دانلود سریال Jellystone! 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال Jellystone! 2021 با زیرنویس فارسی

سریال Jellystone! در ژانر(های) انیمیشن, کمدی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Jellystone! در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Jeff Bergman, C.H. Greenblatt, Jim Conroy, Georgie Kidder, Grace Helbig, Niccole Thurman, Thomas Lennon, Ron Funches, Bernardo de Paula, Dana Snyder, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-G و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Jellystone! 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن کمدی خانوادگی
امتیاز :
6.3/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
زمان :
11 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
07.مرداد 1400
تعداد فصل :
2
تعداد قسمت :
40
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

جلیس استون دارای شخصیت های مختلف است که در شهر پارک جلیس استون، جایی که آنها نمی توانند به دردسر بیاندازند، زندگی می کنند.

Welcome to Jellystone! Travel to a magical town where you’ll meet new and old friends, including Yogi Bear, Cindy Bear, Boo Boo, and Huckleberry Hound…and Jabberjaw and Top Cat and Snagglepuss and El Kabong and Wally Gator and Johnny Quest and Hadji and Shag Rugg and Captain Caveman and a whole lot more.

IMDb
6.3/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Jellystone! 2021

جلیس استون دارای شخصیت های مختلف است که در شهر پارک جلیس استون، جایی که آنها نمی توانند به دردسر بیاندازند، زندگی می کنند.
جلیستون ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد که توسط سی. اچ. گرینبلت ساخته شده است. داستان این انیمیشن درباره شخصیت های مختلف هانا-باربرا است که در شهر پارک جلیستون زندگی می کنند؛ جایی که آن ها به جای کمک به هم، یکدیگر را به دردسر می اندازند…

جهت دانلود سریال Jellystone! 2021 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بنابراین، حدس می‌زنم هانا باربرا نیز درمان Teen Titans Go را دریافت کرده است. بعد از کمیک های وحشتناک دی سی، من تعجب نمی کنم.

ایده اصلی می توانست خوب باشد - همه شخصیت های HB را در یک شهر پرتاب کنید و آن را به یک کمدی کمدی تبدیل کنید. Looney Tunes Show این کار را انجام داد، و به خوبی کار کرد، زیرا آنها به طور قابل توجهی شخصیت شخصیت‌ها را تغییر ندادند و بیشتر آن‌ها را گسترش دادند.

اما در اینجا، شخصیت‌ها اغلب هیچ چیز دیگری به جز نام ندارند. اصل. مثلا یوگی، سیندی و بو بو، الان... دکتر هستند؟ چگونه؟ چرا؟؟؟ یوگی از «باهوش‌تر از خرس معمولی» (جمله‌ای که او هرگز در برنامه نمی‌گوید) به سطح هومر سیمپسون خنگ تبدیل شد، در حالی که سیندی یک دانشمند دیوانه فوق‌العاده باهوش غیراخلاقی است. این بسیار خودسرانه به نظر می رسد، مثل اینکه نویسندگان فقط نام ها و حرفه ها را در کلاه گذاشته و به طور تصادفی آنها را کشیده اند.

تنها شخصیت هایی که تا حدودی به خود اصلی خود نزدیک می شوند، هاکلبری هاند هستند (اکنون یک شخصیت غیرقابل لمس و رواقی شهردار)، Snagglepuss (اکنون گزارشگر شهر و مجری برنامه گفتگو، با به طرز عجیبی تمام گرایش های همجنس گرا حذف شده است) و شاید Doggie Daddy که اکنون یک پدر هلیکوپتر نگران دخترش Auggie Doggie، Yakky Doodle است،

اوه بله ، فرزند دختر. ببینید، Looney Tunes Show شخصیت‌های زن موجود یا جدید (لولا، تینا، پتونیا، مادربزرگ) را اضافه کرد - این نمایش راه تنبلی را طی کرد و شخصیت‌ها را عوض کرد. بسیاری از آنها را. فقط برای ذکر چند مورد، Jabberjaw، Auggie Doggie، Loopy De Loop، Squiddly Diddly، 3 عضو باند Top Cat، 2 عضو از گروه King (مضحک است، با توجه به اینکه آن باند 2 شخصیت زن نیز داشت که اکنون اصلاً ظاهر نمی شوند) , چاپر , بابا لویی .... الان همشون زن هستن . همچنین با توجه به اینکه شخصیت آنها هیچ شباهتی به شخصیت های قدیمی ندارد، آیا بهتر نبود به جای آن شخصیت های زن جدیدی بسازیم؟

چون نمایش اساساً فقط به کهن الگوها نیاز داشت و سپس نویسندگان "پوست" را قرار دادند. برخی از شخصیت های HB موجود در آن. برای مثال، جابرجاو یک دختر دره ای است، برای مثال، لوپی دی لوپ اکنون یک بدبین و بدبین است (برخلاف شخصیت مفید و همیشه خوش بین او). موز اسپلیت ها جنایتکاران کوچکی هستند. گفته می شود والی گیتور یک آدم خوار (WTF؟) است. آنها می توانستند به معنای واقعی کلمه این نمایش را بدون استفاده از شخصیت های HB بسازند و هیچ کس اهمیتی نمی داد، بنابراین - مانند Thundercats Roar یا She-ra جدید، مجبور شدند محصول خود را با استفاده از IP موجود بفروشند.

اکنون دوباره، اگر طنز خوب بود، همه اینها را می‌توانم ببخشم. این نیست. خنده دار یا کاملاً منزجر کننده و وحشتناک است. اپیزود اول ما اساساً یک قسمت است - سیندی با ساختن معده اتمی یوگی (برخلاف میلش) معده دردهای مداوم یوگی را حل می کند. با این حال، اکنون یوگی همیشه گرسنه است و هر چیزی --- و هر کسی را می خورد. بنابراین صحنه‌های وحشتناکی از یوگی داریم که دوستانش را تعقیب می‌کند و می‌بلعد، سپس احساس بدی می‌کند. یکی دیگر از اپیزودهای سیندی با خواندن کلوپ کتاب‌اش دیر شده است، بنابراین برای اینکه وقت داشته باشد آن را بخواند، یک تفنگ ژله‌ای اختراع می‌کند که بهترین دوستانش را به jell-o تبدیل می‌کند. از کنترل خارج می شود و او همه را در شهر به jell-o تبدیل می کند... سپس آنها را به مدت سه سال در این حالت رها می کند و حتی وقتی آنها را برمی گرداند برخی از آنها گم می شوند. یکی دیگر از پنج شب فردی که غذاخوری گربه‌های کاتانوگا (اکنون انیماترونیک‌های ترسناک) را می‌سازد، فقط والدینی را که بچه دارند، می‌پذیرد، بنابراین یوگی به شگ راگ پول می‌دهد تا تظاهر به پسرش کند، فقط برای وارد شدن به مشاجره و مبارزه با روبات‌های قاتل. یکی دیگر از شاگ، یاکی و آگی با روش قدیمی "سه بچه با کت سنگری" تظاهر به بزرگسالی می کنند، اما با یک وکیل و شهردار منتخب اشتباه گرفته می شوند و در این روند یک قاتل را آزاد می کنند و نیمی از شهر را ویران می کنند. جابرجاو دائماً ماگیلا را ناک اوت می‌کند تا به او فراموشی بدهد، بنابراین او طراحی‌های مجدد رادیکال او را در مغازه‌هایش می‌پذیرد و تقریباً حافظه و هویت او را تا پایان از بین می‌برد.

همانطور که متوجه می‌شوید یک موضوع تکراری، شخصیت‌ها است خودخواه، غیر اخلاقی و کاملاً شیطانی و معمولاً درس های خود را نمی آموزند. این نمایش همچنین دارای صحنه‌های مشمئزکننده زیادی برای یک برنامه کودکانه است، که تبلیغ آن به عنوان آخرین اپیزود و گوزهای هاکلبری موفقیت در این زمینه بود.

من می‌توانم کمدی بزرگسالان با شخصیت‌های کلاسیک را تحمل کنم. - هاروی بردمن نمایشی است که دوستش دارم و اغلب آن را دوباره تماشا می کنم. اما آن نمایش، می‌دانید، در واقع خنده‌دار بود و شخصیت‌ها نسخه‌ای (اغراق‌آمیز) از خودشان بودند. این شبیه سوپرمن: حملات مغزی است. من در حال تماشای کاراکترهای آشنا هستم که شبیه به نسخه اصلی هستند، اما رفتار و رفتاری شبیه آنها ندارند.

اگر این موضوع خودش بود، شاید به آن 3-4 می دادم، باز هم خنده دار بود. . با توجه به اینکه چگونه بی شرمانه از IP های موجود با استودیوی نیم قرنی استفاده می کند که هنوز مورد علاقه بسیاری است؟ من این را 1. به هر قیمتی اجتناب کنید.

جهت دانلود سریال Jellystone! 2021 دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این ممکن است برای برخی موضوع بحث‌انگیز به نظر برسد، و من نمی‌توانم از طرف کودکانی که قبلاً کارتون هانا-باربارا را تماشا نکرده‌اند، صحبت کنم که آیا از این نمایش لذت خواهند برد یا نه، اما تغییرات خاصی در شخصیت‌ها ایجاد شده است. آن را برای کسی که با آنها بزرگ شده است غیرقابل تماشا کنید.

و این تغییر باعث تغییر شخصیت‌ها از پسر به دختر، مانند Jabberjaw، Choo Choo و Brain است. به نظر می‌رسد این تصمیم به احتمال زیاد تلاشی برای متعادل کردن نسبت مرد/زن در برشته‌کننده شخصیت‌ها بوده است، اما تغییر پسرها به دختران، آسیبی بسیار بزرگ‌تر از آنچه سازندگان این نمایش می‌دانند، برای آن‌ها است. آیا می توانید تصور کنید که اگر یک کارتون Scooby Doo یا Flinstones جدید منتشر شود، با اکثر شخصیت ها اما با یک یا دو شخصیت با جنسیت عوض شده، چقدر ناراحت کننده خواهد بود؟

من می دانم که این کارتون ها آمده اند. از زمانی که شخصیت‌های مرد بر منظره کارتونی تسلط داشتند، و من طرفدار ترکیب شخصیت‌های زن تثبیت‌شده‌تر در ریبوت‌هایی مانند این هستم. اما اگر جنسیت شخصیت‌های خاصی عوض شود، آن شخصیت‌ها نیستند.