دانلود سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness 2011 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness 2011 با زیرنویس فارسی

سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness در ژانر(های) اکشن و ماجراجویانه, انیمیشن, کمدی, علمی تخیلی و فانتزی, ساخته شده و در سال 2011 به روی پرده رفته است. Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Mick Wingert, Kari Wahlgren, James Sie, Amir Talai, Fred Tatasciore, James Hong, Maria Bamford, John DiMaggio, Lucy Liu, Max Koch, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-Y7 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness 2011 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه انیمیشن کمدی علمی تخیلی و فانتزی
امتیاز :
7.1/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2011
زمان :
23 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
28.شهریور 1390
تعداد فصل :
3
تعداد قسمت :
80
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

A martial-arts loving panda gets help from his mentor and friends as he becomes a warrior and protects the valley where he lives.

IMDb
7.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness 2011


جهت دانلود سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness 2011 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


توجه 1: در طول این بررسی ، بسته به حمله یا دفاع از سریال ، LOA را با مجموعه کارتونی مورد علاقه دیزنی خود ، Kim Possible مقایسه می کنم. می فهمید که چرا وقتی این کار را می کنم.

توجه 2: من نه تنها سریال را مرور می کنم ، بلکه صداپیشگان سریال و فیلم ها را نیز مرور می کنم. انجام این کار راحت تر از جستجوی پرونده هر شخص در IMDb است.

در ابتدا ، این مجموعه بسیار خوب بود. جذابیت و احساس زیادی از فیلم داشت. اما با ادامه سریال ، این موضوع کاملاً ناپدید شد. من انتظار نداشتم که این بسته کامل داشته باشد ، اما وقتی مبلغی که قادر به گرفتن آن بود کم شد ، سریال رو به سراشیبی قرار گرفت. نمی مکید ، اما تماشای آن دیگر سرگرم کننده نبود. چهار دلیل عمده برای این امر به شرح زیر است:

پو Po نیست! پو در فیلم ها مردی بسیار فروتن ، دست و پا چلفت و کمی متراکم است که قلبی بزرگ و دلسوزی زیادی نسبت به دوستان و خانواده اش دارد. و ، او بسیار سخت کوش است! در این سریال او کراهت ، تنبل ، پست و کاملا لال است. تنها چیزی که حفظ شد ، شوخ طبعی او بود. من نمی دانم چه کسی بیشتر از همه به نویسندگان فیلمنامه یا میک وینگرت اعتبار می دهم ، اما پو بامزه ترین چیزهایی را که مدتهاست شنیده ام تحویل می دهد.

این سریال در اصل بعد از اولین فیلم است و بعد از وقایع فیلم گفته شده اتفاق می افتد. اما من برای دیدن کل ارتباط تلاش می کنم. من همچنین نمی بینم که چگونه اتفاقات سریال قرار است وقایع را از فیلم اول به فیلم دوم مرتبط کند. من می دانم که این سریال فقط برای یک فصل اجرا شده است و در KP تا اواسط فصل 3 هیچ اتفاق مهمی در کل سریال رخ نداده است. در ابتدا قرار بود فصل آخر باشد. شاید LOA برای بالغ شدن به زمان نیاز داشته باشد ، اما با توجه به اینکه این سریال کیفیت خود را حفظ نمی کند ، فکر نمی کنم آن زمان داده شود. چیزهای زیادی وجود دارد که باید اول اتفاق بیفتد. ببر باید خیلی بیشتر به پو گرم شود. پو باید هم کونگ فو و هم فروتنی خود را بهبود بخشد. آقای پینگ باید درمورد پسرش صبورتر باشد. پو باید مقداری پوند از دست بدهد. (من می دانم که زیاد نبود ، اما پو واقعاً در بین فیلم های سینمایی وزن کم کرد.) و آخر ، اما نه بیشتر از همه. پو باید این نگرش را کنار بگذارد!

من می دانم LOA یک سریال کمدی اکشن برای کودکان است و جذابیت فعلی آن فقط همین است. من فکر می کنم این باید دوباره فکر شود یکی از دلایل تماشای فیلم ها این بود که جذابیت بیشتری نسبت به افراد بیشتری داشتند. اگر سریال به فیلم ها وفادارتر بود ، من بسیار مطمئن هستم که خیلی بهتر بود.

حالا ، به قسمت های خوب. من واقعاً باید کلاه خود را برای صداپیشه های این مجموعه بردارم. بسیاری از آنها در چندین قسمت وظیفه مضاعف را انجام می دهند و کاملاً واضح است که این چیزی است که با آن آشنایی دارند. میک وینگرت توانایی صداگذاری دقیقاً مانند جک بلک را دارد که هم از نظر صدا ، هم صدا و هم تلفظ مطرح می شود. کاری والگرن ترجیح داد از صدای معمولی خود برای Tigress استفاده کند و خوشحالم که اگرچه صدایی شبیه به آنجلینا جولی نداشت. (در واقع ، من والگرن را قبل از جولی ترجیح می دهم.) این باعث می شود Tigress طبیعی تر شود. جیمز سی قبلاً کارهای صوتی زیادی راجع به KFP انجام داده است و من معتقدم که به درد شما می خورد. لوسی لیو ظاهر آنچنانی ندارد ، اما من فکر می کنم آنقدر جالب است که تصمیم گرفت با حق رای دادن KFP بماند. از آنجا که وی صداپیشه بسیار مورد استفاده دیزنی است ، باید در بازی کاملاً تبحر داشته باشد. کار او با وایپر هنوز درجه یک است. Fred Tatasciore برای من صدای هالک و جانوران در MGS4 است ، بنابراین شنیدن صدای Shifu از او بسیار جالب است. اما اگر من این کار را دوست ندارم ، او سعی می کند از داستین هافمن تقلید کند. هافمن در نقش شیفو عالی است ، اما من دلیلی نمی بینم که چرا تاتاسکیور باید از او تقلید کند. صدای غرغره به تنهایی جواب می دهد. من عاشق آدمهای بد جدید هستم. کوین ریچاردسون در نقش تموتای چنان انفجاری است که من معمولاً مجبورم اپیزود را عقب برگردانم تا حرف های او را بشنوم ، زیرا احتمالاً اولین بار آن را از خنده از دست دادم. (Temutai هرگز در مورد 'صدای داخلی' چیزی نشنیده است.) افراد زیادی از بد بودن انیمیشن شکایت دارند. من می توانم موافق باشم که انیمیشن در هیچ کجای فیلم به خوبی نیست ، اما این یک تولید انبوه است. و صادقانه بگویم ، من تعجب می کنم که آنها به خوبی آنها ظاهر شدند. من تحت تأثیر قرار گرفتم که آنها تصمیم گرفتند این کار را به صورت سه بعدی انجام دهند ، زیرا مسلماً انیمیشن سه بعدی تقاضای بیشتری دارد و بارگیری آن بیشتر از انیمیشن کارتونی معمولی است.

من به Legends of Awesomeness 5 ستاره می دهم زیرا در در این مرحله ، این سریال چیزی نیست جز بهترین بازی ها ، مگر اینکه شما یک پسر 4 ساله باشید. اما قبلاً خوب بود و این قابلیت را دارد که دوباره خوب شود.

جهت دانلود سریال Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness 2011 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تبدیل شدن به یک طرفدار حق رای دادن به پاندای کونگ فو مدتی طول کشید. اما من اولین فیلم را چند سال بعد از اکران آن تماشا کردم و از آن بسیار راضی بودم ، بنابراین با دنباله آن. هنگام تماشای مجموعه های تلویزیونی ، ابتدا کمی مشکوک شدم ، بیشتر به دلیل انیمیشن. ابتدا چند قسمت را تماشا کنید ، سپس "مکث" کنید ، سپس دوباره با آن مقابله کنید. و در آن مرحله احساس OMG کردم ، این نمایش از آنچه به یاد می آورم بهتر است !! : D

بله ، انیمیشن به خوبی فیلم ها نیست ، اما به نظر وحشتناک هم نمی رسد. آفتاب در مناطق چیزی است که باعث می شود نگاه به آن احساس زیبایی کند. و ما فقط باید آنچه را که هست انجام دهیم وقتی که یک نمایش تلویزیونی براساس یک فیلم سینمایی بزرگ است.

شخصیت ها نیز به روشی بسیار زیبا برمی گردند. ممکن است شخصیت های آنها کمی بازی شود ، اما این نیست که داستان یا هر چیز دیگری را خراب کند. در واقع ، برخی از آنها در زندگی خود به کمی تقویت خنده دار نیاز دارند. به عنوان مثال شیفو با جنبه های کاملاً پیچیده اش در فیلم. ؛ ) و روشی که پو در نقش خود به عنوان جنگجوی اژدها رشد می کند ، احساس می کند ساخت فیلم بسیار خوبی است. شخصیت های جدید نیز بسیار خوب هستند (برخی از آنها بیش از یک بار ظاهر می شوند). برخی از آنها این شرورهای بسیار قابل پیش بینی هستند در حالی که برخی دیگر با پیشرفت نمایشگرها می توانند بسیار تهدیدآمیز باشند. شخصیت های غیر شرور جدید نیز بسیار خوب ساخته شده اند. آنها جنبه های مرموز بسیار خوبی دارند و ارتباطات جالبی با شخصیت های اصلی ما دارند.

داستان ها نیز بسیار عالی هستند! قسمت های اول ممکن است بسیار قابل پیش بینی به نظر برسند ، اما من فکر می کنم خیلی سریع تغییر می کند. به نظر من این احساس می رسد که آنها واقعاً می خواهند شخصیت ها را از بین ببرند و به آنها واقعاً داستانهای عمیقی بدهند ، یکی از مورد علاقه های من شخصیت پدر شیفو است. این به شما تصویری از گذشته شیفو و چگونگی آمدن او به کاخ جید و پیوندش با اوگوئی را می دهد. آنها همچنین نمی ترسند که بین شخصیت ها درام ایجاد کنند ، وقتی صحبت از چیزی می شود که برای آنها معنی زیادی دارد. به عنوان مثال یک اپیزود وجود دارد که به نظر می رسد اوگوی بازگشته است و شیفو متعجب است که چرا او می خواهد بیشتر از اینکه با او صحبت کند با پو صحبت کند ، زیرا آنها خیلی نزدیک یکدیگر بودند. در واقع این یک موقعیت واقعا جالب است که باعث ایجاد عمق فوق العاده ای می شود و برخی از اخلاق عالی بچه ها را در مورد داشتن اعتماد به نفس و احترام به یکدیگر نشان می دهد. من نمی گویم که هر قسمت اینگونه است ، اما مطمئناً آنها تلاش زیادی می كنند تا به آن سرگرم كنند و عملی كنند و به بچه ها چند درس ارزشمند زندگی بیاموزند. من همچنین دوست دارم که چگونه آنها به لطف داستانهای پسین ، افسانه های این جهان و با استفاده از چند انیمیشن 2 بعدی در این کلیپ ها ، موفق به ایجاد یک احساس حماسی عرفانی می شوند. من همچنین متشکرم از اینکه چگونه آنها در برخی از زمان ها به ما احساس جدول زمانی می کنند ، بنابراین ما می توانیم آنچه را که بعد از فیلم اول یا دوم اتفاق می افتد احساس کنیم.

صحنه های اکشن کونگ فو ممکن است چنین نداشته باشند معنای عمیق تر یا دراماتیک مانند آن در فیلم وجود دارد ، اما هنوز هم برای نمایش بچه های خانواده دوستانه به اندازه کافی قابل قبول است.

من امروز طرفدار فوق العاده حق رای دادن کونگ فو پاندا هستم و خیلی دوست دارم خوشحالم که به آن فرصتی دادم! و در کل فکر می کنم این نمایش یکی از بهترین نمایش ها براساس یک فیلم است. من کامل نمی دانم ، اما من خیلی بدتر از این دیده ام! تعادل زیادی بین شوخ طبعی ، جدیت و هیجان دارد. نباید بگذارید انیمیشن شما را گول بزند ، وگرنه نمی دانید چه چیزی را از دست می دهید! من فکر می کنم این یک نمایش عالی برای هر طرفدار کونگ فو پاندا ، پیر و جوان است! در حالی که شوخ طبعی زیادی دارد اما به دلیل پتانسیل چشمگیرش نمی تواند شخصیت ها را هیجان انگیز و سرحال کند! واقعاً می توانید بگویید که با آنچه که داشته اند واقعاً سعی کرده اند و می خواهند چیزی خلق کنند که داستان را به روشی منصفانه ادامه دهد. و برای من این یک نمایش خانوادگی عالی ، مهیج ، سرگرم کننده و دوست داشتنی است!