دانلود سریال My Brilliant Friend 2018 (دوست نابغه من) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال دوست نابغه من 2018 با زیرنویس فارسی

سریال دوست نابغه من در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. My Brilliant Friend در کشور(های) ایتالیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Gaia Girace, Margherita Mazzucco, Ludovica Nasti, Elisa del Genio, Dora Romano, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال ایتالیایی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال My Brilliant Friend 2018 (دوست نابغه من) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
8.6/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایتالیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
ایتالیایی
سال :
2018
زمان :
58 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
27.آبان 1397
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
16
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

زنی دوستی و منازعات خود با دختری در مدرسه ابتدایی در ناپل را در اوایل 1950 روایت می‌کند.

When the most important friend in her life seems to have disappeared without a trace, Elena Greco, a now-elderly woman immersed in a house full of books, turns on her computer and starts writing the story of their friendship.

IMDb
8.6/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال My Brilliant Friend 2018

زنی دوستی و منازعات خود با دختری در مدرسه ابتدایی در ناپل را در اوایل 1950 روایت می‌کند.

جهت دانلود سریال My Brilliant Friend 2018 (دوست نابغه من) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مینی سریال ایتالیایی دوستی لنو و لیلا را دنبال می کند ، ابتدا به عنوان دختران و سپس در دوران نوجوانی / جوانی در حومه ناپل در طول دهه 1950 و اوایل دهه 1960.

این مجموعه بیانگر رابطه با خانواده و محیط اجتماعی است. هر دو به روشی کاملاً طبیعی و مثر. یک رابطه عمیق بین دو دختر کاملاً متفاوت: لنو درونگرا ، سازشکار و دانش آموز است در حالی که لیلا از هوش ممتازی برخوردار است ، سرسخت و غیرقابل پیش بینی است ، گاهی اوقات ناخوشایند ، و گاهی اوقات به نوعی خاص از زنانه کشنده تبدیل می شود. دوستی با نزدیکی ، فاصله و رقابتهای گاه و بیگاه.

آنها به خانواده هایی تعلق دارند که دارای یک چارچوب اجتماعی مردسالارانه با خشونت هستند و علاقه کمی به رشد فکری و شخصی آنها دارند ، با خانواده و قبیله ها ، طبقات و رقابت های عقیدتی و در برخی موارد منوط به سرنوشتی معمولی از یک تقدیرگرایی بسیار مدیترانه ای است. و همه آنچه در آن محله غبارآلود اتفاق افتاده و با لحن قهوه ای فوق العاده عکس گرفته شده است.

به ویژه در آغاز ، بازسازی و اجرای دوره به وضوح به نئورئالیسم ایتالیا پس از جنگ اشاره دارد. توجه داشته باشید که شخصیت ها به گویش ناپلی صحبت می کنند.

ساوریو کنستانزو جهت فیلم های بسیار باشکوهی را در صحنه های صمیمی و جمعی ایجاد می کند. این مجموعه بر اساس جلد اول رمان تترالوژی Dos amigas ، توسط نویسنده النا فرانته ساخته شده است ، كه متن وی در صدای بزرگتر لنی ظاهر می شود ، كه از دیدگاه وی داستان تعریف می شود.

علاوه بر عملکرد بسیار خوب دو دختر و بازیگران (با مادرانی که به نظر می رسد یک تناسخ دوباره از آنا مگنانی و دورا رومانو فوق العاده ای به عنوان معلم اولیویه) ، بازی های باشکوه Margherita Mazzucco و Gaia Girace برجسته است ، به عنوان نوجوانان و جوانان لنا و لیلا ، به ترتیب ، هر یک در مالیخولیای خاص خود غوطه ور شدند. هر بیننده مطمئناً یکی از هر دو شخصیت را به عنوان شخصیت مورد علاقه خود انتخاب خواهد کرد.

علاوه بر ترکیب بسیار خوب و با یک روح عاشقانه ، همه ابعاد این روایت (روانشناختی ، اجتماعی ، تاریخی) ، مجموعه بار می داند چگونه با احساسی عمیق و بی سابقه ، که توسط موسیقی متن عالی مکس ریشتر ، با هماهنگی بر اساس موضوع La Follia ، مورد علاقه بسیاری از آهنگسازان باروک ، مورد تأکید قرار گرفته است ، ضرب و شتم کند.

بدون شک ، یکی از بهترین سریال های سال 2018. حاوی ارجاعات به فصل 1

فصل 2 سریال My Brilliant Friend (براساس یک نام بد ، رمان دوم طلسم شناسی النا فرانته) با برخوردها و سو mis تفاهمات دوستان لنو ادامه دارد و لیلا ، اولین نفر با راه صبور و سر سخت آموزش و اشتیاق آکادمیک است. و کارآفرین لیلا در دام خانواده ازدواج خود با استفانو ، عامل سعادت فریبنده و حومه ای که همیشه در آن زندگی می کرد ، غوطه ور شد. در هر دو مورد ، ماتریس پدرسالار در همه جا حضور دارد که می خواهد با خشونت روزمره اولی را ناامید کرده و دومی را تحت سلطه خود درآورد.

رقابت عشق بین این دو در چارچوب ایسکای بهشتی ، در صحنه های عالی زیبایی و پیشنهاد (به کارگردانی آلیس رورواکر و این باعث می شود شخصیت بورژوایی آنچه ما نوجوانی می نامیم ، سرزمینی که توسط زنانی که از کودکی به بزرگسالی بدون وقفه می گذرانند ، تسخیر شود ، درک کنیم. صحنه سیاسی ایتالیا در دهه 60 و اختلافات بین ایتالیای شمالی و جنوبی وجود دارد و مشهود است.

این سریال تمام قدرت احساسی خود را حفظ کرده و حتی آن را دو چندان می کند و ما را با بازسازی دوره باورنکردنی خود درگیر می کند. البته ، موضوعات خاصی در داستانهای دیگر وجود دارد ، اما همیشه رویکرد کارگردانان ساوریو کوستانزو و آلیس رورواچر (و البته فرانته) و عملکرد فوق العاده بازیگران آنها (به رهبری مارگریتا مازوکو و گایا گیراس ، دو نوجوان اصیل متولد 2004 و با بلوغ تفسیری حیرت انگیز) به آنها عمق و متانت کاملاً اصیل بدهید.

جهت دانلود سریال My Brilliant Friend 2018 (دوست نابغه من) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دوست من از دوستان من به عنوان یک مجموعه هنری کاملاً مبتنی بر مجموعه ای از کتابهای پرفروش ایتالیایی توسط النا فرانته در معرض دید عموم قرار گرفته است و بنابراین بسیاری از منتقدان سینما در مورد خوب بودن و چگونگی صحبت کردن (یا بهتر بگوییم غر زدن!) صحبت می کنند. هنری و شگفت انگیز آنها سریال ها و همه موارد دیگر را پیدا می کنند. . . خوب . . .tss . .

باشه شاید متوجه نشوم. . . این ممکن است اما من فیلم های هنری و مستقل را دوست دارم و بنابراین بلافاصله به این مجموعه علاقه مند شدم. . اما اکنون به نظر می رسد که من با تمام بررسی های خوب اینجا در IMDb کاملا گمراه شده ام. . .

با این بررسی می خواهم نمای کاملاً متفاوتی از سریال ارائه دهم (لطفا توجه داشته باشید که من فقط فصل 1 را دیدم و کتاب را نخوانده ام!). من این سریال را کمترین جالب یا هنری نمی دانم ، بلکه بسیار سطحی ، عمدتا ملودراماتیک و حتی گاهی خنده دار (و پوچ!) از روشی مضحک ، کاملاً غیر احساسی و ، آخر از همه ، بسیار کم است: بسته بندی شده و خسته کننده است. وقتی می گویم غیر احساسی ، دلیل این امر آنست که هرگز دلایل کامل یا حتی توضیحی در مورد علت وقوع اتفاقات پیدا نمی شود. به عنوان مثال چرا (نوزاد) لیلا عروسک ها را در انبار می اندازد ، یا چرا نمی خواهد با پسران در مسابقه مدرسه برنده شود ، یا چرا سنگ ها را به نینو و غیره می اندازد. ؟

هرگز هیچ کس در مورد احساسات شخصیت ها شناختی پیدا نمی کند و بنابراین هرگز به طور کامل نمی فهمد که چرا آنها مانند آنها عمل می کنند (آیا این سرخوردگی ، حسادت ، حماقت صرف است یا نه؟).

فکر می کنم در کتاب همه اینها منطقی است زیرا همه احساسات به خواننده داده می شود یا احتمالاً حتی به او پرتاب می شود. اما به عنوان یک بیننده سریال فقط می توان حدس زد. . ولی به هر حال . . . این کاملاً در تاریکی وجود دارد و باعث می شود که آن را در بالاترین سطح ملودراماتیک و بنابراین گاهی حتی پوچ نشان دهد.

و البته با تعداد بی شماری چرخ دستی ، وسایل نقلیه دوره ای و موارد اضافی مانند تکرار مداوم زنان و مردان فریاد می زنند ، خشونت آشکار طاقت فرسا ، و سو numerous تفاهم های متعددی برای پر کردن صحنه ، توجه ما اغلب از خود داستان منحرف می شود. انتخاب بازیگران نسبتاً متوسط ​​بود: فقط دو بازیگر جوان در نقش های خود بسیار خوب بودند (به خصوص الیسا دل جنيو در نقش النا جوان!) بقیه بازیگران با آنها مطابقت نداشتند.

با پایان یافتن فصل ، سرعت آهسته نمایش خسته شدم و از بازیگری کلی ناامید شدم و گاهی اوقات خیلی گیج شدم داستان سرایی پیچیده این وقایع نگاری از افراد فقیر در ایتالیای پس از جنگ در دهه 1950.

نتیجه گیری: من می خواستم به آن 3 یا 4 بدهم. اما به دلیل نرخ بسیار بالا و غیر مستحق IMDB ، تصمیم گرفتم 1 به آن بدهم! . .

و من کمترین علاقه ای به دیدن فصل بعدی ندارم!

جهت دانلود سریال My Brilliant Friend 2018 (دوست نابغه من) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"دوست درخشان من - داستان یک نام جدید" (اکران 2020 از ایتالیا؛ 8 قسمت هر قسمت حدود 60 دقیقه) با "فصل 9 - نام جدید" آغاز می شود. دقیقاً از جایی که فصل اول (و اولین کتاب) متوقف شد، یعنی درست بعد از عروسی لیلا با استفانو، ادامه می دهیم. در راه بازگشت از عروسی، لنو و دوست (پسر)ش آنتونیو با هم مشاجره بزرگی پیدا می کنند، اما آرایش می کنند و... درست می شوند. آنتونیو موضوع ازدواج را مطرح می کند، اما لنو ابهام می کند. چند روز بعد لیلا و استفانو از ماه عسل خود بازگشتند. وقتی لنو از لیلا (در حال حاضر لیلا کاروچی - نام جدید) در آپارتمان جدید تازه ازدواج کرده دیدن می کند، لیلا چشمانش سیاه می شود. در یک فلاش بک متوجه می شویم که در ماه عسل چه اتفاقی افتاده است... در این مرحله ما 15 دقیقه هستیم. در قسمت، اما اگر بخواهیم بیشتر از طرح داستان به شما بگوییم تجربه تماشای شما را خراب می کند، فقط باید خودتان ببینید که چگونه همه چیز در جریان است.

چند نظر: این اقتباس تلویزیونی است. کتاب دوم از 4 رمان سریالی نوشته النا فرانته نویسنده ناپلی. اگر فصل اول را که در پاییز 2018 پخش شد، دیدید، دقیقاً می‌دانید که باید منتظر چه چیزی باشید: ادامه داستان‌های لیلا و لنو. با توجه به اینکه این یک سریال سنگین است، من قصد ندارم در مورد خط داستانی غیر از آنچه در 15 دقیقه ابتدایی توضیح دادم، چیز دیگری بگویم. (که جدول 7 3/4 قسمت باقی مانده را تنظیم می کند). در عوض، اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که به ظاهر پول یک شیء نبود، زیرا به دهه 1960 ناپولی می رویم. ایتالیایی‌ها همیشه لباس‌های فوق‌العاده زیبا می‌پوشیدند و در عین حال همیشه باحال لباس می‌پوشیدند، و این تولید نشان‌دهنده آن است، و سپس برخی. بازیگران از دیدگاه ایالات متحده تقریباً یک بازیگر بدون نام هستند، و وقتی شما تعداد زیادی کاراکتر را دنبال کنید، در واقع بسیار خوب عمل می کند. بار دیگر مکس ریشتر موسیقی ارکستری غنی از موسیقی را ارائه کرده است. به طور خلاصه، به نظر می رسد فصل دوم با همان کیفیت بالایی که فصل اول بود، در همه سطوح ادامه خواهد داشت.

«دوست درخشان من - داستان یک نام جدید» این هفته در شبکه HBO و در HBO on Demand و سایر خدمات پخش در دسترس نیست. قسمت های جدید دوشنبه شب ها ساعت 22 (شرق) پخش می شود. من بی صبرانه منتظرم تا ببینم ادامه داستان لنو و لیلا چگونه خواهد بود. اگر به دنبال یک سریال خارجی با کیفیت عالی هستید، پیشنهاد می‌کنم این را ببینید و خودتان نتیجه بگیرید.

جهت دانلود سریال My Brilliant Friend 2018 (دوست نابغه من) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این نمایش مدام در ذهن من تکرار می شود و نمی توانم آن را از ذهنم بیرون کنم. در واقع، من با آن یک والس می گذرانم و نمی خواهم آن را به پایان برسانم.

هرگز انتظار نداشتم این نمایش مرا به گونه ای درگیر کند که در آن کاملا شیفته آنها شده باشم. جهان این احساس سورئال است. انگار من آنجا با شخصیت ها هستم و با آنها بزرگ می شوم. اعمال آنها سرراست نیست، اما این طبیعت انسان است. ما کامل نیستیم، بنابراین بازنمایی و تجسم این شخصیت ها به ما نشان می دهد که انسان بودن چیست. تضاد بین این دو دختر در مقابل دنیا وجود دارد. دنیایی که تحت سلطه مردان است این یک دیدگاه جالب از طریق بینش و عمل هر یک از شخصیت ها است، چه زن باشند و چه مرد. این باعث شد که چیزهای زیادی در مورد ماهیت انسان و معنای تعقیب برای خوشبختی بیاموزم. ما چیزهای کوچک را در زندگی بدیهی می دانیم و معتقدیم که چمن آن طرف سبزتر است. مبارزات قدرت درونی و بیرونی زیادی وجود دارد که هر یک از شخصیت های محبوب ما در حال گذراندن آن هستند. دیدن برخورد دو قهرمان زن ما با طرز فکری کاملاً متفاوت کاملاً جذاب است. خیلی وقت‌ها جرات نداشتم یا منطقاً کاری را که آنها انجام داده‌اند انجام نمی‌دهم، اما نمایش آن را به گونه‌ای ارائه می‌کند که به من می‌فهمد چرا آنها تا این حد پیش رفته‌اند.

صادق بگویم، این نمایش سزاوار تشویق ایستاده است. از هر نظر زیبا، ظریف و عالی است، از دوربین گرفته تا طراحی تولید و مجموعه بازیگران و فیلمنامه. همچنین شگفت انگیز است که چگونه آنها توانستند بازیگران مسن تری را انتخاب کنند که از نظر رفتار و ظاهر شبیه به نسخه جوان تر آنها بودند. من حتی مجذوب این هستم که اعضای خانواده شبیه هم هستند. یک صحنه بود که من قسم می خورم که این کار عمدی انجام شد تا شباهت های بین دو شخصیت مرد را نشان دهد تا پیش بینی کنیم که شخصیت جوان به کجا می رود. وقتی تماشا می کنید متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. من کتاب‌ها را نخوانده‌ام، بنابراین مطلقاً نمی‌دانم داستان به کجا ختم می‌شود، اما اگر ربطی به پیش‌آگاهی داشته باشد، لعنت می‌کنم.

در پایان، این واقعاً نمایشی است برای هم زن و هم مرد برای یادگیری و درک یکدیگر. به عبارت دیگر، همزیستی داشته باشند و قدرت یکدیگر را از بین نبرند. این یک دنیای ایده آلیستی خواهد بود، اینطور نیست؟