دانلود سریال How We Roll 2022 دوبله فارسی

دانلود رایگان سریال How We Roll 2022

ژانر :
امتیاز :
5.0/10
وضعیت :
Returning Series
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
زمان :
22 دقیقه
زمان پخش قسمت بدی :
11.فروردین 1401
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
3
خلاصه داستان :

زندگی تام اسمال‌وود بول‌باز حرفه‌ای را دنبال می‌کند.

Stoic Midwest husband and dad, Tom gets laid off from a car assembly line and makes the extraordinary decision to provide for his family by following his dream of becoming a professional bowler. Tom begins his new career with the loving okay from his wife, Jen the unfaltering support of Archie, his mentor and the proud owner of Archie’s Lanes: Home of the Curly Fry, the cautious backing of his protective mom, Helen, and the encouragement of his son, Sam.

IMDb
5.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات سریال How We Roll 2022

زندگی تام اسمال‌وود بول‌باز حرفه‌ای را دنبال می‌کند.

جهت دانلود سریال How We Roll 2022 با لینک مستقیم رایگان به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بیایید با چیز خوب شروع کنیم: تهج موری، جودی کین و مت مک کارتی کار زیبا و شگفت انگیزی انجام می دهند. کمدی و بازی آنها همیشه در نقطه مقابل است. اگر این سریال برای فصل دیگری انتخاب شود، باید به آنها زمان بیشتری روی پرده اختصاص دهند، تماشاگران از آن تشکر خواهند کرد، صادقانه بگویم، آنها هستند که این موضوع را سرپا نگه می دارند. آن‌ها به اندازه کافی شناخته نمی‌شوند، زیرا اجرای نمایش‌های فوق‌العاده‌ای که دارند علیرغم همه چیزهایی که دارند، پیچیده است.

فیلمنامه فرصت‌هایی دارد، گاهی اوقات واقعاً صمیمانه است و دارای ویژگی‌هایی است. پیام های خوبی است، اما گاهی اوقات شبیه یک نمایش نیکلودئون دهه 90 به نظر می رسد.

من چیزهای بدی در مورد بازیگری خواندم، اما فکر می کنم مشکل کارگردانی است، بیشتر از بازیگری، به شما می گویم چرا : آن‌ها هنرپیشه‌ی هیولایی، با استعداد و همه‌کاره‌ای مثل چی مک‌براید دارند، و او را هدر می‌دهند، بازی‌هایش همیشه چیزی را در من ایجاد می‌کند، وقتی او پسر خوبی است، دوستش دارم و می‌خواهم همیشه او را در آغوش بگیرم. در هاوس می خواستم به او ضربه بزنم... و اینجا، او فقط خاکستری است، شما واقعاً متوجه او نمی شوید. وقتی حقیقت این است که اگر به درستی استفاده شود، می‌تواند «How We Roll» را بلند کند.

تنها مشکل واقعی که من می‌بینم، و این یک مشکل بزرگ است زیرا او در بیشتر صحنه‌ها نقش اول را دارد، پیت است. هلمز او یک کمدین خوب است، او یک صداپیشه بسیار با استعداد است، اما او یک بازیگر نیست.

شخصیت مشترک صداپیشگی و روتین استندآپ این است که کاری که شما به تنهایی انجام می دهید، آن را تمرین می کنید و سپس شما آن را دقیقاً همانطور که برنامه ریزی کرده اید اجرا می کنید، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد، در حالت ایستاده حتی وضعیت بدن و ژست های خود را تمرین می کنید.

بازیگری کاری است که به تنهایی نمی توانید انجام دهید، باید به انرژی حساس باشید. شخصیت‌های دیگر به شما می‌دهند، و با توجه به شخصیتی که خلق کرده‌اید، نه نسبت به شما، به شیوه‌ای واقع گرایانه نسبت به آن واکنش نشان دهید. واقعاً مایوس کننده است که می بینیم بازیگرانش به او محرک های شگفت انگیزی می دهند و او کاملاً آنها را نادیده می گیرد. برای سایر بازیگران، کار دو برابر است، زیرا مانند بازی کردن با دیوار است، او فقط کلمات را بیرون می‌اندازد و حالات صورت و بدن را تقلید می‌کند (اغراق‌آمیز). او دقیقاً شبیه شخصیتش در «آمریکایی‌های زشت» صدا می‌کند، صحبت‌هایش شبیه کارتون است، هیچ‌کس در زندگی واقعی اینطور به نظر نمی‌رسد، کاملاً بیش از حد عمل می‌کند. من نمی گویم که آنها لزوماً باید نقش خود را تغییر دهند، اما شاید او را به یک دوره مایزنر یا چیزی بفرستند... جودی کین یک مدرسه بازیگری دارد، او باید آن را امتحان کند، زیرا واقعاً او چیزی است که همه چیز را بد جلوه می دهد.