دانلود سریال Magic Kaito 1412 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال まじっく快斗1412 2014 با زیرنویس فارسی

سریال Magic Kaito 1412 در ژانر(های) انیمیشن, کمدی, معمایی, جنایی, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفته است. Magic Kaito 1412 در کشور(های) ژاپن, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Kappei Yamaguchi, Mao Ichimichi, Minami Takayama, Mamoru Miyano, Michio Hazama, Eri Kitamura, Satsuki Yukino, Michie Tomizawa, Shuuichi Ikeda, اشاره کرد. رده سنی سریال N/A و زبان(های) سریال ژاپنی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Magic Kaito 1412 2014 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن کمدی معمایی جنایی
امتیاز :
7.3/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ژاپن
زبان :
ژاپنی
سال :
2014
زمان :
24 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
12.مهر 1393
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
24
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان یک دانش آموز به نام کایتو که عاشق جادو است. پدر او یک شعبده باز نابغه بود. متاسفانه پدرش در یک تصادف غیرقابل پیش بینی جان باخت. هشت سال بعد، کایتو به طور غیرمنتظره ای یاد می گیرد که ...

Eight years after the mysterious death of his father, Kaito Kuroba, a slightly mischievous but otherwise ordinary teenager, discovers a shocking secret: the Phantom Thief Kaito Kid—also known as "The Magician Under the Moonlight"—was none other than his own father. The former thief was murdered by a criminal organization seeking a mythical stone called the Pandora Gem, said to shed a tear with the passing of the Valley Comet that comes every ten thousand years. When the tear is consumed, the gem supposedly grants immortality. Vowing to bring those responsible for his father's death to justice, Kaito dons the Phantom Thief's disguise, stealing priceless jewels night after night to find the Pandora Gem before his enemies can use the power for themselves.

IMDb
7.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Magic Kaito 1412 2014

داستان یک دانش آموز به نام کایتو که عاشق جادو است. پدر او یک شعبده باز نابغه بود. متاسفانه پدرش در یک تصادف غیرقابل پیش بینی جان باخت. هشت سال بعد، کایتو به طور غیرمنتظره ای یاد می گیرد که ...
کایتو شعبده باز ۱۴۱۲ ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد که توسط گوشو آیاما ساخته شده است. کایتو کوروبا، یک دانش آموز دبیرستانی معمولی است که معمولا پدرش پیشش نیست. وقتی پدرش به طرز اسرار آمیزی می میرد او از هویت مخفی پدرش آگاه می شود؛ یک مجرم بین المللی معروف که به عنوان مجرم بین المللی ۱۴۱۲: دزد شبح، شناخته می شود و او به دست یک سازمان اسرار آمیز به دلیل این که به آن ها در دستیابی به یاقوت پاندورا کمک نمی کند کشته می شود، که یک سنگ عرفانی است که موقع عبور یک شهاب سنگ از خودش قطراه ای آزاد می کند که باعث جاودانگی می شود. او قسم می خورد نگذارد دست سازمان به آن یاقوت برسد و هویت پدرش را برای خودش برمی دارد و جستجویش برای یاقوت را شروع می کند.