دانلود سریال Making Fun 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Making Fun 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Making Fun در ژانر(های) واقع نما, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Making Fun در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Paul Jackman, Derek Forestier, John Graziano, Jimmy DiResta, Patrick Laperrière, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Making Fun 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
واقع نما خانوادگی
امتیاز :
7.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
43 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
13.اسفند 1400
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در این برنامه مخترعی به نام جیمی دی رستا به همراه 4 دوست واقعی اش، پل جکمن، پت لپ، درک فارستیر و جان گرازیانو، ایده های بچه ها را برای اختراعات لذت بخش بیهوده مطرح می کنند.

Grumpy expert maker Jimmy DiResta fields kids' ideas for delightfully pointless inventions. Then — if he's in the mood — he and his pals build 'em.

IMDb
7.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Making Fun 2022

در این برنامه مخترعی به نام جیمی دی رستا به همراه 4 دوست واقعی اش، پل جکمن، پت لپ، درک فارستیر و جان گرازیانو، ایده های بچه ها را برای اختراعات لذت بخش بیهوده مطرح می کنند.

جهت دانلود سریال Making Fun 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پسرم از نمایش هایی که در آن مردم چیزهایی می سازند لذت می برد. موارد مورد علاقه او در حال حاضر نمایش های لگو، صنایع دستی و نانوایی است. من فکر می‌کردم که این یک افزودنی خوب باشد، زیرا چیزهای جالبی مانند ابزارهای برقی و اختراع چیزهای عالی از تخیل بچه‌ها به آن اضافه می‌کند.

اما شخصی که میزبان آن است، بدترین است. به طور مداوم بچه‌ها را تحقیر می‌کنند (آنها را «احمق» یا «جذاب» خطاب می‌کنند) مانند برخی از شوخی‌های دهه 80 که آدم‌های قلابی را سرکوب می‌کنند. طنز، در بهترین حالت، زمخت است، و سخاوتمندانه است که وانمود کنیم که طنز است. بسیاری از طنزهای حمام کم ابرو.

ساخت خود بسیار جالب است. اما برای نشان دادن چیزی بالاتر از یک ستاره به نمایش کافی نیست.

قطعاً با بچه های کوچکتر تماشا نکنید (رده بندی باید در PG-13 باشد). و من در مورد آن با نوجوانان یا نوجوانان هشدار می دهم، مگر اینکه بخواهید آنها احتمالاً با تقلید از رفتار وحشتناک تبدیل به ابزاری عظیم شوند. بهترین مخاطبان مرد-کودکانی هستند که از بزرگ شدن امتناع می ورزند و دوست دارند چیزهایی بسازند.

جهت دانلود سریال Making Fun 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من کاملاً عاشق این برنامه جدید هستم و امیدوارم که فصل دومی هم وجود داشته باشد. مجری برنامه بسیار بداخلاق است، اما فکر نمی‌کنم در اعماق وجود او اینطور باشد، فکر می‌کنم این فقط یک نمایش برای برنامه است. او به بچه‌ها می‌گوید دلقک‌ها و بعضی چیزها را می‌گوید شما فکر می‌کنید که انگار او این را گفته است. اما بعد از تماشای کل سریال می‌توانید بگویید که او تا حدی از کار کردن با بچه‌ها لذت می‌برد، قبل از اینکه کسی فکر کند که تکان دهنده است که بگوید بچه‌ها را دوست ندارد، نه خیلی‌ها! با توجه به آزاردهنده بودن 😅.. بعضی از بچه ها کمی جلوتر هستند اما خوب است چون میزبان فقط اذیت نمی شود lol برخی از ایده هایی که بچه ها با آنها می آیند عالی هستند و برای 5 نفر که محصول نهایی را به خوبی اجرا می کنند. شگفت انگیز است 5 نفری که این نمایش را اجرا می کنند بسیار با استعداد هستند، همه آنها نقاط قوت و ضعف خود را دارند اما نقطه ضعف آنها نقطه قوت شخص دیگری است و آنها فقط با هم عالی کار می کنند. اگر کودک شما عاشق دیوانه و هنر است، باید تماشا کنید. اگر بزرگسال هستید و فقط عاشق ساختن چیزهایی هستید، باید تماشا کنید. مثل من. نمایش عالی.