دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight در ژانر(های) اکشن و ماجراجویانه, انیمیشن, کمدی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Kung Fu Panda: The Dragon Knight در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Jack Black, Rita Ora, Chris Geere, Della Saba, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-Y7 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه انیمیشن کمدی
امتیاز :
6.2/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
24 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
23.تیر 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
11
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان پو که با یک شوالیه انگلیسی همکاری می کند تا قبل از اینکه دیر شود، چهار سلاح قدرتمند را پیدا کند و جهان را از نابودی نجات دهد.

Follow the adventures of Po, who partners up with a no-nonsense English knight named Wandering Blade to find a collection of four powerful weapons before a mysterious pair of weasels do, and save the world from destruction.

IMDb
6.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight 2022

داستان پو که با یک شوالیه انگلیسی همکاری می کند تا قبل از اینکه دیر شود، چهار سلاح قدرتمند را پیدا کند و جهان را از نابودی نجات دهد.
پاندای کونگ فو کار شوالیه اژدها ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد که توسط شانت نیگوگوسیان ساخته شده است. پو با یک شوالیه انگلیسی کاردرست به نام تیغه سرگردان متحد می شود تا مجموعه ای از چهار سلاح قدرتمند را پیدا کند و جهان را از نابودی نجات دهد، پیش از آنکه این سلاح ها به دست دو راسوی مرموز بیفتد و …

جهت دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من احساس کردم این یک گام بزرگ به عقب از فیلم های اصلی است. جک بلک مثل همیشه عالی است، اما بقیه بازیگران فقط این را به یک سطح متفاوت می برند، به طرز بدی... فیلم های اصلی با یک بازیگر عالی برایشان جدی بود و تماشای آن ها در بزرگسالی آسان و بسیار سرگرم کننده بود. . به نظر می رسد که باید در CBeebies با برخی از صداگذاری و انیمیشن ها باشد، زیرا به نظر می رسد بیشتر برای کودکان طراحی شده است تا مخاطبانی که از فیلم های اصلی لذت می برند.

همچنین ... چرا آنها ساخته اند. پاندای کونگ فو کار بسیار کم قدرت؟ در این مدت واقعاً من را آزار می داد که هر چه از فیلم ها یاد می گرفت از دست رفت!

جهت دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نمایش به نظر من پو را نمی فهمد.

در فیلم ها، او یک گوفبال است، او دست و پا چلفتی است، او بسیار خوشحال است و یک کفش خوب. اما در فیلم‌ها، او می‌داند چه زمانی باید جدی شود و بسیار فداکارتر است.

در این نمایش، پو به تلاش قهرمانانه‌اش برای پس گرفتن عنوان و شهرت خود ادامه می‌دهد، نه برای نجات چین. و به دلیل هدف نامشخص خود، سفر را به اندازه کافی جدی نمی گیرد، که او را دوست داشتنی نمی کند. در فیلم‌ها، وقتی کای می‌خواست چی‌های همه را بدزدد، پو فقط به این دلیل که به او گفته بودند این کار به او کمک می‌کند تا کنترل چی را یاد بگیرد و کای را شکست دهد، دست به کار شد. و وقتی متوجه می‌شود که نمی‌تواند جلوی کای را بگیرد، شوخی‌ها را کنار می‌گذارد و به همه می‌گوید که ناامیدانه بدوید.

در اینجا، حتی با وجود اینکه مدام به ما می‌گویند که ریسک‌ها بسیار زیاد است، پو همچنان به دور زدن ادامه می‌دهد. و به عنوان از دست رفته اش بیشتر از زندگی دیگران اهمیت می دهد. این Po نیست، و نمایش را برای من خراب می کند.

نمایش همه چیز بدی نیست. شخصیت Blade بسیار خوب است، موسیقی متن خوب است، و سرگرم کننده است. این انیمیشن ارزان به نظر می رسد، که صحنه های مبارزه را تبدیل به یک کیسه ترکیبی می کند. برخی خوب هستند، برخی نه چندان. طرح اصلی نیز روی کاغذ خوب است، اما انگیزه خودخواهانه پو واقعاً مرا آزار می دهد، زیرا او قهرمان مورد علاقه من در زمان است.

به طور کلی، اگرچه لزوماً بد نیست، نمی توانم از آن لذت ببرم. به خاطر نحوه برخورد آنها با پو.