دانلود سریال Keep Breathing 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Keep Breathing 2022 با زیرنویس فارسی

سریال Keep Breathing در ژانر(های) اکشن و ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Keep Breathing در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Melissa Barrera, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-MA و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 5.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Keep Breathing 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن و ماجراجویانه
امتیاز :
5.2/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
35 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
06.مرداد 1401
ستارگان :
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

وقتی یک هواپیمای کوچک در وسط بیابان کانادا سقوط می کند، یک زن تنها باید برای زنده ماندن با عوامل ناشناخته و شانس مبارزه کند.

When a small plane crashes in the middle of the Canadian wilderness, a lone woman must battle the elements and odds to survive.

IMDb
5.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Keep Breathing 2022

وقتی یک هواپیمای کوچک در وسط بیابان کانادا سقوط می کند، یک زن تنها باید برای زنده ماندن با عوامل ناشناخته و شانس مبارزه کند.

جهت دانلود سریال Keep Breathing 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این تنها کاری بود که می توانستم انجام دهم تا به نفس کشیدن ادامه دهم تا اینکه خودم را با قاشقی زنگ زده از بدنم بیرون بیاورم، اما با تأمل ممکن است این کار جالب تر باشد. این نمایش به طور جدی فاقد هر چیزی است که یک سریال خوب نیاز دارد. مثل این است که تهیه‌کنندگان 1/2 ساعت اول را در قوطی گذاشته بودند و قول دادند که آن را تحویل دهند، اما پس از آن که شخصیت اصلی لیو در بیابان کانادا گم شد، داستان را بدتر از دست دادند. در قسمت 3، می‌خواهم مچ دست‌هایم را برش بزنم یا یک بطری کامل از اکسی دزدیده شده را پایین بیاورم، فقط برای اینکه بتوانم از این نمایش پخش شوم. سریال بیننده سرسخت و خوشبین بودن .... فشار آوردم. و سپس سریع به جلو فشار دادم و به طور جدی این یکی از گمشده ترین برنامه های تلویزیونی تمام دوران است!! کل مزخرف وقت خود را هدر ندهید!!!

جهت دانلود سریال Keep Breathing 2022 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


2 قسمت خیلی زیاده اگر به دنبال ژانر بقا واقعی با تنش مرتبط با آن هستید و آها عوامل این فیلم اینطور نیست.

این سریال بیشتر بر روی آسیب های دوران کودکی لیو تمرکز دارد. سفر خودشناسی که او را به سمت "تسلیم نشدن" سوق داد و نه به این دلیل که با انجام بقا 101 زنده ماند.

به معنای واقعی کلمه او با فلاش بک حرکت می کند. به ما نشان داده شده است که به او گفته شده است که آب بدون فیلتر ننوشد و در حال حاضر او را به روز می کند و ما شاهد تلاش او برای تهیه آب جوشیده هستیم. ما به او نشان داده‌ایم که درباره قطب‌نماها یاد می‌گیرد و در حال حاضر او را به‌روزرسانی می‌کند، زیرا وضعیت فعلی‌اش از او خواسته است که "ناگهان به یاد بیاورد"، مانند اینکه به جای انجام این کار، فلاش‌بک‌هایی برای تکمیل صحنه اضافه می‌شود.

راستش را بخواهید این فیلم بقای خوبی نیست... این یک فیلم خود یابی است که از بقا به عنوان بهانه استفاده می کند... اگر آنها روی بقا و مبارزه واقعی فقط با پاشیدن آسیب های او برای حمایت از شخصیت او تمرکز می کردند. بهتر بود، اما در عوض برای اینکه او چیزهایی را برای زنده ماندن بداند، باید فلش بک هایی داشته باشد تا به موقعیت خود وصل شود.

بازیگر صحنه های خود را ارائه کرد، پدر در مرحله دوم بسته شد، اما دوست پسر بسیار کسل کننده بود. و یکنواخت من نمی توانستم بفهمم چرا او حتی او را دوست داشت. نماهای مناظر عالی به نظر می رسید. پس بله فقط 5 برای من.