دانلود سریال Ice Age: Scrat Tales 2022 (عصر یخبندان: داستان‌های اسکرات) دوبله فارسی

دانلود سریال عصر یخبندان: داستان‌های اسکرات 2022

ژانر :
انیمیشن خانوادگی کمدی
امتیاز :
7.5/10
وضعیت :
Ended
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
xx
سال :
2022
زمان :
4 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
24.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
خلاصه داستان :

داستان های اسکرات Ice Age: Scrat Tales 2022 ماجراهای جدید اسکرات، سنجات نگون‌ بخت عصر یخبندان را به تصویر کشیده و فراز و نشیب‌های زندگی او به عنوان یک پدر و همچنین چالش‌های فراوانی که در این مسیر با آن‌ها روبرو می‌شود را نشان می‌دهد و…

Scrat experiences the ups and downs of fatherhood, as he and the adorable, mischievous Baby Scrat, alternately bond with each other and battle for ownership of the highly treasured Acorn.

IMDb
7.5/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Ice Age: Scrat Tales 2022

داستان های اسکرات Ice Age: Scrat Tales 2022 ماجراهای جدید اسکرات، سنجات نگون‌ بخت عصر یخبندان را به تصویر کشیده و فراز و نشیب‌های زندگی او به عنوان یک پدر و همچنین چالش‌های فراوانی که در این مسیر با آن‌ها روبرو می‌شود را نشان می‌دهد و…
عصر یخبندان داستان‌های اسکرات ، نام سریالی انیمیشنی می‌باشد. شش انیمیشن کوتاه کاملاً جدید با بازی اسکرات، سنجاب شمشیر دندان بدبخت ماجراهای «عصر یخبندان» که فراز و نشیب های پدر شدن را تجربه می کند.

جهت دانلود سریال Ice Age: Scrat Tales 2022 (عصر یخبندان: داستان‌های اسکرات) با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به مدت 20 سال، فیلم عصر یخبندان دنباله‌ها، فیلم‌های ویژه و کوتاه‌های زیادی را تولید کرد. اما تمام چیزهای خوب می بایست به یک پایانی ختم شوند. سال گذشته، شرکتی که مسئول ساخت فیلم هایی مانند ریو، اپیک و جاسوسان در استودیوهای آسمان مبدل بود، به دلایل مختلف تعطیل شد. این باعث شد پروژه بعدی آنها لغو شود و بعداً توسط نتفلیکس احیا شود. اما موضوع امروز یک دسته کوچک شورت است که طلسم آن شرکت و پسرش را نشان می دهد. شایعات زیادی در مورد آنها وجود داشت، از جمله اینکه آنها به طور کامل لغو شدند، اما خوشبختانه، آنها به موقع تکمیل شدند و طرفداران Scrat در سراسر جهان در نهایت می توانند شاهد آنها باشند.

کل مفهوم این شورت یک فرض نسبتاً ساده داشته باشید، جایی که اسکرات پدر یک پسر بچه سنجاب شمشیری می شود و چگونه با او رفتار می کند. و او انتخاب سختی برای انتخاب بچه یا بلوط دارد. هر یک از قسمت ها ایده خاص خود را دارد. احتمالاً احمقانه‌ترین آنها «بازتاب‌های دیوانه» است که در آن موجودات به غاری مرموز می‌روند که بازتاب‌های خشمگینی دارد و زیاد بحث می‌کنند. آن اپیزود عجیب بود، اما همچنان خلاقانه. یکی دیگر به نام "X و Uh-ohs" در مورد آموزش Scrat به Baby Scrat (این نام واقعی او است) برای کاشت یک بلوط است، اما در واقع تله ای برای فریب دادن بچه است. این طنز را ارائه می دهد و همه جوک ها به خوبی ظاهر می شوند. اکثراً در جایی که اسکرات خود را در موقعیت های دیوانه کننده قرار می دهد، احمقانه رفتار می کنند. من صحنه شکستن دیوار چهارم در «کودک تتر» را دوست داشتم که در آن انیماتور را می‌بینیم که یکی از استوری‌بوردها را که به دلیل فریاد افتاد، برمی‌دارد. این یک حرکت هوشمندانه برای آسمان آبی بود. صحنه دیگری که من دوست داشتم صحنه peekaboo است که اشاره ای به Ice Age 1 است که دیگو با روشن این بازی را انجام می داد. چه بازگشت خوبی! همچنین لحظات بامزه ای با Baby Scrat دارد. او بیشتر مانند یک کودک نوپا معمولی عمل می کند، که باعث به هم ریختگی و ایجاد مشکل می شود. طراحی او به قدری دوست داشتنی است که آرزو می کنید بتوانید او را در آغوش بگیرید و در آغوش بگیرید. صحنه‌های احساسی هم دارد، مخصوصاً در قسمت آخر «نات آخر»، جایی که اسکرات پیر می‌شود و می‌میرد، و این باعث ناراحتی بچه اسکرات می‌شود، اما معلوم می‌شود که تنها چیزی که او می‌خواست این بود که مهره را بدزدد.

انیمیشن فوق العاده و زیبا به نظر می رسد. قسم می خورم که این بهترین انیمیشن آسمان آبی است! طرح‌ها به فیلم‌ها و فیلم‌های کوتاه قبلی وفادار می‌مانند، اما پس‌زمینه‌ها جزئیات بیشتری دارند، مخصوصاً با طلوع و غروب خورشید! حتی چند انیمیشن 2 بعدی نیز دارد که واقعا عالی است. بیشتر در لحظاتی استفاده می‌شود که شخصیت‌ها باید نقشه‌ای بیاورند یا آنچه را که در سرشان می‌گذرد توصیف کنند. همچنین اسکرات و پسرش تنها شخصیت های این شورت نیستند. همچنین یک بچه دودو وجود دارد که گاهی اوقات به عنوان یک تکیه گاه یا مانع ظاهر می شود. یک اشاره عالی دیگر به فیلم اول. موسیقی متن یکی دیگر از جنبه های مثبت این شورت است! آنها قطعا برای هر صحنه یک حالت ایجاد می کنند و تا حد زیادی توسط Batu Sener ساخته شده اند. این بسیار عالی است، زیرا موسیقی یکی از عناصر کلیدی در ساخت هر ویژگی است، صرف نظر از بلند یا کوتاه بودن آنها. شاید بهترین استفاده از این موسیقی متن در آهنگ Lo-fi beats بوده است. اسکرات می خواست بچه اسکرات را بخواباند و مجبور بود همه چیز را برای انجام این کار فراهم کند. حتی اگر به این معنی باشد که با استفاده از یک کاکتوس، یک بچه دودو، و یک تکه یخ با یک وسیله الکتریکی در داخل (هنوز نمی‌دانم چیست) آهنگی بسازید

این شورت خیلی نزدیک بودند که از من 10/10 بگیرند، اگر جزییات از دست رفته نبود، و به عبارت دقیق تر، یک شخصیت، یکی از شخصیت های اصلی نیست، اما همچنان برای سنجاب های ما مهم است. و آن چیزی نیست جز Scratte! غم انگیز است که او آنجا ظاهر نشد، زیرا او طرفداران زیادی دارد که می خواستند دوباره او را ببینند. از این گذشته، ما او را از زمان اولین حضورش در طلوع دایناسورها ندیدیم، نه در رانش قاره، کولیس کولیس یا باک وایلد. و این شانس وجود داشت که بعد از 13 سال غیبت دوباره اسکرات کنیم. اما متأسفانه، این اتفاق نیفتاد، و او برای همیشه رفته و دیگر خبری از او نخواهد بود. خوشبختانه، این تنها بدی این شورت بود، اگر آن را نادیده بگیرید، خیلی آنها را دوست خواهید داشت!

به طور کلی، داستان های اسکرات مانند یک نامه عاشقانه و هدیه ای از بهشت ​​به همه هستند. عصر یخبندان و طرفداران Scrat! این یک امر مطلق است که باید برای آنها تماشا کرد! آنها همه چیز زیبا، خنده دار، احساسی، شیرین، خلاق، دیوانه و عالی در مورد این فیلم ها بودند. حتی غیر طرفداران نیز با آنها شگفت زده خواهند شد. همچنین توصیه می کنم اگر احساس ناراحتی، ناراحتی یا خستگی دارید، این شورت را تماشا کنید. آنها قطعاً شما را تشویق می کنند و به شما اجازه می دهند هر اتفاق بدی را که برای شما رخ داده را فراموش کنید و به شما اجازه می دهند حداقل برای 26 دقیقه اوقات خوشی داشته باشید. در مورد من، من آنقدر آنها را دوست داشتم، که آرزو دارم تعداد بیشتری از آنها را ببینم، اما این امکان پذیر نیست، زیرا این آخرین پروژه استودیو است. آنها قلبم را گرم کردند، باعث شدند لبخند بزنم و بعد از تماشای آنها حالم بهتر شد. خوشحالم که Blue Sky Studios آنها را به پایان رساند و به طرفداران آنچه همیشه می خواستند داد.

همچنین، اسکرات بالاخره بلوطش را خورد! هورا!