دانلود سریال Marvel's Ultimate Spider-Man 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Marvel's Ultimate Spider-Man 2012 با زیرنویس فارسی

سریال Marvel's Ultimate Spider-Man در ژانر(های) اکشن و ماجراجویانه, انیمیشن, کمدی, ساخته شده و در سال 2012 به روی پرده رفته است. Marvel's Ultimate Spider-Man در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Drake Bell, Misty Lee, J.K. Simmons, Chi McBride, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-Y7 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Marvel's Ultimate Spider-Man 2012 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه انیمیشن کمدی
امتیاز :
7.1/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2012
زمان :
21 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
13.فروردین 1391
تعداد فصل :
4
تعداد قسمت :
104
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

سریال انیمیشنیِ واپسین مرد عنکبوتی ، درباره ی زندگیِ شخصیتِ محبوب دوران کودکی ما که از شبکه های تار عنکبوتی خود بالا می رفت می باشد. او با سایر ابرقهرمان های محبوب دیگر متحد می شود و همراهِ آنها چالش های بی نظیری را تجربه می کند و شخصیتش رو به رشد قرار می گیرد. در این سریال انیمیشنی ، مرد عنکبوتی ، پیتر پارکر به یک قهرمان واقعی تبدیل می شود و با استفاده از توانایی هایش به کمک مردم می پردازد و…

While being trained by S.H.I.E.L.D., Spider-Man battles evil with a new team of teen colleagues.

IMDb
7.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Marvel's Ultimate Spider-Man 2012

سریال انیمیشنیِ واپسین مرد عنکبوتی ، درباره ی زندگیِ شخصیتِ محبوب دوران کودکی ما که از شبکه های تار عنکبوتی خود بالا می رفت می باشد. او با سایر ابرقهرمان های محبوب دیگر متحد می شود و همراهِ آنها چالش های بی نظیری را تجربه می کند و شخصیتش رو به رشد قرار می گیرد. در این سریال انیمیشنی ، مرد عنکبوتی ، پیتر پارکر به یک قهرمان واقعی تبدیل می شود و با استفاده از توانایی هایش به کمک مردم می پردازد و…
مردعنکبوتی بهمراه گروهی از نوجوانان زیر نظر سازمان شیلد علیه نیروی تاریکی به پا می خیزد.

جهت دانلود سریال Marvel's Ultimate Spider-Man 2012 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ماهها قبل از شروع نمایش Ultimate Spider-Man ، متوجه شدم که نفرت زیادی برای این نمایش وجود دارد. به نظر می رسید که بسیاری از اعتراضات رایج "این آنها Spectacular Spider-Man را به این دلیل لغو کردند ، این مکیدن خواهد بود!" و اعتراف می کنم ، من هم به دلیل لکه دار بودن زیاد کارنامه ، Spectacular لغو شد. این یک کارتون بسیار شگفت آور بسیار خوب نوشته شده بود که علی رغم اینکه برای جمعیت جوان تر بود ، اما هرگز با مخاطبانش صحبت نکرد. با استفاده از تاریخچه مرد عنکبوتی در کمیک ها و رسانه ها چندین تخم مرغ عید پاک را برای چندین طرفدار که سالها به این شخصیت علاقه داشتند ، ارائه می دهد. اما با وجود این ، من هنوز خیلی دوست داشتم این کارتون جدید "Ultimate" را بررسی کنم. آیا به اندازه Spectacular خوب بود؟ خب احتمالاً نه اما این بدان معنی نیست که به طور خودکار مکیده می شود. خیلی خوب می تواند به خودی خود خوب باشد.

اکنون سه ماه از آغاز نمایش می گذرد و من از آن زمان به این ارزیابی رسیده ام که لیاقت آن همه نفرت را دارد و بیشتر. من اکنون بیش از اندازه کافی آن را دیده ام تا ببینم چه نوع نمایش است. یکی که با مخاطبان هدف خود صحبت می کند و در واقع دوست دارد به هر کس دیگری که تماشا می کند "پیچ" کند.

بنابراین ، چرا من اینقدر USM را دوست ندارم؟ خوب ، دو نکته در این مورد وجود دارد. اولین مورد و آنچه به نظر می رسد بیشتر در بین عوامل منفی این نمایش رایج باشد ، تاکید بیش از حد بر کمدی است. حالا من با یک کارتون ابرقهرمان سبک تر ، مشکلی ندارم. Batman: The Brave and the Bold سبک تر به شخصیت برخورد کرد اما هنوز هم باعث کارایی آن شده است و البته سری اصلی Teenage Mutant Ninja Turtles نیز وجود دارد که عمدتا روی طنز تمرکز داشته است. اما نمایش هایی مانند آنهایی که می دانستند چه زمانی باید لحظات خنده دار خود را انتخاب و انتخاب کنند. از طرف دیگر ، Ultimate در همه چیز مخلوط می شود تا بدون اینکه حتی بررسی کنید که آیا طنز آنها در متن کار می کند ، سعی کنید و بخندید. شما مجزای یک Spidey فوق العاده تغییر شکل یافته است که با خودش یا هم تیمی هایش مشاجره می کند ، زیر دوش است ، جت پک می زند (به طور مکرر) ، استفراغ می کند و یک سری کارهای دیوانه دیگر انجام می دهد. و برخلاف گفته های Teen Titans ، که عاقلانه می دانست چه وقت باید آن را برای قسمت های جدی تر و صحنه های مبارزه با آن کاهش دهد ، از طرف دیگر Ultimate "اگر کسی آن را در پشت خود خال کوبی کند ، معنای" کمتر کمتر است "را نمی داند. هر دقیقه از هر قسمت با برخی از شوخی های دیوار چهارم بمباران می شوید ، و این شامل صحنه های مبارزه با بزرگ بزرگ شرور بد است ، که هر دقیقه مکث می کند تا مرد عنکبوتی می تواند اظهار نظر کنایه آمیز کند که نشان می دهد او کاری غیر از شخصیت و شخصیت انجام می دهد شرم آور است. بنابراین این اولین نکته من است. اما در مقایسه با نقطه دو کم رنگ است ، به همین دلیل واقعاً احساس می کنم این نمایش غول پیکر دیگری است.

به نظر می رسد که هر شخصیت در این نمایش رنج می برد یکی از این دو مورد: آنها خیلی کدر هستند و به سختی به طور مداوم می توانند ارزش یک لعنتی را داشته باشند ، یا آنها کاملاً احمق هستند که کوچکترین کاری هم بعید نیست. شخصیت هایی مانند Power Man ، Iron Fist ، Mary Jane ، یا جونا جیمزون احساس می کند بخشی از مناظر است ، در حالی که دیگر شخصیت های جذاب نیک فیوری ، که خودش را به عنوان یک دانشمند متکبر و همه چیز متکبر به تصویر می کشد ، که برای تحقیر شخصیت عنوان فقط برای برخی از خنده های ارزان قیمت تمام تلاش خود را می کند و نوای مغرور که تقریباً در مورد همه افراد حاضر در سریال بحث می کند ، آخرین نوع افرادی باشید که می خواهید خودتان یا هر یک از دوستان نزدیک خود آنها را بشناسید.

اما بدترین متخلف مطلقاً نحوه برخورد با مرد عنکبوتی است ، زیرا با هرچه شخصیت منافات دارد قرار است در مورد باشد. من فکر می کنم همه اصول را می دانند: او اشتباهی مرتکب شد ، برای او عمو بن محبوبش تمام شد ، و اکنون او تمام تلاش خود را می کند تا همیشه کارهای درست را انجام دهد تا آن را جبران کند و حافظه خود را به رغم همه سختی هایی که برای او رقم می زند ، گرامی بدارد . خیلی سخت نیست که شخصیت را به دنبال آن منطق پایین بیاورید ، درست است؟ هک ، قسمت اول با غمگینی برای عمویش مثل همیشه شروع می شود. اما پس از آن چیزی که به سرعت فریب این موضوع را می دهد فقط دو قسمت بعد است و در یک مرحله او تصمیم می گیرد یک جت SHIELD را بدزد تا به دکتر Doom حمله کند تا فقط جلوی قهرمانان دیگر خونسرد باشد. همانطور که در حال نشستن است ، وجدانش شروع به سراغش می کند ، او تعجب می کند که آیا انجام این کار واقعا بهترین و مسئولانه ترین کار است ، و فکر می کند که کل طرح دیوانه را کنار می گذارد ... و سپس بلافاصله می گوید "بله ، شاید بعدی زندگی! " بله ، مردم ، درست خواندید: پسر تصمیم می گیرد اساساً بگوید "به جهنم با مسئولیت" حتی اگر شخصاً راه سخت را یاد گرفته باشد که چقدر غیرمسئول بودن می تواند برای شما هزینه داشته باشد. او خودخواه است ، مغرور است ، منزجر است ، او یک احمق غول پیکر است ... من می توانم ویژگیهای منفی آنچه به راحتی غیر ممکن ترین نسخه "مرد عنکبوتی" است را برای ساعتها ادامه دهم. در واقع ، او چنان بزرگ از هرگونه تصویر قبلی از این شخصیت فاصله گرفته است که باعث تعجب من می شود که آیا زمانی که این کارتون در ابتدا در حال ساخت بود با شخصی کاملا متفاوت در این نقش و تهیه کنندگان فقط تصمیم گرفتند که به صورت مرد عنکبوتی سیلی بزنند تا فقط سعی کنید و شناخت بیشتری کسب کنید.

به اندازه کافی بد است که طنز سعی می کند خنده دار باشد اما در عوض بیشتر و بیشتر شبیه نسخه رام کننده فیلم جیسون فریدبرگ و آرون سلتزر است ، اما چه فایده ای دارد از تماشای زمانی که یک نفر در نمایش وجود ندارد و شما حتی می توانید خود را برای آن ریشه کن کنید؟ من سرانجام تصمیم گرفتم که تماشای این چیز را ترک کنم و هرگز به عقب نگاه نمی کنم. امیدوارم همه افرادی که این کار را تماشا می کنند نیز چنین کنند بنابراین رتبه های این هیولای عجیب و غریب سقوط می کند و سپس آن را به مرگ هرچه سریعتر می کشاند.

جهت دانلود سریال Marvel's Ultimate Spider-Man 2012 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یادم می آید که اولین سریال Spectacular Spiderman در دو قسمت را در سال 2008 تماشا کردم. علی رغم اظهار نظرهایی که در مورد سبک هنری داشتم ، می توانستم بگویم که این نمایش کالا در نیمه راه قسمت اول بود. با پایان قسمت دوم ، من صبر نمی کردم که آخر هفته بعد سومین قسمت را ببینم.

سریع منتظر 2012 هستم و خودم را در حال تماشای نمایش سری اول دو قسمت Ultimate Spiderman می بینم. با پایان قسمت دوم ، من در آستانه بیماری جسمی احساس می کردم. با این حال ، اگر انصاف داشته باشم ، تصمیم گرفتم قسمت سوم را تماشا کنم تا مطمئن شوم که درست است. آنها بودند. این نمایش زباله است.

هیچ کجای USM در یک لیگ SSM قرار ندارد. اگر بخواهم صریح بگویم ، در برابر هر مجموعه انیمیشنی کوتاه ظاهر می شود تا این شخصیت را داشته باشد. بله ، این شامل مرد عنکبوتی و دوستان شگفت انگیز او می شود. در حالی که اسپایدی مجبور بود در کانون توجهات با Firestar و Iceman به اشتراک بگذارد ، اما در اینجا او به غیر از قاب هایی مانند مرد قدرت ، مشت آهنین ، ببر سفید و نوا شلوغ است. اوه آره ، نیک فیوری ، مأمور کولسون (از فیلم ها) و بقیه سپر نیز وجود دارد. اوه بله ، یک شرور همیشه فراگیر هفته نیز وجود دارد. هیچ یک از افراد خوب یا بد واقعاً با افسانه های مرد عنکبوتی سازگار نیستند ، و این نشان می دهد. خوشبختانه ، ایستگاه های قدیمی خوبی وجود دارد.

به عنوان مثال ، مری جین واتسون اکنون خبرنگار در حال رشد ، دبیرستان است و فقط احساس می کند مبهم به یاد یک لوییز لین نوجوان است زیرا این شخصیت به طور آشکار آن مال را از بین می برد. عمه می نشان داده شده است که در اینجا کمی جوان تر و سرزنده تر از همیشه است. اگر موهای خاکستری او نبود ، می توان تصور کرد که می ممکن است برادرزاده اش را باد بزند تا با بچه های دانشگاه کلاب بزند. جی جونز جیمسون ظاهراً از اخبار چاپی خارج شده و اکنون یک شخصیت خبری تلویزیونی است ، زیرا دیدن او که از صفحه تلویزیون فریاد می کشد جالب تر از دیدن او است که بر روی گاو نر خشن است. درست؟ سپس ، هری وجود دارد. چرا هری آزبورن باید یک شخص خارجی عجیب و غریب باشد ، در حالی که می تواند بچه جالبی باشد که به خاطر پارکر می ایستد؟ خوب حالا ما فهمیدیم که چرا.

اما شکم توپ ، مایه کیک ، گیلاس در بالا و گیرنده کلیشه های بیشتر از انگشتان دست من پیشرو USM است. باید تعجب کرد که آیا اتو اکتاویوس متهم به توسعه این مجموعه شده است زیرا Wallcrawler واقعاً انتهای کوتاه این چوب را دارد. در اینجا ، پارکر مستعد پروازهای فانتزی است که در آن خود را به عنوان یک توستر یا استفاده از جت پک مشاهده خواهد کرد. وقتی از روی سناریوهای شخصیت پردازی تصور نمی کند ، او با یک قاعده نگران کننده دیوار چهارم را می شکند. هر بار که او عمل را برای گفتگو با من ، یکی از اعضای محترم مخاطب بیننده ، منجمد می کند ، خودم را می یابم که آرزو می کنم کاش او نجابت مشترکی داشت که خاموش شود. برخی از اینها به دلیل شرایطی است که او در آن قرار دارد. برای او منطقی نیست که "وسط وقت" در وسط یک مبارزه "وقت بگذارد" تا ما را از آنچه اتفاق می افتد پر کند. اما بیشتر دردی که این دستگاه روایی ایجاد می کند ، به دلیل بازی دریک بل در نقش پیتر پارکر است.

بیش از سه دهه خواندن کمیک ، تماشای فیلم ، تماشای کارتون و بازی کردن ، من انتظار داشتم که صدای مرد عنکبوتی مغزی و کاملاً ساردونیک باشد. به طور خلاصه ، شخصیت همیشه انفجار گوش دادن به او بوده است. در USM ، به جای یک آلک هوشمند هوشمند ، یک تحویل pipsqueaky دریافت می کنیم که crass را برای شوخ طبعی اشتباه می گیرد. اسپایدی ، ابرقهرمان مرد متفکر ، به نظر شوخ مانند تلفن های موبایل یک بچه دبیرستانی است که در مورد اولین آبجو خود لاف می زند.

فقط یک جنبه از USM وجود دارد که به طور مطلوب با سری های قبلی مقایسه می شود. این می تواند انیمیشن و طراحی های کلی شخصیت باشد. از نظر بصری ، پارکر بسیار نزدیک به تصویر خود در کمیک های USM است. مدل شخصیت کاملاً دقیق است. با کمال تعجب ، علی رغم دست انداختن در جزئیات ، همه چیز خیلی روان متحرک می شود. صادقانه بگویم ، به نظر می رسد انیمیشن در اینجا عملکرد بهتری در انتقال حرکت و تأثیر حتی از SSM دارد. صرف نظر از این ، وقتی صحنه های نویسندگی ، بازیگری و اکشن خیلی ناموزون بد هستند ، چه اهمیتی دارد؟ یک لیمو یک لیمو است ، صرف نظر از اینکه کار رنگ آن براق است.

من صادقانه نمی دانم که سازندگان این مجموعه چه فکر می کردند. اکثر آنها کاتبان کمیک سابق یا فعلی هستند که صادقانه باید از عهده کار بهتری برآیند. گویی تلاش عمدی از سوی آنها برای کارشکنی در این مجموعه صورت گرفته است. یا اینها یا این افراد در حال گذراندن تاریخ انقضا هستند. من با دومی میرم حتی در این صورت ، این یک آزمایش جالب در شکست است. اگر این واقعیت وجود نداشته باشد که سریالهای بسیار بهتری برای وجود این انبوه لغو شده باشد.

در دفاع از سازندگان USM ، این احتمالاً برای مخاطبان بسیار جوانتر برای فروش اسباب بازی نوشته شده است. از این گذشته ، سو exploاستفاده از خراشها برای حمله به کیف پول والدینشان اقدامی نجیبانه است. صرف نظر از این ، اگر در نسخه ی نمایشی مورد نظر هستید و به اندازه کافی بزرگ هستید که می توانید بدون مرگ روی شکم بخوابید ، USM را تماشا نکنید. این فقط باعث می شود شما بخواهید قسم بخورید و این یک عادت بد است که به آن وارد شوید.