیجه رضایت‌بخشی از دست می‌دهم. .

فقط برای نمایش آن، این نمایش توسط همان موجودی ساخته شده است که "The OA" را ایجاد کرده است. در واقع، نام تجاری در مزرعه Abbott یک O با یک A در وسط آن است، فکر می کنم به عنوان راهی برای ادای احترام به خود یا شاید دنباله ای برای خود نمایش باشد، فقط هیچ کس به این موضوع احمقانه نفوذ نکرده است. سریالی را که برای سفر در جهان موازی استفاده می‌شود، برقصید.

برای صرفه‌جویی در زمان، می‌خواهم مشکلات نمایش و نحوه واکنش من به آنها را وقتی متوجه وجود آنها شدم فهرست کنم.

1. مشکل این است که یک سوراخ در مکان اول وجود دارد و روی فوراً عصبانی نمی شود و با هر کسی که می شناسد تماس نمی گیرد.

2. پری چقدر آماده بود که مردی را به خاطر گفتن یک چیز غیر حساس بکشد، و برادرش رت چقدر آماده بود تا یک پنهان کاری را شروع کند و خود را فوراً درگیر کند. سپس روی چقدر آماده بود تا جسد را پنهان کند.

3. روشی که سیسی (مادر) در مورد آن یاد گرفت بدون اینکه من ببینم او در مورد آن یاد می‌گیرد. (شاید من از طریق برخی از آواز خواندن سریع فوروارد می کردم).

4. آواز بیلی تیلرسون (نوح رید). هر بار که این مرد روی صفحه نمایش بود شروع به خواندن کرد، و نه فقط یک انفجار کوتاه. این کل آهنگ یا در مورد آن بود. من از آن می گذرم.

5. خود موسیقی متن وحشتناکی بود و من احساس کردم که واقعاً از حال و هوای فیلم کاسته شده است.

6. تاریکی (تاریکی واقعی، نه شیطانی) قسمت ها (اگرچه در یک دفتر تاریک برای تماشا نشستم و واقعاً هیچ مشکلی نداشتم، اما واقعا تاریک بود.

7. زنی که ترک کردم. خارج از توضیح بالا زیرا به نظر نمی رسد که او در خط داستانی قرار بگیرد. این پاییز (ایموگن پوتس) است که مانند یک گروه ابوت در مزرعه ابوت ظاهر می شود و می خواهد در آنجا کمپ بزند. او به طور جادویی هر جا که رویال باشد، است. حتی در نیمه های شب درست همان جایی که سوراخ وجود دارد، زمانی که روی تروور را در سوراخ می اندازد. به نوعی او آنجاست. او بازیگر خوبی است، اما نقش او بیش از حد اجباری به نظر می رسد، مثل اینکه او چیزی می داند و با این حال ما به آن نزدیک نمی شویم. در قسمت 6 نسبت به ما در قسمت 2.

8. عدم پیشرفت کلی در داستان.

9. نمادگرایی که توسعه نمی یابد.

چند چیز را می‌توان دوست داشت، مانند نقش برولین، مفهوم واقعی حفره‌ی زمان، مانند رمز و راز پیرامون رؤیاها یا تجربیاتی که روی زمانی که در سوراخ بود و مانند آن. تاریخچه سوراخ و نحوه اتصال آمبر، روی و وین به خود سوراخ. من تئوری هایی درباره آن دارم، اما آن ها بر چیزهایی تکیه می کنند که حس سینمایی دارند و نه واقعیت فیزیکی. هر دوی این حس ها را می توان اساساً به نفع حس سود شرکت کنار گذاشت. پاسخ به بیننده واگذار می شود زیرا برای داشتن قسمت های بیشتر پول بیشتری به همراه خواهد داشت. این چیزی است که در مورد این نوع سریال ها ناراحت کننده است، و اینکه چرا این سریال به طور خاص احتمالاً محکوم به همان سرنوشتی است که سریال های دیگر. من ممکن است یک فصل 2 را تماشا کنم، اما اگر فقط یک ادای احترام به OA باشد، دیگر تماشا نمی‌کنم.

جهت دانلود سریال Outer Range 2022 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دادن امتیاز بالاتر از آنچه که فکر می‌کنم شایسته است، اما امیدوارم که واقعاً خوب باشد. من همین دیشب قسمت 8 را تمام کردم و کمی تحت تأثیر قرار نگرفتم، با این حال هنوز آن را دوست دارم. صحنه‌های تکراری وجود دارد، قابل درک است، اما قسمت‌ها را خیلی طولانی می‌کند تا در قسمت بعدی به آن پرداخته نشود.

به عنوان مثال، خانواده عجیب و غریب با پدر در حال حاضر در کما است. برخی از صحنه ها باید برش را ایجاد نکرده باشند زیرا آنطور که باید جریان ندارد. و بابای بیچاره بدون هیچ توضیحی روی تخت نشسته است، شب بیرون می رود و سعی می کند همسایه ای را که فکر می کنیم قبلاً با او ارتباط داشته است بکشد و سپس سکته می کند. یه جورایی خنگه.

کلانتر خوبه، بازیگری خوبه، اما ای کاش همه اون آدم های عجیب و غریب رو با طناب بزنه. نمی توانید آن را بدانید در حالی که حقایق دیگر آشکار می شود؟ اما متوجه شدم، باید در قسمت های بعدی کاری انجام دهم. گاومیش باید برای او اهمیتی قائل باشد.

تصمیمات احمقانه زیادی که توسط خانواده اصلی گرفته می شود تماشای این موضوع را سخت می کند. چرا مرگ تصادفی را پنهان کنیم؟ قابل توجیه بود و برادران می توانستند به همراه دختر بانکی که بخشی از دعوا را دیده بود شاهد یکدیگر باشند. بنابراین آن‌ها آن را بیرون می‌کشند و پدر مرتکب جنایت می‌شود، فقط برای اینکه بتوانیم پسر را ببینیم که 4 روز بعد ظاهر می‌شود. این خانواده خیلی سفت است، جای تعجب نیست که همسر پسرش پیچ و تاب خورده است. یا او؟ بنابراین، ما بخشی از یک افشاگری بزرگ را در قسمت آخر می‌بینیم، که واقعاً من را به چیزهای بیشتری علاقه مند می‌کند، که احتمالاً یک سال طول می‌کشد تا ببینم.

شخصیت‌ها عجیب و غریب بودند، اما این بدیهی است که عمدی است. سر کاراکتر لیلی تایلر با تمام استرس و عصبانیتی که احساس می کند قرار است باد کند. آن دختر کوچولو آزاردهنده است، اما احتمالاً فقط بچه بودنش است، نه کمتر از سن بلوغ. شخصاً، او شبیه یک بچه شیطان است، و من دیدم که او در واقع در فیلم ترسناک بازی می کند، باید اطلاعات بیشتری را پیدا کنم. چشمان درشت آهو در چراغ جلو او را خزنده نشان می دهد. اما از آنجایی که نسخه قدیمی به همان اندازه آزاردهنده و ترسناک است، با چشمان دیوانه، مناسب است. این باعث می شود که تعجب کنم که مادر با این بچه چه کرد تا تبدیل به بزرگسالی شود که می خواهد پدربزرگ خودش را بکشد. سفر در زمان که کمی بهم ریخته است زیرا او خود جوان و بزرگترش را ملاقات کرده و با هم ارتباط برقرار می کند.

من در واقع پسر مورد علاقه خانواده دیگر را که آواز می خواند، دوست دارم. او کمی کوک است و صدای خوبی دارد، اما چرا به نام همه چیزهای خوب او همیشه می خواند؟ من مطمئن هستم که توضیحی خواهد داشت، اما از نظر من، او فقط به نظر می رسد که او بخشی از یک نقشه قتل شوم است یا دیوانه شده است. حدس می‌زنم آخرین صحنه‌ای که او در آن حضور داشت تقریباً هر دو طرف را نشان می‌دهد.

منتظر سری دوم هستم، اما از زمان دلبستگی از انتظار متنفرم. جاش برولین برای من غافلگیر کننده است زیرا تا به حال کار او را دنبال نکرده ام. من سیکاریو را با او در آن تماشا کردم و دوستش داشتم. از تانوس متنفر بودم، اما آیا موضوع این نبود؟ من فرصتی پیدا نکردم که واقعاً توانایی بازیگری او را در نقش تانوس ببینم، آن نقش بسیار تک بعدی بود و شخصیتی وجود نداشت، باز هم نکته همین است. اما این سریال نشان می دهد که او واقعا چقدر آرام است و به نوعی رفتار تانوس او را توضیح می دهد. من او را دوست دارم و برگشته ام تا به مطالب بیشتری نگاه کنم. من مشتاقانه منتظرم ببینم این سریال به خاطر او به کجا می رود.