دانلود سریال Marvel's Avengers Assemble 2012 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Marvel's Avengers Assemble 2012 با زیرنویس فارسی

سریال Marvel's Avengers Assemble در ژانر(های) اکشن و ماجراجویانه, انیمیشن, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2012 به روی پرده رفته است. Marvel's Avengers Assemble در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Roger Craig Smith, Mick Wingert, Travis Willingham, Troy Baker, Laura Bailey, Bumper Robinson, Fred Tatasciore, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-Y7 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Marvel's Avengers Assemble 2012 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه انیمیشن علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
6.9/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2012
زمان :
22 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
05.خرداد 1392
تعداد فصل :
5
تعداد قسمت :
126
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فالکون شخصیت اصلی قصه در تلاش است قهرمانان داستان از جمله هالک ثور، کاپیتان آمریکا و شخصیت های دوست داشتنی دیگر کمپانی مارول را جمع آوری کند . او به این نکته واقف است که خطری بزرگ در کمین بشریت است و قصد دارد تا به کمک این گروه مردم و دنیا را نجات دهد.

The further adventures of the Marvel Universe's mightiest general membership superhero team. With an all-star roster consisting of Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Hawkeye, Falcon and, occasionally--when she feels like it and only when she feels like it--Black Widow, the Avengers are a team in the truest sense. The Avengers save the world from the biggest threats imaginable--threats no single super hero could withstand.

IMDb
6.9/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Marvel's Avengers Assemble 2012

فالکون شخصیت اصلی قصه در تلاش است قهرمانان داستان از جمله هالک ثور، کاپیتان آمریکا و شخصیت های دوست داشتنی دیگر کمپانی مارول را جمع آوری کند . او به این نکته واقف است که خطری بزرگ در کمین بشریت است و قصد دارد تا به کمک این گروه مردم و دنیا را نجات دهد.
انتقام جویان ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد که توسط جک کربی و جو سیمون ساخته شده است. مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، ثور، هالک، بلک ویدو، هاکای و فالکون همراه با سایر ابرقهرمانان با هم متحد می‌شوند تا به عنوان انتقام‌جویان از سیاره زمین محافظت کنند و..

جهت دانلود سریال Marvel's Avengers Assemble 2012 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Avengers Assemble یک سایه کم خون از مجموعه ای است که جایگزین آن شد (انتقام جویان بسیار برتر: قدرتمندترین قهرمانان زمین). شخصیت‌های AA تخت و بی‌جان هستند، پویایی تیم آن تخت و بی‌جان است، انیمیشن آن تخت و بی‌جان است، دیالوگ‌ها و طرح‌های آن... ایده را متوجه می‌شوید.

قسمت چهارم AA به‌ویژه نکات برجسته‌ای را نشان می‌دهد. هر نقص زشت ساختار داستان سرایی یکباره. در جایی که EMH مجاز به ساخت قوس های داستانی هوشمند و رضایت بخش در طول فصل بود، AA در تلاش است تا یک داستان مستقل را در یک قسمت جمع کند. (این یک انتخاب خلاقانه عمدی بود که توسط شخصی در مارول تی وی انجام شد که به نظر می رسد فکر می کند مخاطبان بیننده آنها به طور متوسط ​​هوش و توجه یک کودک پنج ساله را دارند.) نتیجه یک آشفتگی درهم و از هم گسیخته است که در آن به نظر می رسد. با نوبت به نمایش بیش از حد (خسته کننده) و خیلی کم (گیج کننده، و ناگزیر همچنین خسته کننده زمانی که داستان پس زمینه درگیر کننده نیست) داده می شود.

جهت دانلود سریال Marvel's Avengers Assemble 2012 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


EMH یک سریال عالی بود که می توانست برای مدت طولانی ادامه داشته باشد. آنها چیزهایی مانند Guardians of the Galaxy را تنظیم می کردند که من قبلاً واقعاً در مورد آنها نشنیده بودم و مطمئن هستم که بسیاری دیگر نیز در مورد آنها نشنیده بودند. این فقط ادامه فیلم است. این فیلم به دلیل MCU و MAOS که داستان های فیلم ها را ادامه می دهند و آن را به تلویزیون می آورند، واقعاً نیازی به پیگیری ندارد. به نظر می رسد که این فقط یک ترفند برای تجاری سازی بیشتر فرنچایز و فروش اسباب بازی است. من قصد ندارم این سریال را به همان روشی که با EMH انجام دادم دنبال کنم. Disney XD به طور کلی با ویژگی های Marvel خود کار ضعیفی انجام می دهد. مرد عنکبوتی خوب است اما برای بچه ها نیز بسیار مناسب است. من با نقد دیگری موافقم که خواندم صداگذاری و طراحی ها وحشتناک است. این بیش از هر چیز دیگری شبیه به Super Friends است.