دانلود سریال Our Planet 2019 (سیاره‌ی ما) دوبله فارسی

دانلود سریال سیاره‌ی ما 2019

ژانر :
مستند
امتیاز :
9.3/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
زمان :
50 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
16.فروردین 1398
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :

سیاره ما ، یک مستند سریالی می‎باشد که توسط کیت اسکولی ساخته شده است. این مستند سریالی که گویندگی آن توسط دیوید اتنبرو می‎باشد ، بر وسعت تنوع زیستگاه‌های سراسر جهان تمرکز دارد. از سرزمین‌های قطبی دورافتاده و اقیانوس‌های عمیق رازآلود گرفته تا مناظر پهناور آفریقا و جنگل‌های متنوع آمریکای جنوبی و…

Experience our planet's natural beauty and examine how climate change impacts all living creatures in this ambitious documentary of spectacular scope.

IMDb
9.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Our Planet 2019

سیاره ما ، یک مستند سریالی می‎باشد که توسط کیت اسکولی ساخته شده است. این مستند سریالی که گویندگی آن توسط دیوید اتنبرو می‎باشد ، بر وسعت تنوع زیستگاه‌های سراسر جهان تمرکز دارد. از سرزمین‌های قطبی دورافتاده و اقیانوس‌های عمیق رازآلود گرفته تا مناظر پهناور آفریقا و جنگل‌های متنوع آمریکای جنوبی و…
مستندی در رابطه با تنوع زیستی در جهان از مناطق دورافتاده در قطب جنوب تا اعماق اقیانوس‌ها.

جهت دانلود سریال Our Planet 2019 (سیاره‌ی ما) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از تماشای فیلم و تلویزیون در Netflix لذت ببرید ، اما وقتی صحبت از نسخه اصلی Netflix می شود ، این سنگهای قیمتی عجیب هر از چندگاهی افزایش می یابد. اما سهم قابل توجهی از فیلم ها و تلویزیون ها وجود دارد که برای من و کسانی که خیلی امیدوار کننده شروع می شوند / شروع می شوند ، در بعضی موارد با شکوه ، کار زیادی یا کاری نمی کنند ، اما به شدت کاهش می یابند ، مثال اصلی "House of Cards" است.

اما من خواهر من هستم که علاقه زیادی به گنجینه ملی دارم ، دیوید آتنبورو ، و وقتی شنیدم که او سریال جدیدی را ساخته است و در Netflix است ، ما نمی توانیم به تماشای آن نه بگویم آی تی. بهترین کارهای آتنبورو ، قدیمی و جدید ، بناهای برجسته ژانر هستند و در نوع خود باورنکردنی هستند ، زندگی حرفه ای او چندین دهه طول کشیده و به طرز چشمگیری سازگار بوده است. از آنجا که در کل فیلمبرداری گسترده او هیچ شخصیتی وجود ندارد ، کار معیوب تر او هنوز هم شایسته است ، این یک امر نادر است و چیزی است که بارها و بارها به عمد توسط من تکرار شده است. 8 قسمت "سیاره ما" یکی از مهمترین برنامه های مورد انتظار ما بود که با تماشای آن کاملاً توسط تصاویر متحرک شده و مجذوب همه حیوانات می شدیم و احساس عظیمی از احساسات را احساس می کردیم. ناخن های ما را گاز می گیریم ، اشک های مختلف می ریزیم ، از هر چیز زیبایی لذت می بریم و حتی می خندیم. بعد از تماشای "سیاره ما" شوکه شدیم ، الهام گرفتیم ، بسیار متأثر و هیبت زده بودیم ، برنامه های زیادی که امسال برگزار نشده است باعث شده اند که چنین احساسی داشته باشم. امسال تا کنون ، این بهترین و بسیار خاص بوده است و در یک لیگ کاملاً متفاوت ، وقتی صحبت از نمایش های Netflix می شود. حتی اگر این یکی از بهترین یا زمین شکن ترین آتنبورو نباشد.

"سیاره ما" در مورد حیوانات در محیط های زیبا نیست که با یک نور زیبا ، اطمینان بخش و یک طرفه رنگ آمیزی شوند ، چیزی که "سلسله های" درخشان قبل از پخش مورد انتقاد قرار گرفت. فکر نکنید که هیچ چیز جدیدی ارائه نمی دهد. برخی از آن به دلیل داشتن دستور کار و اجرای سنگین آن انتقاد کرده اند. به تصویر کشیدن حیوانات بسیار اطمینان بخش نیست ، برخی زیبا و برخی دمدمی مزاج هستند اما در بیشتر اوقات تصویر پیچیده و سازش ناپذیر است ، همه بدون انسانی سازی بیش از حد آنها حتی در درگیری های بسیار انسانی. محیط ها / زیستگاه ها کاملاً باشکوه به نظر می رسند ("جنگل ها" نمونه بارز آن است) ، در این مورد اشتباه نکنید ، اما چیزهای بیشتری نسبت به آنها وجود دارد که آنها همچنین بخشنده و حتی شکننده نیستند. "جهانیان یخ زده" خصوصاً.

در مورد اینکه آیا چیز جدیدی ارائه می دهد یا خیر ، محیط ها (جنگل ها ، قطب شمال ، صحراها ، چمنزارها و غیره) و حیواناتی مانند پنگوئن ها و نهنگ های قاتل آشنا هستند. اما برخی از حیوانات نادر نیز وجود دارد که قبلا دیده نشده اند (مانند "جنگل ها" با پرنده تظاهر کننده) ، گونه های آشنا کارهای منحصر به فرد مختلفی را انجام می دهند: ممکن است در ابتدا به نظر برسد که آشنا باشد ، از نظر من روش متفاوتی نسبت به این ماده وجود داشت که به کمک طیف وسیعی از تکنیک های دوربین کمک می کند تا جایی که بسیاری از حیوانات را از نزدیک می بینید به روشی که قبلاً هرگز مانند پلنگ عربی و یوزپلنگ دیده نشده است بسیار صمیمی است.

بر خلاف برخی ، تأکید زیادی بر حفاظت از محیط زیست بیش از حد تبلیغ نکرد. بسیاری از "سیاره ما" هم شگفتی های کره زمین را نشان می دهد ، با انواع مختلف و رفتارهای آنها (اعم از آشنا و منحصر به فرد) و هم زیستگاه های مختلف و شکنندگی آنها زیرا محیط زیست آنها تهدید می شود و تخریب انسان چه می کند. آنچه گفته شد مهم بود و مواردی که مدتهاست باید به آنها پرداخته شود ، با سکانس های دلخراشی مانند پایان "سیاره ما" و "دنیای منجمد" و با قارچ های درنده ، باعث می شود فرد واقعاً بنشیند و فکر کند و همچنین احساس عاطفی و پوستی کند. -بهت زده. متوجه شد که تأکید زیاد بر روی آن چیز بدی نیست ، با توجه به اینکه در همه محیط های تحت پوشش و بسیاری از حیوانات و مواردی مانند مگافاونا اعمال می شود. همه نابودی و تاریکی نیست ، قطعات امیدوارکننده است.

"سیاره ما" در هر هشت قسمت شگفت انگیز به نظر می رسد. این مناظر بویژه در "جنگل ها" و "دریاهای ساحلی" نفس شما را می گیرد اما چیزی فراتر از مناظر زیباست. به عنوان مثال در "سیاره ما" و "جهان منجمد" به یاد می آوریم که آن محیط چقدر بیرحمانه است. این مناظر با عکاسی با کیفیت کاملاً سینمایی همراه با طیف وسیع تری از تکنیک های دوربین که قبلاً به ندرت دیده شده است ، تکمیل می شود ، نه فقط یک جشن برای چشم ، بلکه همچنین به اندازه مساوی گسترده و صمیمی است ، که تأثیر صحنه های احساسی و پرتنش را افزایش می دهد در "سیاره ما" بسیاری وجود دارد. مثال بزرگی که در کنار "والرزها" در "دنیای منجمد" بود ، که واقعاً از نظر احساسی من را آزار داد. موسیقی عالی و جوی است اما غریب و شاد است. مثالی به یادماندنی از موسیقی با الهام از تانگو در "جنگلها" همراه با یک سکانس سرگرم کننده.

همانطور که می توان انتظار داشت ، روایت بسیار قابل تأمل است و هرگز متلاطم و گمانه زنی نیست. در اینجا داستانهای جالب و جالب فردی وجود دارد و می توان با بسیاری از گونه ها ارتباط برقرار کرد. بسیاری از اطلاعات تحت پوشش قرار گرفته اما به درستی مورد کاوش قرار گرفته و عجولانه یا از هم گسیخته نیستند ، و حقایق را آموزش می دهند و روشن می کنند در حالی که برای داستان سرایی پیچیده از نظر عاطفی آسیب نمی بینند. یک بار دیگر ، تحویل داستانی متمایز و بی نظیر آتنبورو ، با صدای بی نظیرش ، صادقانه ، مشتاق و همچنین دست کم گرفته شده است. می توان مدت ها به حرف او گوش داد و او را خسته نکرد ، هیچ گوینده / مجری مستند طبیعت / حیات وحش این احساس را در من ایجاد نکرده است.

در پایان ، مرا به عنوان شخص دیگری که پیدا می کند حساب کنید "سیاره ما" درخشان است. 10/10

جهت دانلود سریال Our Planet 2019 (سیاره‌ی ما) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من و پسرم تصمیم گرفتیم درست قبل از خواب "سیاره ما" را از نتفلیکس تماشا کنیم. YouTube و هانیبال را خاموش کنید و خنک شوید ، مدتی را با هم سپری کنید. ایده خوبی است؟

بگذارید بگویم چگونه خراب شد ....

من شب قبل نیمه اول Ep 1 را تماشا کرده بودم ، ما در قطب شمال بودیم ، آنها در مورد تغییر آب و هوا و اینکه چگونه یخ ذوب می شود ، بر حیوانات تأثیر می گذارد ، yada yada yada ... آنها حیوانات را نشان می دهند و همیشه در مورد شکار و غذا خوردن صحبت می کنند؟ مسئله مهمی نیست ، این اولین رودئوی ما با نمایش های طبیعت نیست ... ماهی ها باید شنا کنند ، کوسه ها باید یک نوع چیز بخورند

خوب ... خوب ... ما خرس های قطبی را دنبال می کردیم .. ... اولین صحنه ای که پسر من تماشا می کند یک خرس قطبی عظیم است که کودک مهر و موم را درست از یخ گرفته است ... این چیز از دهان خرس ها آویزان بود. کمی آسیب زا ، اما ما آن را گذشته است.

سپس ما در جزیره والروس قرار می گیریم که در آن بیش از حد تعداد جلبک های خوراکی ، والور ، والروس وجود دارد؟ به هر حال بسیاری از مرکبات زیرا خرس های قطبی نتوانسته اند برای خوردن آنها به آنها دسترسی پیدا کنند؟ مطمئن نیستم زیرا در این زمان ما بیشتر به فکر کودک دهلیزی هستیم که پایمال می شود!

آنها نشان می دهند که این والورها از روی یکدیگر عبور می کنند ، تعداد زیادی وجود دارد و آنها شروع به بالا رفتن می کنند جزیره زیرا فضایی وجود ندارد.

با نبوغ من می گویم ، ببینید ، آنها به هرجایی که فضای بیشتری وجود داشته باشد می روند. حال آنها خوب خواهد شد..و من واقعاً به این موضوع فکر نمی کنم زیرا چه عاملی می تواند از دیدن خرس قطبی در گرفتن مهر و موم نوزاد بدتر باشد؟

چه کسی می دانست که چقدر می توانم اشتباه کنم ؟؟ بنابراین این Walrus ها چندان خوب نمی بینند اما می توانند بگویند دوستان Walrusشان زیر اقیانوس هستند. مشکل این است که آنها نمی توانند بگویند که صدها فوت پایین ترند! آنها شروع به پرتاب خود از صخره ها می کنند تا به اقیانوس برسند! و من شما را آزار نمی دهم ، ما به تماشای ادوات پس از پرتاب شدن خود از یک صخره از داخل صخره ، نه در آب بلکه از صخره ای صخره ای که اساساً از آنجا پرش می کنند ، تا زمانی که به پایین برخورد می کنند ، نگاه می کنیم. شما فقط می توانید تصور کنید که یک مرکبات 500 پوندی به نظر می رسد "در حال مرگ است که فقط سعی می کند آن را به دوستانش برساند" (به معنای واقعی کلمه کلمات پسرم است) ?

بگذارید به شما بگویم ... خرس های قطبی که باعث شده جزیره به مقدار زیادی غذا بخورد.

و سپس ... و سپس ... برای یک پایان چشمگیر ... ما یک کودک مهر و موم شده را در لبه سوراخ مهر و موم تماشا کردیم یخ به سختی از خوردن فرار می کند! پسرم به معنای واقعی کلمه درست همانطور که مهر و موم آن را به آب رساند فریاد زد و ما این مهر و موم کودک را پنج برابر کردیم.

در پایان یک برنامه طبیعت هیچ چیز مانند آویز صخره نیست !! این 15 دقیقه گذشته کمی خشن بوده است ، بنابراین ما Ep 2 را شروع کردیم به این امید که فقط حیواناتی باشند که در جنگل می پرند ... خوشبختانه فقط فیل ها و گوریل ها بودند که به معنای واقعی کلمه در یک جنگل مشغول پرسه زدن بودند ، اما Ep 1 ، یک مزخرف است ... ممکن است هنگام شام بهترین حالت برای روشن کردن و دور شدن باشد