دانلود سریال Night Sky 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Night Sky 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Night Sky در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Night Sky در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Sissy Spacek, J.K. Simmons, Cass Buggé, Adam Bartley, Chai Hansen, Julieta Zylberberg, Rocío Hernández González, Kiah McKirnan, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Night Sky 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی درام
امتیاز :
7.2/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
54 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
29.اردیبهشت 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فرانکلین و ایرنه یورک، زوجی که سال ها پیش اتاقکی را در حیاط خلوت خود کشف کردند که به طور غیرقابل توضیحی به یک سیاره متروک و عجیب منتهی می شود.

Irene and Franklin York, a retired couple, have a secret: a Chamber buried in their backyard that miraculously leads to a strange, deserted planet. When an enigmatic young man arrives, the Yorks quiet existence is upended and the mysterious Chamber they thought they knew so well turns out to be much more than they could have ever imagined.

IMDb
7.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Night Sky 2022

داستان فرانکلین و ایرنه یورک، زوجی که سال ها پیش اتاقکی را در حیاط خلوت خود کشف کردند که به طور غیرقابل توضیحی به یک سیاره متروک و عجیب منتهی می شود.
آسمان شب ، نام سریالی ماجرایی و فانتزی می‌باشد که توسط هولدین میلر ساخته شده است. زوجی به نام فرانکلین و آیرین یورک، سال‌ها پیش اتاقکی را در حیاط خلوت خود کشف کردند که به طور غیرقابل توضیحی به یک سیاره متروک و عجیب منتهی می‌شود. آن ها این راز بزرگ را تاکنون مخفی نگه داشته‌اند اما ورود یک مرد جوان مرموز آرامش آن‌ها را به هم می‌زند.

جهت دانلود سریال Night Sky 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آسمان شب ژانر آسانی نیست، و پس از تماشای قسمت اول، حدس من این است که احتمالاً برخی از بینندگان را خشمگین می کند، تعدادی دیگر را خسته می کند، بسیاری را گیج می کند، اما همچنین باعث خوشحالی افرادی مانند من که در «موضوعات بین ستاره ای» رشد می کنند، خواهد بود. بعد از تنها یک قسمت، تصمیم گرفتم تاس بزنم و در جایی که این سریال قرار است قمار کنم. من فکر می کنم که کارگردانی ممکن است جایی بین "پیله" (1985) و "تماس" (1997) باشد. و در حالی که آن فیلم های فوق به زیبایی ساخته شده بودند، آنها دو بازیگر کهنه کار برنده اسکار نداشتند: سیسی اسپیسک و جی کی سیمونز. و این ممکن است به تنهایی فرصتی قابل توجه برای موفقیت در این سری جدید باشد.

از آن‌چه می‌توانم حدس بزنم، آسمان شب درباره یک زوج مسن است با رازی به قدری ظالمانه و باورنکردنی که حتی از بین می‌رود. درخشان ترین ستاره شناسان و دانشمندان جهان این زوج هر دو با بیماری های مربوط به خود بسیار بیمار هستند. با این حال، به نظر می رسد که آنها با "اسباب بازی" فوق العاده مرموز خود کاملاً خوشحال هستند. در اصل، آنها به نوعی یک گذرگاه کهکشانی به دست آورده اند که آنها را سال های نوری دورتر به یک سیاره دیگر می برد. در واقع، این مقصد حتی می تواند یک منظومه شمسی یا کهکشان متفاوت باشد. خیلی زود است که بگوییم.

خط اصلی در اینجا، البته، این است که همه اینها به چه معناست، و در یک قسمت، آسمان شب خیلی چیزهای کمی از طرح پیچیده را نشان می دهد. اما مانند بسیاری از سریال‌های ستودنی دیگری که در چند سال گذشته ظاهر شده‌اند، این سرعت کم‌سوخت به دلیل پیش‌فرض و دو بازیگر اصلی‌اش کاملاً قابل تماشا خواهد بود.

توصیه من- بیایید همه بگیریم چند قسمت قبل از اینکه ناخواسته نظرات خود را "آوغ زدن" کنیم، هضم شد. مانند شراب خوب یا خاویار بلوگا، ممکن است کمی طول بکشد تا این نوع سرگرمی بسیار خلاقانه را به طور کامل بپذیریم. اما اگر موفق شود، می‌تواند به یک ماجراجویی بسیار جالب تبدیل شود.

اینجا طبق معمول خبری از اسپویل نیست، اما وقتی مصاحبه‌کننده‌ای از بازیگر زن برنده اسکار، سیسی اسپیسک، پرسید که چرا این کار را انجام داده است. برای مقابله با این نقش چالش برانگیز، او پاسخ داد: "می‌دانی، من گاهی اوقات چنین کارهایی را انجام می‌دهم. من همان دختری هستم که کری را ساخته است. آن طرفی از من است که می‌گوید: "قبل از اینکه بپری نگاه نکن." من نویسنده‌ها را دوست داشتم و سازندگان نمایش. آنها بسیار با هم همکاری داشتند. اما چیزی که واقعاً مرا به آن جلب کرد، رابطه بین ایرنه و فرانکلین بود و این واقعیت که من یک بیگانه نبودم. نگران بودم که نفهمم و متعجب بودم زندگی من قرار بود به من کمک کند تا این نقش را بازی کنم. اما ایرن فقط یک انسان معمولی است که چیزهای خارق العاده ای را تجربه می کند."

جهت دانلود سریال Night Sky 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بخشی از افرادی که قرار است در این دنیا با آنها ملاقات کنید نابالغ، اجتماعی ضعیف هستند و به قدری فاقد خودآگاهی هستند که گاهی اوقات فقط لازم است اتاق را ترک کنید یا خطر پارس کردن بر سر آنها را به خطر بیندازید و عزت نفس کمی را که ممکن است جمع آوری کرده باشند، از بین ببرید. در زندگی‌های کوچک و غم انگیزشان.

(در مورد سرنخ‌های اصلی صحبت نمی‌کنم. سیمونز و اسپیسک کار خوبی انجام می‌دهند.)

گاهی اوقات می‌توانید با هم کنار بیایید. خوب، حتی با روح های جوان روابط سالم برقرار کنید. -کسانی که با جدیت سعی در یادگیری و کشف و مقابله با اشتباهات خود دارند. در واقع، این افراد اغلب از بهترین افراد هستند. به هر حال هیچ یک از ما کامل نیستیم.

اما این داستان شامل چند نفر فوق‌العاده آزاردهنده است که شما فقط می‌خواهید به آنها ضربه بزنید.

و شما فکر می‌کنید که اینطور خواهد بود. خوب، حدس می زنم برخی از داستان ها به افراد شرور نیاز دارند، حتی اگر شرارت آنها ناشی از ناهنجاری و شکسته بودن باشد. خوب است که روی چنین افرادی مطالعات شخصیتی انجام دهید تا خود را برای مواجهه با آنها در زندگی واقعی آماده کنید. داستان های مورد علاقه من آنهایی هستند که چنین شخصیت هایی وارد پیش نویس نهایی نمی شوند. (یا اولین!). داستان‌های زیادی وجود دارد که به خوبی کار می‌کنند، جایی که می‌توانیم افراد عالی را ببینیم که بهترین‌شان هستند و نیازی نیست که از طریق شیطنت‌های احمق‌های کوچک و هول‌انگیز که ناهنجار و ترسناک هستند، بپریم.

در قسمت 4، خود را مجبور می‌کنم تعظیم کنم، (اتاق را ترک کنم) صرفاً به این دلیل که نمی‌خواهم یک دقیقه دیگر را در خلال سرگرمی‌های (تصور می‌شود) با احمق‌ها بگذرانم. به اندازه کافی خزش های ناخوشایند در دنیای واقعی وجود دارد، متشکرم. فقط گاهی آماده باشید که دندان قروچه کنید. در نهایت با شخصیت‌های ناامیدکننده برخورد می‌شود، یا با توجه به ظاهرشان و یا در واقع اجازه داده می‌شود بهبود پیدا کنند و به روش‌های دلپذیری در بافت اجتماعی داستان جذب شوند. خوشحالم که آویزان شدم، اما... اوو! پنج ساعت؟ این یک ردیف طولانی به بیل زدن برای شلغم است! من اینقدر نزدیک بود که با نفرت دور شوم. چه خوب که چیز دیگری روی آن نبود!