دانلود سریال Little Voice 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Little Voice 2020 با زیرنویس فارسی

سریال Little Voice در ژانر(های) درام, کمدی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Little Voice در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Brittany O'Grady, Kevin Valdez, Shalini Bathina, Sean Teale, Colton Ryan, Phillip Johnson Richardson, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Little Voice 2020 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام کمدی
امتیاز :
7.1/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
زمان :
30 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
20.تیر 1399
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
9
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

چندین جوان در نیویورک سیتی به دنبال یافتن صدای اصیل خود و همچنین جرات استفاده از آن هستند.

A love letter to the diverse musicality of New York and an exploration the universal journey of finding your authentic voice in your early 20s — and the courage to use it.

IMDb
7.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Little Voice 2020

چندین جوان در نیویورک سیتی به دنبال یافتن صدای اصیل خود و همچنین جرات استفاده از آن هستند.

جهت دانلود سریال Little Voice 2020 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


هر کسی که تا به حال رویای اجرای خود را داشته باشد ، که برای گرفتن استراحت مبارزه کرده است ، لکنت کرده است اما موفق به ایستادن شده است (حتی بلندتر از قبل) ... شما این را درک خواهید کرد.

اگر چنین هستید با جنسیت خود دست و پنجه نرم کرده اید ، اگر کسی را در طیف دوست دارید ، اگر کسی را که به او اهمیت می دهید تماشا کنید در اعتیاد محو می شود ... این را می فهمید.

اگر شما رویاپرداز ، خواننده ، مبارز ، معتاد ، سو mis تفاهم شده ، سپس همه اینها را درک خواهید کرد.

طرفداران سارا بارئیل در جهان "صدای کوچک" در بهشت ​​خواهند بود. او تمام آهنگهای استفاده شده را می نویسد و شما می توانید با هر اجرای نمایش سبک او را بشنوید. او واقعاً مستحق گرمی دیگری برای زمستان سال آینده برای چند مورد از این آهنگ ها است.

بریتنی او گرادی واقعاً دوست داشتنی است با صدایی حیرت انگیز که - اغلب اوقات - اشاره به سارا و زایمان دردناک است. . انتخاب برای انتخاب او به عنوان بس نبوغ بود. هر نقصی او را بسیار عالی تر می کند و مگس بر روی دیوار در جهان پیچیده او بسیار زیبا است. خیلی دوست دارم بگویم که این عملکردی شایسته برای Emmy یا Golden Globe است اما همه ما می دانیم که این گروه ها چه جمعیت سختی را تشکیل می دهند.

او و Colton Ryan (به عنوان ساموئل) از نظر موسیقی بسیار برکت دارند و هارمونی آنها کاملا باورنکردنی است. اشتیاق او بسیار ظریف و شیمی آنها بسیار غیر منتظره است. این دو نفر در همکاری های موسیقی خود با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و دود می کنند. در پایان روز ، این داستان متعلق به آنهاست. می خواهید ببینید که آنها مانند بردلی و گاگا در "یک ستاره متولد می شود" اما با 90٪ الکل کمتر و پایان بسیار شادتر ، از پله های نردبان برای ستاره شدن بالا می روند. اکنون ، اینکه ساموئل پشت سر گذاشته شده است یا نه ، باید منتظر ماند ، اما شما مطمئناً او و بس را تشویق می کنید تا یکدیگر را پیدا کنند.

بازیگران نقش مکمل - لوئی ، دوست دارنده چیزهای بی اهمیت ، برادوی ، بس ، بزرگتر برادر و هم خانه هایش؛ پریشا ، همسایه / هم اتاقی او با استعدادهای موسیقی و شیاطین خودش. همه همکاران بس (چه دوست و چه دشمن) در کلوپی که آرزو می کند بتواند در آنجا بازی کند. همه خانواده جنوب آسیای پریشا ، غرق در سنت اما مدرن و شوخ طبع و بدون هیچ گونه کلیشه ها / کلی گویی های پنهانی ، دوست دختر لاتین بی باک PLUS Prisha که هرگز تسویه حساب نمی کند. و پدر اتوبوسرانی مترو بس که حضور او هم یک برکت است و هم یک نفرین - همه به خوبی در این پویایی جا می گیرند. آنها ثابت می کنند که زیبایی و عشق و دوستی ، پیوندهایی که همه ما را به هم گره می زند ، در این جنگل بتونی بخشنده به نام نیویورک وجود دارد. آنها زندگی ای را که هنوز در تلاشند شخصیت پیچیده ای را که بس در آن زندگی می کند آغاز و گسترش دهند ، دور خود جمع می کنند.

نه ، من کسی را از دست نمی دهم. ایتان بسیاری از افراد در زندگی خود یک اتان دارند. اگر در مورد چگونگی بهبود این نمایش فکری وجود داشت ، می گویم که Bess نیازی به این نوع عارضه اتانسک ندارد. - بدون شک - در میان بینندگان دو اردوگاه مختلف وجود دارد (مسلماً سه): # تیم تیموئل و # تیم به علاوه # تیمی که همیشه حضور دارد. جی جی آبرامز ، که عزیز حیاتی "Felicity" را بیش از 20 سال پیش ایجاد کرد و دو علاقه عاشقانه (با بازی اسکاتس فولی و سپیدمن) را به رهبری کری راسل داد ، این مفهوم را برای بس دوباره ایجاد کرده است. در آن زمان ، قبل از طلوع هشتگ ، وی ناخواسته بینندگان خود را به تیم بن و تیم نوئل تقسیم کرد. و می خواهم به او بگویم که متوقف شود. اتان ، با لهجه بریتانیایی خود و پسر بچه های زیبا و لجن زن انگلیسی ، نیازی به حضور در اینجا ندارد. او را بنویسید (من مطمئن هستم که بدون گفتن اینکه من # تیماموئل هستم)

سرانجام ، اگر به این نمایش رتبه پایین بدهید ، بدیهی است که آنچه در مورد نمایش است دریافت نمی کنید و شما هرگز در قسمت هایی که به تصویر می کشد زندگی نکرده است. این The Sopranos یا Six Feet Under یا هر رنگ نارنجی عزیز حیاتی جدید Netflix نیست که هفته گذشته تحت عنوان خود قرنطینه زیر پا گذاشتید. این یک داستان از امید و رویاها است. ایمان و عشق؛ و موسیقی قلب و روح آدم اگر به دنبال نیویورک کری بردشاو بودید ، در مکان لعنتی اشتباهی قرار گرفته اید. GTFO و اجازه دهید عاشقان و رویاپردازان و طرفداران Sara B از این درام موسیقی زیبایی و جذاب استقبال کنند.