دانلود سریال Howards End 2017 (هاواردز اند) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال هاواردز اند 2017 با زیرنویس فارسی

سریال هاواردز اند در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفته است. Howards End در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این سریال میتوان به Hayley Atwell, Matthew Macfadyen, Julia Ormond, Tracey Ullman, Philippa Coulthard, Jonah Hauer-King, Joseph Quinn, Alex Lawther, Sandra Voe, Gavin Brocker, اشاره کرد. رده سنی سریال TV-14 و زبان(های) سریال انگلیسی, است. این سریال موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود سریال Howards End 2017 (هاواردز اند) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.2/10
وضعیت :
Ended
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
زمان :
55 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
21.آبان 1396
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
4
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

The social and class divisions in early 20th century England through the intersection of three families - the wealthy Wilcoxes, the gentle and idealistic Schlegels and the lower-middle class Basts.

IMDb
7.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال Howards End 2017


جهت دانلود سریال Howards End 2017 (هاواردز اند) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


شوخی قدیمی این است که کار E.M. Forster در سال 1910 در واقع دو بخش بود - اولی «پایان هاوارد» و دومی «پایان دیگر هاوارد». شاید حتی به طور کلی سرگرم‌کننده‌تر از آنچه از کل 4 قسمت این مینی‌سریال از Hettie MacDonald دریافت کنید.

حالا اشتباه نکنید - این سریال تأثیر زیادی بر من گذاشت. یک فرد بریتانیایی تا حدودی به دلیل بیماری همه گیر "تبعید" شده است و با چشمانی اشکبار به زمان دیگری در مکان دیگری که متعلق به من است نگاه می کند. البته، سل، فقر، نابرابری، نژادپرستی، مرگ بر اثر سرخک... و جنگ جهانی اول و آنفولانزای اسپانیایی در پیش بود. و با این حال...

موقعیت‌ها، موسیقی، مناظر، فضای داخلی، لباس‌ها همگی در اینجا شگفت‌انگیز هستند، و همه اینها برای جبران این واقعیت کافی است که این داستانی است که خیلی هم پیش نمی‌آید. دور و مبتنی بر شخصیت‌هایی است که واقعاً به انسجام نمی‌رسند - با یکدیگر یا حتی در داخل...

بازیگران با آنچه که توسط نویسنده آمریکایی کنت لونرگان (و احتمالاً فورستر) ارائه شده است، انجام می‌دهند. خودش)، اما کسانی که سعی می کنند به شما بگویند که "همه اینها در کامنت ظریف اجتماعی و در جزئیات گفتگو و تعاملات ظریف طبقاتی است" - می ترسم بگویم - اشتباه می کنند. وقتی این داستان را تکان می دهید، واقعاً چیز زیادی در آنجا وجود ندارد (یا حداقل چیزهای زیادی وجود ندارد که واقعی یا قابل قبول باشد)، حتی اگر تضاد بین خانواده ویلکاکس کاملاً بریتانیایی و خانواده نیمه آلمانی شلگل ارائه شود (و پتانسیل ارائه) چیزی با علاقه بسیار قابل توجه را دارد.

به عنوان مثال، جونا هاوئر کینگ - آن مجری موثر از "زنان کوچک" (یکی دیگر از تلاش های بریتانیایی-آمریکایی، با پرتاب ایرلند) به عنوان چارلز ویلکاکس در قسمت 1 و پایان قسمت 4 و یکی از معدود مواردی است که می توانید به یاد بیاورید که در آن شخصیتی جالب تر از اطرافیانش در اولین لحظه که اتفاق هیجان انگیزی برای او رخ می دهد به طور غیر رسمی از بین می رود (یک کاراکتر که به سرعت خاموش می شود. /لحظه سرکوب شده اشتیاق با دختر کوچکتر هلن شلگل) (این فیلیپا کولتارد احتمالاً ستاره ناخواسته این نمایش است). هیلی آتول در نقش خواهر بزرگ‌تر و قهرمان ظاهری مارگارت شلگل شخصیتی را به تصویر می‌کشد که به‌دلیل تماس‌های فزاینده (اگر غیرعادی/غیرعادی) او با قبیله ویلکاکس موقتاً تضعیف شده است، فقط تا پایان سرکشی خود را دوباره به دست می‌آورد، قبل از اینکه در انتها دوباره اهلی شود. br/>
حالا این موضوع چیست؟

هنری ویلکاکس (متیو مک فادین) شخصیتی است که در عین حال تحریک‌کننده‌تر است که از خسته‌کننده به مرزبند/سرکش به ستون جامعه تبدیل می‌شود. منبع نصیحت عاقلانه از مستبد تا مهربان به بازنده ناامید. در حالی که انگلستان ادواردایی واقعاً به ریاکاری رسیده بود، این مرد به عنوان یک انسان گوشت و خون به حساب نمی آید و همین است.

فقط از خود بپرسید آیا تا به حال با کسی مانند این ملاقات کرده اید؟ .

جوزف کوئین در نقش لئونارد بست (مردی که از چند جهت فقیر است و از مداخلات متناقض شلگل و هنری ویلکاکس رنج می برد) با جاه طلبی خود مانند یک شخصیت واقعی تر به نظر می رسد ( در آن روزها لزوماً یک فضیلت نبود، احساس غرور طبقه کارگر، مقاومت در برابر کمک و احساس (نادرست) وظیفه و خودتنبیهی... اما او با کم توجهی پسران ویلکاکس (با بازی) از بین می رود. جو بنیستر)، که باست را با یک شمشیر قدیمی ضرب می‌زند و قفسه کتاب را می‌اندازد که او را می‌کشد.

این نوع کوچک‌ترین لحظه از کنش‌های عجیب و غریب (و بعید) فورستر کلاسیک است - به عبارت دیگر که اصلاً با لحن کلی داستان یا محیط آرام و همیشه انگلیسی جور در نمی آید. (احتمالاً همه چیز در مورد "بریتانیایی" سرکوب شده است که نیاز به انتشار دارد، می دانید منظورم چیست؟). در واقع این با "1 لحظه ی جنون آمیز" که هر اپیزود به خود اجازه می دهد منعکس می شود، که در آن یک موقعیت وحشتناک از هیچ جا ایجاد می شود و همه صحبت می کنند و سپس همزمان فریاد می زنند. این بسیار غیرانگلیسی و غیر ادواردی به نظر می رسد، و هیچ هدفی ندارد، جز اینکه نواقص نوشتار را در اینجا برجسته کند.

و بنابراین، به این امید که خط داستانی با زیبایی آن ها مطابقت داشته باشد، ادامه می دهیم. تنظیمات ممکن است در نهایت ظاهر شوند ... اگر نه در قسمت 3، پس شاید بالاخره در 4؟

جهت دانلود سریال Howards End 2017 (هاواردز اند) دوبله فارسی بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این تولید باعث شد که بخواهم کتاب را بخوانم اگر فقط ببینم آنها واقعاً چه چیزی را خراب کرده اند. تولید بدی نیست، اما قطعا آماده بودم که بعد از چهار قسمت تمام شود. زمان هایی بود که وقایع بیش از حد اپیزودیک و ناتمام به نظر می رسید. من هرگز احساس نکردم که آنقدر با اولین خانم ویلکاکس آشنا شده ام که باور کنم دوستی او با مگ باعث می شود که او بخواهد مگ هاواردز اند را داشته باشد. من با بچه های آقای ویلکاکس همین حس را داشتم. به نظر همه آنها مثل دلهره های عوضی و خراب به نظر می رسیدند. پل، که همگی گنده و ضعیف بود، در قسمت اول راهی آفریقا می شود و تا آخرین قسمت که در آن مانند یک دلقک عوضی و بداخلاق رفتار می کند، برنمی گردد. هرگز واقعاً مشخص نشده است که چرا بچه‌ها نمی‌خواهند مگ هاواردز اند را داشته باشد، زیرا هیچ‌کدام از آن‌ها آن را نمی‌خواهند و به اندازه کافی به مادرشان ارادت نشان داده نمی‌شود که نشان دهد خاطره او یا چیزی است که نمی‌خواهند لکه دار شود.

با توجه به شلگل ها، منتقد دیگری آنها را با دختران گیلمور مقایسه کرد که خنده دار و بسیار دقیق است. پچ پچ بیش فعال بی وقفه و همپوشانی به شدت مهیج بود. هلن، به عنوان یک شخصیت، به شدت گیرا بود. علاقه او به آقای بست بسیار شبیه به بازی کودک A. D. D. با یک جسم براق بود. و هیچ شیمی عاشقانه ای بین آنها وجود نداشت. آقای بست خمیری و بی مزه بود. هیچ جرقه ای در او وجود نداشت تا یک رابطه را توجیه کند. و این یک تفسیر غم انگیز در مورد اجرا است که وقتی در پایان، آقای باست توسط قفسه کتاب له می شود، من از آسیب دیدن همه آن کتاب های زیبا خیلی بیشتر ناراحت بودم تا اینکه آسیبی به او وارد شود. و انتخاب یک زن سیاهپوست به عنوان همسر، جدای از نابهنگام بودن آن، یک عنصر نژادی را اضافه کرد که در اثر اصلی وجود ندارد. او جذب یک زن سفیدپوست ثروتمند و سرزنده شده است و می خواهد همسر سیاه پوست خود را کنار بگذارد. Rosalind Eleazar کار خوبی در اجرا انجام داد، اما هدف اصلی از "بازیگری کوررنگ" این نبود که هر کسی را صرف نظر از دقت تاریخی به نقشی بسپارد. این کار برای این بود که مردم را در مورد انتخاب بازیگران سفیدپوست در نقش‌های فرعی که نژاد در تولیدات مدرن موضوعی غیرمعمول بود، دوبار فکر کنند: مثلاً پزشک محلی، تاجر، دامپزشک، و غیره. ممکن است یک مرد یا زن رنگین‌پوست باشد. سیاه‌پوست بودن خانم بست ممکن است پیشرو به نظر برسد، اما مبارزات و رنج‌های واقعی را که در آن دوران رخ داده است را انکار می‌کند. همچنین از این که فیلمنامه اتفاقی که برای خانم بست افتاد را کامل نکرده است، ناراحتم. یا تیبی برای این موضوع. تارهای شل بی مورد بعد از چهار ساعت.

به هر حال، علیرغم همه این موارد، بازیگران (به استثنای آقای بست) همگی بازی های فوق العاده ای ارائه کردند و حتی اگر فیلمنامه آنها را ناامید کرد، به نقش خود انرژی تزریق کردند. از نظر عمق شخصیت هیلی آتول در نقش مگ مطمئنا می تواند نمایشی داشته باشد. من او را دوست داشتنی، جذاب و تماشای بسیار جالب یافتم. متیو مک فادین همیشه خوب است. الکس لاوتر در نقش تیبی نیز بامزه بود. این تولید به زیبایی فیلمبرداری شده است و تماشای آن بسیار زیبا بود. شاید این بهترین اقتباس از هاواردز پایان نباشد، اما مطمئناً بدترین هم نیست. ارزش دیدن و لذت بردن را دارد، اما چیزی نیست که بخواهم مالک آن باشم و/یا دوباره تماشا کنم.