دانلود سریال Moonbase 8 2020 (پایگاهی در ماه) دوبله فارسی

دانلود سریال پایگاهی در ماه 2020

ژانر :
کمدی علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
5.7/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
25 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
18.آبان 1399
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :

پایگاه ماه ۸ ، نام سریالی کمدی و علمی تخیلی می‌باشد که توسط جاناتان کریسل ساخته شده است. داستان فضانوردان مشتاقی به نام‌های اسکیپ ، روک و لیدرشان است که سعی دارند صلاحیت خود را برای اولین ماموریت‌شان به ماه را اثبات کنند. در حالیکه این دو تلاش دارند تا آموزش خود را به پایان برسانند ، اتفاقات غیرمنتظره‌ای می‌افتند که باعث می‌شوند این فضانوردان ، سلامت روانی‌شان ، اعتماد به همدیگر و آمادگی‌شان برای سفر به فضا را زیر سوال ببرند و…

In the isolated desert of Winslow, Arizona at NASA’s Moon Base Simulator, three eager astronauts—Skip, Rook and their leader Cap—attempt to qualify for their first lunar mission. They encounter many obstacles including loneliness, self-doubt and their own incompetence. In spite of it all, they remain determined to prove they have the right stuff to reach the moon.

IMDb
5.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Moonbase 8 2020

پایگاه ماه ۸ ، نام سریالی کمدی و علمی تخیلی می‌باشد که توسط جاناتان کریسل ساخته شده است. داستان فضانوردان مشتاقی به نام‌های اسکیپ ، روک و لیدرشان است که سعی دارند صلاحیت خود را برای اولین ماموریت‌شان به ماه را اثبات کنند. در حالیکه این دو تلاش دارند تا آموزش خود را به پایان برسانند ، اتفاقات غیرمنتظره‌ای می‌افتند که باعث می‌شوند این فضانوردان ، سلامت روانی‌شان ، اعتماد به همدیگر و آمادگی‌شان برای سفر به فضا را زیر سوال ببرند و…
فرد آرمیسن، تیم هیدکر، جان. سی. رایلی در این سریال کمدی جدید ایفای نقش می‌کنند. این سه فضانورد تلاش می‌کنند تا برای اولین ماموریت سفر قمری خود انتخاب شوند. آنها در این مسیر با موانعی از قبیل تنهایی، کمبود اعتماد به‌نفس و صلاحیت و شایستگی روبرو می‌شوند.

جهت دانلود سریال Moonbase 8 2020 (پایگاهی در ماه) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


آنچه در اینجا داریم نوع دیگری از کمدی است. افرادی که فکر نزدیک دارند قرار است در حاشیه این یکی پرتاب شوند. همانطور که از عنوان من پیداست ، این ادغام طنز تاریک و خشک است که بیشتر شبیه یک کمدی بریتانیایی است تا یک کمدی آمریکایی. Moonbase 8 داستان سه مرد بسیار شکسته را روایت می کند ، هر کدام از زندگی به شیوه خود مورد ضرب و شتم قرار می گیرند و ناامیدانه به یک برنامه آزمایشی ناسا می چسبند با این وعده که این امر منجر به رفتن آنها به ماه خواهد شد. با این حال ، این مردان علاقه علمی به اجرای پایگاه واقعی در ماه ندارند ، بلکه این سفر به ماه به یک رویای پیچیده تبدیل می شود که هر مرد معتقد است با جادو تمام مشکلات زندگی آنها را حل خواهد کرد.

تیم هایدکر روک یک مرد مسیحی لطیف و خوش اخلاق است و فرزندان غیر خدائی که توسط همسر و کشیش خود به خانه برگردانده می شوند ، دو نفر اخیر او را متقاعد کرده اند که خواستگاری او برای گسترش کلام خدا به جهان است. این تلویحاً به عنوان جبهه ای برای ساختن جوجه عوضی روک تلقی می شود ، خصوصاً اینکه او را بسیار کودکانه و ساده لوح می داند و هرگز جرات فکر کردن درباره این دو شخصیت بزرگ زندگی او را ندارد.

پس از آن «جستجوی پرش» از فرد آرمیسن وجود دارد که مسلماً تاریک ترین و جالب ترین شخصیت این سه شخصیت است. پدرش نقش مهمی در ظهور ناسا داشت و بنابراین اسکیپ با چند کفش بزرگ پر می شود. همانطور که نمایش ادامه می یابد ، ما متوجه می شویم که سایه پدرش بر وی وارد شده است ، و این یک جنبه عمیقا بی پروا را برای دکتر روشنفکر نشان می دهد. او اغلب صدای عقل است ، اگرچه ذات ذهنی فوق الذکر بخشی از آنچه او را از بزرگی بازمی دارد و در عوض با این دو آدم فضایی متوسط ​​wannabe پیوند خورده است.

و در آخر کلاه John C. Reily است. کاپوتو خودشیفتگی با صدای بلند و سرسخت شما است که منیت خیالی او را از یک موقعیت بد به موقعیت دیگر سوق می دهد. در حالی که رهبر واقعی خدمه بود ، Cap آن که احتمالاً کمترین دلایل را برای رفتن به فضا دارد ، زیرا فقط به دنبال رفتن به ماه است تا زندگی جهنمی را در هاوایی بگذارد ، جایی که تجارت کوچکش و خانواده اش دست از او برد. به نظر می رسد که او فکر می کند که خودش و خدمه در فیلمی مانند The Right Stuff یا Apollo 13. وجود دارد. او اغلب نقشه های مغز و ناامید را خرگوش می کند تا آنها را به موفقیت برساند اما این برنامه ها معمولاً در فاجعه یا شرایط نامناسب به پایان می رسند. او غالباً با پرش منطقی تر برخورد می کند اما با روک ساده لوحی که او را به عنوان یک مربی و دوست می بیند ، پیوند واقعی دارد.

این توصیفات به تنهایی باعث تماشای این نمایش می شود و در حالی که این نمایش بیشتر به این پویا برای درام های اومانیستی مساوی و دیالوگ های ایجاد خنده و شکم در شکم تنگ می شود ، اما گاه و بیگاه موقعیتی وجود دارد که می توانید در یک کمدی بزرگ شبکه ببینید ، فقط با درخشش تلویزیونی ممتاز و ضربه اتاق نویسنده بسیار شوخ طبع تر انجام شده است.

آنچه به نظر می رسد بیشتر گیج می شوند یا گرفتار آن می شوند ، این ارتباط است که آدم های پیش پا افتاده بودن شخصیت باعث می شود نمایش دنیوی شود اما به نظر می رسد که این دنیای عادی است که منجر به تفسیر مشاهده شده در مورد وضعیت انسان می شود. این در جنبه های مختلف در کل سریال مورد بررسی قرار گرفته است اما من فکر می کنم در این قسمت که با خدمه ای از دانشمندان جوان و باهوش Space X ملاقات می کنند بسیار جالب است. من از خراب کردن جزئیات جلوگیری می کنم اما توجه به جزئیات مربوط به نوشتار باعث می شود که بسیاری از این بررسی های کاربران ادعا کنند که می دانند چه کمدی های خوبی از لمس خارج می شوند و به شدت باعث تنگی می شوند. شاید فنجان چای همه نباشد اما این باعث نادرست نوشتن آن شود. این سنگهای قیمتی را از دست ندهید ، زیرا برخی از پرانتزهای ریزه خوار که در اداره های دیگر اداره می شوند ، مانند مواد مخدر اصلی هستند. در 6 قسمت ، 30 دقیقه با یک پاپ ، تماشای راحت ، نسیم و راحت برای افراد کمدی و مردمی که دارای ذهن باز هستند ، یکسان است.

من واقعاً به یک فصل 2 امیدوارم ، به خصوص بر اساس فینالی که با پیچ و تاب بسیار جالبی به پایان می رسد که می تواند گردش دوم را حتی از نظر دامنه بهتر و گسترده تر کند. این یک مفهوم عالی است که عملاً التماس می کند برای این که این تعداد بیشتری از فضانوردان موهوم را از این سه فضانورد موهوم استخراج کند و پیاز کند. من شخصاً بسیار هیجان زده ام که می بینم آنها چقدر می توانند این مردان شکسته را باز کنند.

جهت دانلود سریال Moonbase 8 2020 (پایگاهی در ماه) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مجموعه تلویزیونی بدتر از خلا of فضای بیرون موفق شد. هیچ چیز خنده داری در مورد مرگ هر انسانی وجود ندارد توالت فرنگی قدیمی طنز مسخره نیست ، زباله های انسانی دوباره پردازش شده زندگی در سطح ماه علمی نیست ، به دلیل عدم وجود جو ، در طی چند روز تحت تابش قرار گرفتن و مرگ خنده دار نیست.

به عنوان متخصص ماموریت شاتل فضایی آموزش دیده ، مأموریت مرگبار نادان برای صرفه جویی در یک میلیون دلار به چند میلیارد دلار USDOD ماهواره ها ، متصل به Made In Canada Arm ، مخازن خالی را سوخت گیری می کنند ، باتری ها را جایگزین می کنند ، کامپیوتر را ارتقا می دهند ، آرایه خورشیدی را تمیز می کنند. احتمال بالا رفتن از لبه های فضایی با سرعت بالا یا ماهواره لمس می شود.

واقعیت ها برای رسیدن به ماه ، مریخ و ایستگاه فضایی فراتر از طریق طراحی (تا اندازه ایستگاه فضایی NASA Design 2001 A Space ادیسه). آسانسور فضایی آرتور سی کلارک که در ایستگاه فضایی ایستگاه فضایی لنگر می اندازد به فاکتور 1/2 کیلومتر دورتر بستگی دارد ، کارخانه از نور خورشید متمرکز به عنوان کوره خورشیدی استفاده می کند. بقایای فضایی جمع آوری شده توسط Multi-Purpose Space Range Space Tugs. (طراحی شده برای برداشت حتی سیارک های بزرگ ، شهاب سنگ ها و غیره). تولید جاذبه صفر از همه مواد مولکولی جهت دار. ساختمان کشتی سازی در صورت بروز فاجعه به اندازه کافی دورتر به کارخانه متصل شده است. کشتی سازی اولین فضاپیمای واقعی را به ماه و از آنجا می سازد. Moon Base مانند NASA Design of 2001 A Odyssey Space برای جلوگیری از تابش تابش در ماه زیرزمینی ساخته است ، به فیلم Moon در مورد تابش نگاه کنید. منجنیق های ریل مغناطیسی روی ماه ، برای ارسال فضاپیما و مواد از ماه به ایستگاه فضایی و گیرنده در Factory. بخشی از ایستگاه فضایی بیش از 100 درصد مزارع خود پایدار غذایی است که CO2 را نیز جمع می کند و به اکسیژن قابل تنفسی تبدیل می شود ، اندازه ای تقریباً مشابه فیلم Silent Running ، سایر مأموریت های حفظ گونه های در معرض خطر. سفینه فضایی دوم ساخته شده از مواد جهت دار همه جانبه ، ساخته شده مانند بدنه سه گانه روسی کلاس Alpha زیردریایی ، بین بدنه آب برای محافظت در برابر اشعه ، نوشیدنی و غیره است ، در موارد اضطراری به سوخت موتور موشک تبدیل می شود ، به جای استفاده از درایوهای ION. مقصد مریخ. ماه ها قبل از راه اندازی دوازده کشتی تأمین کننده. ماهواره های ارتباطی با سرعت نور نزدیک بین مریخ و زمین ، مریخ و ماه قرار داده شده است. شما می خواهید جزئیات NOPE ، بنابراین نمی توانید ایده های من را سرقت کنید (سرقت).