دانلود سریال Misfits 2009 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Misfits 2009 با زیرنویس فارسی

سریال Misfits در ژانر(های) علمی تخیلی و فانتزی, درام, کمدی, ساخته شده و در سال 2009 به روی پرده رفته است. Misfits در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Joseph Gilgun, Karla Crome, Nathan McMullen, Matt Stokoe, Natasha O'Keeffe, Shaun Dooley, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 8.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Misfits 2009 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی و فانتزی درام کمدی
امتیاز :
8.2/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2009
زمان :
45 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
21.آبان 1388
تعداد فصل :
5
تعداد قسمت :
37
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

5 جوان بزهکار با حکم دادگاه مجبور می شوند در بخش خدمات شهری کار کنند و ساختمون فرسوده ای رو تمیز کنند. در این حین طوفانی شروع میشه و با اصابت رعد و برق به این پنج نفر هرکدوم به قدرت خاصی دست پیدا میکنند....

When five young outsiders on Community Service get caught in a strange storm, they discover that they have developed superpowers.

IMDb
8.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Misfits 2009

5 جوان بزهکار با حکم دادگاه مجبور می شوند در بخش خدمات شهری کار کنند و ساختمون فرسوده ای رو تمیز کنند. در این حین طوفانی شروع میشه و با اصابت رعد و برق به این پنج نفر هرکدوم به قدرت خاصی دست پیدا میکنند....

جهت دانلود سریال Misfits 2009 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پس از خواندن مرورهای بی پایان که همه یک چیز را می گویند ، "دو فصل اول 10/10 است اما بعد از آن ارزش تماشای آن را ندارم" ، احساس تکلیف کردم که برای مخالفت با این نظر ، مروری بنویسم.

'Misfits' از هر لحاظ یک نمایش فوق العاده منحصر به فرد است. در حالی که پیش فرض داشتن یک بچه از قدرت های فراطبیعی کاری است که یک میلیون بار انجام شده است ، "Misfits" ایده ای بیش از حد را تصور می کند و آن را کاملا تازه می کند. تنظیمات ، موسیقی ، شخصیت ها ، طرح های داستانی ، قدرت ها ، همه چیز منحصر به فرد است و از نظر مشخصه "بد" است.

بازیگران اصلی که جوانان آزمایشی تشکیل می دهند بسیار عالی هستند ، زیرا ما چند وقت یک داستان را از طریق مشاهده می کنیم چشمان شخصیتهایی که "آدمهای بد" هستند "قهرمان" می شوند؟ کنایه آمیز است و کار می کند. این همچنین به نویسندگان فرصت می دهد تا با شخصیت های خاکستری اخلاقی بازی کنند که گاهی اوقات منزجر کننده نیستند. با این حال آنها همچنین قابل استفاده و گاهی دوست داشتنی هستند ، و بازیگران خود همه فوق العاده با استعداد هستند.

همانطور که هر بازبینی دیگری اشاره خواهد کرد ، بازیگران خیلی سریع تغییر می کنند و اینجاست که بسیاری انتقادها از نمایش ها ناشی می شود. به شخصه ، من فکر می کنم که امتیاز دادن به نمایش به میزان قابل توجهی پایین تنها بر اساس تغییرات در انتخاب بازیگران ، بسیار کم فکر و اثبات کننده این واقعیت است که این بینندگان احساس می کنند "Misfits" فقط در مورد شخصیت رابرت شیهان ، نیتان ساخته شده است ، که البته اینگونه نبود. نمی توان انکار کرد که نیتن شخصیت بزرگی بود که شخصیت و شوخ طبعی زیادی را به نمایش می آورد ، اما رفتن او مخاطب را قادر می سازد شخصیت های بیشتری را که توسط ناتان به سایه افکنده شده بودند ببیند و معرفی شخصیت های جدید داستانهای تازه اگر بازیگران اصلی در تمام 5 فصل گیر کرده بودند ، بسیار کسل کننده و تکراری می شدند. داستان های آنها مسیر خود را طی می کرد و همه آنها در زمانی حرکت می کردند که احساس حرکت برای آنها مناسب بود.

شوخ طبعی تیره و شوخ است و نمایش قطعاً برای کسانی نیست که زندگی را جدی بگیرند. اختلاف نظر با کارگران آزمایشی مثالی از تاریک بودن شوخ طبعی است ، اما به نظر من بسیار خنده دار است. در میان این شوخ طبعی ، داستانها و تحولات بسیار جدی وجود دارد که استعدادهای فراتر از بازیگری کمدی عمومی را نشان می دهد و با احساسات مخاطب بازی می کند. درست تا فصل آخر ، سرگرم کننده است که حدس بزنید شخصیت های بعدی با چه قدرت جدیدی عوضی مواجه می شوند (زیرا به من اعتماد کنید ، برای همه چیز قدرت وجود دارد). نویسندگان همچنین ثابت کردند که در توسعه خط داستانی سایمون به خصوص نویسندگان کاملاً باهوشی هستند (که من این کار را برای هیچ کس خراب نمی کنم ، زیرا این یکی از خوب ترین طرح ها در 5 فصل است).

در کل ، "Misfits" یک تجربه کاملا منحصر به فرد است که در بسیاری از زمینه ها ارائه می شود. بدتر بودن فصول بعدی نسبت به فصول ابتدایی یک باور غلط رایج است که به دلیل ناتوانی مردم در باز کردن ذهنشان و استقبال از شخصیت های جدید ایجاد شده است. هر فصل دارای قسمت های خوب و بد است ، درست مثل هر نمایش دیگر و این را باید شایسته برداشت. صرف نظر از فراز و نشیب ها در کل ، این یک نمایش عالی است که بارها و بارها دوباره برای تماشای این لذت دوباره تماشا کرده ام.

جهت دانلود سریال Misfits 2009 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اول چیزهای اول: دو فصل اول این نمایش ناپسند عجیب دمدمی مزاجی را تماشا کنید! من به سرعت عاشق Misfits شدم و منتظر تماشای هر قسمت نبودم!

پس چرا به این نمایش 7 دادم؟ از آنجا که نمی توانید فصول منفرد را ارزیابی کنید.

فصل های 1 و 2 کاملا شگفت انگیز هستند! اگر این نمایش پس از فصل 2 به پایان می رسید ، من آن را به طور کلی در Breaking Bad و Game of Thrones به عنوان بهترین تلویزیون برای پخش در مدت زمان طولانی ارزیابی می کردم. اما به پایان نرسید ، برای چندین فصل ادامه یافت و برخی از جادوها IMO از بین رفت.

SPOILER ALERT (اسپویلر کوچک / نیمه بزرگ در حال آمدن است اما هیچ نامی وجود ندارد)

هنگامی که در پایان فصل 2 یکی از بازیگران اصلی فیلم را از دست می دهیم (توجه: من نمی گویم مرگ یا مرگ نیست ، و * چه کسی * رفته است فقط یک نفر رفته است) ، فصل 3 کمی از دست می دهد جادویی که این نمایش در فصل های 1 و 2 داشت. این گفت که هنوز شیمی جامدی در میان ناسازگاران وجود دارد و برخی از تحریرهای عالی برای فصل 3 وجود دارد. اگر نمایش در پایان فصل 3 پایان می یافت ، من هنوز می توانستم به آن امتیاز دهم بسیار محکم 9. شاید 9.5.

SPOILER ALERT (اسپویلرهای بعدی BIG هستند ، هنوز هیچ نامی ندارند)

نوع 4 فصل از هم می پاشد. ما بیشتر بازیگران اصلی فیلم را از دست می دهیم و به نظر می رسد نویسندگان در تلاشند جای کسانی را که تقریباً با همان الگوهای قدیمی رفته اند جایگزین کنند و فقط کار نمی کند. بازیگران فصل 4 شیمی ندارند که در 3 فصل اول وجود داشته است. بعلاوه ، یک بازیگر اصلی که باقی مانده است بسیار 1 بعدی می شود ،

(در اینجا SPOILER بزرگی که من در مورد آن هشدار دادم می آید - هنوز هیچ نامی نیست)

آنقدر زیاد است که وقتی این شخصیت می میرد ، من واقعاً آنقدر غمگین نبودم. اگر این شخصیت در هر 3 فصل اول از دنیا می رفت ، من از تلویزیون التماس می کردم که این اتفاق نیفتد. اما اینطور نبود. کمی ناراحت کننده بود ، اما غم انگیزتر اینکه شخصیت واقعاً برای حمایت از بازیگران جدید به تعداد بیشتری از لبه ها یا مجریان تبدیل شده بود. واقعاً شرم آور بود ، زیرا من این شخصیت را بسیار دوست داشتم ، مخصوصاً رشد شخصیت در طول فصل 3.

من این نظر را می نویسم بدون اینکه فصل 5 (آخرین) را دیده باشم. نمی دانم تماشایش می کنم یا نه. من اساساً خودم را مجبور کرده ام تا فصل 4 را تحمل کنم. اگر فصل چهارم اولین فصل این نمایش بود ، لغو می شد و هیچ کس در مورد آن IMHO نمی نوشت. واقعاً چیز خاصی نیست. من ممکن است فصل 5 را تماشا کنم مانند همان دلیلی که شما در تصادف در جاده سرعت خود را پایین می آورید ، اما من انتظارات بسیار کمی در این مرحله دارم.

گفت: اجازه ندهید که ترشی در فصول بعدی شما را متوقف می کند. 3 فصل اول را تماشا کنید. یک داستان محکم وجود دارد و احساس خواهید کرد که چیز ارزشمندی را دیده اید. پس از آن ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید انگشت خود را در فصل 4 و 5 فرو ببرید. چه کسی می داند ، ممکن است تغییرات بازیگران برای شما مفید باشد ، شاید دوباره اینطور نباشد.

به روزرسانی: تصمیم گرفتم تماشا کنم فصل 5 بعد از همه ، من فقط * نیاز * داشتم تا ببینم این نمایش چگونه پایان می یابد. در حالی که من هنوز هم احساس می کنم فصل 4 یک قطار خراب است و بازیگران شیمی شیمی 3 فصل اول را ندارند ، اما باید بگویم که فصل 5 بهتر شد. من همچنان به رتبه کلی خود پایبند خواهم بود ، اما باید اعتراف کنم که در قسمت آخر فصل 5 کاملا روده را خراب می کردم!